39:00 Krzysztof Zapała (#19) Ciarko KH 2 min.
40:00 Adrian Parzyszek (#19) GKS Tychy 2 min.
40:00 Zoltan Kubat (#61) Ciarko KH 2 min.
41:00 Krzysztof Majkowski (#44) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
46:00 Martin Ivičič (#77) Ciarko KH 2 min. Uderzanie kijem
46:00 Dmitri Rodin (#5) Ciarko KH 2 min. Atak łokciem
48:00 Adrian Parzyszek (#19) GKS Tychy 2 min.
48:00 Krzysztof Zapała (#19) Ciarko KH 2 min.
49:00 Michał Woźnica (#14) GKS Tychy 2 min.
56:00 Martin Vozdecký (#8) Ciarko KH 2 min.
56:00 Sławomir Krzak (#39) GKS Tychy 4 min.

60min. - dogrywka rozpoczęta. Vozdecky pod niebieską linię do Ivicica, ten mocno uderza i trafia! W 24. sekundzie dogrywki, Sanok zdobywa zwycięską bramkę. Ciarko pierwszym finalistą Pucharu Polski!!!

KONIEC III TERCJI
59muin. - Parzyszek z Pacigą mogli rozstrzygnąć losy spotkania w regulaminowym czasie. Podanie kapitana GKS-u nie przejął jednak jego partner z ataku.
57min. - Woźnica nie wykorzystuje sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Sanoka.
56min. - W tercji neutralnej próbowali sobie coś "wyjaśniać" Martin Vozdecky i Sławomir Krzak. Obaj odesłani do boksu kar (podwójna kara mniejsza dla Krzaka)
54min. - Mocny strzał z klepy Wojciecha Milana, obroniony jednak przez Piotra Jakubowskiego.
51min. - Remis! Do siatki Ciarko Sanok z najbliższej odległości trafia Radosław Galant.
50min. - Coraz szybsze tempo gry z obu stron.
49min. - Tuż po opuszczeniu boksu kar krążek przejmuje Ivicic, ale przegrywa bezpośredni pojedynek z bramkarzem GKS-u.
48min. - Zaostrzyła nam się gra. kary mniejsze z obu stron.
46min. - Groźną akcję Parzyszka przerywa taktycznym faulem Martin Ivicic. 2 minuty dla zawodnika Sanoka. Przewaga liczebna omal nie obróciła się jednak przeciwko drużynie GKS-u. Niewiele bowiem brakowało, by Gruszka zdobył czwartą bramkę.
45min.- Goool kontaktowy dla tyskiej drużyny! Dobre wejście Vitka, precyzyjny strzał i GKS przegrywa już tylko 2:3.
43min. - Bagiński przejmuje krążek za bramką rywali, ale jego podanie przed bramkę było niedokładne.
41min. - Kolejna akcja duetu Dziubiński-Gruszka. Ten pierwszy zostaje faulowany przez Majkowskiego. Kara na GKS.
40min. - Trzecia tercja rozpoczyna się od obustronnego wykluczenia. Na ławkę wędrują Parzyszek i Kubat.

KONIEC II TERCJI
39min. - Po zdobyciu trzeciej bramki, sanoczanie do końca tercji stawiają na grę obronną.
34min. - Plaskiewicz broni strzał Galanta z bulika.
33min. - Kara na Sanok, ale to znów tyszanie byli bliżsi strzelenia bramki.
32min. - Goool dla Sanoka! Martin Vozdecky wykorzystuje podwójną przewagę
31min. - Dwa przewinienia GKS-u i przez blisko sto sekund muszą bronić się trójką przeciwko piątce.
28min. - Efektowna akcja Dariusza Gruszki, próba posłania gumy w krótki róg spaliła jednak na panewce.
27min. - Gool dla GKS-u! Dwójkowa akcja Tyszan zakończona celnym strzałem Adriana Parzyszka.
26min. - Na lód wraca pierwszy z ukaranych - Kotlorz.
25min. - Tyszanie w podwójnym osłabieniu po faulu Sebastiana Gonery, ale dobrze się bronią.
23min. - Okazje z obydwu stron, ale wynik nie ulega zmianie.
21min. - Goool! 2:0 dla Sanoka. Zdobywcą bramki Michał Radwański, podawał Zapała. Jakubowski bez większych szans.
20min. - rozpoczęła się 2. tercja.

KONIEC I TERCJI.
19min. - Tyszanie także nie dają się w osłabieniu. Jakes wraca na lód.
18min. - Kara na GKS i szansa hokeistów z Sanoka.
17min. - Sanoczanie po raz drugi bronią osłabienie. Chwilę po powrocie na lód z akcją ruszył Krystian Dziubiński, który jednak źle rozwiązał tę akcję.
5min. Goool! 1:0 prowadzi Ciarko Sanok. Wynik otworzył Krzysztof Zapała. Drużyna z Podkarpacia potrzebowała ledwie dwóch strzałów, by zaskoczyć stojącego między słupkami GKS-u Piotra Jakubowskiego
4min. – Pierwsze minuty spotkania dla GKS-u. Tyszanie co najmniej dwukrotnie zatrudniają Michała Plaskiewicza.
0min. – Zaczęli. Pierwszy krążek dla obrońców Pucharu.

34 P. Jakubowski (BR1) - 0 - 0 -
32 S. Zgórski (BR2) - 0 - 0 -