Rozgrywki: Puchar Polski - Etap I (faza grupowa) - O awans do ćwierćfinałów
Sędziowie główni: Grzegorz Dzięciołowski
Sędziowie liniowi: Patryk Kasprzyk - Wojciech Moszczyński

Strzały na bramkę przeciwnika: 0 - 0 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 8 - 8 min.

0 : 1 Paweł Połącarz ( Kamil Kalinowski - Daniel Minge ) 5 na 5 11:38
0 : 2 Arkadiusz Marmurowicz ( Przemysław Bomastek - Miłosz Lidtke ) 5 na 5 29:52

19:41 Przemysław Bomastek Nesta Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
22:50 Marcin Kabat (#16) Stoczniowiec 2 min.
27:58 Dawid Maj (#4) Stoczniowiec 2 min.
31:52 Michał Smeja (#44) Stoczniowiec 2 min.
35:25 Piotr Huzarski Nesta Toruń 2 min. Podcięcie
44:10 Toms Bluks Nesta Toruń 2 min.
55:33 Marcin Kabat (#16) Stoczniowiec 2 min. Atak kolanem

60 min - ostatnia minuta meczu. Toruń nie odpuszcza i do ostatniej sekundy walczy o dwucyfrówkę
58 min - nareszcie bramkę dla gospodarzy zdobywa Chmielewski z podania Ziółkowsiego
56 min - głośno słychać doping kilkuosobowej grupy kibiców z Torunia, gdyż kibice gdańscy po 5 bramce zdaje się że zastrajkowali
53 min - Kalinowski strzela kolejną bramkę między parkanami Mazy
53 min - Kuchnicki strzela na pustą
51 min - Kalinowski odbiera podanie Minge i na raty pokonuje Mazę
47 min - Kuchnicki zupełnie nie pilnowany podaje ze skrzydła wprost pod bramkę gdzie czeka już świetnie ustawiony Bomastek i podwyższa na 0:4
42 min - Minge marnuje bardzo dobrą sytuację na podwyższenie wyniku
Rozpoczynamy III tercję

40 min - do zakończenia tercji pozostały 4 sekundy, kiedy Marmurowicz odebrał z lewej podanie Bombastka i podwyższył wynik na 0:3
38 min - odbity przez Witkowskiego krążek próbuje dobić Drzewiecki niestety zostaje przewrócony przez toruńskiego obrońcę
36 min - Stoczniowiec gra w przewadze, ale to Toruń wyjeżdża z kontrą pod bramkę gospodarzy na szczęście nie udaje się oddać strzału
35 min - Drzewiecki wpada w bramkę Witkowskiego, o dziwo obaj się w niej mieszczą ;)
33 min - Adamovics oddaje mocny strzał, ale Maza nie daje się zaskoczyć
32 min - Drzewiecki słupek :(
31 min - nareszcie na lodzie robi się gorąco za sprawą "dyskusji" pod bramką gości, ale sędziowie interweniują zbyt szybko
30 min - Bomstek podaje z niebieskiej do Marmurowicza a ten w pełnym pędzie kończy akcję umieszczając gumę w siatce braki gospodarzy
28 min - Goście zagrają 2 minuty w przewadze
27 min - Steber oddaje strzał na bramkę, ale prosto w łapaczkę Witkowskiego
26 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie
24 min - obok "prasówki" posadzono kibiców z Torunia i jest wielce wątpliwe, że usłyszę za co Kabat dostał karę :(
22 min - Błażejczyk oddaje strzał na bramkę, ale Witkowski nie daje się zaskoczyć
Rozpoczynamy II tercję

20 min - Stoczniowiec gra w przewadze. Pesta próbuje na raty wcisnąć krążek w bramkę pierników, ale Witkowski nie odpuszcza i wygrywa ten pojedynek
16 min - Kalinowski oddaje świetny strzał, ale Maza Jr. broni dziś zawodowo i goście nie podwyższają wyniku
15 min - goście grają w pełnym zestawieniu
13 min - przez najbliższe 2 minuty Stoczniowiec grać będzie w przewadze
12 min - Kalinowski odegrał na 2 metrze do Połącarza, który wjeżdżając na pole bramkowe strzela między parkany pierwszą bramkę dla Torunia
12 min - Marmurowicz urywa się obrońcom i w sytuacji sam na sam oddaje fatalny strzał Maza broni bez najmniejszego kłopotu
9 min - Goście strzelają na bramkę z każdej możliwej strony, ale Maza nadal nie kapituluje
8 min - Adamovics atakuje bramkę biało-niebieskich, Maza broni, Adamovics próbuje poprawić, ale znów bezskutecznie
7 min - Winiarski groźnie strzela na bramkę jednak Maza broni doskonale. Liniowy z wrażenia przejechał się na brzuszku - mam nadzieję, że dla nikogo nie będzie za to kary :D:D:D:D
5 min - znów groźnie pod bramką gospodarzy, ale przytomnie bronią i bramkarz i obrońcy Stoczniowca
4 min - Marmurowicz oddaje strzał na bramkę Stoczniowca, ale młody Maza nie daje się zaskoczyć
2 min - Steber urywa się obrońcom gości i oddaje strzał na bramkę jednak zdecydowanie za słaby i prosto w toruńskiego bramkarza
1 min - pierwszy krążek dla gospodarzy
Rozpoczynamy I tercję

Witam gorąco z totalnie zalanego deszczem Gdańska. Zawodnicy już na lodzi i za chwilę rozpoczynamy I tercję.