Puchar Polski

Regulamin Pucharu Polski 2014

2014-09-20 23:06:26 0 Autor: skh Źródło PZHL

Poznaliśmy regulamin Pucharu Polski w sezonie 2014/2015. Do finałowego turnieju awansuje trzy najlepsze zespoły wyłonione po dwóch rundach sezonu zasadniczego PHL. Czwarta drużyna zagra baraż ze MH Automatyka Stoczniowcem 2014 Gdańsk.

Sanockie lodowisko służy krakowianom

2014-09-11 09:24:08 10 Autor: rak Źródło Hokej.Net / cracovia.pl

Hokeiści Comarch Cracovii zdobyli Superpuchar Polski, pokonując w Sanoku miejscowy Ciarko PBS Bank KH 6:4. Co o tym triumfie powiedzieli zawodnicy Pasów?

1

Komentarze trenerów po meczu o Superpuchar

2014-09-11 08:02:35 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Comarch Cracovia zapisała się w annałach polskiego hokeja, jako pierwszy zdobywca Superpucharu Polski. Pasy pokonały w Sanoku miejscowy Ciarko PBS Bank KH 6:4.

2

Superpuchar dla Comarch Cracovii (WIDEO)

2014-09-09 23:49:29 102 Autor: Michmat Źródło Hokej.Net

Pierwszymi w historii zdobywcami Superpucharu Polski zostali hokeiści Comarch Cracovii. Pasy pokonały w Sanoku mistrza Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok 6:4.

3

Trofeum, jakiego jeszcze nie było

2014-09-09 09:23:44 20 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Dzisiaj po raz pierwszy w historii zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Polski. O to trofeum powalczą mistrz Polski – Ciarko PBS Bank KH Sanok i zdobywca krajowego pucharu – Comarch Cracovia. Początek o godzinie 20.30.

4

Zmiana godziny meczu o Superpuchar Polski

2014-09-04 16:18:49 7 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Nastąpiła zmiana godziny meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Ciarko PBS Bank KH Sanok a Comarch Cracovią. Wtorkowe spotkanie (9.09.2014) odbędzie się o godzinie 20:30, a nie - jak pierwotnie informowano - o 18:30. Zmiana podyktowana jest relacją TVP Sport z meczu piłki nożnej.

5

Znamy ceny biletów na Superpuchar Polski

2014-09-02 13:10:52 12 Autor: rak Źródło Hokej.Net / khsanok.net

Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć na żywo konfrontację mistrza Polski ze zdobywcą krajowego pucharu, będą musieli zapłacić 16 złotych za bilet normalny i 12 złotych za ulgowy. Spotkanie odbędzie się 9 września w Arenie Sanok. Początek o godzinie 18.30.

6

Poznaliśmy rozjemców meczu o Superpuchar Polski

2014-09-01 16:04:08 28 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Zbigniew Wolas i Michał Baca będą sędziami głównymi pojedynku o Superpuchar Polski. Konfrontacja mistrza Polski Ciarko PBS Bank KH Sanok ze zdobywcą krajowego pucharu Comarch Cracovią odbędzie się w sanockiej Arenie w przyszły wtorek (09.09) o godzinie 18.30.

7

Superpuchar Polski w Sanoku

2014-08-22 17:20:59 8

9 września we wtorek o godzinie 18:30 w sanockiej Arenie zostanie rozegrany po raz pierwszy w historii

Będzie mecz o Superpuchar Polski

2014-08-18 19:36:30 23

Ciarko PBS Bank KH Sanok i Comarch Cracovia zagrają o Superpuchar Polski. Mistrz wraz ze zdobywcą Pucharu

Drakońska kara dla Ciarko PBS Bank KH Sanok za ekscesy w Pucharze Polski

2014-01-13 23:08:02 106

Wydział Gier i Dyscypliny PZHL nałożył Ciarko PBS Bank KH Sanok najwyższą karę w historii polskiego

Rudolf Rohaczek: Nasz triumf można nazwać sensacją

2013-12-30 22:14:03 39

- Nikt z fachowców na nas nie stawiał, ale wygraliśmy. Wydaje mi się, że pod względem sportowym

Będą kary dla sanockiej drużyny za zachowanie kibiców

2013-12-30 17:57:38 56

Ciarko PBS Bank KH Sanok zostanie ukarany za zachowanie kibiców tuż po zakończeniu finałowego spotkania

Pasy z Pucharem Polski! (WIDEO)

2013-12-29 22:13:45 202

Hokeiści Comarch Cracovii po raz pierwszy w historii zdobyli Puchar Polski. W finale turnieju rozgrywanego

Besch: Musimy patrzeć tylko na siebie

2013-12-29 15:53:01 2

- Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz, dlatego od samego początku zaatakowaliśmy. Chcieliśmy

Słaboń: Nikt na nas nie stawiał

2013-12-29 13:32:13 4

- Faworytem całego turnieju finałowego był GKS Tychy. Na nas nikt nie stawiał, ale myślę, że pokazaliśmy

Trener Cracovii: Obawiam się tylko sędziowania (AUDIO)

2013-12-28 23:49:04 54

- Chciałbym, aby sędziowie prowadzili jutrzejsze zawody obiektywnie, bez wspierania którejkolwiek

Cracovia w finale. Decydująca akcja braci

2013-12-28 22:38:07 50

Hokeiści Comarch Cracovii wywalczyli przepustkę do finału Pucharu Polski, pokonując po dogrywce GKS

Sanoczanie pierwszym finalistą (WIDEO)

2013-12-28 18:31:40 18

Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok zgodnie z planem pokonali 1928 KTH Krynica 7:1. Bohaterem spotkania

"Diablo" gościem specjalnym turnieju finałowego Pucharu Polski!

2013-12-27 23:31:12 0

Niespodziewany gość zawita do sanockiej Areny. Na pierwszym spotkaniu półfinałowym w sanockiej Arenie

Gwiazdy, których zabraknie w Sanoku

2013-12-27 22:41:53 18

Pięciu wskazanych przez nas graczy w rozpoczynającym się w sobotę turnieju finałowym Pucharu Polski

Faworyci gotowi do walki o Puchar Polski

2013-12-27 21:34:18 8

Cztery najlepsze drużyny września i października w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi spotkają się

Ceny biletów na turniej finałowy Pucharu Polski 2013

2013-12-20 14:10:39 35

Poznaliśmy ceny biletów na turniej finałowy Pucharu Polski rozgrywanego w Sanoku. Na dwa mecze półfinałowe

Wyjaśnienie zarządu PZHL ws. Pucharu Polski w Sanoku

2013-12-06 20:23:34 27

Zarząd Polskiego Związku Hokeja na Lodzie z przyjemnością zaprasza wszystkich fanów naszej wspólnej

Turniej finałowy Pucharu Polski ponownie w Sanoku

2013-12-05 15:00:43 47

Na wczorajszym posiedzeniu zarządu PZHL zapadła decyzja o zmianie gospodarza finałów Pucharu Polski.

Dwie rundy wyłonią półfinalistów Pucharu Polski

2013-09-21 14:50:47 10

Poznaliśmy regulamin tegorocznego Pucharu Polski. W I etapie rozgrywki PP pokrywają się z rozgrywkami

Kibice oglądali hokej!

2013-01-02 14:53:43 20

Transmisje z turnieju finałowego Pucharu Polski na antenie TVP Sport cieszyły się bardzo dużą popularnością

Urbanowicz: "Kosa" głównym autorem zwycięstwa

2012-12-31 11:48:34 13

− Chciałbym, aby po tym meczu kibice zaczęli mówić, że Jastrzębie gra dobry hokej. Owszem czasem

Wymarzony prezent

2012-12-30 22:09:32 4

– Nie byliśmy faworytami, ale udało nam się zdobyć to trofeum. Pokazaliśmy charakter i prawdziwą

JKH z Pucharem Polski (VIDEO)

2012-12-29 19:40:38 229

Drużyna JKH GKS Jastrzębie pokonała w finale Pucharu Polski Ciarko BPS KH Sanok 4:2 i zasłużenie

Łopuski: Szkoda tego meczu

2012-12-29 14:01:22 5

GKS Tychy przegrał po dogrywce z JKH GKS Jastrzębie i stracił szansę na zdobycie szóstego w historii

Defensorzy bohaterami JKH

2012-12-29 13:00:32 24

Adrian Labryga od wczoraj jest na ustach wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie. Jego złote trafienie

Odrobny: Sił nie zabraknie

2012-12-29 09:20:32 67

Drużyna Ciarko PBS Bank KH Sanok wczoraj wieczorem zapewniła sobie awans do finału Pucharu Polski.

PP: Gospodarze zagrają w finale, uciekli spod topora!

2012-12-28 23:11:00 137

- To skandal - takimi słowami opisał awans rywala do finału Pucharu Polski trener Comarch Cracovii

PP: JKH w finale!

2012-12-28 18:15:10 54

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski JKH GKS Jastrzębie pokonało po dogrywce GKS Tychy

Turniej finałowy czas zacząć...

2012-12-27 23:12:11 34

W piątek w Sanoku zostaną rozegrane półfinały Pucharu Polski. O miejsce w finale zagrają GKS Tychy