• STL – suma oddanych strzałów przez przeciwnika
  • PIM – suma minut spędzonych na ławce kar
  • ŚWNM - średnia liczba widzów na meczu

SHOUTNEWS

2015-07-30 20:14 Drugie zwycięstwo w meczach sparingowych odnieśli hokeiści GKS-u Tychy. Podopieczni Jiříego Šejby pokonali dziś JKH GKS Jastrzębie 2:1. Bramki dla tyszan zdobyli Jarosław Rzeszutko (40. minuta) i Łukasz Sokół (48.). Dla jastrzębian trafił Richard Bordowski (49.)

2015-07-30 19:16 Po czterdziestu minutach GKS Tychy prowadzi z JKH GKS Jastrzębie 1:0. Jedyną bramkę na 33 sekundy przed końcem drugiej tercji zdobył Jarosław Rzeszutko.

2015-07-30 18:34 Po pierwszej tercji GKS Tychy remisuje bezbramkowo z JKH GKS Jastrzębie. Trener JKH GKS Jastrzębie Robert Kalaber przygląda się sześciu testowanym zawodnikom.

2015-07-29 12:55 Młodszy brat Anžego Kopitara, Gašper w sezonie 2015/2016 będzie występował w drużynie Manchesteru Monarchs (ECHL), czyli farmerskim zespole Los Angeles Kings.

2015-07-29 12:26 Słowacki defensor Martin Žitňanský, który w poprzednim sezonie zaliczył 26 występów w drużynie HC GKS-u Katowice (2 bramki, 4 asysty), podpisał roczny kontrakt z ŠHK 37 Pieszczany.

W tej ekipie będzie występował także doświadczony słowacki napastnik Josef Balej, który ma w swoim hokejowym CV grę w ekstralidze czeskiej, szwajcarskiej, a nawet 18 spotkań w NHL.

2015-07-28 18:57 W drugim meczu sparingowym GKS Tychy pokonał Szachcior Soligorsk 3:2 po dwóch golach Patryka Koguta (14. i 60.) i jednym Michała Kotlorza (31.)

2015-07-28 18:11 Po czterdziestu minutach gry GKS Tychy prowadzi z Szachciorem Soligorsk już 2:1. Gole dla ekipy mistrza Polski zdobyli Patryk Kogut (14. minuta) i Michał Kotlorz (31.).

2015-07-28 17:26 GKS Tychy prowadzi po pierwszej tercji z Szachciorem Soligorsk 1:0. Bramkę dla trójkolorowych w 14. minucie zdobył Patryk Kogut.

2015-07-27 20:17 Hokeiści GKS Tychy przegrali z Szachciorem Soligorsk 2:8. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kotlorz i Kartoszkin.

2015-07-27 19:13 Po czterdziestu minutach gry GKS Tychy przegrywa z Szachciorem Soligorsk już 1:5.

2015-07-27 18:28 Po pierwszej tercji GKS Tychy przegrywa z Szachciorem Soligorsk 1:2. Bramkę dla ekipy mistrza Polski w szóstej minucie zdobył Michał Kotlorz.

2015-07-24 16:12 Działacze Orlika Opole chcą przesunąć godzinę rozgrywania niedzielnych spotkań. Dotychczas mecze rozpoczynały się o godzinie 18:30, ale kibice wyszli z postulatem, by odbywały się one wcześniej np. o godzinie 17:00.

2015-07-24 14:00 Kjell G. Lindqvist, nowy trener Ferencváros Budapeszt TC, ogłosił na twitterze, że nowym obrońcą jego drużyny został Niko Suoraniemi. 31-letni Fin w poprzednim sezonie zaliczył pięć spotkań w barwach Orlika Opole. Później przeniósł się do brytyjskiej ekstraligi Fife Flyers. W 34 meczach zdobył 2 bramki i zanotował 15 asyst.

2015-07-23 23:15 Spółka Wodociągi i Kanalizacja przekaże 90 tysięcy złotych Orlikowi Opole.

2015-07-23 18:47 Anton Janin, który w sezonie 2013/2014 grał w 1928 KTH Krynica, podpisał kontrakt z występującym na zapleczu KHL Sokołem Krasnojarsk.

2015-07-23 17:37 Reprezentant Ukrainy Serhij Warłamow podpisał roczny kontrakt z Donbasem Donieck. 38-letni napastnik w poprzednim sezonie nie grał w żadnym klubie. Występował jedynie w meczach "Sbirnej", w tym w Mistrzostwach Świata dywizji I grupy A w Krakowie.

2015-07-22 20:27 Amerykański bramkarz John Murray znany z występów w PHL został zawodnikiem nowego kazachskiego klubu HK Kułagier Temyrtau.

2015-07-21 01:11 Jamie Milam, który przez część sezonu 2012/2013 grał w ekipie HC GKS-u Katowice, podpisał kontrakt ze słowackim ekstraligowcem - HK Nitra. Amerykański defensor miał smykałkę do ofensywnej gry. W 17 spotkaniach zdobył 7 bramek i zanotował 9 asyst.

2015-07-21 00:13 Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Michaił Galinowski, wybitny radziecki arbiter. Miał 66 lat.

Ostatnio pracował jako szef sędziów w lidze KHL.

2015-07-20 14:38 Craig Cescon, mający na swoim koncie 31 występów w ekipie HC GKS-u Katowice, w przyszłym sezonie będzie klubowym kolegą naszego reprezentacyjnego golkipera Przemysława Odrobnego. Kanadyjczyk słynący z twardej gry i częstych pojedynków pięściarskich podpisał z Pingouins de Morzine-Avoriaz-Les Gets roczny kontrakt.