PLHK: Mecze na szczycie dla bytomianek
W weekend doszło do dwumeczu na szczycie w Polskiej Lidze Hokejowej Kobiet pomiędzy aktualnym liderem tabeli Stoczniowcem Gdańsk a hokeistkami Polonii Bytom. Oba spotkania wygrały bytomianki i mają komplet zwycięstw lecz, rozegrały 6 spotkań mniej od liderek z Gdańska.
19.11.2016:
SKKH Atomówki GKS Tychy – PTH Kozice Poznań 11:0 (7:0, 1:0, 3:0)
1:0 Katarzyna Frąckowiak (01:21)
2:0 Sylwia Łaskawska - Agnieszka Dziedzioch (03:36) 5/4
3:0 Nicole Sosnowska (06:47)
4:0 Katarzyna Frąckowiak (08:29)
5:0 Agnieszka Dziedzioch (13:40)
6:0 Agnieszka Nadzimek - Sylwia Łaskawska (14:19)
7:0 Agnieszka Dziedzioch - Katarzyna Frąckowiak (17:47)
8:0 Sylwia Łaskawska - Agnieszka Nadzimek (35:33)
9:0 Małgorzata Zielińska (46:57)
10:0 Katarzyna Frąckowiak (52:29)
11:0 Sylwia Łaskawska - Klaudia Musioł (53:06)
Kary: 2 – 2 min.
SKKH Atomówki GKS Tychy: Burda-Krokosz (Harańczyk n/g) - Sztyper, Musioł; Dziedzioch, Łaskawska, Sosnowska - Garbocz, Marczyk; Urbańska, Frąckowiak, Kulas - Kosma, Ogłaszewska; Nadzimek, Zielińska, Kopciara - Górska, Kędra oraz Sawicka.
PTH Kozice Poznań: Kamińska (Szymczak n/g) - Ingrid Schramm, Pospieszna; Kobus, Ines Schramm, Iga Schramm - Wojtkowiak, Prolisko; Janusz, Łada, Piętka
GKS Stoczniowiec Gdańsk – TMH Polonia Bytom 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
0:1 Karolina Późniewska - Magdalena Czaplik (10:59)
0:2 Karolina Późniewska - Olivia Tomczok (24:35)
0:3 Natalia Suchanek - Klaudia Chrapek - Magdalena Czaplik (59:30) 5/4
Kary: 12 – 6 min.
Strzały: 29 – 45
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Kosińska (Kwiatkowska n/g) – Kamińska, Tokarska; Bigos, Kasprzycka, Rykaczewska, Podracka, Nowak; Siejka, Onyszczenko, Bodus, Błaszak, Banaś; Berecka
TMH Polonia Bytom: Siemicka (Burzyńska n/g) - Sfora, Klimecka; Późniewska, Czaplik, Tomczok, Chrapek, Wcisło; Dziwok, Wybiral, Suchanek, Kaleja, Klama, Synowiec, Szmol, Szymańska.
MUKS Naprzód Janów – KS Cracovia 1906 21:1 (8:0, 5:0, 8:1)
1:0 Anna Dreinert - Ewelina Czarnecka - Joanna Orawska (00:39)
2:0 Weronika Szymura - Martyna Solorz (01:58)
3:0 Joanna Orawska - Ewelina Czarnecka - Anna Dreinert (07:00)
4:0 Dominika Korkuz - Martyna Solorz (08:48)
5:0 Klaudia Pelic - Anna Dreinert - Ewelina Czarnecka (14:18) 5/4
6:0 Ewelina Czarnecka - Katarzyna Cieślińska (18:02)
7:0 Ewelina Czarnecka (18:16)
8:0 Aleksandra Pocheć - Patrycja Pirogowicz (19:33) 5/4
9:0 Martyna Solorz - Magdalena Jabłońska (22:34)
10:0 Ewelina Czarnecka - Anna Dreinert (24:41)
11:0 Patrycja Pirogowicz - Magdalena Jabłońska (28:04) 5/4
12:0 Joanna Orawska - Anna Dreinert - Sandra Kosakowska (31:55) 5/4
13:0 Martyna Solorz (33:32)
14:0 Ewelina Czarnecka - Klaudia Pelic (40:49)
15:0 Dominika Korkuz - Sandra Kosakowska (49:57) 5/4
16:0 Zofia Grzemska - Aleksandra Pocheć (52:51)
17:0 Sandra Kosakowska - Dominika Korkuz (54:54)
18:0 Joanna Orawska - Anna Dreinert - Ewelina Czarnecka (56:15)
18:1 Karolina Wielogórska - Kinga Niechwiej (57:10)
19:1 Patrycja Pirogowicz - Aleksandra Pocheć (57:32)
20:1 Sandra Kosakowska - Weronika Szymura - Dominika Korkuz (59:03)
21:1 Joanna Orawska (59:18)
Kary: 4 – 12 min.
MUKS Naprzód Janów: Sass ( od 30:58 Fijoł) – Kosakowska, Pelic, Dreinert, Czarecka, Orawska, Korkuz, Jabłońska; Pirogowicz, Grzemska Pocheć, Daniel, Solorz, Szymura, Cieślńska.
KS Cracovia 1906: Radwańska (Bukała n/g) – Niechwiej, Kapanowska; Kobylańska, Stolarz, Łabędź, Burzydło, Ziółkowska, Habel, Wielogórska, Paprocka.
20.11.2016:
SKKH Atomówki GKS Tychy – PTH Kozice Poznań 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
1:0 Agnieszka Nadzimek - Agnieszka Dziedzioch (04:54)
2:0 Katarzyna Frąckowiak (44:17)
3:0 Sylwia Łaskawska (46:23)
Strzały: 35 – 20
Kary: 8 – 2 min.
SKKH Atomówki GKS Tychy:Burda-Krokosz (Harańczyk n/g) - Sztyper, Musioł; Dziedzioch, Łaskawska, Sosnowska - Garbocz, Marczyk; Urbańska, Frąckowiak, Kulas - Kosma, Ogłaszewska; Nadzimek, Zielińska, Kopciara - Górska, Kędra oraz Sawicka.
PTH Kozice Poznań: Kamińska (Szymczak n/g) - Ingrid Schramm, Pospieszna; Kobus, Ines Schramm, Iga Schramm - Wojtkowiak, Prolisko; Janusz, Łada, Piętka
GKS Stoczniowiec Gdańsk – TMH Polonia Bytom 6:7 (4:2, 0:1, 2:4)
1:0 Marta Bigos 00:07
1:1 Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok - Karolina Późniewska (02:02)
2:1 Joanna Rykaczewska - Marta Bigos - Ewa Podracka (05:17) 5/4
2:2 Magdalena Czaplik - Karolina Późniewska - Klaudia Chrapek (08:49)
3:2 Marta Bigos - Katarzyna Kasprzycka (16:43)
4:2 Marta Bigos (18:19) 4/5
4:3 Karolina Późniewska ( 33:49)
5:3 Tetiana Onyszczenko (42:28)
5:4 Magdalena Czaplik - Olivia Tomczok - Karolina Późniewska (42:48)
5:5 Karolina Późniewska ( 44:11)
5:6 Olivia Tomczok (46:00)
5:7 Katarzyna Wybiral - Karolina Późniewska (54:20) 5/4
6:7 Aleksandra Berecka - Tetiana Onyszczenko - Natalia Kamińska (56:52) 5/4
Kary: 8 - 6
GKS Stoczniowiec Gdańsk: Kosińska (Kwiatkowska n/g) – Kamińska, Tokarska; Bigos, Kasprzycka, Rykaczewska, Podracka, Nowak; Siejka, Onyszczenko, Bodus, Błaszak, Banaś; Berecka
TMH Polonia Bytom: Siemicka (Burzyńska n/g) - Sfora, Klimecka; Późniewska, Czaplik, Tomczok, Chrapek, Wcisło; Dziwok, Wybiral, Suchanek, Kaleja, Klama, Synowiec, Szmol, Szymańska.
MUKS Naprzód Janów – KS Cracovia 1906 12:0 (2:0, 4:0, 6:0)
1:0 Ewelina Czarnecka - Joanna Orawska - Anna Dreinert (03:42)
2:0 Sandra Kosakowska - Joanna Orawska (17:10)
3:0 Ewelina Czarnecka (20:15)
4:0 Sandra Kosakowska ( 25:35)
5:0 Sandra Kosakowska - Katarzyna Cieślińska - Weronika Szymura (35:35)
6:0 Magdalena Jabłońska (35:45)
7:0 Dominika Korkuz - Zofia Grzemska - Aleksandra Pocheć (41:25)
8:0 Katarzyna Chrobaszczyk - Magdalena Jabłońska (53:06)
9:0 Joanna Orawska - Ewelina Czarnecka - Sandra Kosakowska (53:36)
10:0 Ewelina Czarnecka - Joanna Orawska (54:07)
11:0 Ewelina Czarnecka - Joanna Orawska (58:25)
12:0 Patrycja Pirogowicz (59:05)
Kary: 4 – 0 min.
MUKS Naprzód Janów: Fijoł (Pelic) – Kosakowska, Dreinert, Czarecka, Orawska, Korkuz, Jabłońska; Pirogowicz, Grzemska Pocheć, Daniel, Solorz, Szymura, Cieślńska, Chrobaszczyk.
KS Cracovia 1906: Radwańska (Bukała n/g) – Niechwiej, Kapanowska; Kobylańska, Stolarz, Łabędź, Burzydło, Ziółkowska, Habel, Wielogórska, Paprocka.
Komentarze