Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Patryk Wronka (Tauron KH GKS) 6 12 6 6 2 1 0 3 0 0
2 Władisław Jełakow (PGE Orlik) 4 11 6 5 2 2 0 1 0 0
3 Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS) 6 9 6 3 4 1 0 2 0 0
4 Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS) 6 9 5 4 2 1 1 0 0 0
5 Aleksandr Gołowin (PGE Orlik) 4 9 4 5 0 1 0 2 0 0
6 Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia) 4 8 5 3 2 0 0 2 0 0
7 Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS) 6 8 4 4 2 0 0 1 0 0
8 Jesse Rohtla (Tauron KH GKS) 6 8 2 6 4 1 0 2 0 0
9 Josef Vítek (MH Automatyka) 5 8 2 6 4 0 0 0 0 0
10 Kamil Wałęga (Kadra PZHL U23) 7 7 7 0 0 1 0 0 0 0
11 Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia) 4 7 3 4 4 2 0 1 0 0
12 Michal Vachovec (Comarch Cracovia) 4 7 2 5 2 0 0 3 0 0
13 Janne Laakkonen (Tauron KH GKS) 4 7 2 5 0 1 0 0 0 0
14 Jan Sołtys (Kadra PZHL U23) 7 7 1 6 2 0 0 1 0 0
15 Robert Karczocha (KH Energa Toruń) 4 7 1 6 0 0 0 0 1 0
16 Peter Fabuš (JKH GKS) 5 6 3 3 4 0 0 0 0 0
17 Siemion Garszyn (KH Energa Toruń) 4 6 3 3 0 0 0 1 0 0
18 Daniił Oriechin (KH Energa Toruń) 4 6 3 3 12 0 0 0 0 0
19 Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia) 3 6 2 4 4 1 0 1 1 0
20 David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia) 4 6 2 4 4 0 0 1 0 0
21 Vladimír Luka (Zagłębie) 6 6 2 4 0 1 0 4 0 0
22 Martin Kasperlík (JKH GKS) 5 6 2 4 4 1 0 2 0 0
23 Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS) 6 6 1 5 4 1 0 2 0 0
24 Martin Čakajík (Tauron KH GKS) 6 6 1 5 0 1 0 1 0 0
25 Michael Cichy (GKS Tychy) 4 6 0 6 0 0 0 4 0 0
26 Patryk Krężołek (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 8 5 5 0 4 0 0 0 0 0
27 Filip Komorski (GKS Tychy) 4 5 3 2 6 2 0 1 0 0
28 Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia) 4 5 2 3 0 0 0 2 0 0
29 Maksim Wolkou (PGE Orlik) 4 5 2 3 0 0 0 0 0 0
30 Dušan Devečka (Tauron KH GKS) 6 5 1 4 4 0 0 3 0 0
31 Daniel Minge (KH Energa Toruń) 4 5 0 5 2 0 0 1 0 0
32 Radosław Sawicki (Tauron KH GKS) 6 5 0 5 2 0 0 0 0 0
33 Arciom Mianciuk (KH Energa Toruń) 4 4 4 0 2 0 0 0 0 0
34 Michał Bernacki (Zagłębie) 6 4 3 1 2 1 0 1 0 0
35 Martin Przygodzki (PGE Orlik) 4 4 3 1 0 1 0 0 0 0
36 Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń) 4 4 3 1 0 1 0 0 0 0
37 Damian Słaboń (Zagłębie) 6 4 2 2 2 2 0 1 0 0
38 Artiom Dubinin (JKH GKS) 5 4 2 2 10 1 0 1 0 0
39 Michaił Samusienka (Węglokoks Kraj Polonia) 3 4 2 2 0 0 1 0 0 0
40 Dominik Jarosz (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 6 4 2 2 2 0 0 0 0 0
41 Eetu Koski (TatrySki Podhale) 2 4 2 2 2 0 0 2 0 0
42 Jakub Jaworski (Węglokoks Kraj Polonia) 2 4 2 2 0 0 0 0 0 0
43 Jakub Stasiewicz (MH Automatyka) 5 4 2 2 4 0 0 0 0 0
44 Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia) 4 4 1 3 0 1 0 0 0 0
45 Andrej Themár (KS Unia) 4 4 1 3 2 0 0 1 0 0
46 Peter Tabaček (KS Unia) 4 4 1 3 2 0 0 0 0 0
47 Kamil Wróbel (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 6 4 1 3 6 0 0 0 0 0
48 Dominik Paś (JKH GKS) 5 4 1 3 0 0 0 1 0 0
49 Jegor Rożkow (MH Automatyka) 5 4 1 3 6 0 0 0 0 0
50 Andrij Michnow (GKS Tychy) 4 3 3 0 12 0 0 0 0 0
51 Szymon Marzec (MH Automatyka) 5 3 2 1 6 0 1 0 0 0
52 Tomáš Sýkora (GKS Tychy) 3 3 2 1 0 1 0 0 0 0
53 Joona Tolvanen (TatrySki Podhale) 3 3 2 1 0 2 0 1 0 0
54 Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka) 5 3 2 1 0 0 0 0 1 0
55 Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale) 3 3 2 1 2 1 0 0 0 0
56 Piotr Naparło (KH Energa Toruń) 4 3 2 1 0 0 0 0 0 0
57 Petr Polodna (MH Automatyka) 5 3 2 1 2 0 0 0 0 0
58 Jan Daneček (KS Unia) 4 3 2 1 0 0 0 1 0 0
59 Tomáš Káňa (Zagłębie) 6 3 2 1 6 0 0 0 0 0
60 Jakub Grof (JKH GKS) 4 3 2 1 2 1 0 1 0 0
61 Marcin Wiśniewski (KH Energa Toruń) 4 3 1 2 2 0 0 0 0 0
62 Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń) 4 3 1 2 4 0 0 0 0 0
63 Adrian Jaworski (KH Energa Toruń) 4 3 1 2 0 0 1 0 0 0
64 Robin Malý (MH Automatyka) 5 3 1 2 0 0 0 0 0 0
65 Łukasz Krzemień (Węglokoks Kraj Polonia) 4 3 1 2 4 0 0 0 0 0
66 Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale) 3 3 1 2 0 1 0 2 0 0
67 Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS) 6 3 1 2 16 0 0 0 0 0
68 Patryk Pelaczyk (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 9 3 1 2 6 0 0 0 0 0
69 Jerzy Gabryś (KS Unia) 4 3 1 2 2 0 0 1 0 0
70 Dariusz Gruszka (KS Unia) 2 3 1 2 0 1 0 1 0 0
71 Łukasz Nalewajka (JKH GKS) 5 3 1 2 0 0 0 1 0 0
72 Filip Pesta (MH Automatyka) 5 3 1 2 2 0 0 0 0 0
73 Aleksiej Trandin (PGE Orlik) 4 3 0 3 2 0 0 1 0 0
74 Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik) 4 3 0 3 14 0 0 1 0 0
75 Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale) 3 3 0 3 8 0 0 1 0 0
76 Gleb Klimienko (GKS Tychy) 4 3 0 3 4 0 0 1 0 0
77 Damian Tomasik (Tauron KH GKS) 6 3 0 3 29 0 0 0 0 0
78 Tomasz Kozłowski (Zagłębie) 6 2 2 0 8 0 0 0 0 0
79 Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 4 2 2 0 0 2 0 0 0 0
80 Mateusz Adamus (KS Unia) 3 2 2 0 2 0 0 0 0 0
81 Mateusz Michalski (TatrySki Podhale) 3 2 1 1 0 0 0 1 0 0
82 Krzysztof Kantor (MH Automatyka) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 0
83 Lukáš Martinka (Zagłębie) 6 2 1 1 4 1 0 1 0 0
84 Stiefan Stiepanow (PGE Orlik) 4 2 1 1 0 0 0 1 0 0
85 Kacper Guzik (TatrySki Podhale) 3 2 1 1 4 0 0 0 0 0
86 Mateusz Danieluk (MH Automatyka) 5 2 1 1 0 0 0 0 0 0
87 Dariusz Wanat (KS Unia) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
88 Maciej Kruczek (Comarch Cracovia) 4 2 1 1 2 0 0 0 0 0
89 Jakub Witecki (GKS Tychy) 4 2 1 1 0 1 0 1 0 0
90 Damian Piotrowicz (KS Unia) 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0
91 Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń/Kadra PZHL U23) 7 2 1 1 6 0 0 0 0 0
92 Kamil Pędraś (Zagłębie) 6 2 1 1 0 0 0 0 0 0
93 Sebastian Kowalówka (KS Unia) 4 2 1 1 2 0 0 0 0 0
94 Tomasz Kulas (JKH GKS) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 0
95 Kamil Sikora (Zagłębie) 6 2 1 1 2 0 0 0 0 0
96 Patryk Jarosz (Zagłębie) 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0
97 Jarosław Różański (TatrySki Podhale) 3 2 0 2 0 0 0 1 0 0
98 Patryk Wysocki (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 10 2 0 2 0 0 0 0 0 0
99 Łukasz Siuty (TatrySki Podhale) 3 2 0 2 0 0 0 0 0 0
100 Bartosz Skólmowski (KH Energa Toruń) 4 2 0 2 8 0 0 0 0 0
101 Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia) 4 2 0 2 16 0 0 1 0 0
102 Tadeáš Jaroš (Zagłębie) 6 2 0 2 8 0 0 1 0 0
103 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 4 2 0 2 10 0 0 1 0 0
104 Dawid Maciejewski (KS Unia) 2 2 0 2 12 0 0 0 0 0
105 Kamil Paszek (KS Unia) 4 2 0 2 2 0 0 0 0 0
106 Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS) 4 2 0 2 31 0 0 0 0 0
107 Mateusz Gębczyk (KS Unia) 4 2 0 2 0 0 0 0 0 0
108 Tomáš Komínek (JKH GKS) 5 2 0 2 4 0 0 0 0 0
109 Łukasz Rutkowski (Zagłębie) 6 2 0 2 4 0 0 0 0 0
110 Karol Wąsiński (Węglokoks Kraj Polonia) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
111 Miloslav Jáchym (KS Unia) 4 1 1 0 29 1 0 0 0 0
112 Adam Domogała (Comarch Cracovia) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
113 Kamil Dolny (MH Automatyka) 5 1 1 0 6 0 0 0 0 0
114 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 4 1 1 0 12 0 0 0 0 0
115 Jakub Šaur (KS Unia) 4 1 1 0 4 0 0 0 0 0
116 Dominik Olszewski (KH Energa Toruń/Kadra PZHL U23) 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0
117 Maciej Rybak (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 7 1 1 0 4 0 0 0 0 0
118 Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
119 Dominik Nahunko (JKH GKS) 5 1 1 0 2 0 0 0 0 0
120 Robert Mrugała (TatrySki Podhale) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń) 4 1 1 0 6 1 0 0 0 0
123 Dmytro Szczerbakow (MH Automatyka) 3 1 1 0 2 0 0 0 0 0
124 Sebastian Szydło (PGE Orlik) 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0
125 Jakub Michałowski (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 6 1 0 1 4 0 0 0 0 0
126 Marek Wróbel (MH Automatyka) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0
127 Radim Haas (KS Unia) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
128 Oskar Lehmann (MH Automatyka) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 0
129 Kacper Kamieniecki (Węglokoks Kraj Polonia) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
130 Łukasz Sznotala (PGE Orlik) 4 1 0 1 12 0 0 1 0 0
131 Armen Khoperia (Kadra PZHL U23) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 0
132 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
133 Oskar Krawczyk (Tauron KH GKS) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
134 Jan Steber (MH Automatyka) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 0
135 Marcin Horzelski (Zagłębie) 4 1 0 1 4 0 0 0 0 0
136 Matej Cunik (Węglokoks Kraj Polonia) 4 1 0 1 4 0 0 0 1 0
137 Maciej Rompkowski (MH Automatyka) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 0
138 Radosław Nalewajka (JKH GKS) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 0
139 Jakub Kubeš (JKH GKS) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Grigorij Stawisskij (Węglokoks Kraj Polonia) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
141 Dawid Musioł (Comarch Cracovia) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
142 Miłosz Noworyta (Kadra PZHL U23/KS Unia) 10 1 0 1 12 0 0 1 0 0
143 Maciej Sulka (JKH GKS) 5 1 0 1 25 0 0 0 0 0
144 Jakub Worwa (TatrySki Podhale/Kadra PZHL U23) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
145 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
146 Mateusz Strużyk (MH Automatyka) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0
147 Arkadiusz Kostek (PGE Orlik) 4 1 0 1 4 0 0 1 0 0
148 Tomasz Pastryk (MH Automatyka) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 0
149 Maciej Gawlik (PGE Orlik) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
150 Eetu Moksunen (TatrySki Podhale) 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
151 Mateusz Bryk (GKS Tychy) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
152 Peter Bezuška (KS Unia) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
153 Adam Jaskólski (Zagłębie) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
154 Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
155 Alexis Svitac (PGE Orlik) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 0
156 Aleksandrs Galkins (Węglokoks Kraj Polonia) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Jakub Wanacki (Tauron KH GKS) 6 1 0 1 12 0 0 0 0 0
158 Patryk Matusik (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 6 1 0 1 14 0 0 0 0 0
159 Ali Liikanen (TatrySki Podhale) 3 1 0 1 2 0 0 0 0 0
160 Szymon Skrodziuk (PGE Orlik) 4 1 0 1 4 0 0 0 0 0
161 Jauhienij Kamienieu (Comarch Cracovia/Kadra PZHL U23) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
162 Andrzej Stojek (Zagłębie) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
163 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 0
164 Bartłomiej Wsół (Kadra PZHL U23) 3 1 0 1 4 0 0 0 0 0
165 Michał Rybak (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 10 1 0 1 6 0 0 0 0 0
166 Kamil Kapica (TatrySki Podhale) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
167 Wojciech Gorzycki (PGE Orlik) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
168 Aleksander Bodora (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Jakub Jaskólski (Zagłębie) 6 0 0 0 10 0 0 0 0 0
170 Szymon Niedlich (Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
171 Emil Švec (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
172 Tobiasz Bigos (JKH GKS) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
173 Michał Działo (Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
174 Mateusz Sordon (Comarch Cracovia) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
175 Kamil Świerski (JKH GKS) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
176 Wołodymyr Ałeksiuk (MH Automatyka) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
177 Jan Homer (JKH GKS) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
178 Gilbert Leśniak (MH Automatyka) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
179 Szymon Mularczyk (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
180 Patryk Wajda (TatrySki Podhale) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
181 Bartłomiej Stępień (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
182 Mateusz Kafel (Zagłębie) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
183 Remigiusz Gazda (GKS Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
184 Marek Kaluža (Zagłębie) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
185 Marcin Frączek (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
186 Jakub Gimiński (JKH GKS) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Maciej Anklewicz (Węglokoks Kraj Polonia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
188 Michael Kolarz (GKS Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
189 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 2 0 0 0 25 0 0 0 0 0
190 Arkadiusz Nowak (MH Automatyka) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
191 Marcin Obrał (PGE Orlik) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
192 Marcin Jóźwiak (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193 Mateusz Ubowski (Kadra PZHL U23) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
194 Marcin Biały (KH Energa Toruń) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
195 Michał Domogała (Zagłębie) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196 Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197 Adrian Prusak (KS Unia) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Wojciech Wojtarowicz (KS Unia) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
200 Aleksander Gniewek (Zagłębie) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
201 Eryk Sztwiertnia (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Michał Zając (Kadra PZHL U23) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Łukasz Dybaś (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Antoni Dziurdzia (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
205 Kamil Kalinowski (GKS Tychy) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
206 Kamil Filip (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
207 Miłosz Lidtke (KH Energa Toruń) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
208 Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
209 Adrian Duszak (Zagłębie/Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0
210 Adam Rajski (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
211 Robert Gajdzik (Węglokoks Kraj Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Michał Magiera (Kadra PZHL U23) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Alexander Szczechura (GKS Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Patryk Jóźwik (Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
215 Damian Szurowski (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
216 Patryk Malicki (KS Unia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Szymon Luszniak (Kadra PZHL U23) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
218 Rafał Dutka (TatrySki Podhale) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219 Olaf Bizacki (Kadra PZHL U23/GKS Tychy) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
220 Igor Smal (MH Automatyka/Kadra PZHL U23) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
221 Adrian Gajor (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Krzysztof Dudkiewicz (KS Unia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Konrad Gruszczyk (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
224 Kamil Charousek (Zagłębie) 6 0 0 0 12 0 0 0 0 0
225 Adam Bagiński (GKS Tychy) 4 0 0 0 6 0 0 0 0 0
226 Dienis Trachanow (KH Energa Toruń) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
227 Patryk Kogut (GKS Tychy) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
228 Filip Mazurkiewicz (KH Energa Toruń) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
230 Tomasz Skokan (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
231 Radosław Galant (GKS Tychy) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
232 Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
233 Kamil Górny (GKS Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Mateusz Wojdyła (PGE Orlik) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
235 Patryk Wsół (TatrySki Podhale/Kadra PZHL U23) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
236 Kacper Gruźla (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Jakub Blanik (Kadra PZHL U23) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
238 Jan Walter (KH Energa Toruń) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
239 Łukasz Podsiadło (Zagłębie) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Iwo Sroka (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
241 Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
242 Kamil Misterkiewicz (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
243 Adrian Kowalówka (KS Unia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
244 Piotr Husak (KH Energa Toruń) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
246 Oskar Rzekanowski (PGE Orlik) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0
247 Marcin Kolusz (TatrySki Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
248 Tobiasz Bernat (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Leszek Laszkiewicz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Michał Kalinowski (KH Energa Toruń) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Daniel Kapica (TatrySki Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
254 Bartosz Ciura (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Karol Kisielewski (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Jan Wolski (TatrySki Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
257 Piotr Bajon (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Peter Novajovský (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Szymon Łabinowicz (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
260 Krystian Mocarski (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Piotr Kozłowski (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Bartosz Kosmęda (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Szymon Petelicki (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Kamil Cieśla (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Antoni Kot (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Jakub Wala (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Bartosz Zając (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Konrad Filipek (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Kamil Bąk (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Kamil Klocek (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Klaudiusz Cuber (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Maciej Witan (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V