Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Patryk Wronka (Tauron KH GKS) 22 33 11 22 4 3 0 6 0 0
2 Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS) 22 32 14 18 6 1 1 4 1 0
3 Vladimír Luka (Zagłębie) 19 29 11 18 6 3 1 13 1 0
4 Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS) 22 28 15 13 10 2 2 3 1 0
5 Jesse Rohtla (Tauron KH GKS) 22 27 13 14 20 3 2 4 0 0
6 Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS) 22 26 15 11 20 1 0 3 0 0
7 Michal Vachovec (Comarch Cracovia) 18 24 7 17 12 1 0 6 0 0
8 Janne Laakkonen (Tauron KH GKS) 19 24 4 20 2 2 0 6 0 0
9 Władisław Jełakow (PGE Orlik) 19 23 12 11 16 3 0 3 0 0
10 Andrij Michnow (GKS Tychy) 20 23 11 12 14 2 0 4 1 0
11 Andrej Themár (KS Unia) 18 23 11 12 16 4 0 3 0 0
12 Daniił Oriechin (KH Energa Toruń) 18 23 6 17 14 1 0 1 0 0
13 Robert Karczocha (KH Energa Toruń) 18 22 9 13 20 0 0 1 1 0
14 Michael Cichy (GKS Tychy) 20 22 8 14 10 1 0 7 0 0
15 Martin Čakajík (Tauron KH GKS) 22 22 5 17 4 3 0 2 0 0
16 Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS) 22 22 3 19 12 1 0 7 1 0
17 Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia) 18 21 11 10 18 2 1 2 0 0
18 Tomáš Sýkora (GKS Tychy) 17 21 11 10 2 2 2 2 0 0
19 Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale) 17 20 9 11 12 2 0 8 0 0
20 Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS) 20 20 7 13 39 2 0 3 0 0
21 Siemion Garszyn (KH Energa Toruń) 18 19 13 6 4 2 1 1 0 0
22 Filip Komorski (GKS Tychy) 20 19 10 9 8 2 0 2 0 0
23 Patryk Krężołek (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 28 19 9 10 10 0 1 1 0 0
24 Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy) 18 18 9 9 0 2 0 3 0 0
25 Martin Przygodzki (PGE Orlik) 19 18 9 9 12 2 2 1 0 0
26 Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia) 18 18 9 9 6 2 0 0 0 0
27 Aleksiej Trandin (PGE Orlik) 19 18 7 11 10 2 0 3 1 0
28 Tomáš Káňa (Zagłębie) 19 17 9 8 22 4 1 3 0 0
29 Aleksandr Gołowin (PGE Orlik) 19 17 6 11 4 1 0 3 0 0
30 Dušan Devečka (Tauron KH GKS) 22 17 6 11 18 3 0 5 0 0
31 Radosław Sawicki (Tauron KH GKS) 22 16 6 10 2 1 0 1 0 0
32 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 20 15 8 7 16 3 0 2 0 0
33 Peter Fabuš (JKH GKS) 18 15 7 8 6 1 0 1 1 0
34 Petr Polodna (MH Automatyka) 19 15 7 8 12 0 0 2 0 0
35 Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale) 14 15 6 9 2 4 0 3 0 0
36 Joona Tolvanen (TatrySki Podhale) 17 15 5 10 4 3 0 4 0 0
37 Josef Vítek (MH Automatyka) 19 15 5 10 4 0 1 1 0 0
38 Martin Kasperlík (JKH GKS) 18 15 5 10 10 1 0 4 0 0
39 Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale) 17 15 5 10 10 4 0 5 0 0
40 Jakub Witecki (GKS Tychy) 19 15 5 10 6 2 0 1 2 0
41 Daniel Minge (KH Energa Toruń) 18 15 4 11 6 1 1 3 0 0
42 Gleb Klimienko (GKS Tychy) 16 15 2 13 10 1 0 5 0 0
43 Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia/GKS Tychy) 19 14 8 6 6 1 0 3 0 0
44 Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS) 22 14 7 7 18 1 0 0 0 0
45 Peter Novajovský (GKS Tychy) 15 14 3 11 6 1 0 5 1 0
46 Peter Tabaček (KS Unia) 18 14 2 12 10 0 0 5 0 0
47 Kamil Wałęga (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 21 13 11 2 4 1 0 0 1 0
48 Arciom Mianciuk (KH Energa Toruń) 18 13 9 4 20 2 0 2 1 0
49 Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia) 15 13 6 7 14 2 0 1 0 0
50 Jan Daneček (KS Unia) 18 13 5 8 4 0 0 5 0 0
51 Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik) 17 13 3 10 55 1 0 2 0 0
52 Eetu Koski (TatrySki Podhale) 16 13 3 10 6 1 0 5 0 0
53 Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń) 16 12 6 6 6 2 0 2 0 0
54 Adam Domogała (Comarch Cracovia) 18 12 5 7 8 1 0 1 0 0
55 Adam Bagiński (GKS Tychy) 18 12 5 7 8 3 0 3 0 0
56 Mateusz Danieluk (MH Automatyka) 19 12 4 8 18 3 0 0 0 0
57 Jakub Šaur (KS Unia) 18 12 4 8 6 1 0 2 0 0
58 Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia) 17 12 3 9 8 2 0 1 1 0
59 Tomáš Komínek (JKH GKS) 18 12 3 9 10 0 1 1 0 0
60 Maciej Kruczek (Comarch Cracovia) 18 12 2 10 18 1 0 1 1 0
61 Radosław Nalewajka (JKH GKS) 18 11 6 5 20 1 1 1 1 0
62 Szymon Marzec (MH Automatyka) 19 11 6 5 24 0 1 1 0 0
63 Łukasz Siuty (TatrySki Podhale) 17 11 5 6 4 0 0 0 0 0
64 Kacper Guzik (TatrySki Podhale) 17 11 5 6 22 0 0 4 0 0
65 Kamil Wróbel (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 21 11 4 7 8 0 0 1 0 0
66 David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia) 17 11 3 8 16 0 0 1 0 0
67 Damian Słaboń (Zagłębie) 18 11 3 8 12 2 0 3 0 0
68 Jan Sołtys (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 17 11 2 9 14 0 0 1 0 0
69 Łukasz Rutkowski (Zagłębie) 19 11 2 9 16 0 0 1 0 0
70 Emil Švec (Comarch Cracovia) 18 10 8 2 4 0 0 0 0 0
71 Mateusz Michalski (TatrySki Podhale) 17 10 7 3 6 0 0 1 0 0
72 Michał Bernacki (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 18 10 6 4 4 2 0 2 0 0
73 Radosław Galant (GKS Tychy) 20 10 4 6 8 0 1 0 1 0
74 Jegor Rożkow (MH Automatyka) 18 10 4 6 8 0 0 2 0 0
75 Sebastian Kowalówka (KS Unia) 18 10 4 6 16 3 0 3 0 0
76 Radim Haas (KS Unia) 16 10 3 7 8 1 0 2 0 0
77 Jarosław Różański (TatrySki Podhale) 17 10 3 7 4 1 0 4 0 0
78 Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia) 15 10 2 8 10 1 0 0 1 0
79 Alexander Szczechura (GKS Tychy) 14 10 1 9 2 0 0 2 0 0
80 Tomasz Kozłowski (Zagłębie) 19 9 6 3 18 1 0 1 0 0
81 Jakub Jaworski (Węglokoks Kraj Polonia) 16 9 5 4 6 0 0 0 0 0
82 Łukasz Krzemień (Węglokoks Kraj Polonia) 18 9 5 4 14 1 0 0 0 0
83 Michaił Samusienka (Węglokoks Kraj Polonia) 17 9 4 5 6 0 1 0 0 0
84 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 16 9 4 5 26 0 0 0 0 0
85 Jan Steber (MH Automatyka) 19 9 3 6 12 0 0 0 0 0
86 Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale) 17 9 3 6 30 2 0 2 0 0
87 Robin Malý (MH Automatyka) 19 9 3 6 6 0 0 1 0 0
88 Marcin Wiśniewski (KH Energa Toruń) 17 9 2 7 14 0 0 0 0 0
89 Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń) 18 9 2 7 12 1 0 3 1 0
90 Matej Cunik (Węglokoks Kraj Polonia) 18 9 1 8 22 0 0 1 1 0
91 Dienis Trachanow (KH Energa Toruń) 18 9 1 8 2 1 0 1 0 0
92 Mateusz Bryk (GKS Tychy) 20 9 1 8 12 0 0 1 0 0
93 Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia) 18 9 0 9 16 0 0 4 0 0
94 Jakub Stasiewicz (MH Automatyka) 17 8 5 3 12 2 0 0 0 0
95 Karol Wąsiński (Węglokoks Kraj Polonia) 18 8 5 3 2 0 1 0 0 0
96 Patryk Pelaczyk (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 26 8 4 4 22 0 0 1 0 0
97 Alexis Svitac (PGE Orlik) 19 8 4 4 2 0 0 0 0 0
98 Adrian Jaworski (KH Energa Toruń) 18 8 4 4 4 0 1 0 0 0
99 Artiom Dubinin (JKH GKS) 12 8 4 4 28 1 0 2 0 0
100 Filip Pesta (MH Automatyka) 19 8 3 5 8 1 0 0 0 0
101 Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń) 18 8 2 6 8 1 0 2 0 0
102 Maksim Wolkou (PGE Orlik) 19 8 2 6 6 0 0 1 0 0
103 Dominik Jarosz (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 21 8 2 6 4 0 0 0 0 0
104 Jakub Wanacki (Tauron KH GKS) 22 8 2 6 18 0 0 0 0 0
105 Arkadiusz Kostek (PGE Orlik) 19 8 0 8 4 0 0 4 0 0
106 Marek Kaluža (Zagłębie) 19 7 6 1 22 4 0 1 0 0
107 Michał Kalinowski (KH Energa Toruń) 10 7 4 3 0 0 0 0 0 0
108 Marcin Frączek (Węglokoks Kraj Polonia) 18 7 3 4 6 0 0 1 0 0
109 Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 18 7 3 4 6 2 0 2 1 0
110 Dominik Paś (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 19 7 3 4 2 1 0 2 0 0
111 Tomasz Kulas (JKH GKS) 17 7 3 4 10 1 0 1 0 0
112 Lukáš Martinka (Zagłębie) 19 7 2 5 6 1 0 4 0 0
113 Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale) 17 7 2 5 6 2 0 1 0 0
114 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 9 7 1 6 2 0 0 1 0 0
115 Damian Tomasik (Tauron KH GKS) 16 7 0 7 49 0 0 1 0 0
116 Dariusz Gruszka (KS Unia) 16 6 4 2 16 2 0 1 0 0
117 Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia) 18 6 4 2 16 0 0 0 0 0
118 Adam Jaskólski (Zagłębie) 18 6 2 4 2 0 0 0 0 0
119 Damian Piotrowicz (KS Unia) 18 6 2 4 4 0 0 0 0 0
120 Maciej Sulka (JKH GKS) 17 6 1 5 31 0 0 1 0 0
121 Jakub Worwa (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 22 6 0 6 31 0 0 1 0 0
122 Michał Rybak (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 27 5 4 1 14 0 0 0 0 0
123 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 18 5 3 2 6 0 1 0 0 0
124 Łukasz Dybaś (Węglokoks Kraj Polonia) 18 5 3 2 2 0 0 1 1 0
125 Mykyta Bucenko (Zagłębie) 6 5 2 3 0 1 0 1 0 0
126 Jakub Grof (JKH GKS) 9 5 2 3 6 1 0 1 0 0
127 Piotr Naparło (KH Energa Toruń) 18 5 2 3 16 0 0 0 0 0
128 Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka) 18 5 2 3 10 0 0 1 1 0
129 Lukáš Chalupa (MH Automatyka) 7 5 1 4 2 0 0 1 0 0
130 Tadeáš Jaroš (Zagłębie) 12 5 1 4 12 1 0 3 0 0
131 Oskar Krawczyk (Tauron KH GKS) 22 5 0 5 39 0 0 0 0 0
132 Bartosz Ciura (GKS Tychy) 13 5 0 5 14 0 0 0 0 0
133 Dmytro Demjaniuk (KH Energa Toruń) 13 4 4 0 0 0 0 0 0 0
134 Stiefan Stiepanow (PGE Orlik) 13 4 3 1 2 1 0 1 0 0
135 Igor Smal (Kadra PZHL U23/MH Automatyka) 22 4 2 2 6 0 0 0 0 0
136 Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń/Kadra PZHL U23) 21 4 2 2 22 0 0 0 0 0
137 Dawid Musioł (Comarch Cracovia) 17 4 2 2 10 1 0 0 0 0
138 Łukasz Nalewajka (JKH GKS) 18 4 2 2 12 0 0 1 0 0
139 Jakub Kubeš (JKH GKS) 16 4 2 2 0 1 0 0 0 0
140 Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy) 10 4 1 3 2 0 0 0 1 0
141 Patryk Kogut (GKS Tychy) 14 4 1 3 6 0 0 0 0 0
142 Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale) 12 4 1 3 20 0 0 0 0 0
143 Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia) 18 4 1 3 0 0 1 0 0 0
144 Juha Kiilholma (KS Unia) 7 4 1 3 0 0 0 0 0 0
145 Marcin Horzelski (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 20 4 1 3 10 0 0 0 0 0
146 Mateusz Strużyk (MH Automatyka) 19 4 1 3 2 0 0 0 0 0
147 Szymon Skrodziuk (PGE Orlik) 17 4 1 3 4 0 0 0 0 0
148 Kamil Sikora (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 19 4 1 3 8 0 0 1 0 0
149 Łukasz Podsiadło (Zagłębie) 14 4 1 3 10 1 0 0 0 0
150 Iiro Vehmanen (KS Unia) 7 4 1 3 2 1 0 2 0 0
151 Dawid Maciejewski (KS Unia) 16 4 1 3 16 0 0 0 0 0
152 Eetu Moksunen (TatrySki Podhale) 16 4 1 3 4 0 0 0 0 0
153 Jan Walter (KH Energa Toruń) 17 4 0 4 4 0 0 2 0 0
154 Mateusz Adamus (KS Unia) 12 3 3 0 16 0 0 0 0 0
155 Dominik Nahunko (JKH GKS) 13 3 3 0 8 0 0 0 0 0
156 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 15 3 2 1 41 0 1 1 0 0
157 Dariusz Wanat (KS Unia) 18 3 2 1 8 0 0 0 0 0
158 Sebastian Szydło (PGE Orlik) 19 3 2 1 6 0 0 0 0 0
159 Kamil Pędraś (Zagłębie) 18 3 2 1 0 0 0 0 0 0
160 Jauhienij Kamienieu (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 20 3 1 2 2 1 0 0 0 0
161 Kamil Dolny (MH Automatyka) 19 3 1 2 22 0 0 0 0 0
162 Jerzy Gabryś (KS Unia) 14 3 1 2 12 0 0 1 0 0
163 Peter Bezuška (KS Unia) 12 3 1 2 0 0 0 1 0 0
164 Tomasz Pastryk (MH Automatyka) 19 3 1 2 10 0 0 1 0 0
165 Wołodymyr Ałeksiuk (MH Automatyka) 19 3 1 2 2 0 0 1 0 0
166 Krzysztof Kantor (MH Automatyka) 19 3 1 2 12 0 0 1 0 0
167 Wojciech Gorzycki (PGE Orlik) 19 3 1 2 4 0 0 0 0 0
168 Jan Homer (JKH GKS) 9 3 1 2 4 0 0 0 0 0
169 Kamil Górny (GKS Tychy) 18 3 1 2 6 0 0 0 0 0
170 Kamil Paszek (KS Unia) 18 3 1 2 2 1 0 0 0 0
171 Kamil Charousek (Zagłębie) 19 3 0 3 26 0 0 2 0 0
172 Olaf Bizacki (Kadra PZHL U23/GKS Tychy) 23 3 0 3 6 0 0 0 0 0
173 Bartosz Skólmowski (KH Energa Toruń) 18 3 0 3 8 0 0 0 0 0
174 Ali Liikanen (TatrySki Podhale) 15 3 0 3 2 0 0 0 0 0
175 Mateusz Gębczyk (KS Unia) 14 3 0 3 2 0 0 0 0 0
176 Patryk Wysocki (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 34 3 0 3 0 0 0 0 0 0
177 Aleš Ježek (KS Unia) 9 3 0 3 4 0 0 2 0 0
178 Patryk Jarosz (Zagłębie) 19 3 0 3 0 0 0 0 0 0
179 Patryk Malicki (KS Unia) 18 2 1 1 4 1 0 0 0 0
180 Wojciech Wojtarowicz (KS Unia) 13 2 1 1 16 1 0 1 0 0
181 Maciej Rybak (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 26 2 1 1 8 0 0 0 0 0
182 Miloslav Jáchym (KS Unia) 11 2 1 1 47 1 0 1 0 0
183 Dominik Olszewski (KH Energa Toruń/Kadra PZHL U23) 26 2 1 1 0 0 0 0 0 0
184 Patryk Matusik (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 20 2 1 1 18 1 0 0 0 0
185 Andrzej Stojek (Zagłębie) 8 2 1 1 2 0 0 0 0 0
186 Michael Kolarz (GKS Tychy) 18 2 1 1 12 0 0 0 0 0
187 Patryk Wajda (TatrySki Podhale) 17 2 1 1 6 0 0 0 0 0
188 Kamil Świerski (JKH GKS) 9 2 0 2 8 0 0 0 0 0
189 Damian Szurowski (Comarch Cracovia) 17 2 0 2 12 0 0 0 0 0
190 Łukasz Sznotala (PGE Orlik) 19 2 0 2 24 0 0 2 0 0
191 Jakub Gimiński (JKH GKS) 18 2 0 2 32 0 0 0 1 0
192 Mateusz Sordon (Comarch Cracovia) 14 2 0 2 14 0 0 1 0 0
193 Bartłomiej Stępień (Węglokoks Kraj Polonia) 18 2 0 2 24 0 0 1 0 0
194 Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia) 10 2 0 2 6 0 0 1 0 0
195 Armen Khoperia (Kadra PZHL U23) 12 2 0 2 2 0 0 0 0 0
196 Kacper Kamieniecki (Węglokoks Kraj Polonia) 17 2 0 2 0 0 0 0 0 0
197 Marek Wróbel (MH Automatyka) 12 2 0 2 10 0 0 0 0 0
198 Tobiasz Bigos (JKH GKS) 18 2 0 2 6 0 0 0 0 0
199 Michał Działo (Zagłębie) 14 2 0 2 6 0 0 0 0 0
200 Jakub Michałowski (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 21 2 0 2 8 0 0 0 0 0
201 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 20 2 0 2 4 0 0 0 0 0
202 Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia) 18 1 1 0 6 0 0 0 0 0
203 Eryk Sztwiertnia (Kadra PZHL U23/Comarch Cracovia) 19 1 1 0 0 0 0 0 0 0
204 Dmytro Szczerbakow (MH Automatyka) 12 1 1 0 2 0 0 0 0 0
205 Robert Mrugała (TatrySki Podhale) 11 1 1 0 4 0 0 0 0 0
206 Mateusz Wojdyła (PGE Orlik) 18 1 1 0 8 0 0 0 0 0
207 Bartłomiej Wsół (Kadra PZHL U23) 8 1 0 1 8 0 0 0 0 0
208 Oskar Rzekanowski (PGE Orlik) 19 1 0 1 6 0 0 0 0 0
209 Marcin Biały (KH Energa Toruń) 18 1 0 1 10 0 0 0 0 0
210 Kamil Kalinowski (GKS Tychy) 6 1 0 1 4 0 0 0 0 0
211 Mateusz Ubowski (Kadra PZHL U23) 10 1 0 1 4 0 0 0 0 0
212 Oskar Lehmann (MH Automatyka) 19 1 0 1 8 0 0 0 0 0
213 Patryk Wsół (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 19 1 0 1 6 0 0 0 0 0
214 Jakub Blanik (Kadra PZHL U23) 9 1 0 1 4 0 0 0 0 0
215 Rafał Dutka (TatrySki Podhale) 17 1 0 1 4 0 0 0 0 0
216 Tomasz Skokan (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 26 1 0 1 14 0 0 0 0 0
217 Maciej Rompkowski (MH Automatyka) 19 1 0 1 20 0 0 0 0 0
218 Maciej Gawlik (PGE Orlik) 19 1 0 1 6 0 0 0 0 0
219 Miłosz Noworyta (Kadra PZHL U23/KS Unia) 22 1 0 1 16 0 0 1 0 0
220 Aleksandrs Galkins (Węglokoks Kraj Polonia) 9 1 0 1 4 0 0 0 0 0
221 Maciej Witan (Kadra PZHL U23) 2 1 0 1 4 0 0 0 0 0
222 Grigorij Stawisskij (Węglokoks Kraj Polonia) 15 1 0 1 12 0 0 0 0 0
223 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 21 1 0 1 6 0 0 0 0 0
224 Kamil Misterkiewicz (Kadra PZHL U23) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Daniel Kapica (TatrySki Podhale) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
226 Adrian Gajor (Comarch Cracovia) 16 0 0 0 2 0 0 0 0 0
227 Gilbert Leśniak (MH Automatyka) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
228 Adrian Duszak (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 15 0 0 0 2 0 0 0 0 0
229 Marcin Obrał (PGE Orlik) 18 0 0 0 4 0 0 0 0 0
230 Maciej Anklewicz (Węglokoks Kraj Polonia) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
231 Bartosz Kosmęda (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Karol Kisielewski (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
233 Daniel Hołdowicz (Comarch Cracovia) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Marcin Jóźwiak (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Szymon Luszniak (Kadra PZHL U23) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
236 Mateusz Kafel (Zagłębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Jan Wolski (TatrySki Podhale) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Patryk Jóźwik (Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
239 Michał Domogała (Zagłębie) 13 0 0 0 2 0 0 0 0 0
240 Konrad Gruszczyk (Kadra PZHL U23) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
241 Robert Gajdzik (Węglokoks Kraj Polonia) 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Kamil Kapica (TatrySki Podhale) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
243 Jakub Jaskólski (Zagłębie) 8 0 0 0 10 0 0 0 0 0
244 Kacper Gruźla (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Adrian Słowakiewicz (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 15 0 0 0 2 0 0 0 0 0
246 Aleksander Gniewek (Zagłębie) 19 0 0 0 4 0 0 0 0 0
247 Iwo Sroka (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 20 0 0 0 2 0 0 0 0 0
248 Konrad Filipek (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
249 Adam Rajski (Kadra PZHL U23) 3 0 0 0 8 0 0 0 0 0
250 Mariusz Piotrowski (Zagłębie) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Uładzisłau Haurus (Węglokoks Kraj Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Krzysztof Dudkiewicz (KS Unia) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
253 Aleksander Bodora (Węglokoks Kraj Polonia) 18 0 0 0 4 0 0 0 0 0
254 Michał Magiera (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
255 Piotr Husak (KH Energa Toruń) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
256 Remigiusz Gazda (GKS Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
257 Adrian Prusak (KS Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Szymon Niedlich (Kadra PZHL U23) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Arkadiusz Nowak (MH Automatyka) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
260 Lukas Znosko (Zagłębie) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
261 Miłosz Lidtke (KH Energa Toruń) 18 0 0 0 4 0 0 0 0 0
262 Adrian Kowalówka (KS Unia) 18 0 0 0 4 0 0 0 0 0
263 Michał Zając (Kadra PZHL U23) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
264 Kamil Filip (Węglokoks Kraj Polonia) 18 0 0 0 4 0 0 0 0 0
265 Szymon Mularczyk (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Filip Mazurkiewicz (KH Energa Toruń) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Antoni Dziurdzia (Comarch Cracovia) 16 0 0 0 2 0 0 0 0 0
268 Wasilij Jerasow (Zagłębie) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Marcin Kolusz (TatrySki Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Tobiasz Bernat (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Leszek Laszkiewicz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Piotr Bajon (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275 Szymon Łabinowicz (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Krystian Mocarski (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
277 Piotr Kozłowski (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
278 Szymon Petelicki (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Kamil Cieśla (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Antoni Kot (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Jakub Wala (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
282 Bartosz Zając (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283 Kamil Bąk (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284 Kamil Klocek (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
285 Klaudiusz Cuber (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V