0 : 2 Jakub Witecki ( Łukasz Sokół ) 5 na 5 +/- 11:21
1 : 2 Martin Przygodzki ( Mateusz Rompkowski - Tomasz Kulas ) 5 na 5 +/- 18:20
2 : 2 Mateusz Rompkowski ( Petr Polodna - Roman Němeček ) 5 na 5 +/- 18:40
2 : 4 Josef Vítek ( Bartłomiej Pociecha ) 5 na 4 +/- 30:59

19:27 Jan Steber (#24) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
25:57 Michał Woźnica (#14) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
29:12 JKH GKS Jastrzębie 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:36 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
56:33 Maksim Kartoszkin (#97) GKS Tychy 2 min. Opóźnianie gry
57:24 Tomáš Protivný (#23) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
59:46 Josef Vítek (#73) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

59 min. - Tyszanie we dwóch jechali na jednego obrońcę i pustą bramkę, ale spalili.
58 min. - Zabolotny w boksie.
58 min. - Fatalna gra w przewadze JKH i jeszcze faul Protivnego...
55 min. - Dobra interwencja Żigardiego.
53 min. - Tychy nastawione na obronę wyniku, co dobrze im wychodzi, przez co w tej tercji mamy mało atrakcyjnej gry.
49 min. - Jastrzębianie oddali kilka strzałów, ale bez efektu.
45 min. - Jeśli JKH nie zmieni czegoś w swojej grze to nie ma prawa wygrać tego meczu...
44 min. - Protivny z dystansu, krążek po rykoszecie wychodzi poza taflę.
42 min. - Dobra okazja Kolusza, broni Zabolotny.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Ależ teraz sytuację zmarnował Laszkiewicz... Polodna świetnie mu zagrał, a Leszek położył już Żigardiego, ale nie podniósł krążka i trafił w parkan.
38 min. - Fatalnie rozgrywają krążek w tej przewadze gospodarze.
37 min. - Strata JKH, kontra tyszan i strzał Kartoszkina broni Zabolotny.
36 min. - Guzik z dystansu, łapie Zabolotny.
33 min. - Świetna akcja Laszkiewicza, który wystawia do Bordowskiego, ale jego strzał broni Żigardy.
Czas dla JKH.
31 min. - GOL! 2:4! Protivny jak dziecko dał się ograć Vitkowi, który strzałem między parkanami pokonuje Zabolotnego!
31 min. - Bardzo dobrze w tym osłabieniu broni się JKH.
30 min. - Świetna interwencja Zabolotnego po uderzeniu Koguta.
28 min. - Mocno Bordowski, odbija Żigardy.
Zmiana w bramce JKH, Zabolotny za Odrobnego.
26 min. - GOL! 2:3! Strata Bondarewa w środkowej tercji, krążek przejmuje Guzik, mija Górnego i strzałem w długi róg pokonuje Odrobnego.
25 min. - Małe nieporozumienie Bescha i Urbanowicza, ale nie doszło do bójki, chociaż Urban mocno zdenerwowany. To chyba zagranie taktyczne tyszan, aby wyeliminować najlepszego zawodnika JKH w tych finałach.
23 min. - Przycisnęli tyszanie, oddali kilka strzałów z dystansu, najgroźniej Pociecha w boczną siatkę.
23 min. - Przerwa w grze, na lodzie leży Bondarew.
22 min. - Dużo szczęścia miało teraz JKH, krążek dwukrotnie po rykoszetach przechodzi tuż obok słupka bramki Odrobnego.
22 min. - Świetnie teraz w tercji Tychów krążek przetrzymał Urbanowicz
21 min. - Protivny wybija krążek w tercję gości, próbuje do niego dojechać Urbanowicz i był bliski celu, jednak szybszy Żigardy.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Świetna sytuacja Stebera, ale nie trafia w krążek.
20 min. - JKH w ataku, Tychy jak zamroczony bokser.
19 min. - GOL!!! 2:2! Po jednej z interwencji Żigardy został na lodzie, a nadjeżdżający Rompkowski zdobywa wyrównującego gola!
19 min. - GOL! 1:2! Przygodzki przejmuje krążek przed bramką Żigardiego, obraca się i strzela, a krążek ląduje w bramce!
18 min. - JKH próbuje atakować, ale niewiele z tego wynika, a Tychy wyprowadzają groźne kontry.
16 min. - Gramy.
16 min. - Żigardy dostał przypadkowo w głowę kijem od Ferenca i jest przerwa w grze.
14 min. - JKH bez żadnego pomysłu na rozmontowanie tyskiej obrony.
12 min. - GOL! 0:2! Statyczna gra jastrzębian w obronie i jest kolejny gol. Rzeszutko strzałem w krótki róg pokonuje Odrobnego!
11 min. - Bordowski przejmuje krążek i mocno strzela z okolicy bulika, Żigardy odbija.
10 min. - Uderzenie jednego z tyszan odbija Odrobny i zakotłowało się pod jego bramką, ale sędzia ostatecznie przerywa grę gwizdkiem.
10 min. - Odrobny niepotrzebnie wybija na uwolnienie...
8 min. - Kuzin sam przed Odrobnym, ale ten interweniuje parkanem!
7 min. - Dobra akcja Laszkiewicza, ale kąt był zbyt ostry na precyzyjny strzał, dodatkowo był naciskany przez obrońcę.
5 min. - Kolejna szansa tyszan, tym razem Odrobny broni uderzenie Vitka, który miał bardzo dogodną sytuację do zdobycia bramki.
5 min. - GOL! 0:1! Kolusz z bliska pokonuje Odrobnego!
4 min. - Fatalna strata Nalewajki we własnej tercji, krążek przejmuje Woźnica i wychodzi sam na Odrobnego, ale górą bramkarz JKH!
2 min. - Póki co bez groźniejszych sytuacji.
1 min. - Gramy dalej.
1 min. - Początek meczu, ale spotkanie od razu przerwane ze względu na serpentyny rzucone przez kibiców, które wylądowały na tafli.

Na Jastorze nadkomplet widzów, za moment początek spotkania.

90 P. Odrobny (BR1) 25:22 18 15 3 0.83
72 D. Zabolotny (BR2) 33:47 17 16 1 0.94