Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 3000

0 : 1 Michal Plichta ( Maciej Urbanowicz - Jan Steber ) 5 na 5 +/- 15:00
1 : 1 Josef Vítek ( Jakub Witecki ) 5 na 5 +/- 35:23
2 : 1 Josef Vítek ( Jakub Witecki - Štefan Žigárdy ) 5 na 5 +/- 43:14
3 : 1 Radosław Galant ( Adam Bagiński ) 5 na 5 +/- 44:37
4 : 1 Marcin Kolusz ( Nicolas Besch - Michał Kotlorz ) 5 na 4 +/- 57:00

08:41 Leszek Laszkiewicz (#81) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
21:39 Michal Plichta (#15) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
55:33 Richard Bordowski (#8) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze

- Koniec Meczu. 4-1.
- 57 min. - GOL! 4-1! Kolusz z blisko dobija strzał Bescha. Odrobny nie zdołał dojechać do słupka a kapitan reprezentacji Polski nabił bramkarz i guma wpadła do bramki.
- 55 min. - Besch wzdłuż bramki do Kartoszkina ale zbyt późno i Kartoszkin nie zdołał przejąć krążka.
- 54 min. - Plichta ucierpiał po starciu z Ferencem, koledzy pomogli mu wejść do boksu. Wydaje się że to kontuzja kolana.
- 52 min. - Mocny strzał Ferenca po rykoszecie ląduje nad poprzeczkę.
- 50 min. - Ofiarna interwencja Hertla, który zażegnał sytuacji sama na sam Plichty wybijają mu gumę spod kija.
- 49 min. - Strzał Przygodzkiego zza obrońcy, odbija Żigardy.
- 47 min. - Bondarew wjechał przed bramkę, próbował zaskoczyć Żigardyego, ale ten nie dał się pokonać.
- 46 min. - Podanie przez pół lodowiska, Danieluk w sytuacji sam na sam, ale podskakujący krążek w ostatnim momencie jeszcze zdołał uderzyć krążek, ale na posterunku Żigardy.
- 45 min. - GOL! 3-1! Galant obrócił się z krążkiem i kapitalnym strzałem pod poprzeczkę w przeciwległy "widły" pokonał Odrobnego.
- 44 min. - Strzał Bescha zza bulika na raty mrozi Odrobny.
- 43 min. - GOL! 2-1! Josef Vitek takim lobem pokonał Odrobnego. Rykoszet po drodze od Stebera i guma wylądowała nad łapaczką bramkarza.
- 41 min. - Kartoszkin z boku, łapie spokojnie Odrobny.

- Koniec II tercji.
- 38 min. - W odpowiedzi Steber, krążek podskakiwał w parkanach Żigardyego, ale udało mu się opanować sytuację.
- 37 min. - Strzał Galanta odbija Odrobny, blokowany Bagiński nie zdołał dobić gumy.
- 35 min. GOL! 1-1! Krążek w bramce GKS, ale sędzia będzie sprawdzał video czy wcześniej nie została ruszona bramka. Krążek odbił się od słupka po strzale Vitka, następnie odbił się od parkanu Odrobnego i wpadł do bramki ale bramka została też ruszona. Świetne zagranie Witeckiego. Sędzia uznaje bramkę.
- 35 min. - Kontra JKH, uderzenie Plichty z backhandu mija słupek.
- 35 min. - Besch spod bandy, ale zasłonięty Odrobny odbija parkanem.
- 33 min. - Szczęśliwa interwencja Odrobnego zażegnała utraty bramki. Uderzył Witecki, jego strzał odbił Odrobny a ten jeszcze odbił się od Vitka i wpadł prosto do raka bramkarza.
- 33 min. - Strzał Galanta zza bulika, obok bramki.
- 31 min. - Bagiński został przypadkowo uderzony w twarz łyżwą przez Protivnego i zjechał z pomocą lekarza do szatni z zakrwawioną głową.
- 30 min. - W ostatniej chwili przed bramką powstrzymany został Witecki.
- 29 min. - Bondarew pojechał 2 na 1, jego strzał jednak odbija Żigardy. Zaraz ponownie Ukrainiec, łapie gumę bramkarz GKSu.
- 27 min. - Strzał Bryka po wjechaniu w tercję gospodarzy łapie Żigardy.
- 26 min. - Kuzin, ale spokojnie odbija Odrobny.
- 25 min. - Marzec zbyt lekko by zaskoczyć Żigardyego.
- 23 min. - W końcówce kary przycisnęli gospodarzy, strzał Kartoszkina z dwóch metrów mija bramkę. Dobrym zagraniem popisał się Kolusz zza bramki.
- 22 min. - Gospodarze drugi raz grają w przewadze, ale nie mogą stworzyć groźnej akcji pod bramką gości.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Lekki strzał Kuzina odbija Odrobny.
- 19 min. - Laszkiewicz przed bramkę do Stebera, jego strzał odbija Żigardy. Groźna akcja gości.
- 17 min. Na bramkę Żigardyego ruszył Urbanowicz, jego niedokładny strzał odbija parkanem bramkarz gospodarzy.
- 16 min. - Z ostrego kąta Rzeszutko próbował zaskoczyć Odrobnego, ale guma minęła bramkę.
- 15 min. - GOL! 0-1! Świetne podanie zza bramki Urbanowicza do Plichty, który mierzonym strzałem pokonał Żigardyego.
- 14 min. - Mocny strzał Protivnego łapie Żigardy.
- 13 min. - Ferenc wjechał przed bramkę, ale został wytrącony z równowagi i nie zdołał zawinąć gumy do bramki.
- 12 min. - W tercję gospodarzy wjechał Steber, jego strzał spod bandy łapie Żigardy.
- 11 min. - Z daleka uderzył Besch, ale spokojnie odbija Odrobny. Tyszanie nie wykorzystali gry w przewadze.
- 10 min. - Guzik próbował oddać strzał, jednak nie wyszło z tego nic dobrego i jastrzębianie wybijają gumę.
- 8 min. - Nalewajka z boku próbował zaskoczyć Żigardyego, ten jednak mrozi krążek.
- 7 min. - Groźna akcja gospodarzy, Vitek dostał podanie wzdłuż bramki, ale w ostatniej chwili przyblokował jego strzał powracający Laszkiewicz.
- 6 min. - Vitek z backhandu z okolicy bulika, ale guma mija bramkę Odrobnego.
- 5 min. - Strzał Hertla z niebieskiej odbija spokojnie Odrobny.
- 3 min. - Pastryk z daleka, łapie Żigardy.
- 2 min. - Strzał Ferenca odbija Odrobny.
- 2 min. - Urbanowicz nad bramką Żigardyego.
- 1 min. - Uderzenie Kolusza łapie Odrobny.

48 Š. Žigárdy (BR1) 60:00 26 25 1 0.96