0 : 1 Maciej Urbanowicz 4 na 5 +/- 01:29
0 : 2 Richard Bordowski ( Leszek Laszkiewicz ) 5 na 5 EN +/- 59:31

00:18 Leszek Laszkiewicz (#81) JKH GKS 2 min. Trzymanie
07:42 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
29:19 Tomasz Pastryk (#68) JKH GKS 2 min. Atak łokciem
32:50 Jakub Ferenc (#80) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
32:50 Wołodymyr Ałeksiuk (#6) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
37:42 Maksim Kartoszkin (#97) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
39:53 Tomáš Protivný (#23) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
54:20 Szymon Marzec (#71) JKH GKS 2 min. Trzymanie

Koniec spotkania. JKH wygrywa i obejmuje prowadzenie w finale PLAY OFF 2-1.

60min. GOOL!!! Besch z dystansu... Bordowski przejmuje i trafia do pustej bramki!
59min. Kotlorz dwa razy z niebieskiej... zamieszanie pod bramką JKH
58:55 czas dla GKSu Tychy... Zigardy pozostaje w boksie
59min. Urbanowicz mógł definitywnie przesądzić o losach dzisiejszego spotkania, krążek po jego strzale wybity z linii bramkowej
58min. Po raz kolejny Kuzin przekombinował pod bramką JKH... zamiast uderzać szuka partnerów... dwie minuty do końca III tercji
57min. Goście w pełnym zestawieniu
56min. Obstrzał bramki Odrobnego
56min. Kotlorz z bulika prosto do raka bramkarza gości
55min. Kuzin zamiast uderzać oddaje do boku... cenne sekundy uciekają
53min. Guzik od Wanackiego, Odrobny broni
52min. Ależ szansa Witeckiego... nie ma bramki
50min. 10 minut nadziei GKSu na wyrównanie
49min. Urbanowicz uderza zza Ferenca prosto w Zigardyego
47min. Nemecek z niebieskiej, Zigardy odbija poza taflę
45min. Kuzin potężnie bez przyjęcia, Odrobny odbija
44min. Steber z nadgarstka, broni bramkarz GKSu... seria błędów tyszan trwa na dobre... Polodna marnuje dobrą okazję
43min. Bordowski zza bramki do Laszkiewicza ten uderza po lodzie, Zigardy domyka krótki słupek, nie ma bramki
42min. Kolejny wiel... błąd Bartka Pociechy w tym meczu, Urbanowicz bliski zdobycia drugiej bramki
41min. Odrobny parkanem po strzale Bescha
41min. Wznowienie dla GKSu Tychy

PRZERWA

40min. Ferenc z okolic bulika prosto w korpus Odrobnego
40min. Steber z niebieskiej, Stefan broni
40min. Goście w przewadze... bez zagrożenia
38min. Z okolic bulika groźnie uderzał Protivny
37min. Woźnica z metra... Odrobny broni parkanem
35min. Guzik przed szansą, obrońcy szybsi
33min. Z niebieskiej uderza Bryk, Zigardy mrozi na raty
32min. Kontra JKH... Zigardy lepszy od Plichty
31min. GKS w przewadze
28min. Kotlorz bliski doprowadzenia do wyrównania
28min. Urbanowicz zza obrońcy... w odpowiedzi Parzyszek zablokowany
26min. Plichta sam na sam... Zigardy kijem broni, po chwili Danieluk w podobnej sytuacji przegrywa z Zigardym
25min. Jak na razie bardzo dobrze taktycznie prezentuje się ekipa z Jastrzębia, ataki tyszan są systematycznie rozbijane
24min. Wanacki z niebieskiej prosto w bramkarza
23min. Bomba Ferenca obok słupka
22min. Górny z niebieskiej, Zigardy nie ma problemów z obroną
21min. Wznowienie dla gospodarzy

PRZERWA

20min. Kuzin po lodzie obok bramki
18min. Z bulika Sokół... Odrobny mrozi
18min. Galant nad poprzeczką
17min. Troszkę się teraz goście pogubili, chwilę grali w szóstkę czego arbiter nie zauważył a Guzik mimo tego stanął oko w oko z Odrobnym. Bramkarz JKH broni
15min. Tyszanie atakują, Jastrzębianie dzielnie się bronią i groźnie kontratakują... teraz uderzał Laszkiewicz, Zigardy łapie
13min. Guzik przed szansą, po chwili Parzyszek przegrywa z Odrobnym a Guzik źle dobija
11min. Ogromne zamieszanie pod bramką JKH... uderzał Witecki i dwukrotnie Ferenc
10min. JKH w przewadze... jak na razie bez groźnej sytuacji
7min. Wanacki przebojem wdziera się w tercję gości i traci krążek
6min. Kuzin uprzedzony przed bramką JKH
5min. Zamieszanie pod bramką JKH, Galant pociągnął z nadgarstka, Odrobny pewnie łapie
4min. Pociecha z okolic bulika Odrobny zbija do za bramkę
4min. Sporo nerwowości w grze tyszan
2min. GOOL!!! Ależ strata GKSu W tercji ataku... Urbanowicz nie daje szans Zigardyemu w pojedynku sam na sam!
1min. Kara dla Leszka Laszkiewicza za przytrzymywanie... GKS przed szansą
1min. Rozpoczynamy, wznowienie dla JKH

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z trzeciego finałowego starcia PLAY OFF PHL drużyn GKSu Tychy i JKH GKS Jastrzębie.

48 Š. Žigárdy (BR1) 59:24 19 18 1 0.95