0 : 1 Jakub Witecki ( Jurij Kuzin ) 5 na 5 +/- 08:45
1 : 1 Roman Němeček ( Petr Polodna - Leszek Laszkiewicz ) 5 na 5 +/- 09:10
1 : 2 Nicolas Besch ( Adam Bagiński ) 5 na 5 PENS +/- 19:49

03:27 Richard Bordowski (#8) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
06:04 Nicolas Besch (#74) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
13:11 Jakub Wanacki (#12) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
17:40 Nicolas Besch (#74) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
24:37 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
34:13 Tomasz Kulas (#10) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
36:10 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
44:47 Adrian Parzyszek (#19) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
54:43 Jurij Kuzin (#29) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie

60 min. - Czas dla Tychów.
60 min. - Szczęście po stronie Tychów! JKH już w sześciu, Odrobny w boksie.
59 min. - JKH w ataku, ale Tychy dobrze bronią.
Czas dla JKH.
58 min. - Aleksiuk z dystansu, krążek przed bramką zbija Kulas, ale Żigardy broni.
57 min. - Fatalna strata Bordowskiego w tercji tyskiej...
55 min. - JKH w przewadze. Z dystansu Protivny i dwie dobre interwencje Żigardiego.
54 min. - JKH bez pomysłu na grę.
52 min. - Protivny wzdłuż bramki, krążek odbija się od jednego z obrońców i o mało nie zaskoczył Żigardiego.
51 min. - Płaski strzał Hertla z dystansu odbija Odrobny.
49 min. - Ferenc sam na sam z Odrobnym, lepszy bramkarz JKH, po chwili okazja Kuzina, ale wynik bez zmian.
49 min. - Strzał Pociechy z niebieskiej i krążek po rykoszecie trafia w poprzeczkę.
48 min. - Blisko wyrównania, jeden z zawodników JKH przecina strzał, Żigardy w ostatniej chwili zatrzymuje krążek.
46 min. - Przepraszamy za przerwę, mieliśmy problemy z połączeniem internetowym. Od początku trzeciej tercji w ataku JKH.
41 min. - Wymiana "uprzejmości" między kibicami obu drużyn.
41 min. - Gramy!

Teraz nawet sędziowie wzięli do ręki miotłę i usuwają wodę z tafli.

Trzecia tercja rozpocznie się z opóźnieniem, bowiem na tafli zalega jeszcze woda.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Brak pomysłu JKH na rozegranie krążka w tercji gości.
37 min. - Plichta przypadkowo wpada w Żigardiego za bramką, na co zareagował Kotlorz, który został odesłany na ławkę kar.
36 min. - Odrobny parkanem odbija krążek po strzale Vitka.
35 min. - Uderzenie Ferenca z dystansu spokojnie odbija odrobny.
34 min. - Ładna akcja Tychów, krążek chodził jak po sznurku, ale zabrakło celnego uderzenia.
34 min. - W dobrej sytuacji Bondarew, ale uderzenie nad bramką.
31 min. - Marzec z ostrego kąta, odbija Żigardy.
30 min. - Indywidualnie Steber, próbował zza bramki zaskoczyć Żigardiego, ale ten bardzo czujnie.
29 min. - Brakuje precyzji w zagraniach obu zespołów.
26 min. - Bryk z dystansu, Steber lekko zmienia tor lotu krążka, Żigardy odbija parkanem.
24 min. - Kolusz przed bramką JKH, ale uderza prosto w Odrobnego.
23 min. - Oba zespoły dobrze w obronie, nie dopuszczając rywali do groźnych sytuacji.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - GOL! 1:2! Besch wyjechał z ławki, dostał krążek i wyszedł sam na sam z Odrobnym, umieszczając krążek pod poprzeczką bramki!
20 min. - Mniej się działo na lodzie w ostatnich minutach, a my mieliśmy problemy z internetem. Teraz w przewadze gra JKH, ale Tychy dobrze się bronią.
14 min. - Kulas ładnie wjechał przed bramkę Tychów, ale nie zdołał podnieść krążka i Żigardy broni, był jednak faulowany i JKH w przewadze.
13 min. - Krążek wpada do bramki tyskiej, kibice wybuchnęli radością, ale było to kilka sekund po gwizdku sędziego i gol oczywiście nieuznany.
11 min. - Kolejny raz źle wyprowadza krążek z tercji Kulas, goście przejmują, ale skończyło się na strachu.
10 min. - GOL! 1:1! Bomba Nemeczka spod bandy i krążek ląduje w bramce Żigardiego!
9 min. - GOL! 0:1! Fatalnie wyprowadzany krążek z tercji JKH, Tychy przejmują, Witecki wjeżdża między obrońców i pokonuje Odrobnego!
8 min. - Rompkowski z dystansu, odbija Żigardy.
8 min. - Strata JKH w środku, do strzału doszedł, ale broni Odrobny.
7 min. - Piękna akcja Laszkiewicza, który jest faulowany przez Bescha.
6 min. - Strzał Marca spokojnie łapie Żigardy.
5 min. - Niewykorzystana przewaga Tychów.
4 min. - Besch z dystansu, krążek chyba jeszcze po rykoszecie uderza w poprzeczkę i wypada poza taflę.
3 min. - Sędzia nie uznaje gola, ale jest to decyzja bardzo kontrowersyjna.
3 min. - Gol dla JKH, ale sędzia sygnalizuje zagranie wysokim kijem Plichty i będzie analiza wideo.
3 min. - Do odbitego od krążka bandy dojechał Kulas, ale uderzył minimalnie niecelnie.
2 min. - Kolejny atak JKH, Żigardy nie daje się zaskoczyć.
1 min. - Od początku ataki JKH, zakotłowało się pod bramką Żigardiego, ale nie ma gola.
1 min. - Początek meczu.

Witamy z Jastrzębia. Na trybunach komplet widzów, w tym ok. 200-osobowa grupa kibiców z Tychów.

90 P. Odrobny (BR1) 59:10 13 11 2 0.85