Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

I runda

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-11 16:30:00 JKH GKS Węglokoks Kraj Polonia Jastor 3 : 0
(2:0, 1:0, 0:0)
2 2018-09-14 18:00:00 KS Unia Oświęcim PGE Orlik Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2 d.
(0:1, 1:1, 1:0, d. 1:0)
3 2018-09-14 18:30:00 Tauron KH GKS Zagłębie "Satelita" Spodek 3 : 2
(2:0, 1:2, 0:0)
4 2018-09-14 18:30:00 Comarch Cracovia MH Automatyka Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
5 2018-10-03 18:00:00 GKS Tychy Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 9 : 1
(4:0, 2:1, 3:0)
6 2018-11-22 18:00:00 TatrySki Podhale KH Energa Toruń Miejska Hala Lodowa przełożony

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-16 17:00:00 GKS Tychy Tauron KH GKS Stadion Zimowy 3 : 2
(0:0, 2:2, 1:0)
2 2018-09-16 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia KS Unia Oświęcim OSiR 5 : 4 d.
(0:2, 3:2, 1:0, d. 1:0)
3 2018-09-16 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk JKH GKS Olivia 1 : 2
(0:0, 1:2, 0:0)
4 2018-09-16 17:00:00 KH Energa Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 1 k.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)
5 2018-09-16 17:00:00 Zagłębie TatrySki Podhale Stadion Zimowy 1 : 7
(0:3, 0:0, 1:4)
6 2018-09-18 18:30:00 PGE Orlik Kadra PZHL U23 Toropol 6 : 5 d.
(2:2, 2:1, 1:2, d. 1:0)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-11 14:00:00 Tauron KH GKS Kadra PZHL U23 "Satelita" Spodek 12 : 0
(7:0, 2:0, 3:0)
2 2018-09-21 17:00:00 JKH GKS KH Energa Toruń Jastor 5 : 2
(0:1, 3:1, 2:0)
3 2018-09-21 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(0:1, 0:1, 1:1)
4 2018-09-21 18:00:00 KS Unia Oświęcim MH Automatyka Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 6
(1:1, 1:1, 1:4)
5 2018-09-21 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia PGE Orlik OSiR 6 : 3
(2:1, 1:2, 3:0)
6 2018-09-21 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:1, 0:0, 3:0)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-19 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Kadra PZHL U23 OSiR 7 : 2
(3:0, 1:2, 3:0)
2 2018-09-23 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk PGE Orlik Olivia 5 : 6 k.
(0:1, 2:3, 3:1, d. 0:0, k. 0:2)
3 2018-09-23 17:00:00 KH Energa Toruń KS Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 3
(2:1, 0:0, 2:2)
4 2018-09-23 17:00:00 Zagłębie JKH GKS Stadion Zimowy 2 : 3
(0:2, 2:1, 0:0)
5 2018-09-23 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 3 : 2 d.
(2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0)
6 2018-09-23 18:30:00 Tauron KH GKS TatrySki Podhale "Satelita" Spodek 6 : 3
(1:0, 2:2, 3:1)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-25 18:00:00 JKH GKS GKS Tychy Jastor 3 : 2 d.
(0:1, 2:0, 0:1, d. 1:0)
2 2018-09-25 18:00:00 KS Unia Oświęcim Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(2:2, 2:0, 0:0)
3 2018-09-25 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia MH Automatyka Gdańsk OSiR 2 : 3
(1:1, 0:2, 1:0)
4 2018-09-25 18:30:00 Tauron KH GKS Comarch Cracovia "Satelita" Spodek 4 : 5
(1:2, 1:0, 2:3)
5 2018-09-25 18:30:00 PGE Orlik KH Energa Toruń Toropol 2 : 4
(1:1, 1:1, 0:2)
6 2018-10-09 18:00:00 TatrySki Podhale Kadra PZHL U23 Miejska Hala Lodowa 8 : 0
(0:0, 5:0, 3:0)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-05 18:00:00 MH Automatyka Gdańsk Kadra PZHL U23 Olivia 4 : 2
(2:0, 0:2, 2:0)
2 2018-09-28 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 6 : 2
(4:1, 1:0, 1:1)
3 2018-09-28 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 2 : 1
(0:1, 2:0, 0:0)
4 2018-09-28 18:30:00 KH Energa Toruń Węglokoks Kraj Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2018-09-28 18:30:00 Tauron KH GKS JKH GKS "Satelita" Spodek 3 : 2 d.
(0:0, 1:0, 1:2, d. 1:0)
6 2018-09-28 19:00:00 Zagłębie PGE Orlik Stadion Zimowy 3 : 2 d.
(1:0, 0:2, 1:0, d. 1:0)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-30 17:00:00 JKH GKS TatrySki Podhale Jastor 1 : 4
(0:1, 0:2, 1:1)
2 2018-09-30 17:00:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek 4 : 1
(2:0, 0:0, 2:1)
3 2018-09-30 17:00:00 PGE Orlik GKS Tychy Toropol 1 : 5
(0:1, 0:1, 1:3)
4 2018-09-30 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Zagłębie OSiR 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
5 2018-09-30 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk KH Energa Toruń Olivia 5 : 2
(3:0, 1:1, 1:1)
6 2018-10-10 18:00:00 Comarch Cracovia Kadra PZHL U23 Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 0
(1:0, 3:0, 2:0)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-04 18:30:00 KH Energa Toruń Kadra PZHL U23 Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 12 : 1
(2:0, 5:1, 5:0)
2 2018-10-02 18:00:00 GKS Tychy Węglokoks Kraj Polonia Stadion Zimowy 5 : 0
(1:0, 4:0, 0:0)
3 2018-10-02 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 1 : 0 k.
(0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
4 2018-10-02 18:30:00 Tauron KH GKS PGE Orlik "Satelita" Spodek 11 : 3
(1:0, 4:3, 6:0)
5 2018-10-02 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)
6 2018-10-02 19:00:00 Zagłębie MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-12 18:00:00 JKH GKS Kadra PZHL U23 Jastor 3 : 2
(2:0, 1:2, 0:0)
2 2018-10-05 18:00:00 KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 3
(2:3, 3:0, 0:0)
3 2018-10-05 18:30:00 PGE Orlik TatrySki Podhale Toropol 2 : 3 d.
(1:1, 1:0, 0:1, d. 0:1)
4 2018-10-05 18:30:00 Tauron KH GKS Węglokoks Kraj Polonia "Satelita" Spodek 6 : 0
(4:0, 1:0, 1:0)
5 2018-10-05 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy Olivia 2 : 3 d.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:1)
6 2018-10-05 18:30:00 KH Energa Toruń Zagłębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 5 k.
(0:0, 2:2, 2:2, d. 0:0, k. 1:2)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-09 17:00:00 Zagłębie Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 7 : 2
(3:0, 2:1, 2:1)
2 2018-10-07 15:00:00 Comarch Cracovia PGE Orlik Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 3
(1:0, 1:1, 0:2)
3 2018-10-07 17:00:00 GKS Tychy KH Energa Toruń Stadion Zimowy 0 : 2
(0:0, 0:2, 0:0)
4 2018-10-07 17:00:00 Tauron KH GKS MH Automatyka Gdańsk "Satelita" Spodek 2 : 0
(0:0, 1:0, 1:0)
5 2018-10-07 17:00:00 JKH GKS KS Unia Oświęcim Jastor 7 : 4
(0:1, 4:2, 3:1)
6 2018-10-07 18:00:00 TatrySki Podhale Węglokoks Kraj Polonia Miejska Hala Lodowa 6 : 3
(2:2, 3:0, 1:1)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-26 18:00:00 KS Unia Oświęcim Kadra PZHL U23 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 0
(1:0, 0:0, 3:0)
2 2018-10-11 18:30:00 KH Energa Toruń Tauron KH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 6
(0:3, 2:2, 0:1)
3 2018-10-12 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Comarch Cracovia OSiR 3 : 8
(1:2, 1:4, 1:2)
4 2018-10-12 18:30:00 PGE Orlik JKH GKS Toropol 3 : 2 d.
(1:2, 0:0, 1:0, d. 1:0)
5 2018-10-12 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk TatrySki Podhale Olivia 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)
6 2018-10-12 19:00:00 Zagłębie GKS Tychy Stadion Zimowy 5 : 6
(1:3, 2:1, 2:2)

II runda

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-12 18:30:00 KH Energa Toruń Tauron KH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 0 : 3
(0:0, 0:2, 0:1)
2 2018-10-14 17:00:00 JKH GKS PGE Orlik Jastor 6 : 0
(1:0, 2:0, 3:0)
3 2018-10-14 18:00:00 TatrySki Podhale MH Automatyka Gdańsk Miejska Hala Lodowa 1 : 0
(1:0, 0:0, 0:0)
4 2018-10-14 18:30:00 Comarch Cracovia Węglokoks Kraj Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 4 d.
(1:1, 1:1, 1:1, d. 0:1)
5 2018-11-13 18:00:00 KS Unia Oświęcim Kadra PZHL U23 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 12 : 1
(3:0, 6:1, 3:0)
6 2018-11-14 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Stadion Zimowy 6 : 1
(3:1, 0:0, 3:0)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-19 18:00:00 GKS Tychy KH Energa Toruń Stadion Zimowy 3 : 1
(1:0, 1:1, 1:0)
2 2018-10-19 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia TatrySki Podhale OSiR 2 : 5
(1:3, 1:0, 0:2)
3 2018-10-19 18:00:00 KS Unia Oświęcim JKH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
4 2018-10-19 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Tauron KH GKS Olivia 1 : 2
(0:2, 1:0, 0:0)
5 2018-10-19 18:30:00 PGE Orlik Comarch Cracovia Toropol 2 : 3
(0:2, 1:0, 1:1)
6 2018-10-31 19:00:00 Zagłębie Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 2 : 5
(0:2, 1:2, 1:1)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-21 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Tauron KH GKS OSiR 1 : 8
(0:2, 0:4, 1:2)
2 2018-10-21 17:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy 7 : 3
(1:0, 1:1, 5:2)
3 2018-10-21 17:00:00 Zagłębie KH Energa Toruń Stadion Zimowy 2 : 6
(0:3, 0:1, 2:2)
4 2018-10-21 18:00:00 TatrySki Podhale PGE Orlik Miejska Hala Lodowa 6 : 1
(2:0, 3:0, 1:1)
5 2018-10-21 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(1:2, 1:1, 3:0)
6 2018-11-21 18:00:00 JKH GKS Kadra PZHL U23 Jastor więcej

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-17 18:30:00 KH Energa Toruń Kadra PZHL U23 Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 8 : 2
(1:1, 4:0, 3:1)
2 2018-10-26 18:00:00 KS Unia Oświęcim TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 2
(1:1, 2:0, 2:1)
3 2018-10-26 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia GKS Tychy OSiR 4 : 2
(1:1, 1:1, 2:0)
4 2018-10-26 18:00:00 JKH GKS Comarch Cracovia Jastor 4 : 3
(0:0, 1:1, 3:2)
5 2018-10-26 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Zagłębie Olivia 3 : 5
(1:3, 2:1, 0:1)
6 2018-10-26 18:30:00 PGE Orlik Tauron KH GKS Toropol 2 : 5
(1:2, 0:2, 1:1)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-28 17:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(0:0, 0:2, 1:2)
2 2018-10-28 17:00:00 GKS Tychy PGE Orlik Stadion Zimowy 10 : 2
(0:0, 6:0, 4:2)
3 2018-10-28 17:00:00 Zagłębie Węglokoks Kraj Polonia Stadion Zimowy 6 : 2
(1:0, 2:1, 3:1)
4 2018-10-28 17:00:00 KH Energa Toruń MH Automatyka Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 0
(0:0, 2:0, 2:0)
5 2018-10-28 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Miejska Hala Lodowa 1 : 0
(1:0, 0:0, 0:0)
6 2018-11-28 18:30:00 Comarch Cracovia Kadra PZHL U23 Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-16 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Kadra PZHL U23 Olivia 9 : 1
(4:0, 2:1, 3:0)
2 2018-10-30 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia KH Energa Toruń OSiR 3 : 6
(2:1, 0:1, 1:4)
3 2018-10-30 18:00:00 KS Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 1 d.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 1:0)
4 2018-10-30 18:00:00 JKH GKS Tauron KH GKS Jastor 0 : 2
(0:0, 0:0, 0:2)
5 2018-10-30 18:30:00 PGE Orlik Zagłębie Toropol 4 : 5
(1:2, 2:1, 1:2)
6 2018-10-30 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 4
(0:0, 1:2, 1:2)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-02 18:00:00 JKH GKS GKS Tychy Jastor 3 : 4 k.
(2:1, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
2 2018-11-02 18:30:00 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 2
(1:0, 0:1, 0:1)
3 2018-11-02 18:30:00 KH Energa Toruń PGE Orlik Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 4
(0:0, 1:1, 1:3)
4 2018-11-02 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Węglokoks Kraj Polonia Olivia 3 : 4 k.
(1:1, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 1:2)
5 2018-11-02 19:00:00 Zagłębie KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 3 d.
(0:0, 1:1, 1:1, d. 0:1)
6 2018-11-14 18:00:00 TatrySki Podhale Kadra PZHL U23 Miejska Hala Lodowa 10 : 0
(3:0, 4:0, 3:0)

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-04 17:00:00 PGE Orlik MH Automatyka Gdańsk Toropol 3 : 2 d.
(1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)
2 2018-11-04 17:00:00 KS Unia Oświęcim KH Energa Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(1:2, 0:1, 1:1)
3 2018-11-04 17:00:00 JKH GKS Zagłębie Jastor 3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
4 2018-11-04 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa 2 : 5
(0:2, 0:1, 2:2)
5 2018-11-04 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 4 k.
(2:2, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 3:1)
6 2018-12-03 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Kadra PZHL U23 OSiR więcej

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-23 13:00:00 Tauron KH GKS Kadra PZHL U23 Jantor 16 : 1
(3:0, 6:1, 7:0)
2 2018-11-16 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 4 : 1
(1:0, 0:0, 3:1)
3 2018-11-16 18:30:00 KH Energa Toruń JKH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 2 d.
(1:2, 0:0, 1:0, d. 1:0)
4 2018-11-16 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim Olivia 2 : 4
(1:2, 0:2, 1:0)
5 2018-11-16 18:30:00 PGE Orlik Węglokoks Kraj Polonia Toropol 5 : 1
(1:0, 3:1, 1:0)
6 2018-11-16 19:00:00 Zagłębie Comarch Cracovia Stadion Zimowy 0 : 9
(0:2, 0:5, 0:2)

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-18 18:30:00 Tauron KH GKS GKS Tychy "Satelita" Spodek 5 : 2
(2:0, 2:0, 1:2)
2 2018-11-17 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk JKH GKS Olivia 3 : 0
(0:0, 1:0, 2:0)
3 2018-11-18 17:00:00 KS Unia Oświęcim Węglokoks Kraj Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(1:1, 4:0, 1:1)
4 2018-11-18 18:00:00 TatrySki Podhale Zagłębie Miejska Hala Lodowa 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2018-11-18 18:30:00 Comarch Cracovia KH Energa Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 2 d.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:1)
6 2018-12-06 18:30:00 PGE Orlik Kadra PZHL U23 Toropol więcej

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-07 18:30:00 Zagłębie Tauron KH GKS Stadion Zimowy 1 : 4
(1:1, 0:0, 0:3)
2 2018-10-24 11:00:00 GKS Tychy Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 13 : 4
(2:2, 6:1, 5:1)
3 2018-11-20 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia JKH GKS OSiR więcej
4 2018-11-20 18:30:00 KH Energa Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
5 2018-11-20 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Comarch Cracovia Olivia więcej
6 2018-11-20 18:30:00 PGE Orlik KS Unia Oświęcim Toropol więcej

III runda

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-23 18:00:00 Zagłębie Tauron KH GKS Stadion Zimowy więcej
2 2018-11-23 18:00:00 TatrySki Podhale KH Energa Toruń Miejska Hala Lodowa więcej
3 2018-11-23 18:00:00 JKH GKS Węglokoks Kraj Polonia Jastor więcej
4 2018-11-23 18:00:00 KS Unia Oświęcim PGE Orlik Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
5 2018-11-23 18:30:00 Comarch Cracovia MH Automatyka Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-13 18:00:00 JKH GKS MH Automatyka Gdańsk Jastor 3 : 1
(0:0, 1:1, 2:0)
2 2018-11-25 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia KS Unia Oświęcim OSiR więcej
3 2018-11-25 17:00:00 KH Energa Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2018-11-25 17:00:00 Zagłębie TatrySki Podhale Stadion Zimowy więcej
5 2018-11-25 17:00:00 GKS Tychy Tauron KH GKS Stadion Zimowy więcej

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-27 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa więcej
2 2018-11-27 18:00:00 JKH GKS KH Energa Toruń Jastor więcej
3 2018-11-27 18:00:00 KS Unia Oświęcim MH Automatyka Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
4 2018-11-27 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia PGE Orlik OSiR więcej
5 2018-11-27 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-30 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy więcej
2 2018-11-30 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa więcej
3 2018-11-30 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk PGE Orlik Olivia więcej
4 2018-11-30 18:30:00 KH Energa Toruń KS Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
5 2018-11-30 19:00:00 Zagłębie JKH GKS Stadion Zimowy więcej

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-02 17:00:00 KS Unia Oświęcim Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-12-02 17:00:00 PGE Orlik KH Energa Toruń Toropol więcej
3 2018-12-02 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia MH Automatyka Gdańsk OSiR więcej
4 2018-12-02 18:00:00 JKH GKS GKS Tychy Jastor więcej
5 2018-12-02 18:30:00 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-04 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy więcej
2 2018-12-04 18:00:00 JKH GKS Tauron KH GKS Jastor więcej
3 2018-12-04 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa więcej
4 2018-12-04 19:00:00 Zagłębie PGE Orlik Stadion Zimowy więcej
5 2018-12-05 18:30:00 KH Energa Toruń Węglokoks Kraj Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-07 18:00:00 JKH GKS TatrySki Podhale Jastor więcej
2 2018-12-07 18:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2018-12-07 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Zagłębie OSiR więcej
4 2018-12-07 18:30:00 PGE Orlik GKS Tychy Toropol więcej
5 2018-12-07 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk KH Energa Toruń Olivia więcej

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-02 18:00:00 GKS Tychy Węglokoks Kraj Polonia Stadion Zimowy więcej
2 2018-01-02 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa więcej
3 2018-01-02 18:30:00 PGE Orlik Tauron KH GKS Toropol więcej
4 2018-01-02 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2018-01-02 19:00:00 Zagłębie MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy więcej

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-18 18:00:00 KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-12-18 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Tauron KH GKS OSiR więcej
3 2018-12-18 18:30:00 PGE Orlik TatrySki Podhale Toropol więcej
4 2018-12-18 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy Olivia więcej
5 2018-12-18 18:30:00 KH Energa Toruń Zagłębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-20 18:00:00 TatrySki Podhale Węglokoks Kraj Polonia Miejska Hala Lodowa więcej
2 2018-12-20 18:00:00 JKH GKS KS Unia Oświęcim Jastor więcej
3 2018-12-20 18:30:00 KH Energa Toruń GKS Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2018-12-20 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Tauron KH GKS Olivia więcej
5 2018-12-20 18:30:00 Comarch Cracovia PGE Orlik Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-22 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia Comarch Cracovia OSiR więcej
2 2018-12-22 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk TatrySki Podhale Olivia więcej
3 2018-12-22 17:00:00 Tauron KH GKS KH Energa Toruń Jantor więcej
4 2018-12-22 17:00:00 Zagłębie GKS Tychy Stadion Zimowy więcej
5 2018-12-22 18:30:00 PGE Orlik JKH GKS Toropol więcej

IV runda

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-04 18:00:00 JKH GKS PGE Orlik Jastor więcej
2 2019-01-04 18:00:00 TatrySki Podhale MH Automatyka Gdańsk Miejska Hala Lodowa więcej
3 2019-01-04 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Stadion Zimowy więcej
4 2019-01-04 18:30:00 Comarch Cracovia Węglokoks Kraj Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2019-01-04 18:30:00 Tauron KH GKS KH Energa Toruń "Satelita" Spodek więcej

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-05 17:00:00 Tauron KH GKS MH Automatyka Gdańsk "Satelita" Spodek więcej
2 2019-01-06 17:00:00 KH Energa Toruń GKS Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2019-01-06 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia TatrySki Podhale OSiR więcej
4 2019-01-06 17:00:00 PGE Orlik Comarch Cracovia Toropol więcej
5 2019-01-06 17:00:00 KS Unia Oświęcim JKH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-08 18:00:00 TatrySki Podhale PGE Orlik Miejska Hala Lodowa więcej
2 2019-01-08 18:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk Miejska Hala Lodowa więcej
3 2019-01-08 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
4 2019-01-08 18:30:00 Tauron KH GKS Węglokoks Kraj Polonia "Satelita" Spodek więcej
5 2019-01-08 19:00:00 Zagłębie KH Energa Toruń Stadion Zimowy więcej

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-11 18:00:00 KS Unia Oświęcim TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2019-01-11 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia GKS Tychy OSiR więcej
3 2019-01-11 18:00:00 JKH GKS Comarch Cracovia Jastor więcej
4 2019-01-11 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Zagłębie Olivia więcej
5 2019-01-11 18:30:00 Tauron KH GKS PGE Orlik "Satelita" Spodek więcej

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-13 17:00:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek więcej
2 2019-01-13 17:00:00 GKS Tychy PGE Orlik Stadion Zimowy więcej
3 2019-01-13 17:00:00 Zagłębie Węglokoks Kraj Polonia Stadion Zimowy więcej
4 2019-01-13 17:00:00 KH Energa Toruń MH Automatyka Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
5 2019-01-13 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Miejska Hala Lodowa więcej

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-15 18:00:00 Węglokoks Kraj Polonia KH Energa Toruń OSiR więcej
2 2019-01-15 18:00:00 KS Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2019-01-15 18:30:00 PGE Orlik Zagłębie Toropol więcej
4 2019-01-15 18:30:00 Tauron KH GKS JKH GKS "Satelita" Spodek więcej
5 2019-01-15 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-18 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Stadion Zimowy więcej
2 2019-01-18 18:30:00 Tauron KH GKS Comarch Cracovia "Satelita" Spodek więcej
3 2019-01-18 18:30:00 KH Energa Toruń PGE Orlik Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2019-01-18 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Węglokoks Kraj Polonia Olivia więcej
5 2019-01-18 19:00:00 Zagłębie KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy więcej

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-20 17:00:00 PGE Orlik MH Automatyka Gdańsk Toropol więcej
2 2019-01-20 17:00:00 KS Unia Oświęcim KH Energa Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2019-01-20 18:00:00 JKH GKS Zagłębie Jastor więcej
4 2019-01-20 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa więcej
5 2019-01-20 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-22 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy więcej
2 2019-01-22 18:30:00 KH Energa Toruń JKH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2019-01-22 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim Olivia więcej
4 2019-01-22 18:30:00 PGE Orlik Węglokoks Kraj Polonia Toropol więcej
5 2019-01-22 19:00:00 Zagłębie Comarch Cracovia Stadion Zimowy więcej

43 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-25 18:00:00 KS Unia Oświęcim Węglokoks Kraj Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2019-01-25 18:00:00 TatrySki Podhale Zagłębie Miejska Hala Lodowa więcej
3 2019-01-25 18:00:00 JKH GKS MH Automatyka Gdańsk Jastor więcej
4 2019-01-25 18:30:00 Comarch Cracovia KH Energa Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2019-01-25 18:30:00 Tauron KH GKS GKS Tychy "Satelita" Spodek więcej

44 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-27 17:00:00 Zagłębie Tauron KH GKS Stadion Zimowy więcej
2 2019-01-27 17:00:00 KH Energa Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2019-01-27 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk Comarch Cracovia Olivia więcej
4 2019-01-27 17:00:00 Węglokoks Kraj Polonia JKH GKS OSiR więcej
5 2019-01-27 17:00:00 PGE Orlik KS Unia Oświęcim Toropol więcej
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V