Rozgrywki: Ekstraliga - 4 runda - sezon zasadniczy - 39 kolejka
Sędziowie główni: Robert Długi - Włodzimierz Marczuk
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Mateusz Niżnik

Strzały na bramkę przeciwnika: 32 - 22 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 600
Bramki w przewadze: 0 - 1
Łączna długość kar w meczu: 14 - 20 min.

0 : 1 David Turoň ( Tomasz Kozłowski ) 5 na 4 +/- 11:12
0 : 2 Mateusz Danieluk ( Tomasz Kozłowski - Sebastian Owczarek ) 5 na 5 +/- 12:57

58:06 Błażej Salamon (#61) TMH Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- 59 min. - Lukacik z niebieskiej, odbija Landsman.
- 58 min. - Kara dla Salamona, do końca meczu gospodarze w przewadze.
- 56 min. - Spokojne ostatnie minuty.
- 54 min. - Kozłowski, ale spokojnie Raszka.
- 52 min. - Zakotłowało się pod bramką Polonii w walce o krążek walczył Jaworski, Jarosz i Falkenhagen.
- 50 min. - Tym razem zagotował się Radosław Nalewajka, który starł się z ... Cunikiem, obaj otrzymali podwójne kary mniejsze.
- 49 min. - Za Fucika wchodzi Raszka.
- 49 min. - GOL! 5-2 Lukacik uderzył zza bulika, Landsman odbił ten strzał ale przy dobitce Bordowskiego był bezradny.
- 48 min. - Kara dla Cunika i gospodarze przed szansą na podwyższenie wyniku.
- 47 min. - Spięcie między Kozłowski a Łukaszem Nalewajką, obaj dostali po 4 minuty kary.
- 46 min. - GOL! 4-2 Kubes do Radosława Nalewajki a ten zza bulika uderzył w okienko bramki Landsmana.
- 44 min. - Trzy minut przerwy na dobre zamontowanie bramki przez służby techniczne.
- 42 min. - Świerski w zamieszaniu, odbija instynktownie parkanem Landsman.
- 41 min. - Jarosz zbyt lekko oddał strzał na bramkę Landsmana.

Koniec II tercji. Strzały w II tercji: 12 - 3.
- 39 min. - GOL! 3:2 Niezawodny Leszek Laszkiewicz wyprowadza na prowadzenie JKH strzałem z bliskiej odległości.
- 38 min. - GOL! 2:2! Kulas wjechał przed bramkę, jednak Landsman odbił gumę, którą przejął Kominek i zagrał do Homera, ten na raty pokonał bramkarza Polonii.
- 37 min. - Poloniści trochę odetchnęli i powalczyli za bramką Fucika.
- 35 min. - Bordowski i Kalus zatrudnili Landsmana, lecz nie były to zbyt groźne strzały.
- 34 min. - Polonia w osłabieniu jak na razie radzi sobie bardzo dobrze.
- 32 min. - Kara techniczna dla Polonii za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 30 min. - GOL! 1-2 Bordowski podał zza bramki do Gimińskiego, który uderzył z bulika, jego strzał przepuścił zasłonięty Landsman. Lot krążka zmienił jeszcze Kominek.
- 28 min. - Gospodarze przycisnęli, Bordowski dwukrotnie. Za pierwszym razem jego strzał odbił parkanem Landsman, za drugim w dogodnej sytuacji nie trafił w krążek.
- 26 min. - Mocno Novak z bulika, pewnie Fucik.
- 25 min. - Faul Kominka w tercji ataku i goście w przewadze.
- 24 min. - Spod niebieskiej Paś, spokojnie Landsman.
- 23 min. - Tym razem spod bandy wrzucił Cunik, ale zbyt lekko i pewnie łapie Fucik.
- 22 min. - Strzał Bordowskiego spod bandy nad bramką Polonii.

- Koniec I tercji. Strzały: 8 - 9.
- 19 min. - Kontuzja Działy pod bandą, koledzy pomagają zjechać do boksu.
- 18 min. - Homer i Kominek obok bramki.
- 17 min. - Strzał Horzelskiego zablokowany na niebieskiej przez Salamona. Dobrze bronią się goście po raz kolejny.
- 15 min. - Homer do Lukacika na niebieskiej, strzał z pierwszego krążka odbija Landsman.
- 14 min. - Kara dla Jaworskiego 2+2 za zbyt wysoko uniesionym kijem.
- 13 min. - GOL! 0:2 Kozłowski przeciął podanie od Owczarka, który ze swojej tercji uruchomił partnera z piątki a guma trafiła idealnie w tempo do wychodzącego na sytuację na sam sam Danieluka. Wychowanek JKH bez problemów pokonał bramkarz gospodarzy!
- 11 min. - GOL! 0:1 Z niebieskiej uderzył David Turon, krążek wturlał się pomiędzy parkanami Fucika.
- 10 min. - Świerski zahaczył Novaka i to teraz goście grają w przewadze.
- 9 min. - Mądrze bytomianie w obronie, nie pozwolili rywalom na stworzenie groźnej akcji.
- 7 min. - Novak wybija gumę poza taflę i sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 4 min. - Fatalny błąd Fucika, który stracił krążek na rzecz Novaka, ale ten nie trafił praktycznie do pustej bramki.
- 3 min. - Z bulika uderzył Laszkiewicz, ale nad bramką.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

66 T. Fučík (BR1) 49:18 18 16 2 0.89
90 O. Raszka (BR2) 10:42 4 4 0 100