Rozgrywki: Ekstraliga - 4 runda - sezon zasadniczy - 38 kolejka
Sędziowie główni: Tomasz Radzik - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Sebastian Adamoszek - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 41 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 350
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 8 - 4 min.

0 : 1 Mateusz Michalski ( Jarosław Różański - Michal Pichnarčík ) 5 na 5 +/- 22:51
0 : 2 Elvijs Biezais ( Przemysław Michalski ) 5 na 5 +/- 46:02
0 : 3 Bartłomiej Neupauer ( Mateusz Michalski - Jarosław Różański ) 5 na 5 +/- 47:09

27:02 Anteo Naprzód Janów 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:09 Marek Kosakowski (#85) Anteo Naprzód 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:35 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Niesportowe zachowanie

60 min - KONIEC MECZU. Trzy punkty jadą z "Góralami"
60 min - GOOL! Ależ wymiana ciosów. Michalski po szybkiej kontrze ze ściąganej ustalił wynik meczu
59 min - GOOL! Parizek z najazdu dopadł do odbitej gumy i pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi
58 min - GOOL! Natychmiastowa odpowiedź Podhala. Szybka kontra dwóch napastników i Neupauer skierował krążek do odsłoniętej przez bramkarza luki
57 min - GOOL! Indra znalazł się przed bramką Podhala i szybkim strzałem pod poprzeczkę pokonał Odrobnego
54 min - Biezais przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Naprzodu
49 min - Neupauer otrzymał karę dwóch minut za głośne wyrażanie swojego zdania odnośnie pracy arbitrów
47 min - GOOL! Michalski wyjechał zza bramki i wyłożył krążek przed bramkę, a Neupauer skierował go przy słupku
46 min - GOOL! Dwójkowa akcja Podhala i Biezais z bliska dopełnia formalności
43 min - Zamieszanie pod bramką Podhala jednak żaden z zawodników Naprzodu nie zdołał skierować krążka do bramki
41 min - Ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry od wygranego wznowienia rozpoczęli hokeiści Podhala
40 min - Koniec drugiej tercji
38 min - Biezais z najazdu. Na raty broni Spesny
36 min - Spięcie pod ławką Naprzodu, bez konsekwencji w postaci kar
33 min - Karny dla Podhala. Gruszka nie trafił w światło bramki. Nadal 0:1
28 min - Zamek Podhala. Ogrodnikow wprost w bramkarza Naprzodu
25 min - Oblężenie bramki Podhala, jednak żaden z trzech strzałów nie przyniósł wyrównania miejscowym
23 min - Pohl sam na sam, pewnie broni Odrobny
22 min - GOOL! Michalski przejechał wzdłuż bramki i strzałem pod pachę pokonał bramkarza gospodarzy
21 min - Od wygranego wznowienia tercję rozpoczęli hokeiści Naprzodu
20 min - Koniec pierwszej odsłony
18 min - Ogrodnikow z metra wprost w bramkarza miejscowych. Kapitalna akcja zmarnowana
16 min - Ponownie Biezais na najazdu, pewnie krążek łapie Spesny
11 min - Samarin z niebieskiej, broni bramkarz Naprzodu Janów
9 min - Biezais podczas gry w liczebnej przewadze huknął zza linii bulika, krążek odbił się od słupka
7 min - Gruszka dwukrotnie z bliska wprost w bramkarza. Przewaga gości
5 min - Różański po lodzie wprost w bramkarza gospodarzy, pierwsza składna akcja Podhala
3 min - Mało skuteczna gra miejscowych w liczebnej przewadze
2 min - Indra huknął z niebieskiej, krążek pewnie odbił Odrobny
1 min - Pierwszy krążek dla gości

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

22 P. Spěšný (BR1) 60:00 41 36 5 0.88