Rozgrywki: Ekstraliga - 4 runda - sezon zasadniczy - 37 kolejka
Sędziowie główni: Maciej Pachucki - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Marcin Polak

Strzały na bramkę przeciwnika: 16 - 32 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 600
Bramki w przewadze: 1 - 1
Łączna długość kar w meczu: 12 - 6 min.

0 : 1 Filip Drzewiecki ( Kasper Bryniczka - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 01:42
1 : 1 Tomáš Komínek ( Jan Homer - Leszek Laszkiewicz ) 5 na 3 +/- 33:36
1 : 2 Filip Drzewiecki ( Maciej Urbanowicz - Kasper Bryniczka ) 5 na 5 +/- 38:46
1 : 3 Kasper Bryniczka ( Filip Drzewiecki - Mateusz Rompkowski ) 5 na 3 +/- 40:33

59:59 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie

60. min - Koniec! Comarch Cracovia wywozi z Jastrzębia niezwykle cenne trzy punkty!
59. min - Kąśliwe uderzenie Dziubińskiego i Raszka sobie tylko znanym sposobem łapie krążek!
58. min - Goście wyprowadzają kontrę, Sykora uderza, ale broni Raszka
57. min - JKH rzuca do ataku wszystko co ma najlepszego
53. min - Na ławce kar Kulas, a Cracovia niemal przez całe dwie minuty nie opuszczała tercji przeciwnika
47. min - Na bramkę Pasów szarżował Wróbel, ale został w porę powstrzymany przez Radziszewskiego
46. min - Po dłuższej chwili Raszka wstaje i wydaje się, że wszystko z nim w porządku
46. min - Urbanowicz przy próbie dobitki po strzale Drzewieckiego niefortunnie trącił łyżwą w kask bramkarza, który nie podnosi się z lodu
45. min - Z niebieskiej wprost w Raszkę uderzył Drzewiecki
43. min - Kapica dobijał strzał Kruczka, ale nie trafił czysto w krążek
42. min - JKH już w czterech na lodzie
41. min - Cztery karne minuty dla Giminskiego za atak wysokim kijem na Szurowskim
41. min - GOOL! Cracovia w podwójnej przewadze zakłada zamek. Krążek wędrował jak po sznurku, by tuż przed bramką trafić do Bryniczki, który pewnie umieszcza go w siatce!
41. min - Przed nami ostatnia tercja meczu. Cracovia prowadzi jedną bramkę, ale gospodarze z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Czekają nas zatem spore emocje

40. min - Drugą tercję kończymy niemal z identycznym scenariuszem jak pierwsze dwadzieścia minut: Cracovia prowadzi jednym golem, a w trzeciej tercji zagra w przewadze. Tym razem przez 55 sekund mistrzowie Polski będą mieć na lodzie o dwóch zawodników więcej
40. min - Podwójna kara dla gospodarzy. Za uderzanie kijem wykluczenia otrzymali Bordowski i Homer
39. min - GOOL! Urbanowicz zza bramki dograł do Drzewieckiego, a ten bekhendem po lodzie wepchnął gumę do siatki!
37. min - Teraz to trener gospodarzy Robert Kalaber poprosił o czas
36. min - Pasy już w pełnym zestawieniu
34. min - GOOL! JKH wykorzystuje podwójną przewagę i Kominek po dobitce doprowadza do remisu!
34. min - Trener Rohacek bierze czas, by opanować chaos w poczynaniach swej drużyny
34. min - Dziubiński przypadkowo wyrzuca krążek nad pleksę i... druga kara dla Cracovii za opóźnianie gry
33. min - Da Costa wybija krążek poza lodowisko i odpocznie w boksie kar przez dwie minuty za opóźnianie gry. To pierwsze wykluczenie dla Cracovii w tym meczu
32. min - Zadźwięczał słupek po strzale Urbanowicza
29. min - Radziszewski pewnie broni strzał Kominka
28. min - Mocno Sinagl, ale znów pewnie Raszka
27. min - Bryniczka uderza z ostrego kąta, a po chwili poprawia Szurowski
25. min - JKH popełnia błąd przy zmianie. Dziubiński podał do Domogały, ale ten uderza obok bramki
24. min - Bigos uderza z niebieskiej wprost w bramkarza
23. min - Strzał "Drzewka" z najwyższym trudem obronił Raszka
23. min - JKH już w pełnym zestawieniu
22. min - Póki co jastrzębianie skutecznie się bronią, wystrzeliwując krążek
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę meczu

20. min - Koniec I tercji przy stanie 1:0 dla Cracovii. Goście rozpoczną drugą odsłonę z przewagą jednego zawodnika.
20. min - Pierwsza kara w meczu. JKH ukarane za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Będzie odsiadywał ją Paś.
18. min - Z niebieskiej uderzał Lukacik, a po chwili obrońcy zabierają krążek Kulasowi nie pozwalając na dobitkę
15. min - JKH próbuje zagrozić bramce gości, ale ich obrona spisuje się bez zarzutu.
15. min - Laszkiewicz do Bordowskiego, ale Dziubiński blokuje strzał
13. min - Kilka groźnych sytuacji Jastrzębia. M.in. Laszkeiwicz próbował zza bramki wepchnąć krążek, a z daleka uderzał Kulas
11. min - Radzik zatrzymuje parkanami strzał Pelaczyka
9. min - Kominek uderza obok bramki
8. min Dziubiński sam na sam, ale w porę powstrzymany przez obronę
5. min - Kapica przedarł się prawą stroną, ale w ostatniej chwili uciekł mu krążek
5. min - Spod niebieskiej uderzał Bigos, ale Radziszewski broni strzał parkanami
2. min - GOOL! Drzewiecki po podaniu Bryniczki pakuje krążek do siatki z przestrzeni międzybulikowej! Dobre otwarcie dla gości!
2. min - Póki co sporo chaosu i zero klarownych sytuacji
1.min - Rozpoczęcie meczu. Pierwszy krążek dla gości

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

90 O. Raszka (BR1) 60:00 32 29 3 0.91