Łączna długość kar w meczu: 10 - 18 min.

1 : 0 Mateusz Gębczyk ( Jerzy Gabryś - Martin Kasperlík ) 5 na 4 +/- 11:07
2 : 0 Peter Tabaček ( Mateusz Gębczyk - Jerzy Gabryś ) 5 na 4 +/- 15:39
3 : 0 Damian Piotrowicz ( Adam Rufer - Kamil Paszek ) 5 na 5 +/- 15:56
4 : 0 Damian Piotrowicz ( Dariusz Wanat - Jakub Šaur ) 5 na 5 +/- 58:31

02:24 Igor Sarna (#32) Anteo Naprzód 2 min. Uderzanie kijem
10:41 Marek Kosakowski (#85) Anteo Naprzód 2 min. Wysoki kij
10:41 Marek Kosakowski (#85) Anteo Naprzód 2 min. Niesportowe zachowanie
14:57 Igor Sarna (#32) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:44 Igor Sarna (#32) Anteo Naprzód 2 min. Uderzanie kijem
28:50 Damian Piotrowicz (#32) KS Unia 2 min. Trzymanie
30:59 Szymon Skrodziuk (#88) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec.
60. min - Gryc uderzył na oświęcimską bramkę. Fikrt odbił gumę. Potem poprawka Charosuka i poprzeczka uratowała oświęcimian.
59. min - GOOOL! 4:0! Piotrowicz w sytuacji sam na sam z Elżbieciakiem trafił w piątą dziurę
58. min - Ładnie urwał się Rufer. Oddał strzał, ale Elżbieciak zdążył złączyć parkany.
58. min - Jaros! Słupek ratuje Fikrta.
57. min - Słabe tempo tego meczu. Sporo indywidualnych błędów.
55. min - Piotrowicz jest już na lodzie.
54. min - Statycznie, wolno, przewidywalnie - tak zamek rozgrywają janowianie.
53. min - Kara dla Piotrowicza. Szansa dla janowian, by zdobyć pierwszego gola.
52. min - Tabaczek! Chciał zaskoczyć Elżbieciaka strzałem w krótki róg.
51. min - Oświęcimianie szukają czwartego gola. Na razie idzie im jak po grudzie.
49. min - Unia w pełnym składzie.
48. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
47. min - Dwie minuty karne dla Daneczka.
47. min - Ładny atak ciałem Wanata. Rajski odczuł to starcie.
47. min - Pierwszy w tym meczu strzał Vosatki. Mocno, ale w sam środek bramki.
46. min - Stachura do Charouska, znakomicie broni Fikrt!
46. min - Teraz Gębczyk z pierwszego krążka.
45. min - Oświęcimianie rozgrywają zamek. Zbyt wolno i zbyt statycznie. Króluje metoda tysiąca podań
44. min - Dwie minuty karne dla Szedy.
43. min - Unia stara się kontrolować przebieg meczu.
42. min - Unia w pełnym zestawieniu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Janów w przewadze.
39. min - Dwie minuty karne dla Tabaczka. - Za co? - krzyknął 33-letni środkowy.
39. min - Od dłuższego czasu z linii niebieskiej nie uderza Vosatko.
38. min - Dużo wiatru, podań, ale nie ma strzałów na bramkę.
37. min - Kosakowski ukarany dwiema minutami za zamknięcie krążka w rękawicy. Unia przez 61 sekund 5 na 3.
37. min - Rufer! Broni Elżbieciak.
36. min - Kara techniczna dla Naprzodu.
35. min - Niecodzienna sytuacja. Indra wskoczył na Gabrysia jak dżokej na konia :)
35. min - Trochę siadło tempo tego meczu.
34. min - Gramy w pełnych składach.
33. min - Bezuszka z niebieskiej. Broni Elżbieciak.
33. min - Dobra interwencja Fikrta. Uderzał Parzizek.
32. min - Sędzia Maciej Pachucki przerywa grę, bo dopatrzył się przewinienia Jana Daneczka. Oświęcimscy hokeiści mocno zdziwieni.
31. min - Dwie minuty karne dla Skrodziuka. Szansa dla Unii na podwyższenie prowadzenia.
30. min - Rufer! Ładnie pociągnął z nadgarstka, ale Elżbieciak efektownie wyłapał jego strzał rakiem.
30. min - Kontra Daneczka i Kowalówki. Zabrakło jedynie celnego strzału.
29. min - Janów w przewadze. Na razie sporo niedokładności,
29. min - Dwie minuty karne dla Piotrowicza.
28. min - Zawodnicy Unii próbują wjechać z krążkiem do bramki. Brakuje prostych środków, czyli strzałów, dobitek i pracy na bramkarzu.
27. min - Naprzód w pełnym zestawieniu.
27. min - Martin Kasperlik dostał świetne podanie od Kowalówki. W dobrej sytuacji fatalnie przestrzelił.
26. min - Saur potężnie z niebieskiej! Niecelnie.
25. min - Błąd Bezuszki na niebieskiej. Unia znów musi budować akcję.
25. min - Dwie minuty karne dla Sarny, który nieprzepisowo powstrzymał Damiana Piotrowicza. Oświęcimski skrzydłowy przed sobą miał tylko Michała Elżbieciaka.
24. min - Kontra Unii 3 na 1. Vosatko zagrał bardzo niecelnie.
23. min - Haas z pełnego zamachu! Niecelnie.
23. min - Szeda z Musiołem na lodzie przez 122 sekundy. Długa zmiana janowskich defensorów .
22. min - Martin Kasperlik! Wszędzie go pełno, ale na razie nie potrafi się wstrzelić.
21. min - Zaczynamy druga odsłonę.

19. min - Daneczek! Dobra interwencja "Eli".
18. min - Teraz Martin Kasperlik! Czujnie broni Elżbieciak.
16. min - GOOOL! 3:0! Rufer wyłożył gumę Piotrowiczowi, a ten dobrze zamknął akcję
16. min - GOOOL! 2:0! Co się odwlecze to nie uciecze. Tabaczek zmienia tor lotu krążka po uderzeniu Gębczyka
15. min - Dwie minuty karne dla Sarny.
14. min - Rozkręcają się oświęcimianie. Coraz śmielsze ataki w ich wykonaniu.
13. min - Mogło być 2:0, ale dobrą okazję zmarnował Wanat.
12. min - GOOOL! 1:0! Gębczyk uderzeniem z linii niebieskiej pokonuje Elżbieciaka
11. min - 2+2 minuty dla Kosakowskiego. Unia zagra w przewadze.
10. min - Wanat liftem do Rufera, ale ten nie zdołał trafić w krążek.
9. min - Czeski środkowy oddaje niecelny strzał.
9. min - Daneczek w sytuacji sam na sam faulowany przez Pohla. Będzie rzut karny.
8. min - Teraz uderzył Haas! "Ela" na posterunku.
7. min - Na razie Unia bez kąśliwego uderzenia na bramkę Elżbieciaka.
6. min - Kąśliwy strzał Jirziego Charouska. Fikrt broni na raty.
5. min - Fatalnie rozegrana przewaga. Naprzód w pełnym zestawieniu.
4. min - Na razie dominuje metoda tysiąca podań.
3. min - Będzie kara dla janowian. Igor Sarna wędruje do boksu.
1. min - Zaczynamy spotkanie. W bramkach Fikrt i Elżbieciak.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

37 M. Fikrt (BR1) 60:00 26 26 0 100