Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1500
Łączna długość kar w meczu: 10 - 12 min.

0 : 2 Elvijs Biezais ( Siergiej Ogorodnikow - Przemysław Odrobny ) 5 na 5 54:58
1 : 2 Maciej Rompkowski ( Jakub Stasiewicz - Yannick Mund ) 5 na 4 +GOUT 59:37

07:52 Łukasz Siuty (#22) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
13:03 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Rzucenie na bandę
18:08 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
18:08 Szymon Marzec (#71) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
24:53 Josef Vítek (#73) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
31:19 Krzysztof Kantor (#76) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
35:42 Dawid Maciejewski (#23) MH Automatyka 2 min. Atak łokciem
48:11 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
51:30 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
51:30 Dmytro Szczerbakow (#16) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
58:15 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu!
60 min- GOOL 1:2! Stasiewicz z backhandu strzela kontaktową bramkę!
58 min- Czas dla MH Automatyki. Kara dla Michalskiego. Gramy 6 na 4.
58 min- Gdańszczanie już podłamani, raczej nie uda im się strzelić bramki.
55 min- GOOL 0:2! Szybka kontra 2 na 1 Podhala i Biezais pokonuje bezradnego Witkowskiego!
55 min- Marzec przejął krążek i popędził sam na bramkę, ale strzelił tuż obok!
53 min- Polodna sam na sam! Próbował pod poprzeczkę, ale instynktownie odbija "Wiedźmin".
52 min- Większe zamieszanie pod bandą i będą wykluczenia.
51 min- Goście w pełnym zestawieniu.
50 min- Vitek nagrał do Polodny, ten dostawił łopatkę kija, ale krążek przeleciał nad bramką!
49 min- Kazek Zapała na ławce kar i szansa przed MH Automatyką.
48 min- Próbują wyrównać gospodarze, ale dobrze dysponowana defensywa "Szarotek".
45 min- Siuty z ostergo kąta, odbija krążek golkiper Automatyki.
43 min- Biezais z najbliższej odległości! Świetnie zostawił parkan na lodzie Witkowski!
41 min- Zaczynamy decydującą tercję.

39 min- Skutchan objechał bramkę i próbował po lodzie, ale świetnie broni Odrobny! W odpowiedzi Kolusz strzela z nadgarstka i refleksem popisuje się Witkowski!
37 min- Podhale bez pomysłu, na rozegranie przewagi, nie wychodzi im dziś ten element gry.
36 min- Maciejewski odesłany na ławkę kar.
34 min- Biezais! Posłał rakietę z bulika, ale tuż obok! Kantor wraca na lód.
31 min- GOOL 0:1! Ogorodnikow wjechał do tercji i niemal nieatakowany dojechał aż pod bramkę, gdzie z bliska zdołał pokonać Witkowskiego!
31 min- Bomba Vitka i z największym trudem interweniuje Odrobny!
30 min- Różański do Neupauera, ten wypalił spod niebieskiej i odbija gumę Witkowski!
29 min- Po gwizdku ostro potraktowany Biezais przez Dolnego, ale obyło się bez wykluczenia.
28 min- Vitek wraca na lód, zamieszanie pod bramką, mała przepychanka, ale sędziowie nie nakładają kar.
27 min- Kolusz! Zablokowany.
25 min- Kara dla Vitka i szansa dla przyjezdnych.
24 min- Przedzierał się Kazek Zapała, ale powstrzymany w ostatnim momencie.
23 min- Od początku tej tercji śmiało atakują "Szarotki".
21 min- Analiza wideo czy była bramka dla gospodarzy! Nie było bramki! Sędzia Marczuk rozkłada ręce.
21 min- Wznawiamy mecz.

Pierwsza tercja zakończona, mało dobrych okazji, czekamy na bramki już około godz. 19:12.
20 min- Ogorodnikow sam na sam! Błąd Lehmanna i Rosjanin sam, ale z backhandu uderzył obok bramki!
19 min- Mała przepychanka po gwizdku i Marzec z Wielkiewiczem lądują w boksie kar.
18 min- Mund z klepki, ale czujny "Wiedźmin" i zamyka krążek w łapaczce.
18 min- Oba zespoły dobrze się dzisiaj bronią i mało klarownych okazji.
16 min- Podhale w piątkę, Odrobny dobrze interweniował i nie mamy
premierowej bramki.
14 min- Automatyka przed dobrą minutę grała 6 na 5, gdy sygnalizowana była kara, ale nic to nie dało. Neupauer na ławce kar.
12 min- Biezais objechał bramkę i próbował po lodzie zaskoczyć bramkarza, ale pomylił się.
11 min- Neupauer próbował, ale krążek po kiju obrońcy ląduje poza taflą.
10 min- Goście w pełnym składzie.
9 min- Bomba Vitka z korytarza między bulikami, ale tuż obok!
8 min- Kara dla Siutego i szansa dla MH Automatyki.
6 min- Gruszka! Sam przed Witkowskim i świetnie odbija krążek bramkarz gdańszczan. Po chwili Michalski, ale górą znów Witek!
4 min- Ostrożnie oba zespoły. Szybki początek meczu.
2 min- Darek Gruszka! Świetna szansa z najbliższej odległości! Broni Witek.
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy!

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

31 T. Witkowski (BR1) 58:15 27 25 2 0.93