Rozgrywki: Ekstraliga - 4 runda - sezon zasadniczy - 32 kolejka
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie liniowi: Michał Kogut - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 26 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000
Bramki w przewadze: 0 - 2
Łączna długość kar w meczu: 8 - 16 min.

0 : 1 Jarosław Różański ( Bartłomiej Neupauer - Michal Pichnarčík ) 5 na 4 +/- 31:01
0 : 2 Dariusz Gruszka ( Siergiej Ogorodnikow - Elvijs Biezais ) 5 na 4 +/- 39:47

19:27 Dmitrij Samarin (#33) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
22:57 Łukasz Siuty (#22) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:08 Peter Tabaček (#55) KS Unia 2 min. Trzymanie
32:28 Kamil Kapica (#11) TatrySki Podhale 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
35:50 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
36:47 Dmitrij Samarin (#33) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
38:40 Mateusz Gębczyk (#23) KS Unia 2 min. Trzymanie
57:02 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie

Koniec!
60. min - Jeszcze szansa na piątego gola dla nowotarżan. Fikrt broni uderzenie Biezaisa.
60. min - Jaśkiewicz jest już na lodzie.
59. min - Bez ładu i składu rozgrywana ta przewaga.
58. min - Dwie minuty karne dla Jaśkiewicza.
57. min - GOOOL! 0:4! P. Michalaski do Siutego, a ten umieścił gumę pod poprzeczką. Pieczęć na zwycięstwie postawiona
56. min - Z tej mąki chleba nie będzie - jeden ze słabszych meczów Unii pod wodzą Jirziego Szejby.
55. min - Malicki urwał się z kontrą, ale zabrakło mu miejsca na oddanie soczystego strzału.
54. min - Szansa na czwartego gola dla nowotarżan. Fikrt zatrzymuje najpierw Gruszkę potem Biezaisa.
53. min - "Od zakrystii" próbował Daneczek. Odrobny pewnie broni ten strzał.
52. min - Biezais z pełnego zamachu. Broni Fikrt.
51. min - Nowotarżanie pewnym krokiem zmierzają w kierunku zwycięstwa.
49. min - Vosatko! Trzy razy uderzał z bliskiej odległości. Nie zdołał pokonać Odrobnego. Jęk zawodu na trybunach.
48. min - Teraz Michalaski! Niecelnie.
47. min - Uderzenie Gębczyka. Odrobny z łatwością broni.
46. min - Bardzo sprytnie grają dziś górale. Jak rasowy bokser.
45. min - GOOOOL! 0:3! Kontra nowotarżan. Zapała zakpił z obrońców i z najbliższej odległości umieścił gumę pod poprzeczką.
44. min - Teraz Gruszka urwał się oświęcimskim obrońcom, ale w porę dogonił go M. Kasperlik.
43. min - Oświęcimianie biją głową w mur.
42. min - Gabryś! Potężnie, ale też niecelnie.
41. min - Bezuszka! Wjechał do tercji, uderzył z pierwszego krążka, ale Odrobny obronił jego strzał.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Wściekły jest Jirzi Szejba. Reklamuje, że gol został zdobyty zbyt wysoko uniesionym kijem.
40. min - GOOOL! 0:2! Nowotarżanie wykorzystują przewagę. Wrzutka Ogorodnikowa, tor lotu krążka zmienia Gruszka i Fikrt nie ma szans.
39. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka. Faulował Kolusza.
39. min - Ależ kotłuje się pod nowotarską bramką. Odrobny znakomicie wybronił uderzenie Gębczyk, tor lotu krążka zmienił Tabaczek.
38. min - Neupauer jest już na lodzie!
38. min - Sędzia dokonuje analizy wideo. Jest decyzja - nie ma gola.
38. min - Bezuszka! Krążek zatrzymuje się na słupku.
38. min - Długo gumę rozgrywają oświęcimianie. Masa podań, ale brakuje uderzenia.
37. min - Oświęcimianie przez 77 sekund będą grać w podwójnej przewadze.
36. min - Nowotarżanie dobrze się bronią, kradną cenne sekundy.
36. min - Dwie minuty karne dla Neupauera.
35. min - Kontra Podhala. Ogorodnikow uderzył sprzed obrońcy. Fikrt obronił ten strzał.
34. min - Zbyt czytelnie ten zamek rozgrywają biało-niebiescy. Brakuje kąśliwego strzału w dolną część bramki.
34. min - Gra przestała się oświęcimianom kleić.
33. min - Kara dla Kamila Kapicy.
33. min - Rufer objechał bramkę, oddał strzał, ale Odrobny zdołał złączyć parkany.
32. min - GOOOL! 0:1! Różański uderzeniem z korytarza między bulikami pokonuje Fikrta
31. min - Sulka! Oświęcimski bramkarz obronił gumę końcówką parkana.
31. min - Ależ zakotłowało się pod bramką Fikrta. Krążek tańczył na linii bramkowej.
30. min - Kara dla Tabaczka.
29. min - Kontra Kolusza! Broni Fikrt.
27. min - Oświęcimianie na razie starają się uderzać na łapaczkę Przemysława Odrobnego. Nowotarski golkiper broni bez zarzutu.
26. min - Pichnarczik! Huknął z niebieskiej. Fikrt zdołał odbić ten strzał.
26. min - Martin Kasperlik z nadgarstka! Świetnie Odrobny.
25. min - Saur wrzucił, Wanat przekierował. Krążek wylądował na siatce za bramką.
24. min - Unia w przewadze, ale na razie zbyt długo rozgrywa krążek. Brakuje strzałów.
23. min - Kolejna kara dla Podhala. Tym razem Siuty udaje się na dwuminutowy odpoczynek.
23. min - Rufer! Uderzył sprzed obrońcy, ale "Wiedźmin" jest na posterunku.
22. min - Gramy w pełnych składach.
21. min - Vosatko strzelał z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Wojtarowicz. Czujnie w bramce Odrobny.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Unia w zamku. Zbyt długo krążek wymieniali biało-niebiescy.
20. min - Samarin uderzył kijem Daneczka. Będą dwie minuty karne.
19. min - Kolusz! Jak on tego nie strzelił? Fikrt zdołał się przemieścić i obronić ten strzał.
19. min - Kasperlik i Zapała już na lodzie. Będziemy
18. min - Dwie minuty karne dla Saura. Podhale zagra w przewadze 4 na 3.
17. min - Piotrowicz z bulika! Niecelnie.
16. min - Unia dochodzi do coraz groźniejszych okazji. Ponownie Gębczyk, Odrobny broni na szpagacie!
16. min - Kontra nowotarżan 2 na 1. Zapała do Kolusza, ale świetna interwencja Fikrta.
15. min - Wanat! Starał się zmieścić krążek między głową Odrobnego a spojeniem słupka z poprzeczką. Niewiele mu zabrakło.
15. min - Wanat do Rufera, ten od razu wystrzelił. Odrobny mrozi krążek.
14. min - Potężne uderzenie Gębczyka. Minimalnie niecelnie.
13. min - Wojtarowicz z bliska! Słupek ratuje Odrobnego.
12. min - Dwie minuty karne dla Pichnarczika. Unia zagra w przewadze.
11. min - Gabryś wrzucił krążek z niebieskiej, a zasłonięty Odrobny.
10. min - Kolusz! Próbował pokonać Fikrta strzałem w krótki róg. Golkiper Unii na posterunku.
9. min - Odrobny starał się rozegrać krążek, ale zagrał niedokładnie. Miał sporo szczęścia, że O. Kasperlikowi uciekł krążek z łopatki.
8. min - Tabaczek wprasował w bandę Samarina, ale był to czysty atak ciałem
7. min - Przekombinowali Kowalówka z Wojtarowiczem. Gdyby użyli nieco prostszych środków, to mielibyśmy pierwszego gola.
6. min - Michalski sam na sam z Fikrtem, ale świetny powrót Saura. Dogonił nowotarżanina i przejął krążek.
5. min - Na razie stroną aktywniejszą oświęcimianie.
4. min - Sporo ataków ciałem, sporo twardej gry.
3. min - Nowotarżanie na razie bez celnego strzału.
2. min - Dobry początek biało-niebieskich. Kolejna interwencja Odrobnego, tym razem strzelał Kasperlik.
1. min - Pierwsza groźna akcja Unii. Vosatko, strącenie gumy przez Daneczka. Odrobny z problemami.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Odrobny.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

37 M. Fikrt (BR1) 60:00 26 22 4 0.85