1 : 0 Adam Skutchan ( Josef Vítek - Yannick Mund ) 5 na 5 +/- 12:36
2 : 0 Kacper Różycki ( Filip Pesta - Michaił Samusienka ) 5 na 5 +/- 31:22
2 : 1 Bartłomiej Pociecha ( Kamil Kalinowski - Bartosz Ciura ) 5 na 5 +/- 39:17

05:31 Kacper Różycki (#80) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
06:12 Filip Komorski (#5) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
06:12 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
06:12 Jakub Stasiewicz (#10) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
13:11 Filip Pesta (#93) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
15:37 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
15:48 Maciej Rompkowski (#13) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:48 Mateusz Bepierszcz (#77) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
16:29 Ilja Kaznadziej (#70) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
23:11 Krzysztof Kantor (#76) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:11 John Murray (#31) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
28:34 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
33:12 Szymon Marzec (#71) MH Automatyka 2 min. Zahaczenie
52:14 Michael Cichy (#78) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
55:17 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00 Krystofer Kolanos (#74) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

60 min- Pusta bramka tyszan! Wznowienie pod bramką Witkowskiego i 4 sekundy do końca!
59 min- Czas dla trenera gości.
59 min- Ostatnie dwie minuty.
58 min- Tychy w piątkę.
57 min- Czas ucieka, a nadal prowadzi Automatyka.
55 min- Goście w pełnym składzie.
54 min- Szczerbakow z bliska i broni Murray.
53 min- Michael Cichy fauluje i gdańszczanie w przewadze.
52 min- W końcu pokazał się Cichy, wjazd do tercji i kąśliwy strzał, ale Witkowski znów górą.
52 min- Starania tyszan niewidoczne, brakuje im tej ambicji dzisiaj.
51 min- Cichy na spalonym rozmyślnym, gra wycofana przed bramkę Jaśka Murarza.
49 min- Znów najaktywniejszy w tyskich szeregach Bartłomiej Pociecha. Obrońca widoczny w ataku, w przeciwieństwie Cichego czy Szczechury.
47 min- Dobrze bronią się gdańszczanie i tyszanie bez możliwości wyrównania.
46 min- Polodna z bliska z backhandu! Szczęśliwie broni Murray!
43 min- Tyszanie próbują atakować, ale dużo niedokładności. Trener Husau wyraźnie zirytowany.
41 min- Zaczynamy decydującą partię. Kapitalna szansa Pociechy i tym razem górą Witek! Obrońcy lepsi niż napastnicy w Tychach!

Koniec II tercji. Świetne widowisko w Gdańsku. Czekamy na trzecią odsłonę.
40 min- GOOL 2:1! Pociecha położył na lód Rompkowskiego i strzelił z nadgarstka, z niebieskiej, w samo okienko bramki Witkowskiego !
39 min- Lehmann przejął krążek i sam popędził na bramkę, strzał po lodzie i na raty mrozi Murray.
37 min- Witecki objechał bramkę i próbował strzelić z backhandu pod poprzeczkę, ale przeniósł krążek wysoko nad bramką. Czas dla gospodarzy. Długo była formacja na lodzie, uwolnienie i trener decyduje się na oddech dla swoich podopiecznych.
36 min- Marzec wraca na lód. Prawdziwy ostrzał bramki gospodarzy, ale Witkowski broni jak w transie. Tyszanie bez pomysłu.
34 min- Tyscy w przewadze po przewinieniu Marca.
32 min- GOOL 2:0! Pesta wyłożył zza bramki, Różycki strzelił z pierwszego i Murray bez szans!
31 min- Obronili się przyjezdni. Ciura powrócił na lód.
30 min- Bepierszcz sam na sam! Nie trafia w bramkę! Trener gości załamany.
29 min- Kolejna kara dla gości. Tym razem Ciura za crosschecking.
29 min- Tyszanie przez dobrą minutę zamknięci byli we własnej tercji. Bilczik na czystej pozycji! Strzał po lodzie i broni Jasiek Murarz!
27 min- Goście 2 na 1! Kolanos! Broni Witkowski!
27 min- Oba zespoły w pełnym zestawieniu. Dużo dziś walki, ale mało dobrych sytuacji. Gra głównie pod bandami.
25 min- Murray za swoją bramką fauluje Marca i gramy 4/4.
24 min- Kantor fauluje Komorskiego, który wychodził sam na sam i otrzymuje karę.
22 min- Rozpędzony Gościński wjechał do tercji, wyszedł sam przed Witkowskiego, ale ten pięknie dostawił parkan do słupka i krążek nie znalazł się w siatce!
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji, dużo emocji i walki. Czekamy na więcej już około godz. 19:20.
20 min- Kolanos najpierw w dobrej sytuacji gubi krążek w dobrej sytuacji, a następnie dobija strzał Szczechury, ale nie ma zmiany wyniku.
19 min- Od początku iskrzy na lodzie. Teraz bliscy stracia Szczerbakow i Galant. Goście w piątkę.
18 min- Ciura wraca na lód. Polodna był najbliżej pokonania Murraya.
17 min- Kara dla Kaznadzieja i gdańszczanie przez minutę 5/3!
16 min- Przepychanka pod bramką Murarza i znowu mamy obustronne wykluczenia.
16 min- Ciura fauluje Polodnę i mamy przewagę MH Automatyki.
15 min- Bombardowanie bramki Witkowskiego. Marzec ofiarnie blokuje strzał Witeckiego.
13 min- GOOL 1:0! Obrońca Tychów wpycha Vitka na Murraya, ten leży i protestuje, a wykorzystał do Skutchan i trafia do osłoniętej siatki! Goście reklamują spalonego w polu bramkowym. Sędzia uznaje gola!
11 min- Skutchan spod niebieskiej, po niecelnym podaniu obrony gości i parkanem odbija Murray!
9 min- Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
8 min- Ładna solowa akcja Cichego, strzał pod poprzeczkę i łapie Witek!
7 min- Strzał Bilczika, blisko był dobitki Marzec! Ale szczęśliwie broni Murray.
6 min- Ostrzał bramki Witkowskiego, najpierw Cichy, potem Kaznadzei a następnie mała bójka za bramką i sędziowie nakładają kary.
5 min- Goście nieco ospali na początku. Wyrównany start tego meczu.
4 min- Szansa Bepierszcza, ale obrońca w porę interweniuje.
3 min- Gazda wstrzelił krążek do tercji i trafił Kolanosa w głowę. Gra przerwana.
2 min- Automatyka wybija na uwolnienie.
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

31 T. Witkowski (BR1) 60:00 34 33 1 0.97