Rozgrywki: Ekstraliga - 3 runda - sezon zasadniczy - 28 kolejka
Sędziowie liniowi: Sebastian Adamoszek - Rafał Noworyta

Strzały na bramkę przeciwnika: 17 - 44 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 1 Liczba widzów na meczu: 300
Bramki w przewadze: 0 - 1
Łączna długość kar w meczu: 14 - 28 min.

0 : 1 Mateusz Michalski ( Michal Pichnarčík - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 5 +/- 05:58
0 : 2 Elvijs Biezais ( Oskar Jaśkiewicz ) 4 na 5 +/- 06:58
0 : 3 Dariusz Gruszka ( Elvijs Biezais - Maciej Sulka ) 5 na 5 +/- 29:36
0 : 4 Mateusz Michalski ( Przemysław Odrobny ) 5 na 5 +/- 30:08
0 : 5 Oskar Jaśkiewicz ( Damian Tomasik - Krzysztof Zapała ) 5 na 4 +/- 34:27
0 : 6 Dariusz Gruszka ( Siergiej Ogorodnikow - Elvijs Biezais ) 5 na 5 +/- 57:47
0 : 7 Mateusz Michalski ( Jarosław Różański - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 5 +/- 58:40

06:06 Alexis Svitac (#64) TatrySki Podhale 2 min. Atak z tyłu
06:06 Alexis Svitac (#64) TatrySki Podhale 10 min. Niesportowe zachowanie
14:05 Bartłomiej Stępień (#14) TMH Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec.
59. min - GOOOL! 0:7! Różański zza bramki do ustawionego na buliku Michalskiego, a ten umieszcza gumę w siatce. Pieczęć na zwycięstwie.
58. min - GOOOL! 0:6! Piękna wymiana krążka między Biezaisem, Ogorodnikowem a Gruszką, zakończona bramką tego ostatniego
58. min - Salamon jest już na lodzie.
57. min - Nowotarżanie obstrzeliwują bramkę gospodarzy, ale krążek nie chce do niej wpaść.
56. min - Dwie minuty karne dla Salamona.
54. min - Podhale na ogromnym luzie. Spokój emanuje z podopiecznych Aleksandrsa Beļavskisa
53. min - Bytomianie atakują, ale bez większego przekonania.
51. min - Nowotarżanie pewnym krokiem zmierzają w kierunku zwycięstwa.
49. min - Biezais jest już na lodzie. Chwilę po opuszczeniu ławki kar stanął przed pustą bramką, ale nie zdołał umieścić w niej krążka.
48. min - Nowotarżanie dobrze się bronią. Gdy mają okazję, wybijają krążek z własnej tercji i oddalają zagrożenie.
47. min - Biezais wędruje na ławkę kar.
46. min - Polonia szuka kontaktowego gola, ale dobrze dysponowany jest Przemysław Odrobny,
45. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - Kontra Polonii, ale Odrobny nie dał się zaskoczyć.
43. min - Uderzali Jaśkiewicz, Zapała, ale golkiper bytomian na posterunku.
42. min - Trwa bombardowanie bytomskiej bramki.
41. min - Jeszcze jedna kara dla bytomian. Tym razem dla Pastryka.
41. min - Będzie kara dla Cunika, który faulował Kolusza, próbującego dobijać strzał Jaśkiewicza.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. Przez 46 sekund będziemy grać po czterech w polu.

Koniec II tercji. Strzały 16-23.
40. min - Koniec przewagi Polonii. Na ławkę kar odesłany David Turoń.
39. min - Dwie minuty karne dla Zapały.
38. min - Teraz ładna szarża Urygi, ale jego podanie do Kalinowskiego zablokowane.
37. min - Uderzał Jaworski. Broni Odrobny.
36. min - Nieco aktywniejsi teraz bytomianie. Szukają honorowego gola.
35. min - GOOOL! 0:5! Ładny zamek w wykonaniu Podhala. Tomasik na lewy bulik do Jaśkiewicza. Młody defensor popisuje się dobrym uderzeniem i pokonuje Zdanowicza
35. min - Twardy atak Stępnia. Ucierpiał Jarosław Różański.
33. min - Bytomianie chyba już pogodzeni z porażką. Całkowicie zeszło z nich powietrze.
31. min - GOOOL! 0:4! Kolejny gol dla "Szarotek". Mateusz Michalski wyprzedził obrońców i uderzeniem w "piątą dziurę" zaskoczył Tomasza Zdanowicza.
30. min - GOOOL! 0:3! Gruszka w końcu trafił do siatki
29. min - Nowotarżanie skutecznie się wybronili.
29. min - Pastryk! Dobra próba, ale Odrobny jest na posterunku.
28. min - Dwie minuty karne dla Kondraszowa. Szansa dla bytomian.
27. min - Znów na strzał z niebieskiej zdecydował się Cunik. Znów było groźnie.
25. min - Cunik z niebieskiej! Groźnie pod bramką "Wiedźmina".
25. min - Nowotarżanie uspokoili grę. Szukają swoich szans w kontratakach.
24. min - Bytomianie dalej mają poblem z kreowaniem akcji.
22. min - Gruszka! Znów doszedł do znakomitej sytuacji. Nie zdołał jednak pokonać Zdanowicza.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec pierwszej tercji. Strzały 4-8,
20. min - Dziesięć minut za niesportowe zachowanie dla Filipa Wielkiewicza.
19. min - Trzy groźne uderzenia, najpierw z prawego bulika strzelał Ogorodnikow, a dobijać próbowali Biezais i Gruszka. Szczęście było blisko.
19. min - Gruszka! Nie ma bramki! Dobre uderzenie bez przyjęcia, ale Zdanowicz zdołał się przemieścić.
19. min - Kolejna kara dla gospodarzy. Jaworski - dwie minuty za zahaczanie.
18. min - Polonia ma spory problem, by zawiązać składną akcję.
17. min - Szansę na podwyższenie prowadzenia miał Kondraszow. Jego uderzenie z bekhendu nie miało jednak odpowiedniej jakości.
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Zamek w wykonaniu Podhala. Groźnie uderzał Pichnarczik.
15. min - Dwie minuty karne dla Stępnia. Podhale zagra w przewadze.
13. min - Ładna akcja pierwszego ataku "Szarotek". Zapała wycofał gumę do Jaśkiewicza, ten uderzył, ale minimalnie niecelnie.
12. min - Teraz Działo z dystansu! Krążek mija prawy słupek bramki Odrobnego.
11. min - Gospodarze mają problem z kreowaniem akcji. Nowotarżanie dobrze grają forecheckingiem i zmuszają ich do błędów.
9. min - Koniec kary Podhala.
7. min - GOOOL! 0:2! Fatalne zachowanie na niebieskiej jednego z obrońców Polonii, który źle przyjął krążek, a następnie stracił go na rzecz Elvijsa Biezaisa. Łotysz w sytuacji sam na sam pokonuje Tomasza Zdanowicza
7. min - Bajon ucierpiał pod bandą. Będzie kara dla Podhala, a konkretnie dla Svitaca.
6. min - GOOOL! 0:1! Neupauer wycofał gumę na linię niebieską do Pichnarczika. Ten uderzył, a krążek po jego strzale został przekierowany do bytomskiej bramki przez Mateusza Michalskiego
5. min - Pięć minut za nami i na razie nie zobaczyliśmy dobrego, kąśliwego strzału.
3. min - Póki co oba zespoły nie forsują tempa. Starają się grać dokładnie i nie popełnić błędu.
1. min - W bramkach zobaczymy Tomasza Zdanowicza i Przemysława Odrobnego.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla Polonii.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

32 T. Zdanowicz (BR1) 60:00 44 37 7 0.84