5 : 1 Krystian Dziubiński ( Damian Kapica - Patryk Wajda ) 5 na 5 29:33
6 : 1 Teddy Da Costa ( Peter Novajovský - Lukáš Zíb ) 5 na 4 33:08
6 : 2 Marek Indra ( Mateusz Adamus ) 5 na 5 36:33
7 : 2 Adam Domogała ( Bartosz Dąbkowski - Petr Šinágl ) 5 na 5 38:34
8 : 2 Filip Drzewiecki ( Damian Słaboń - Patryk Wajda ) 5 na 5 45:39
9 : 2 Peter Novajovský ( Teddy Da Costa ) 5 na 5 51:09

14:29 Marek Pohl (#23) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
26:13 Lukáš Zíb (#7) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:12 Jan Šeda (#51) Anteo Naprzód 2 min. Przeszkadzanie
43:38 Mateusz Adamus (#38) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
47:28 Kasper Bryniczka (#13) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem

60. min - Koniec!!! Pewne zwycięstwo Pasów!
55. min - GOOL! Dziubiński pewnie wykorzystuje najazd! Mamy dwucyfrówkę!
55. min - Dziubiński zahaczany i rzut karny!
52. min - GOOL! Krążek po uderzeniu Novajovskyego przetoczył się pod parkanem Niemczyka!
46. min - GOOL! Wajda do Drzewieckeigo, a ten uderza precyzyjnie i mamy ósme trafienie!
45. min - Kruczek po raku obok bramki
43. min - Janowianie w ataku, ale nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji
42. min - Rompkowski uderza wprost w Niemczyka
41. min - Rozpoczynamy III tercję. W bramce Cracovii zameldował się Michael Luba

40. min - Koniec II odsłony przy stanie 7:2 dla Comarch Cracovii
40. min - Niemczyk kapitalnie broni strzał Dziubińskiego. Po chwili znów zawodnik Pasów uderzył, ale tym razem niecelnie
39. min - Jaros uderzył nad poprzeczką
39. min - Zmiana w bramce Naprzodu. Elżbieciaka zastąpi Niemczyk
39. min - GOOL! Elżbieciak wyjechał z bramki, odbił krążek do którego dopadł Domogała! To jego czwarta bramka!
37. min - GOOL! Janowianie zmniejszają straty! Adamus urwał się obronie i bekhendem kapitalnie na lewo dogrywa do Indry, a ten z bliska pakuje krążęk do siatki!
34. min - GOOL! Novajovsky kapitalnym podaniem obsłużył Da Costę, a ten z ostrego kąta przy prawym słupku pakuje krążek do siatki!
32. min - Kolejne bramki wiszą w powietrzu. Znakomicie radzi sobie duet Domogała - Sinagl
30. min - GOOL! Worek z bramkami się rozwiązał! Dziubiński spomiędzy bulików precyzyjnie uderzył pod poprzeczkę!
29. min - GOOL! Dąbkowski z niebieskiej, Domogała trącił krążek, który prześlizgnął się między parkanami bramkarza. Mamy hat-trick Domogały!
29. min - Sinagl do Domogały, ale ten strzela wprost w Elżbieciaka.
29. min - Gospdoarze już w pełnym zestawieniu. Wynik nie uległ zmianie
28. min - To jednak Cracovia atakuje. Okazje mieli Sykora i Da Costa
27. min -- Zib na ławce kar. Póki co jest to czysty mecz- każda z drużyn zarobiła po jednym wykluczeniu
26. min - Kruczek z daleka, ale bez powodzenia
25. min - Strzał Drzewieckiego pewnie łapie Elżbieciak
23. min - Dziubiński do Bryniczki, ale ten niecelnie.
21. min - Początek II tercji. Janowianie w ataku, ale ich próby są niedokładne

20. min - Koniec I tercji przy prowadzeniu gospodarzy 3:1
20. min - Jeden z nielicznych strzałów gości. Na bramkę Craxy uderzał Sroka, ale nie był to strzał, który mógł zaskoczyć Radzika
19. min - Domogała do Sinagla, ten do Paczkowskiego. Napastnik Craxy uderzył tuż przy prawym słupku, ale broni Elżbieciak
17. min - Pohl już na tafli, Pasy nie wykorzystały przewagi
15. min - Słowacki obrońca podrażniony utratą bramki znów wjechał w tercję gości i próbował uderzyć, ale został sfaulowany przez Pohla i ten uda się na dwie minuty do boksu kar
15. min - Novajovsky spomiędzy bulików uderzył, ale niezbyt celnie
13. min - GOOL! Kruczek uderzył z daleka, a Dziubiński strącił krążek!
11. min - GOOL! Drobny błąd defensywy krakowskiej wykorzystuje Stokłosa i z bliska zdobywa gola!
9. min - Strzał Domogały broni janowski bramkarz. Czy gracz Craxy ustrzeli hat-tricka?
7. min - Zib z niebieskiej, Sykora próbuje dobijać, ale znów górą Elżbieciak.
7. min - Wajda do Bryniczki, ten strąca krążek, ale ofiarnie broni Elżbieciak
6. min - GOOL! Domogała po raz drugi! Napastnik Craxy wymanewrował bramkaża i bekhendem skierował gumę do bramki!
5. min - Janów ma problem z wyjściem z tercji. Noworyta uderzył z niebieskiej i krążek po kiju obrońcy minimalnie minął bramkę
2. min - Pasy nie zwalniają tempa. W dobrej sytuacji był Kapica
2. min - GOOL! Domogała precyzyjnym strzałem spomiędzy bulików otwiera wynik!
2. min - Pasy od początku w ostrym ataku
1. min - Drzewiecki z bliska sprawdził czujność Elżbieciaka
1. min - Rozpoczynamy spotkanie.Pierwszy krążek dla gospodarzy

- Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.

Odbierz darmowe 20 PLN od bukmachera FORTUNA - specjalnie dla fanów hokeja!

31 R. Radziszewski (BR1) 40:00 11 9 2 0.82
1 M. Łuba (BR2) 20:00 9 9 0 100