5 : 6 Dmytro Szczerbakow ( Filip Pesta - Jan Steber ) 5 na 5 +/- 55:52

07:26 Patryk Kogut (#68) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
12:59 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
18:10 Adam Bagiński (#3) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
24:27 Vlastimil Bilčík (#5) MH Automatyka 2 min. Rzucenie na bandę
30:18 GKS Tychy 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:36 Krystofer Kolanos (#74) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
35:41 Mateusz Strużyk (#40) MH Automatyka 2 min. Zahaczenie
46:25 Dmytro Szczerbakow (#16) MH Automatyka 2 min. Atak kolanem
50:48 Kamil Dolny (#48) MH Automatyka 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Najlepsi zawodnicy: Strużyk i Kotlorz.
KONIEC MECZU. TYCHY WYGRYWAJĄ 6:5.
60 min- Haradziecki już w boksie i czas dla MH Automatyki. 59 sekund do końca.
58 min- Kolanos spróbował z nadgarstka i broni Haradziecki.
56 min- GOOL 5:6! Murray pokonany na raty, a uczynił to Szczerbakow! Nadal mamy emocje w Gdańsku!
56 min- Gazda o mały włos nie strzelił by do własnej bramki, ale "Jasiek Murarz" pokazał refleks.
55 min- GOOL 4:6! To chyba już pieczęć na zwycięstwie GKS-u. Bagiński położył Maciejewskiego i dograł do Gościńskiego, a ten z klepki nie dał szans bramkarzowi na interwencję.
54 min- Haradziecki znów kapitalnie broni, która to już jego interwencja?
53 min- Dolny wraca na lód.
52 min- Kolanos zmienił tor lotu krążka, ale czujny Haradziecki i odbija to uderzenie.
50 min- Gdańszczanie atakują w poszukiwaniu wyrównania, ale dużo szczęścia ma Murray.
48 min- GOOL 4:5! Tyszanie znów na prowadzeniu. Kotlorz uderzył z niebieskiej i krążek prawdopodobnie odbił się od nogi obrońcy, przez co Haradziecki nie zdołał interweniować!
48 min- Krążek poza taflą, ale nie ma kary bowiem odbił się od pleksi.
47 min- Strużyk miał szansę na hat tricka, ale tym razem Murray odbił barkiem.
46 min- Rzeszutko ze "ściąganej", odbił Haradziecki.
45 min- Szczerbakow wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.
42 min- Świetna szansa Rompkowskiego, ale nie zdołał zmieścić krążka przy słupku.
42 min- Murray dobrze złączył parkany i broni strzał Vitka.
41 min- Ostatnia tercja rozpoczęła się.

Niesamowite emocje w Olivii. Już 8 bramek i nadal remis! Ostatnia tercja rozpocznie się o godz. 20:02.
40 min- Ciśnie GKS, ale brakuuje kropki nad "i".
38 min- Oblężenie bramki, ale Strużyk wraca na lód. Najlepszą okazję zmarnował Jeziorski, który z metra nie trafił do odsłoniętej bramki.
37 min- Potężnie Cichy, ale obok słupka.
36 min- Tym razem Murray popisał się refleksem, gdyby nie on gdańszczanie prowadziliby. Piękna interwencja na szpagacie.
35 min- Znów kontra w osłabieniu, ale tym razem Kogut sam kończy akcję i Maciejewski dobrze wsadził kij, a krążek wyleciał nad pleksi.
33 min- Co się dzieje w Gdańsku?! GOOL 4:4! Wyborny strzał nad lodem Strużyka w stronę dalszego słupka i Murray kapituluje! Bramkarz GKS-u wymownie patrzy w stronę boksu, gdzie wściekły jest na niego jest Andrej Husau. "Murarz" zostaje w bramce.
32 min- GOOl 3:4! Szybka kontra w osłabieniu, piękne dogranie do Kotlorza, który pomiędzy parkanami, z backhandu ładuje krążek w siatce.
32 min- Wrzutka Bilczika i na raty mrozi Murray. Bardzo niepewny dziś "Jasiek Murarz" w swoich poczynaniach.
31 min- Kara dla przyjezdnych za sześciu na lodzie.
30 min- Po chwili "Murarza" ratuje słupek! Co się dzieje z tyszanami?
30 min- Marzec sam na sam! Mogło być 4:3, ale krążek poleciał obok słupka!
29 min- GOOL 3:3! Piękna bramka Vitka, który był sam na sam i strzelił tuż przy słupku! Murray pokonany!
29 min- GOOOL 2:3! Strata obrońcy na niebieskiej i Pesta do Strużyka i ten strzałem z klepki, z pierwszego pokonuje Murraya!
29 min- Murray odbił krążek przed siebie, ale nie było dobitki.
27 min- Zarysowuje się przewaga tyszan.
26 min- GGOL 1:3! Kolejny cios gości, Kolanos idealnie do Górnego, a ten z najbliższej odległości nie miał problemu by pokonać Haradzieckiego!
25 min- GOOOL 1:2! Cichy wypalił z klepki pod poprzeczkę! Bramkarz bez szans!
25 min- Bilczik fauluje i GKS w przewadze.
24 min- Strużyk z nadgarstka, broni Murray.
24 min- Dobry forechecking gdańszczan i tyszanie z trudnością zawiązują akcje.
22 min- Kolanos do Cichego! Ależ wyciągnął się Haradziecki i broni ten strzał. Wspaniała interwencja.
21 min- Goście w pełnym składzie.

Syrena kończy I tercję, ku zaskoczeniu publiki mamy 1:1. Na więcej emocji zapraszamy już o godz. 19:15.
19 min- Znów kara dla gości, tym razem Bagiński.
17 min- Maciejewski po lodzie i na raty "Jasiek Murarz" mrozi gumę.
17 min- Murray nakrywa krążek po strzale Rompkowskiego.
15 min- Tym razem wybronili się przyjezdni.
14 min- Krążek w siatce, ale sędzia odgwizduje spalonego w polu bramkowym!
13 min- Przez dobrą minutę grali gdańszczanie 6 na 5, a goście nie mogli przejąć krążka.
12 min- Szybsi są tyszanie, ale gospodarze dobrze kontrują. Murray dziś niepewnie.
10 min- Ofiarnie oba zespoły, blokują krążki własnym ciałem.
10 min- Nerwy puściły Cichemu i mała przepychanka, ale bez kar.
9 min- GOOL 1:0! Strata Bagińskiego we własnej tercji i Polodna pakuje krążek do siatki. Murray bez szans! Remis!
8 min- Gdańszczanie w przewadze po faulu Koguta.
6 min- GOOOL 0:1! Cztery próby gości i w końcu Haradziecki puszcza krążek do siatki. Rzeszutko zza bramki do Bagińskiego i ten pięknym strzałem, który odbił się jeszcze od poprzeczki wyprowadza GKS na prowadzenie!
5 min- Tyszanie na razie nie przeważają. Gospodarze, dobrze starają się atakować.
3 min- Strzał Kolanosa i broni Haradziecki.
3 min- Kolanos do Szczechury, ten sam na sam i górą bramkarz!
2 min- Wyrównany początek.
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.

Odbierz darmowe 20 PLN od bukmachera FORTUNA - specjalnie dla fanów hokeja!

41 M. Haradziecki (BR1) 58:45 35 29 6 0.83
31 T. Witkowski (BR2) - 0 - 0 -