1 : 0 Teddy Da Costa ( Lukáš Zíb - Peter Novajovský ) 5 na 4 +/- 03:17
2 : 0 Teddy Da Costa ( Peter Novajovský - Tomáš Sýkora ) 5 na 5 +/- 06:28
2 : 1 Maciej Rybak ( Kamil Dolny - Maciej Rompkowski ) 5 na 5 +/- 11:30
3 : 1 Tomáš Sýkora ( Lukáš Zíb ) 5 na 5 +/- 23:23
3 : 2 Maciej Rompkowski ( Kacper Różycki - Kamil Dolny ) 5 na 5 +/- 34:26
3 : 3 Filip Pesta ( Josef Vítek - Adam Skutchan ) 5 na 5 +/- 35:26
3 : 4 Jakub Stasiewicz ( Maciej Rompkowski - Jan Steber ) 5 na 4 +/- 40:27

02:47 Maciej Rompkowski (#13) MH Automatyka 2 min. Zahaczenie
09:02 Lukáš Zíb (#7) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
11:48 Maciej Urbanowicz (#92) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
11:48 Oskar Lehmann (#3) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:12 Petr Polodna (#11) MH Automatyka 2 min. Rzucenie na bandę
17:52 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:26 Patryk Wajda (#8) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
39:59 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
41:29 MH Automatyka Gdańsk 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:01 Jakub Stasiewicz (#10) MH Automatyka 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
57:32 Paweł Zygmunt (#15) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie

60. min - Koniec!!! Sensacja w Krakowie! Mistrz Polski przegrywa 3:4 i jest to jego druga porażka z rzędu!
60. min - Radzik zjeżdża do boksu!
52. min - Wajda trafiona krążkiem w twarz, udaje się do szatni. Oby nie było to nic poważnego
49. min - Pierw Novajovsky, później Sykora uderzali na bramkę, ale rezultat się nie zmienił. Czy gdańszczanie dowiozą korzystny wynik do końca?
48. min - Wynik wciąż bez zmian, Cracovia próbuje atakować. ale goście dzielnie się bronią. Do zakończenia meczu pozostało 10 min
42. min - Automatyka ukarana za nadmierną liczbę graczy na lodzie
41. min - GOOL! I stało się! Rozmontowana obrona Cracovii i w przewadze gola zdobywa Stasiewicz!
41. min - Rozpoczynamy III tercję. Czy goście wywiozą z Krakowa choć 1 punkt, co i tak będzie sensacją?

40. min - Koniec II tercji, którą sensacyjnie wygrali goście 2:1!
37. min - GOOL! Gdańszczanie poszli za ciosem, a trafienie zalicza Filip Pesta
36. min - GOOL! Bramka kuriozum! Maciej Rompkowski z ostrego kąta niezbyt mocno uderzył na bramkę, a guma przeleciała gdzieś obok rękawicy Radziszewskiego i wpadła do siatki!
35. min - Witkowski na raty broni uderzenie Da Costy
34. min - Gdańszczanie poczynają sobie coraz śmielej. Krążek po strzale Strużyka, tylko cudem nie wpadł do bramki Cracovii
31. min - Vitek sam na sam z Radziszewskim, ale ofiarna interwencja krakowskiego bramkarza zapobiegła utracie gola!
30. min - Na lodzie nie wiele się dzieje. Wcześniej oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji
24. min - GOOL! Sykora po podaniu Ziba trafia w sytuacji sam na sam!
22. min - Wymiana ciosów: najpierw Skutchan, a później Słaboń w doskonałych sytuacjach
21. min - Sporo nonszalancji w grze defensywnej Cracovii! Polodna uderzył i krążek po kiju Ziba przelatuje nad poprzeczką
21. min - Rozpoczęcie II odsłony

20. min - Koniec I tercji
20. min - Sinagl sam na sam i parkanami broni Witkowski
16. min - Kalus sam na sam, ale Witkowski wyciągnął się jak długi i broni. Zakotłowało się pod bramką gdańszczan
12. min - GOOL! Błąd krakowskiej defensywy i Automatyka w osobie Macieja Rompkowskiego zdobywa kontaktowe trafienie!
10. min - Marzec sam na sam, ale Radziszewski broni, a Zib otrzymuje karę za zahaczanie
9. min - Strzał z nadgarstka Sykory, ale pewnie łapie Witkowski
8. min - Zamieszanie pod krakowską bramką, Radziszewski rzuca się na lód, ale sędziowie odgwizdują spalonego w polu bramkowym
7.. min - GOOL! 2:0 i znów Da Costa! Franzuz został obsłużony kapitalnym podaniem i w sytuacji sam na sam umieścił krążek między parkanami Witkowskiego!
4. min - GOOL! Cracovia w przewadze zakłada zamek. Zib huknął z niebieskiej, pod bramką Da Costa zmienił tor lotu krążka i zmylił gdańskiego bramkarza!
2. min - Po chwilowej przewadze Cracovii, goście wyprowadzają kontrę i sam na sam przed Radzikiem znalazł się Vitek. Dobrą interwencję zaliczył jednak golkiper Cracovii
1. min - Zaczynamy spotkanie. Pierwszy krążek dla gospodarzy!

- Spotkanie poprzedzi minuta ciszy poświęcona niedawno zmarłemu byłemu zawodnikowi i sędziemu śp. Januszowi Hejnowiczowi

- Dzisiejszy mecz będzie szczególny dla dwóch młodych zawodników Cracovii: Paweł Zygmunt obchodzi dziś swoje 18. urodziny, a Antoni Dziurdzia zadebiutuje w pierwszej drużynie krakowskiego klubu. Będzie to z pewnością ważne wydarzenie dla kibiców, gdyż Dziurdzia jest wychowankiem Cracovii!

31 R. Radziszewski (BR1) 59:45 15 11 4 0.73