03:23 Marcin Jaros (#81) Anteo Naprzód 2 min. Przeszkadzanie
09:39 Dawid Zielosko (#77) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
23:50 Kamil Kosowski (#31) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
28:46 Jakub Wanacki (#5) Tauron KH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
30:19 Dawid Zielosko (#77) Anteo Naprzód 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:20 Dawid Musioł (#34) Anteo Naprzód 2 min. Nadmierna ostrość w grze
34:56 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
35:40 Lukáš Martinka (#2) Tauron KH GKS 2 min. Wysoki kij
47:02 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
47:02 Adam Rajski (#61) Anteo Naprzód 2 min. Nadmierna ostrość w grze
47:25 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Trzymanie
47:29 Marcin Jaros (#81) Anteo Naprzód 2 min. Przeszkadzanie
50:02 Marek Kosakowski (#85) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
51:31 Dawid Musioł (#34) Anteo Naprzód 2 min. Wysoki kij

- Koniec Meczu.
- 59 min. - GOL! 7-2! Kontra gospodarzy, Nahunko wypuścił Krawczyka a ten w sytuacji sam na sam strzałem po lodzie pokonał Elżbieciaka.
- 58 min. - GOL! 6-2! Indywidualna akcja Wronki, który przejechał pół lodowiska i strzałem z nadgarstka pokonał Elżbieciaka. Radość po golu oznaczył machając rękami na jednej nodze ... jak wrona :-)
- 55 min. - Najpierw Fraszko następnie Grof próbował pokonać Elżbieciaka, który dobrze odbija gumę parkanem do boku.
- 54 min. - Z niebieskiej Nowak, zasłonięty Elżbieciak odbija parkanem gumę.
- 53 min. - GOL! 5-2! Cakajik idealnie trafia w okienko bramki Elżbieciaka podczas okresu gry w przewadze. Strzał na wysokości rozgrywania bulika.
- 52 min. - Indywidualna akcja Wronki, ale jego strzał z bliska mrozi Elżbieciak.
- 50 min. - Malasiński wjechał przed bramkę ale na posterunku Elżbieciak.
- 49 min . - Adamus dostał podanie przed bramką ale jego groźny strzał łapie Kosowski.
- 47 min. - Rajski ze Strzyżowskim w lekkim starciu, obaj trafiają na ławkę kar.
- 45 min. - Nahunko dostał podanie wzdłuż bramki ale uderzył niedokładnie i guma przeszła obok słupka.
- 43 min. - Strzyżowski zamieszał przed bramką, ale zbyt długo czekał nawet jak bramkarz leżał na lodzie próbował mu wrzucić gumę ale się nie udało.

38 min- GOOL 4:2! Stachura do Indry, a ten odegrał do Stachury i strzałem pod pachą Kosowskiego strzela drugą bramkę do Janowa! Ładna akcja.
37 min- Adamus wprost w Kosę.
35 min- Naprzód występuje w pełnym zestawieniu.
33 min- Malasiński do Fraszki, a ten z backhandu próbował przy słupku, ale Elżbieciak na posterunku.
30 min- Wykorzystana przewaga przez Naprzód! Szeda strzałem w okienko zmniejsza straty.
28 min- GOOL 4:0! Jesse Rohtla objechał bramkę, wyjechał na środek i pokonał zasłoniętego Elżbieciaka.
26 min- Bez pomysłu Naprzód i już gramy w pełnych składach.
22 min- GOOL 3:0! Wronka zza bramki do najeżdżającego Malasińskiego, a ten potężnym strzałem pokonuje "Elę"
21 min- GOOL 2:0! Potężne uderzenie Czakajika i krążek przetoczył się po barku Elżbieciaka i wpadł za nim do siatki.

20 min- Równo ze syreną strzał Strzyżowskiego, ale nie ma zmiany rezultatu.
19 min- Najpierw mocno Stokłosa, potem Parzizek, ale oba uderzenia odbija Kosa.
16 min- GOOL 1:0! Długie podanie od Strzyżowskiego, Sawicki wjeżdża do tercji i strzałem przy bliższym słupku otwiera wynik!
15 min- Zielosko z niebieskiej i mrozi krążek Kosowski.
13 min- Obronili się goście. Zielosko już na lodzie.
10 min- Wanacki! Już kibice poderwali się z miejsc bo widzieli krążek w bramce, a tu nie ma gola! Fatalne pudło obrońcy gospodarzy.
9 min- Dobry fragment gości, ale bez celnego strzału na bramkę.
5 min- Zbyt wolno rozgrywają krążek gospodarze.
3 min- Przedzierał się Stokłosa, ale został zablokowany.
1 min- Pierwsze celne uderzenie w meczu. Themar i łapie Elżbieciak.
1 min- Gramy! Krążek dla Janowa.

31 K. Kosowski (BR1) 60:00 34 32 2 0.94