12:19 Maciej Rompkowski (#13) MH Automatyka 2 min. Przeszkadzanie
14:28 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
23:22 MH Automatyka Gdańsk 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:09 Radosław Sawicki (#13) Tauron KH GKS 2 min. Rzucenie na bandę
31:51 Oskar Lehmann (#3) MH Automatyka 2 min. Rzucenie na bandę
33:26 Bartosz Fraszko (#17) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
38:43 Oskar Lehmann (#3) MH Automatyka 2 min. Trzymanie
39:06 Dominik Nahunko (#98) Tauron KH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
39:06 Dmytro Szczerbakow (#16) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
40:57 Andrej Themár (#88) Tauron KH GKS 2 min. Trzymanie
48:34 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
48:34 Vlastimil Bilčík (#5) MH Automatyka 2 min. Nadmierna ostrość w grze
50:51 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu! GieKSa wygrywa 6:1. Najlepszymi zawodnikami wybrani:
Dolny i Fraszko.
60 min- Szczerbakow z ostrego kąta i broni Kamil Kosowski.
58 min- Wronka sam strzelił, wydaje się, że gdyby podał do Nahunki, ten miałby lepszą pozycję.
57 min- Malasiński niedokładnie do Wronki, a ten miałby pustą bramkę.
55 min- Vitek sam na sam! Świetnie kijem popracował Kosowski i udaremnił tą szansę.
53 min- Fraszko sam na sam w osłabieniu, za nim jechał Sawicki i próbował mu zostawić krążek, ale niedokładnie i w ten sposób nie ma kolejnej bramki.
50 min- Marzec przed bramkę do Wysockiego, ale ten nie trafia.
48 min- Martinka wykładał do Wronki, ale ten zbyt szybko wjechał przed bramkę i minął się z krążkiem.
47 min- Malasiński! Mógł mieć swoją czwartą bramkę, ale świetnie wyciągnął się Witkowski i obronił próbę "od zakrystii".
46 min- Łopuski sam. Krążek odbił się od kija obrońcy i wyleciał poza pleksi.
45 min- Strużyk do środka, a tam był Pesta. Krążek zatańczył w polu bramkowym, ale ostatecznie wybija go Rąpała.
43 min- Marzec wypalił z nadgarstka, prosto w bramkarza. Do gry wracają ukarani Szczerbakow i Nahunko.
41 min - Łopuski z bliska w słupek.

Koniec II tercji, w której goście podkreślili swoją wyższość i zasłużenie prowadzą w Olivii.
40 min- Mała przepychanka pod bramką i na ławkę kar powędrowali Szczerbakow i Nahunko.
38 min- Świetny przegląd pola Wronki, znalazł Fraszkę, ale ten niecelnie uderzył.
37 min- Maciejewski mocno, ale broni Kosowski.
36 min- Rohtla do Nahunki, ale niecelne to podanie, a mogła to być bramka zdobyta w osłabieniu.
33 min- GOOL 1:6! Kolejna bramka gości. Piękne, soczyste uderzenie "z klepki" Rohtli i krążek poleciał w samo okienko.
31 min- GOOL 1:5! Obrona gospodarzy wymanewrowana i Malasiński pokonuje Witkowskiego!
31 min- GOOL 1:4! Dość przypadkowa bramka w przewadze, krążek odbił od nóg jednego z zawodników przed bramką i zmylił Kosowskiego, a bramkę przyznano Steberowi.

30 min- Sawicki "skasował" przy bandzie Strużyka, za co otrzymuje wykluczenie.
29 min- Szczerbakow wystrzelił z nadgarstka po wjeździe do tercji, ale ze spokojem wyłapał to Kosa.
28 min- Kosowski wyjechał z bramki i rzucił się pod nogi Steber, który był sam na sam, ale ten zdążył go ominąć. Kapitan Automatyki, nie trafił jednak do pustej bramki, w której dobrze krążek zblokował obrońca.
27 min- Dominik Nahunko wrzucił z niebieskiej, ale wprost w Witkowskiego, który łapie krążek.
26 min- Steber wychodził sam na sam, ale dobrze przeszkodził mu Zieliński.
25 min- GOOL 0:4! Rohtla wykłada krążek do Malasińskiego, a ten pakuje go w odsłoniętej bramce. Zmiana bramkarza w Automatyce. Witkowski za Haradziekciego. Czas dla Gdańska.
24 min- Rohtla z bliska, broni bramkarz, po chwili znów strzela Fin, ale kolejny raz dobrze interweniuje golkiper gdańskiej drużyny.
22 min- Szansa Fraszki, ale obok słupka.
22 min- Skutchan po lodzie, ale zbyt słabo żeby pokonać Kosowskiego.
21 min- GOOL 0:3! Ledwo 12 sekund od rozpoczęcia tercji goście podwyższają wynik. Themar z najbliższej odległości pakuje krążek do odsłoniętej bramki.

Koniec I tercji, w której lepiej prezentowali się przyjezdni z Katowic. Czekamy na więcej już około godz. 19:18.
18 min- Nahunko po dograniu Wronki, parkanem do boku Haradziecki.
17 min- Sawicki w osłabieniu urwał się sam i strzelił z backhandu, ale broni bramkarz.
16 min- Już w strefie środkowej dobrze pracuje Rohtla i Łopuski i gdańszczanie nie mogą wjechać do tercji.
14 min- Znów groźnie kiedy Wronka jest na lodzie, tym razem wyłożył przed bramkę do Strzyżowskiego, ale ten strzelił po lodzie i zdołał odbić to Haradziecki. Powinno być 0:3.
14 min- Rohtla z nadgarstka i łapie Haradziecki.
13 min- Themar zablokowany.
12 min- Szybka kontra GieKSy i Fraszko mógł mieć swoją drugą bramkę, ale dobrze wrócił Maciejewski.
12 min- Pesta próbował od zakrystii, ale dobrze w bramce zachował się Kosowski.
10 min- Nieporozumienie w szeregach gości i uwolnienie.
9 min- GOOL 0:2! Piękna akcja Wronki, który podał do Malasińskiego, a ten wyłożył krążek do Fraszki, który z bliska pokonał bramkarza!
8 min- Vitek wrzucił na bramkę i Bilczik zmienił tor lotu krążka, ale Kosa czujny w bramce.
5 min- GOOL 0:1! Malasiński kąśliwym strzałem otwiera wynik. Haradziecki zdołał odbić krążek, ale po jego barku wpadł on do siatki.
5 min- Wyrównany pojedynek w Gdańsku, ale na razie trochę lepiej prezentują się przyjezdni.
4 min- Rohtla! Dobra okazja, ale tylko boczna siatka. Po chwili Themar, znów boczna siatka.
3 min- Różycki próbował dograć przed bramkę, ale dobrze popracował kijem Grof.
2 min- Wronka sam! Strzał prosto w Haradzieckiego.
1 min- Oba zespoły ruszyły do ataku i już po jednym celnym uderzeniu.
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.
0 min- Minuta ciszy ku pamięci śp, Alicji Horodeńskiej.

41 M. Haradziecki (BR1) 24:12 21 17 4 0.81
31 T. Witkowski (BR2) 35:48 21 19 2 0.9
5 V. Bilčík (LO) 0 0 0 2 -1
23 D. Maciejewski (PO) 0 0 0 0 -1
24 J. Steber (LS) 1 1 0 0 -2
11 P. Polodna (ŚR) 1 0 1 0 -1
73 J. Vítek (PS) 1 0 1 0 -1
3 O. Lehmann (LO) 0 0 0 4 -1