Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie liniowi: Dariusz Pobożniak - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 32 - 36 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500

1 : 0 Jan Daneček ( Peter Bezuška ) 5 na 5 +/- 00:07
1 : 1 Vlastimil Bilčík ( Petr Polodna - Jan Steber ) 5 na 5 +/- 10:33
2 : 1 Mateusz Gębczyk ( Jan Daneček - Wojciech Wojtarowicz ) 5 na 5 +/- 10:49
2 : 2 Josef Vítek ( Sebastian Wachowski - Jan Steber ) 5 na 5 +/- 12:30
2 : 3 Dmytro Szczerbakow ( Michaił Samusienka ) 5 na 5 +/- 28:58
3 : 3 Sebastian Kowalówka ( Adrian Kowalówka - Wojciech Wojtarowicz ) 5 na 4 +/- 37:34

Koniec meczu.
60. min - Saur! To mógł być wyrównujący gol.
60. min - Unia bez bramkarza. Trener Magiera postawił wszystko na jedną kartę.
59. min - Oświęcimianie wybronili się. Kilkadziesiąt sekund do końca spotkania.
58. min - Marzec! Broni Łazarz.
57. min - Błąd przy zmianie zawodników Unii. Chyba jest już po meczu.
56. min - GOOOL! 3:4! Steber wrzucił krążek na oświęcimską bramkę, a Polodna zmienił tor lotu krążka. Proste środki dają gdańszczanom czwartego gola. Czy zwycięskiego?
55. min - Wydaje się, że ten kto popełni teraz błąd, ten przegra.
53. min - Maciejewski, Polodna, Vitek - ich strzały ładnie odbił Łazarz.
52. min - Szybko krążkiem operują gdańszczanie.
51. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka.
51. min - Tabaczek! Słupek ratuje Witkowskiego.
51. min - Strzał i dobitka Stasiewicza.Broni Łazarz.
50. min - Jeszcze raz Piotrowicz! Witkowski łapie gumę.
48. min - Piękna indywidualna akcja Piotrowicza! Przejechał z krążkiem dobre 30 metrów, minął rywali i uderzył z bekhend.
47. min - Rufer! Dobre uderzenie czeskiego napastnika. Gdański bramkarz rozciągnął się jak długi i wybronił ten strzał.
46. min - Ładna dwójkowa akcja Dariusza Wanata i Kamila Paszka. Paszek uderzył z pierwszego krążka, ale niecelnie.
45. min - Trzy kapitalne interwencje Łazarza. Pesta, Marzec i Strużyk szukali drogi do bramki.
44. min - Łazarz dobrze broni uderzenie Stebera.
43. min - Szybki mecz. Dobrze się go ogląda
42. min - Vitek potężnie z prawego bulika. Ponad bramką.
41. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec II tercji
40. min - Łazarz równo z syreną broni strzał Szczerbakowa.
38. min - GOOOL! 3:3! Sebastian Kowalówka uderzeniem spod linii niebieskiej zaskoczył Witkowskiego. Guma odbiła się od kasku Wachowskiego i wpadła do bramki.
37. min - Dwie minuty karne dla Stebera. Oświęcimianie w przewadze.
35. min - Mamy pewne problemy techniczne. Wichury zrobiły swoje. Szybkość internetu znacznie słabsza.
33. min - Spore problemy z wyprowadzeniem krążka mają oświęcimianie. Gdańszczanie dobrze grają forecheckingiem.
32. min - Na lodzie pojawili się bracia Ondrzej i Martin Kasperlikowie.
31. min - Coraz większą przewagę uzyskują gdańszczanie.
30. min - Steber! Jego strzał z bekhendu o centymetry mija prawy słupek bramki Łazarza.
29. min - GOOOL! 2:3! Szczerbakow wyprowadza gdańszczan na prowadzenie. Oświęcimscy zawodnicy zostawili go bez krycia. To musiało się tak skończyć
27. min - Sebastian Kowalówka wjechał do tercji rywala, pociągnął z nadgarstka, ale Tomasz Witkowski złapał krążek do raka, wykonując efektowny szpagat.
26. min - MH Automatyka w pełnym składzie.
25. min - Tabaczek dobrze wrzucił krążek. Próba zmiany kierunku przez Haasa. Niewiele zabrakło.
24. min - Sebastian Kowalówka z bekhendu! Efektownie broni Witkowski.
23. min - Dwie minuty karne dla Rompkowskiego za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.
23. min - Przysnęli sędziowie. Wanat ewidentnie uderzany. Sędziowie rozłożyli ręce.
22. min - Szansa dla gdańszczan. Vitek próbował zaskoczyć Łazarza.
21. min - Nieco nerwowo zaczęli oświęcimianie. Sporo prostych błędów.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Zagrzmiały bandy. Bezuszka czysto zaatakował Pestę.
19. min - Nieco lepiej w ostatnich minutach prezentują się gdańszczanie. Oddają więcej strzałów.
18. min - Trochę niedokładności w szeregach obu ekip.
16. min - Gębczyk jest już na lodzie.
16. min - Leży na lodzie Samusienka. Na szczęście puścił taflę o własnych siłach. Brawa od oświęcimskiej publiczności.
15. min - Ładny atak ciałem w wykonaniu Jerzego Gabrysia.
15. min - Groźnie pod oświęcimską bramką, ale póki co nie ma zmiany rezultatu.
14. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka. Szansa dla gości, by wyjść na prowadzenie.
14. min - Niezłe tempo, sporo bramek. Kibice nie mogą narzekać na nudę.
13. min - GOOOL! 2:2! Vitek uderzeniem sprzed obrońcy pokonuje Łazarza.
12. min - Sporo prostych błędów w szeregach obu ekip.
11. min - GOOOL! 2:1! Szybka odpowiedź oświęcimian. Gębczyk strzałem również z linii niebieskiej zaskakuje Witkowskiego.
11. min - GOOOL! 1:1! Gdańszczanie przez dług czas zamykali oświęcimian w ich tercji. Bilczik strzałem spod linii niebieskiej zaskoczył Łazarza. Był chyba jeszcze rykoszet
10. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Łazarz obronił uderzenia Polodny i Dolnego.
9. min - Dobrze, ale tez szczęśliwie bronią się oświęcimianie.
8. min - Gdańszczanie zagrają w przewadze. Dwie minuty karne dla Adriana Kowalówki.
7. min - Maciejewski! Był o krok od pokonania Łazarza.
6.. min - Polodna do Vitka, ten sprytnym strzałem starał się zaskoczyć Łazarza. Młody golkiper oświęcimian jest na posterunku.
5. min - Ładny szybki mecz oglądamy w Oświęcimiu.
3. min - Adrian Kowalówka wyprowadzi kontrę i zwieńczył ją potężnym uderzeniem. Witkowski zdołał odbić krążek.
2. min - Saur! Centymetry dzieliły go od zdobycia drugiego gola dla Unii.
1. min - GOOOL! 1:0! Daneczek wyprowadza Unię na prowadzenie.
Dobry strzał w długi róg

1. min - Zaczynamy. W bramkach Łazarz i Witkowski.

37 M. Fikrt (BR1) - 0 - 0 -
70 W. Łazarz (BR2) 59:10 36 32 4 0.89