2 : 1 Bartosz Fraszko ( Jakub Wanacki - Patryk Wronka ) 5 na 5 +/- 29:06
3 : 1 Bartosz Fraszko ( Jakub Wanacki - Patryk Wronka ) 5 na 5 +/- 39:20
3 : 2 Peter Tabaček ( Jerzy Gabryś - Damian Piotrowicz ) 5 na 5 +/- 41:26
4 : 2 Andrej Themár ( Mikołaj Łopuski - Jesse Rohtla ) 5 na 5 +/- 49:38

08:55 Jakub Wanacki (#5) Tauron KH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
16:19 Jerzy Gabryś (#17) KS Unia 2 min. Wysoki kij
24:29 Adam Rufer (#81) KS Unia 2 min. Opóźnianie gry
29:47 Mateusz Gębczyk (#23) KS Unia 2 min. Trzymanie
32:25 Adam Rufer (#81) KS Unia 2 min. Uderzanie kijem
33:43 Sebastian Kowalówka (#12) KS Unia 2 min. Wysoki kij
36:33 Bogusław Rąpała (#23) Tauron KH GKS 2 min. Opóźnianie gry
41:49 Dawid Majoch (#10) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
51:49 Dominik Nahunko (#98) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
52:52 Sebastian Kowalówka (#12) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:32 Jan Daneček (#7) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec.
60. min - Unia bez bramkarza. Kolejne dobre interwencje Kamila Kosowskiego.
60. min - Piotrowicz! Haas! Kosowski świetnie broni.
59. min - Oświęcimianie w pełnym składzie.
58. min - Pierwsze dobre interwencje Łazarza.
57. min - Będzie też zmiana w oświęcimskiej bramce. Łazarz za Fikrta.
57. min - Dwie minuty karne dla Daneczka.
55. min - Gramy w pełnych składach.
55. min - Sporo pracy ma dzisiaj Fikrt, broni uderzenie za uderzeniem.
54. min - GKS w przewadze. Zamek błyskawicznie założony.
53. min - Siły się wyrównują. Rohtla faulowany przez Kowalówkę.
52. min - Dominik Nahunko łapie dwuminutową karę. Oświęcimianie mają szanę na kontaktowego gola.
50. min - GOOOL! 4:2! Themar z bliska pokonuje Fikrta.
49. min - Fikrt leży na lodzie. Na trybunach niecenzuralne okrzyki i buczenie.
48. min - Malasiński! Słupek ratuje Michala Fikrta.
47. min - Sporo szczęścia miał teraz Kosowski. Uderzali Tabaczek, Piotrowicz i Haas. Guma nie trafiła do siatki.
45. min - Katowiczanie starają się zdobyć czwartego gola i zrobić milowy krok w kierunku zwycięstwa.
44. min - Majoch jest już na lodzie.
43. min - Oświęcimianie w przewadze, ale na razie nic z tego nie wynika.
42. min - Majoch zarobił dwuminutowe wykluczenie.
42. min - GOOOL! 3:2! Tabaczek przekierował do bramki uderzenie Gabrysia
42. min - Haas! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu bramki Kosowskiego. Golkiper katowiczan efektownie łapie gumę.
41. min - Łopuski do Themara, ten od razu wypalił. Fikrt obronił ten strzał.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - GOOOL! 3:1! Fraszko pokonuje Michala Fikrta w sytaucji sam na sam.
39. min - Ewidentnie faulowany był Tabaczek. Sędzia rozłożył ręce.
39. min - Gabryś z niebieskiej! Kosowski odbija do boku. Haasowi zabrakło odrobiny szczęścia, by dobić ten strzał.
38. min - Teraz prawego lewego koła bulikowego uderzał brat Sebastiana, Adrian. Kosowski pewnie interweniuje.
38. min - Sebastian Kowalówka ładnie pociągnął z nadgarstka. Krążek minął prawy słupek bramki Kosowskiego
37. min - Dwie minuty karne dla Rąpały.
36. min - Fraszko! To powinien być trzeci gol dla GieKSy. Miał przed sobą pustą bramkę.
35. min - Jedna kara zakończona. Oświęcimianie bardzo ofiarnie. Nie boją się rzucić przed krążek.
34. min - Teraz o czas poprosił Tom Coolen.
34. min - Tymczasem będziemy mieli karę. dla Unii. Choć ręka sędziego nie była uniesiona do góry. Katowiczanie przez 43 sekundy zagrają 5/3.
34. min - Leży na lodzie Bartosz Fraszko. Katowicki zawodnik o własnych siłach opuszcza taflę.
34. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie. Od razu wystrzeliwują krążek.
33. min - Czas dla trenera Unii.
33 min - Kolejna kara dla oświęcimian. Adam Rufer.
32. min - Gębczyk jest już na lodzie.
32. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie. Dobrze dysponowany jest także Michal Fikrt.
31. min - Rohtla w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą bramkarz Unii, który łapie gumę na szpagacie.
30. min - Kara dla Gębczyka. Katowiczanie znów zagrają w przewadze.
30. min - GOOOL! 2:1! Fraszko wpisuje się na listę strzelców. Dobił gumę do pustej bramki.
29. min - Szybka akcja pierwszej formacji katowiczan. Wronka uderzył, ale w boczną siatkę.
29. min - Kontra biało-niebieskich. Piotrowicz wjechał do tercji pociągnął z nadgarstka. Kosowski broni ten strzał i mrozi krążek.
28. min - Wściekle atakują katowiczanie. Oświęcimianie zepchnięci do głębokiej defensywy.
27. min - Gramy w pełnych składach.
27. min - Kotłuje się pod bramką Michala Fikrta. Czeski golkiper zwija się jak w ukropie. Chyba obronił już 30 strzałów!
26. min - Akcja 2 na 1. Strzyżowski do Fraszki, ale ten nie zdołał pokonać Fikrta.
26. min - Kontra oświęcimian. Tabaczek kąśliwie uderzył, ale nad poprzeczką.
25. min - Będzie kara dla oświęcimian. Rufer wystrzelił krążek poza taflę.
24. min - Tymczasem Krzak w sytuacji sam na sam z Kosowskim. Młodemu zawodnikowi uciekł krążek.
23. min - Na razie akcję toczą się pod oświęcimską bamką.
22. min - Agresywnie grają katowiczanie. Oświęcimscy zawodnicy mają spory problem, aby przechwycić krążek.
21. min - Rohtla sprzed obrońcy! Broni Fikrt.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Na kilka sekund przed końcem czujność Kosowskiego sprawdził S. Kowalówka.
19. min - Gabryś jest już na lodzie.
19. min - Ewidentnie zabrakło kąśliwych strzałów.
18. min - Dużo dymu, mało ognia.
17. min - Dwie minuty karne dla Gabrysia. Katowiczanie mają szansę na to, by objąć prowadzenie.
15. min - GOOOL! 1:1! Zamieszanie podbramkowe. Guma odbija się od łyżwy Mikołaja Łopuskiego i trafia do siatki
13. min - Katowiczanie z wściekłością zaatakowali.
12. min - GOOOL! 0:1! Tabaczek otwiera wynik spotkania
12. min - Sędzia Heltman sprawdza zapis wideo. Oświęcimianie cieszą się z gola.
11. min - Wanacki jest już na lodzie. Gramy 5 na 5.
11. min - Na razie goście bez kąśliwego strzału w tej przewadze. Katowiczanie dobrze się bronią.
10. min - Oświęcimianie niedokładnie rozgrywają gumę.
9. min - Puściły nerwy Jakubowi Wanackiemu. Teraz odpocznie przez dwie minuty.
8. min - Oświęcimianie nastawieni na grę z kontry.
7. min - Przyspieszyli katowiczanie. Najgroźniejsze akcje kreują wówczas, gdy na lodzie jest ich pierwszy atak.
6. min - Krawczyk wprasował w bandę Hatłasa. Zdaniem sędziego wszystko było w zgodzie z przepisami.
5. min - Wronka uderzał w krótki róg, ale Fikrt przewidział jego zamiary.
4. min - Kocioł pod oświęcimską bramką. Uderzali Themar i Łopuski. Na tablicy świetlnej wciąż bezbramkowy remis.
3. min - Łopuski do Themara, ten próbował uderzać z bekhendu. Broni Fikrt.
2. min - Paszek! Uderzył, guma po rykoszecie otarła się o poprzeczkę.
1. min - Grof strzelił z niebieskiej, bramkarz Unii na posterunku.
1. min - Zaczynamy! Bronią Kosowski i Fikrt.

- Szanownych użytkowników prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy.

31 K. Kosowski (BR1) 60:00 28 26 2 0.93