1 : 5 Jonas Höög ( Dmytro Demjaniuk - Radek Meidl ) 5 na 5 +/- 35:23
2 : 5 Marcin Słodczyk ( Kamil Charousek - Mateusz Adamus ) 5 na 4 +/- 40:24
3 : 5 Dawid Zielosko ( Marcin Jaros ) 5 na 5 +/- 43:37

02:04 Dawid Zielosko (#77) Anteo Naprzód 2 min. Trzymanie
04:33 Anteo Naprzód Janów 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:44 Adam Rajski (#61) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
22:20 Jan Šeda (#51) Anteo Naprzód 2 min. Przeszkadzanie
38:53 Filip Stopiński (#28) PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
45:11 Radek Meidl (#66) PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
51:38 Karol Kisielewski (#78) PGE Orlik 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:45 Tomáš Pařízek (#97) Anteo Naprzód 2 min. Rzucenie na bandę

- Koniec Meczu. 3-5.
- 57 min. - Uderzenie Szydła po dobrym podaniu Przygodzkiego łapie Niemczyk.
- 54 min. - Gospodarze w przewadze, ale znów nie wykorzystali dobrej sytuacji na kontaktowego gola.
- 52 min. - Strzał Kulika broni Trianiczew.
- 50 min. - Zamieszanie pod bramką Trianiczewa, Stachura blisko wyłuskania krążka ale sędzia przerywa grę.
- 47 min. - Seda sam na sam jednak uderza nad bramką.
- 44 min. - GOL! 3-5! Janowianie zmniejszają straty do rywala, tym razem Zielosko zdobywa gola.
- 41 min. - GOL! 2-5! Szybki atak gospodarzy i Marcin Słodczyk zdobywa drugiego gola dla gospodarzy.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Zamieszanie pod bramką gości, ale Stachura nieznacznie się myli.
- 39 min. - Z niebieskiej Charousek, odbija Trianiczew.
- 38 min. - Uderzenie mocne sprzed bulika Meidla łapie bramkarz gospodarzy.
- 36 min. - GOL! 1-5! Sytuację miał Janów ale przestrzelił ... co się zemściło gdy w sytuacji sam na sam Hoog trafił po lodzie pomiędzy parkanami bramkarza.
- 32 min. - GOL! 1-4! Mocny strzał spod bandy Zatko ląduje w bramce zaskakując Niemczyka.
- 27 min. - Pohl uderzył nad poprzeczką.
- 25 min. - Strzał Przygodzkiego odbija Niemczyk.
- 23 min. - GOL! 1-3! Pierwszą próbę strzału Zatki efektownie łapie Niemczyk ale już w następnej akcji i strzał Słowaka z pierwszego krążka ląduje tuż przy słupku.
- 22 min. - Kontra Opola i zawodnika Janowa fauluje rywala pod bramką. Gospodarze znów zagrają w osłabieniu.
- 22 min. - Adamus praktycznie sam na sam, ale powstrzymywany nie zdobywa gola.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Strzał Zatko z niebieskiej, łapie spokojnie Niemczyk.
- 18 min. - Przygodzki ucierpiał bo wpadł do otwartego boksu gospodarzy. Z pomocą lekarza zjechał na ławkę do swojego boksu.
- 16 min. - Dwa razy uderzał Stopiński, pierwszy minął bramkę a drugi wprost w bramkarza.
- 14 min. - Adamus zmienił lot krążka pod bramką po strzale Słodczyka, obok bramki przeszła guma.
-12 min. - GOL! 1-2! Ponownie Słodczyk i tym razem jego precyzyjny strzał ląduje w siatce Opola.
- 10 min. - Mocny strzał Słodczyka mija słupek bramki Orlika.
- 9 min. - GOL! 0-2! Z bulika uderzył Gorzycki, ale nie popisał się Niemczyk przepuszczając ten strzał.
- 9 min. - Z bliska Stachura, który przyłożył kija tuż przy słupku do krążka który wyłożył mu partner z ataku dobrze przemieścił się Trianiczew.
- 8 min. - Trzy strzały gospodarzy broni jednak dobrze Trianiczew.
- 7 min. - GOL! 0-1! Stopiński dobija swój strzał, który był zablokowany praktycznie do pustej bramki.
- 6 min. - Seda ruszył z kontrą w osłabieniu ale jego uderzenie z bulika odbija bramkarz Orlika.
- 5 min. - Strzał Kostka odbija Niemczyk a gospodarze znów zagrają w osłabieniu za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 2 min. - Pierwsza kara mniejsza w tym spotkaniu, Zielosko trafia na ławkę kar.
- Szanownych użytkowników prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy.

39 S. Niemczyk (BR1) 60:00 27 22 5 0.81