Nie trafiony Michael Cichy 0 : 0 GKS Tychy
Trafiony Krystian Dziubiński 0 : 1 Comarch Cracovia
Nie trafiony Kamil Kalinowski 0 : 1 GKS Tychy
Trafiony Petr Šinágl 0 : 2 Comarch Cracovia
Nie trafiony Bartłomiej Pociecha 0 : 2 GKS Tychy
Trafiony Tomáš Sýkora 0 : 3 Comarch Cracovia

00:57 Petr Kalus (#47) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
19:58 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
23:02 Ilja Kaznadziej (#70) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
24:08 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
42:56 Petr Šinágl (#91) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
58:37 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
64:11 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Przed nami 5 serii rzutów karnych. Teddy Da Costa nie będzie wykonywał karnego.

Koniec dogrywki.
65. min - Uderzenie Kaznadzieja broni Radziszewski.
65. min - Komorski faulowany przez Da Costę i tyszanie do końca zagrają w przewadze.
64. min - Kibice GKS-u oglądają ten mecz na stojąco. Głośne GKS, GKS!
63. min - Cichy, Pociecha, Bagiński. Broni Radziszewski.
62. min - Szinagl! Krążek wędruje nad poprzeczką.
62. min - Ciura! Indywidualna akcja. Został zablokowany w ostatniej chwili.
62. min - Wybronili się tyszanie.
61. min - Sykora! To powinien być gol! Słowak fatalnie przestrzelił
61. min - Zaczynamy dogrywkę. Tyszanie przez 37 sekund w osłabieniu.

Dogrywka.
60. min - Kapica! Broni Murray, tyszanie wybijają krążek.
59. min - Pociecha wprasował w bandę Drzewieckiego. Dwie minuty karne. Tyska publiczność mocno wzburzona.
57. min - Obie drużyny atakują. Chyba chcą uniknąć dogrywki.
56. min - Kogut! Ładna indywidualna akcja zakończona strzałem. Radziszewski pewnie broni jego strzał.
55. min - Ładnie o krążek powalczyli Bagiński i Da Costa., Ładna, twarda, męska gra.
54. min - Sporo walki, ale też sporo niedokładności.
53. min - Spięcie pod bramką Radziszewskiego. Sędzia Breske nikogo nie odesłał na ławkę kar. Ta decyzja spotyka się z dezaprobatą miejscowej publiczności.
53. min - Kolanos! Minimalnie niecelnie.
53. min - GOOOOL! 3:3! Cracovia odrabia straty. Petr Szinagl pokonuje Murraya.
51. min - Rudolf Rohaczek cały czas instruuje swoich podopiecznych. A ci grają coraz lepiej
49. min - Szybkie spotkanie oglądamy w Tychach. Sporo ataków ciałem, ale też prostych błędów.
48. min - Kalinowski wprasowany w bandę przez krakowskiego defensora.
47. min - Ładna trójkowa akcja tyszan. Kolanos do Cichego, ten do Szczechury. Uderzenie sprzed obrońcy, Radziszewski znakomicie interweniuje. Pan Bramkarz!
46. min - Krakowianie starają się wyrównać. Ich strzały nie mają jednak odpowiedniej jakości.
45. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Ładna indywidualna akcja Woźnicy, zakończona strzałem.
44. min - Teraz Kolanos popisał się serią zwodów. Tyszanom nie udało się
43. min - Szinagl odesłany na ławkę kar. Czeski skrzydłowy nie zgadza się z decyzją sędziego.
42. min - Nerwowo jest na początku trzeciej tercji.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Spotkanie z trybun ogląda Stefan Żigardy, były golkiper tyskiego klubu.

40. min - Wygląda to tak, jakby w Cracovię wstąpiły nowe siły.
39. min - Znów groźnie pod bramką Murraya. Zwija się jak w ukropie tyski bramkarz
38. min - Kolanos w sytuacji sam na sam z Radziszewskim. Górą krakowski bramkarz.
37. min - Krakowianie non stop goszczą w tercji tyszan. Widać, że chcą zdobyć kontaktowego gola. Nie ma gry "na alibi".
36. min - Rozpędzają się Pasy. Coraz groźniej robi się pod bramką Jaśka Murarza.
35. min - GOOOL! 3:2! Z wysokości lewego bulika Murraya zaskoczył Paczkowski. Cracovia wraca do gry
35. min - Pierwszy strzał Krysa Kolanosa w tym meczu. Dogrywał Michael Cichy.
34. min - Teraz jeszcze jedna próba Kapicy. Murray broni.
33. min - Ładna indywidualna akcja Da Costy. Uderzył w kierunku długiego rogu. Murray broni.
33. min - Z większą werwą grają krakowianie.
32. min - GOOOL! 3:1! Mamy pierwszego gola dla Cracovii. Gratulacje od swoich partnerów odebrał Dziubiński
31. min - Kapica potężnie uderzył z przestrzeni między bulikami. Murray broni.
30. min - Sykora! Gdyby nie zgubił krążka, byłby w sytuacji sam na sam z Murrayem.
29. min - Krakowianie starają się przyspieszyć i rozmontować tyską defensywę, która jak na razie radzi sobie bardzo dobrze.
28. min - Tyszanie wyprowadzili krążek, guma trafiła do Kolanosa. Niedokładne zagranie doświadczonego Kanadyjczyka. Na razie jego pierwszy występ poniżej oczekiwań.
27. min - Gospodarze starają się uspokoić swoją grę. Wycofać się i czekać na kontry.
25. min - GOOOL! 3:0! Galant i mamy trzeciego gola, skutecznie poprawił uderzenie Gościńskiego
25. min - Kontra tyszan. Szczechura wyprowadził krążek, ale pod bandą został sfaulowany przez Teddyego Da Costę.
24. min - Teraz dwie minuty karne dla Kaznadzieja. Krakowianie znów w przewadze.
23. min - Wybronili się tyszanie. Pociecha jest już na lodzie.
22. min - Teraz próba nieco bardziej kombinacyjnego rozegrania krążka. Słaboń w ostatnim akordzie tej akcji nie trafia w krążek.
21. min - Zib! Potężnie uderzył z niebieskiej. Murray broni.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Krakowianie przez 118 sekund będą grać w przewadze.

Koniec I tercji
20. min - Kara dla Pociechy.
20. min - Pozostawiony Teddy Da Costa domagał się podania od Kalusa, ale Czech wybrał inne rozwiązanie.
19. min - Pasy próbują odpowiedzieć, ale Murray jest dziś w dobrej formie.
18. min - Seria siarczystych bodiczków! Za to lubimy hokej.
17. min - GOOOL! 2:0! Witecki znakomicie obsłużył Kalinowskiego. Ten musiał tylko odpowiednio przystawić łopatkę kija
17. min - Ładna kontra tyszan. Galant do... Cichego. Ten w dobrej sytuacji nie trafił.
16. min - Agresywniej zaczęli grać krakowianie.
15. min - Szczechura próbował uderzać sprzed obrońcy. Wajda zdołał zablokować ten strzał.
14. min - Da Costa ładnie odebrał krążek, następnie uderzył spod bandy. Murray broni i mrozi krążek.
13. min - Bryk wrzucił krążek z niebieskiej, próba przekierowania przez Gościńskiego i słupek uratował Radziszewskiego.
12. min - Dziubiński! Murray na posterunku.
11. min - Twardo na bandach starają się grać tyszanie. Dobry forechecking w ich wykonaniu.
10. min - Widać, że głodny gry jest Jakub Witecki. Stara się, jak tylko może. Strzelony gol dodał mu skrzydeł.
9. min - Tyszanie na razie aktywniejsi.
8. min - Krótkie podsumowanie dotychczasowej gry Kolanosa - całkowicie zagubiony na lodzie. Mało aktywny, jakby przestraszony.
7. min - GOOOL! Nie udało się Kalinowskiemu i Galantowi. Guma trafiła do Witeckiego, który pokonuje Radziszewskiego i otwiera wynik spotkania.
7. min - Kalinowski! Galant dobijał uderzenie "Kaliny" - ogromny kocioł pod bramką Radziszewskiego.
6. min - Kruczek potężnie z niebieskiej! Groźne uderzenie kapitana Pasów. Tym bardziej, że Murray był zasłonięty przez Urbanowicza.
6. min - Sędzia Breske konsultuje się z asystentami. Rozkłada ręce, więc bramki nie ma.
6. min - Sykora trafił do siatki, ale wcześniej był chyba gwizdek.
5. min - Rzeszutko do Szczechury, ten do wjeżdżającego pod bramkę Kaznadzieja. Świetny refleks Radziszewskiego ratuje krakowian przed stratą bramki.
4. min - Kapica w sytuacji sam na sam z Murrayem. Górą tyski golkiper.
4. min - Gramy w pełnych składach.
3. min - Teraz Witecki był o krok od pokonania Radziszewskiego.
3. min - Pociecha wrzucał z niebieskiej, a krążek próbował przekierować Jeziorski. Radziszewski broni i mrozi krążek.
2. min - Próba założenia zamka, ale krakowianie mądrze się bronią.
1. min - Na tafli pojawił się Krys Kolanos.
1. min - Kara dla Kalusa. Tyszanie w przewadze.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Murray i Radziszewski.

31 J. Murray (BR1) 65:00 41 37 4 0.9