Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 11 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500
Łączna długość kar w meczu: 12 - 12 min.

1 : 0 Damian Tomasik ( Filip Wielkiewicz ) 5 na 5 04:21
2 : 0 Filip Wielkiewicz ( Oskar Jaśkiewicz - Marcin Kolusz ) 5 na 5 13:45
3 : 0 Mateusz Michalski ( Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 5 14:22
4 : 0 Jarosław Różański ( Denis Dalidowicz - Dmitrij Samarin ) 5 na 4 16:29
4 : 1 Michał Stokłosa ( Mateusz Adamus ) 5 na 5 18:57
5 : 1 Siergiej Ogorodnikow ( Jarosław Różański - Denis Dalidowicz ) 5 na 4 50:24
6 : 1 Filip Wielkiewicz ( Krzysztof Zapała - Marcin Kolusz ) 5 na 5 55:17

10:19 Anteo Naprzód Janów 2 min. Zahaczenie
10:51 Dmitrij Samarin (#33) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
11:28 Szymon Skrodziuk (#88) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:52 Michal Pichnarčík (#71) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie

60. min - Koniec! Podhale w meczu bez historii pokonuje Naprzód 6:1!
56. min - GOOL! Wielkiewicz z ostrego kąta zdobywa szóste trafienie!
52. min - Uderzenie Jaśkiewicza, ale po raz kolejny z dobrej strony pokazuje się Niemczyk
51. min - GOOL! W przewadze Ogrodnikow wyłuskał krążek przed bramką i skutecznie umieścił go w siatce
48. min - Dalidowicz uderza z bekhendu i broni parkanem Niemczyk
46. min - Podhale w natarciu, piaty gol wisi w powietrzu
42. min - Dalidowicz po serii podań uderza na bramkęi golkiper z trudem zatrzymuje uderzenie
41. min - Tomasik bekhendem z ostrego kąta, ale broni Niemczyk
41. min - Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania

40. min - Koniec II tercji, w której nie oglądaliśmy goli. Janów w tej odsłonie prezentował się o wiele lepiej.
38. min - Z niebieskiej huknął Seda i bardzo niepewnie broni Kapica
37. min - Wymiana podań między Pohlem, a Rajskim jednak ten ostatni uderza obok prawego słupka
36. min - Ładna wymiana podań pod bramką Niemczyka, ale w ostatniej chwili bramkarz Janowa zażegnuje niebezpieczeństwo
35. min - Janów poczyna sobie coraz śmielej. Po wygranym buliku uderzał Piper, a po chwili bombę posłał Słodczyk. Oba strzały jednak mocno niecelne
35. min - Stokłosa przedarł się przez defensywę miejscowych i spomiędzy bulików uderzył na bramkę, ale dobrze broni Kapica. Pihnarcik jest już na lodzie
34. min - Janowianie założyli zamek i po serii ładnych podań z lewego bulika huknął Jaros
32. min - Podwójna kara mniejsza dla Pihnarcika
32. min - Bomba Sedy po buliku
27. min - Neupauer z nadgarstka, ale janowski bramkarz odbija krążek
26. min - Strzał z niebieskiej Jaśkiewicza pewnie łapie Niemczyk
24. min - Dalidowicz z bliska uderza wprost w Niemczyka
22. min - Kontra Janowa 2 na 1, ale strzał niecelny i wynik sie nie zmienia
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę

20. min - Koniec I tercji przy stanie 4:1. Póki co jest to jednostronne widowisko
19. min - GOOL! Janów zdobywa premierowe trafienie. Stokłosa przedarł się przez obronę i lekkim strzałem po lodzie umieszcza krążek między parkanami Kapicy. Nowotarski bramkarz powinien w tej sytuacji trzymać kij na lodzie
17. min - GOOL! Samarin z daleka, a Różański celnie dobija!
15. min - Zmiana w bramce gości. Elżbieciaka zastępuje Niemczyk
15. min - GOOL! Kolejne trafienie Michalski w krótki róg i Podhale prowadzi 3:0
14. min - GOOL! Kolusz odgrywa na prawo do Wielkiewicza, ten wyczekał i położył bramkarza, a następnie strzałem między parkanami zdobywa drugiego gola w meczu dla swej drużyny
13. min - Mat. Michalski dograł do Pihnarcika, a ten z daleka uderza na bramkę gości
12. min - Posypały się kary. Hokeiści zagrają 4 na 3
9. min - Błąd Tomasika we własnej tercji, jednak Skrodziuk po kiju obrońcy uderza nad bramką
8. min - Kontra janowian i Kapica broni mierzony strzał Sroki
7. min - Kibice podnieśli się z krzeseł, gdyż wydawało się , że Kolusz umieścił krążek w bramce. Jak się okazało guma musnęła tylko boczną siatkę
6. min - Podhale wciąż w ataku, janowianie mają problem z wyjściem z własnej tercji
5. min - GOOL! Wielkeiwicz wygrywa wznowienie na prawym buliku, podaje do Tomasika, a ten ze środka tercji huknął nie do obrony!
5. min - Samarin z daleka, ale było raczej wrzucenie krążka i nie zagroziło janowskiej bramce
4. min - Strzał Kamila Charouska z bliska parkanem obronił Kapica
2. min - Samarin do Ogrodnikowa, ten uderzył ze środka tercji, ale wcześniej arbiter odgwizdał spalonego
1. min - Pierwszy krążek dla nowotarżan