07:38 Jakub Šaur (#33) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
08:22 Mateusz Gębczyk (#23) KS Unia 2 min. Opóźnianie gry
11:19 Ivan Jankovič (#27) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
18:53 Łukasz Nalewajka (#20) JKH GKS 2 min. Wysoki kij
33:30 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:51 Mateusz Gębczyk (#23) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:45 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
39:24 Jan Daneček (#7) KS Unia 2 min. Niesportowe zachowanie
43:36 Kamil Świerski (#19) JKH GKS 2 min. Podcięcie
55:17 Tobiasz Bigos (#86) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
59:12 Krzysztof Bryk (#21) JKH GKS 2 min. Rzucenie na bandę

Koniec meczu.
60. min - GOOOL! 2:6! Wanat do Paszka, a ten ładnym "one-timerem" pokonuje Raszkę
60. min - Dwie minuty karne dla Bryka, który pod bandą potraktował Petera Tabaczka.
59. min - Kominek wyprzedził oświęcimskich defensorów i znalazł się w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski bramkarz.
58. min - Koniec kary Bigosa.
58. min - Jastrzębianie wystrzeliwują krążek z własnej tercji, oddalając tym samym zagrożenie.
57. min - Saur z niebieskiej, Raszka łapie gumę do raka.
56. min - Dwie minuty karne dla Bigosa. Unia w przewadze.
55. min - Daneczek wzdłuż bramki do Rufera. Czeski skrzydłowy uderzył niecelnie.
53. min - Jedna z nielicznych dobrych akcji oświęcimian. Tabaczek z rywalem na plecach wygrał walkę o krążek. Uderzył z bekhendu, ale Raszka obronił ten strzał.
52. min - Spokojnie grają jastrzębianie.
51. min - Homer zszedł do szatni. Pytanie czy to jakiś uraz, czy trener Kalaber dał mu odpocząć. Wynik jest już pewny.
50. min - Grobowa atmosfera przy Chemików 4. Grupka kibiców z Jastrzębia, zaopatrzona w bęben, świętuje zwycięstwo.
49. min - Pierwsi kibice opuścili już taflę.
48. min - GOOOL! 1:6! Kominek z zerowego kąta zaskakuje Fikrta
48. min - Jastrzębianie pewnym krokiem zmierzają po zwycięstwo.
47. min - Mocno zagubieni są oświęcimianie. Brakuje im dokładności, spokoju.
46. min - Radosław Nalewajka! Ładne uderzenie sprzed obrońcy. Fikrt zdołał odbić ten strzał.
46. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Unia słabo rozgrywa ten zamek. Dwa uderzenia z niebieskiej, ale bardzo niecelne.
44. min - Dwie minuty karne dla Świerskiego.
44. min - Kominek! Uderzył z pierwszego krążka, zadźwięczał słupek.
43. min - Jastrzębianie dobrze blokują dostęp do włąsnej bramki.
42. min - Daneczek już też na lodzie.
41. min - Jastrzębianie w pełnych składach.
41. min - Błąd Adriana Kowalówki. Gumę przechwycił Leszek Laszkiewicz i znalazł się w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą oświęcimski golkiper.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - GOOOL! 1:5! Obrona gospodarzy totalnie rozklepana. Homer pakuje gumę do sieci.
40. min - Dwie minuty karne dla Daneczka. Dziwna kwalifikacja tego przewinienia. Ale podobno sędzia ma zawsze rację. Podobno.
39. min - Tymczasem biało-niebiescy zagrają teraz w przewadze.
39. min - Oświęcimianie przetrzymali osłabienie.
38. min - Laszkiewicz próbował w sprytny sposób trafić do siatki. Fikrt intuicyjnie broni jego strzał.
37. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka. Tymczasem trener Robert Kalaber prosi o czas.
36. min - Gimiński jest już na lodzie.
35. min - Gra w przewadze nie jest mocną stroną oświęcimian...
34. min - Daneczek w ładnej indywidualnej akcji. Zatrzymany faulem przez Gimińskiego.
32. min - Kolejne ofensywne zrywy oświęcimian, ale nie potrafią znaleźć sposobu na Raszkę.
31. min - GOOOL! 1:4! Wróbel potężnym uderzeniem po lodzie pokonuje Fikrta.
31. min - GOOOL! 1:3! Kominek wpycha krążek za linię bramkową, przy biernej postawie oświęcimian.
31. min - W odpowiedzi jastrzębianie. Paś z lewego bulika, Fikrt broni ten strzał.
30. min - Wojtarowicz zza bramki do Paszka, a ten uderzeniem z pierwszego krążka próbował zaskoczyć Raszkę. Rosły golkiper zdążył się przesunąć.
29. min - Piotrowicz ładnie pomknął lewym skrzydłem, zagrał wzdłuż bramki do Haasa, ale ten nie zdołał zamknąć akcji celnym strzałem.
28. min - Szukają wyrównującego gola oświęcimianie.
27. min - Na pięciu defensorów i na trzy ataki grają biało-niebiescy. Z kolei trener Robert Kalaber korzysta z pełnych czterech formacji.
26. min - Dobry mecz oglądamy przy Chemików 4.
25. min - Rufer! Dojechał do wystrzelonego krążka, wyprzedzając jastrzębskiego defensora, Raszka z trudem obronił ten strzał.
24. min - Saur zdecydował się na indywidualną akcję. Uderzenie nie miało jednak odpowiedniej jakości, by zaskoczyć Raszkę.
23. min - Gębczyk z niebieskiej! Słupek ratuje Raszkę.
22. min - Oświęcimianie zaczynają grać odważniej. Daneczek! Niewiele zabrakło.
21. min - Nie ma gola - tak zdecydował sędzia.
21. min - Przerwa w grze, a sędzia Krzysztof Kozłowski decyduje się na analizę wideo.
21. min - Błąd oświęcimskiej defensywy. Kominek uderzał, ale Fikrt zdołał złapać krążek. Jastrzębianie reklamują, że nastąpiło to za linią bramkową.
21. min - GOOOL! 1:2! Unia wykorzystuje przewagę. Wojtarowicz dobija uderzenie Rufera
21. min - Zaczynamy drugą osłonę. Oświęcimianie jeszcze w przewadze.

20. min - Kontra JKH. Kominek wyprzedził oświęcimskiego defensora, zdołał uderzyć z bekhendu. Firkt odbija krążek.
20. min - Zbyt wolno i zbyt schematycznie rozgrywany zamek.
20. min - Oświęcimianie mają szansę na kontaktowego gola jeszcze przed przerwą.
19. min - Dwie minuty karne dla Łukasza Nalewajki.
19. min - Źle założony forechecking, Kulas do Laszkiewicza, a ten ze stoickim spokojem pokonuje Fikrta. Pan hokeista!
17. min - Ładnie przedzierał się Radosław Nalewajka. Oddał strzał, Fikrt odbił gumę przed siebie, a filigranowy napastnik szukał jeszcze dobitki. Wynik bez zmian.
16. min - Michałowski z niebieskiej! Fikrt na posterunku.
15. min - Paszek w sytuacji sam na sam z Raszką. Po zwodzie na bekhend nie zdołał podnieść krążka.
14. min - Saur! Potężnie, ale niecelnie.
14. min - Kontra jastrzębian. Łukasz Nalewajka oddaje strzał
14. min - Gabryś z niebieskiej, zablokowany.
13. min - Sprytne uderzenie Rufera, Raszka broni odbijaczką.
12. min - Dwie minuty karne dla Jankowicza.
11. min - Wyjątkowo spokojny w boksie jest Robert Kalaber.
10. min - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola.
9. min - Odpowiedź drugiego ataku Unii. Haas, Tabaczek i Piotrowicz uderzali. Raszka broni.
9. min - GOOOL! 0:1! Lukaczik potężnie z niebieskiej, a gumę do bramki przekierował jeszcze Kominek
9. min - Przez 76 sekund jastrzębianie będą grać w podwójnej przewadze. Na ławkę kar wędruje Gębczyk.
8. min - Dwie minuty karne dla Saura.
8. min - Poprzeczka ratuje Michala Fikrta. Uderzał Łukasz Nalewajka.
7. min - Oświęcimianie reklamują sędziemu, że sześciu jastrzębian uczestniczyło w grze.
6. min - Rufer nie zauważył wychodzącego z boksu kar Tabaczka, który mógłby znaleźć się w sytuacji sam na sam.
6. min - Gramy w pełnych składach.
6. min - Kominek! Słupek ratuje Michala Fikrta.
5. min - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią.
4. min - Paś! Po podaniu Laszkiewicza zdecydował się na strzał z pierwszego krążka. Fikrt na posterunku.
4. min - Dwie minuty karne dla Tabaczka. Jastrzębianie zagrają z przewagą jednego zawodnika.
3 min - Potężnie uderzył Piotrowicz. Instynktowna obrona Raszki.
2. min - Spokojny początek w wykonaniu obu ekip.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Raszka.

37 M. Fikrt (BR1) 60:00 35 29 6 0.83