Rozgrywki: Ekstraliga - 2 runda - sezon zasadniczy - 12 kolejka
Sędziowie liniowi: Patryk Kasprzyk - Marcin Młynarski

Strzały na bramkę przeciwnika: 21 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1800
Bramki w przewadze: 0 - 3
Łączna długość kar w meczu: 22 - 12 min.

1 : 0 Szymon Marzec ( Filip Pesta ) 5 na 5 06:00
1 : 1 Jarosław Różański ( Denis Dalidowicz - Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 4 10:05
2 : 7 Jarosław Różański ( Michal Pichnarčík - Łukasz Siuty ) 5 na 5 48:58
2 : 8 Denis Dalidowicz ( Mateusz Michalski - Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 5 51:54

06:41 Jan Steber (#24) MH Automatyka 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
08:28 Mateusz Strużyk (#40) MH Automatyka 2 min. Rzucenie na bandę
10:22 Denis Dalidowicz (#4) TatrySki Podhale 2 min. Rzucenie na bandę
19:14 Denis Dalidowicz (#4) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
23:49 Robert Mrugała (#77) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
31:14 Petr Polodna (#11) MH Automatyka 2 min. Uderzanie kijem
34:51 Mateusz Strużyk (#40) MH Automatyka 2 min. Atak w okolice głowy lub szyi
34:51 Mateusz Strużyk (#40) MH Automatyka 10 min. Atak w okolice głowy lub szyi
35:59 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
39:34 Maciej Rompkowski (#13) MH Automatyka 2 min. Przeszkadzanie
43:34 Adam Skutchan (#81) MH Automatyka 2 min. Przeszkadzanie
52:03 Damian Tomasik (#15) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
58:32 Kamil Kapica (#11) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu! Najlepszymi zawodnikami wybrani: Marzec i Zapała.
56 min- Podhale kontroluje przebieg meczu.
53 min- Próbują jeszcze gdańszczanie, ale Raitums dobrze broni.
51 min- GOOL 2:8! Przepięknie rozegrana kontra przez gości i Dalidowicz pakuje krążek w siatce. Witek bez szans.
49 min- Grad bramek w Olivii. 2:7! Różański dopada do krążka odbitego przez Witkowskiego i pakuje go do siatki.
48 min- GOOL 2:6! Stasiewicz sprytnym strzałem po lodzie zmniejsza prowadzenie gości.
45 min- Marzec z bliska w osłabieniu i broni Raitums!
42 min- GOOL 1:6! Kolejny cios. Neupauer ładnym zwodem wychodzi przed obrońę i strzałem między parkanami pokonuje Witkowskiego! Czas dla MH Automatyki.
41 min- GOOL 1:5! Hat trick! Zapała pięknym strzałem kompletuje hat tricka. Gdańszczanie bez szans.
41 min- Krążek dla gości grających w przewadze.

Koniec II tercji. Dominacja przyjezdnych, a zwłaszcza Krzysztofa Zapały.
38 min- Polodna! Pięknie łapie Raitums, popisowa interwencja.
37 min- Ogorodnikow sam i mało zabrakło a byłoby 1:5.
36 min- Siły się wyrównują po karze dla Wielkiewicza.
36 min- Goście w natarciu i robi co może Witkowski.
35 min- Znów Zapała, tym razem miał na plecach obrońcę, ale prawie udało mu się zdobyć hat tricka.
34 min- Pesta dobijał strzał Lehmanna, ale źle trafił w krążek i nie ma bramki.
33 min- GOOL 1:4! Piękne, soczyste uderzenie Zapały z klepki z prawego bulika i bramkarz bez szans!
31 min- Strzał Dalidowicza, ale pękł mu kij i nic z tego nie wyszło.
29 min- GOOL 1:3! Samotna kontra Michalskiego i strzałem pod poprzeczkę zaskoczył bramkarza gospodarzy.
28 min- Kontra Podhala i Siuty skończył akcję po podaniu Różańskiego, ale dobrze broni Witkowski.
27 min- Gospodarze rzucili się do ataku, chcą jak najszybciej odrobić stratę.
24 min- GOOL 1:2! Szybka akcja gości i Zapała precyzyjnym strzałem przy krótkim słupku wyprowadza Podhale na prowadzenie!
23 min- Różański mocno z lewego skrzydła, ale prosto w Witkowskiego.
21 min- Krążek dla gospodarzy, którzy jeszcze przez ponad minutę grają w przewadze.

Koniec I tercji. Gra bardzo wyrównana i oba zespoły mądrze się bronią. Czekamy na więcej już około godz. 19:20.
20 min- Dwukrotnie dobrze Raitums i nadal remis.
19 min- Znów Steber po lodzie i golkiper "Szarotek" czujnie interweniuje.
18 min- Zmiana kierunku lotu krążka przez Stebera i Raitums w ostatniej chwili złączył parkany.
17 min- Kąśliwa wrzutka Mrugały i o mały włos mielibyśmy drugą bramkę dla Podhala.
16 min- Gdańszczanie na spalonym.
14 min- W dużym zamieszaniu Marzec znów bliski zdobycia bramki, ale krążek przeleciał obok słupka.
13 min- Bilczik z niebieskiej, Raitums łapie i Dalidowicz już na lodzie.
11 min- GOOL 1:1! Mamy wyrównanie, ładna gra pod bramką Witkowskiego i Różański z bliska pakuje "gumę" do siatki.
10 min- Bomba Samarina, ale krążek nie doleciał do bramki.
9 min- Gdańszczanie w czterech. Słabo wygląda gra Podhala w przewadze.
6 min- GOOL 1:0! Marzec przejął krążek pod bandą i wyjechał przed bramkę i strzałem po lodzie przy słupku otworzył wynik!
6 min- Szachy na lodowisku w Gdańsku. Oba zespoły badają przeciwników i nie mamy jakiś dobrych okazji strzeleckich.
5 min- Lepszy początek w wykonaniu Podhala, to oni częściej są przy krążku.
3 min- Rompkowski zza bramki do Stasiewicza...pięknie do raka łapie golkiper "Szarotek".
2 min- Uwolnienie i gra przenosi się przed bramkę Raitumsa.
1 min- Pierwszy strzał, Kazek Zapała, ale broni Witkowski.
1 min- Gramy! Krążek dla gości. Bronią Witkowski i Raitums.

31 T. Witkowski (BR1) 60:00 33 25 8 0.76