Bramki w osłabieniu: 1 - 1 Liczba widzów na meczu: 600

1 : 0 Mikołaj Łopuski ( Jesse Rohtla - Martin Čakajík ) 5 na 4 06:57
1 : 1 Krzysztof Zapała ( Marcin Kolusz ) 4 na 5 10:14
2 : 1 Andrej Themár ( Radosław Sawicki ) 5 na 4 10:29
3 : 1 Patryk Wronka ( Tomasz Malasiński ) 5 na 5 11:45
3 : 2 Damian Tomasik ( Krzysztof Zapała - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 4 21:05
3 : 3 Elvijs Biezais 5 na 5 36:40
3 : 4 Jarosław Różański ( Siergiej Ogorodnikow - Elvijs Biezais ) 5 na 4 39:05
4 : 4 Andrej Themár ( Martin Čakajík - Tomasz Malasiński ) 5 na 4 50:52
5 : 4 Jakub Grof ( Patryk Wronka ) 4 na 5 52:41

06:45 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
09:10 Elvijs Biezais (#17) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
20:47 Jakub Wanacki (#5) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:20 Dariusz Gruszka (#79) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
35:36 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
38:46 Bogusław Rąpała (#23) Tauron KH GKS 2 min. Trzymanie
49:00 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
51:13 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Atak ciałem - natarcie

- 60 min. - Katowiczanie pod koniec nie dali się zepchnąć do defensywy i dociągnęli korzystny dla siebie wynik do końca meczu.
- 57 min. - Mrugała z niebieskiej, ale Studziński spokojnie broni.
- 53 min. - GOL! 5-4! Strata krążka przez Podhale w liczebnej przewadze, kontra Wronki który dograł do Grofa a ten pięknym zwodem minął bramkarz i wpakował gumę do siatki.
- 51 min. - GOL! 4-4! Piękny strzał Themara ląduje pod poprzeczką bramki Raitumsa.
- 50 min. - GieKSa mocno przycisnęła, zamieszanie pod bramką gości.
- 48 min. - Grof dostał podanie przed bramkę, ale nie opanował gumy a miałby wyśmienitą okazję do wyrównania.
- 46 min. - Mocny strzał Wielkiewicza ląduje nad poprzeczką.
- 44 min. - Malasiński praktycznie sam na sam, ale trafia prosto w łapaczkę Raitumsa.
- 43 min. - Mocny strzał z niebieskiej Ogorodnikowa łapie Studziński.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Malasiński obok bramki.
- 39 min. - GOL! 3-4! Ogorodnikow podał pod bramkę lot krążka zmienił Różański łapiąc na przemieszczeniu Kosowskiego i guma wpada do siatki.
- 38 min. - Uderzenie Grofa po łapaczce trafia w słupek.
- 37 min. - GOL! 3-3! Cóż za fatalny błąd Kosowskiego, który mając krążek ani go nie zamroził ani nie podał, a Biezais spokojnie mu go zabrał objechał bramkę i trafił do siatki!
- 35 min. - Malasiński uderzył z nadgarstka na wprost bramki, ale spokojnie odbija Raitums.
- 34 min. - Dalidowicz wjechał w tercje rywala ale jego strzał był prosto w bramkarza i ten bez problemu mrozi gumę.
- 31 min. - Jaśkiewicz z backhandu, ale niedokładnie.
- 30 min. - Na ławce kar Gruszka, ale gospodarze dobrze się bronią i wybijają gumę.
- 26 min. - W tercje rywala wjechał Biezais, jego groźny strzał odbija Kosowski.
- 25 min. - Uderzał Sawicki spod niebieskiej ale obok słupka.
- 21 min. - GOL! 3-2! Zapała pod niebieską do Tomasika a strzał nowotarżanina z pierwszego krążka - ląduje w bramce Kosowskiego.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Malasiński z metra dobijał strzał Themara ale nie trafił w bramkę.
- 15 min. - Gra się trochę uspokoiła.
- 12 min. - GOL! 3-1! Wronka dopadł do krążka przed bramką i od razu kropnął pokonując Raitumsa.
- 11 min. - GOL! 2-1! Themar przejechał pół lodowiska od własnej tercji i z wystrzelił sprzed bulika prosto w okienko bramki Raitumsa.
- 10 min. - GOL! 1-1! Fatalna strata za bramką Grofa na rzecz Kolusza, który podał przed bramkę do Zapały, który pokonał Kosowskiego.
- 9 min. - Strzyżowski do Grofa ale jego uderzenie z bliska broni Raitums.
- 8 min. - Strzał Strzyżowskiego z okolicy bulika, łapie do raka pewnie Raitums.
- 7 min. - GOL! 1-0! Świetnie podanie wzdłuż bramki Rohtly a Łopuski tylko dołożył kija i krążek w bramce!
- 6 min. - Spod niebieskiej uderzył Samarin, łapie Kosowski.
- 5 min. - Rohtla dostał podanie przed bramkę ale nieczysto uderzył i trafił obok słupka.
- 4 min. - Strzał Jaśkiewicza spod niebieskiej odbija Kosowski.
- 3 min. - Fraszko w dogodnej sytuacji, ale nie zdołał pokonać Raitumsa.

31 K. Kosowski (BR1) 40:00 26 22 4 0.85
51 M. Studziński (BR2) 20:00 13 13 0 100