3 : 0 Damian Kapica ( Maciej Urbanowicz ) 4 na 5 29:43
4 : 0 Petr Šinágl ( Krystian Dziubiński ) 5 na 5 34:54
4 : 1 Bartosz Fraszko ( Patryk Wronka ) 5 na 5 35:35
4 : 2 Radosław Sawicki ( Bartosz Fraszko - Jesse Rohtla ) 5 na 4 36:27
5 : 2 Teddy Da Costa ( Petr Kalus - Maciej Kruczek ) 5 na 5 40:24
6 : 2 Teddy Da Costa ( Tomáš Sýkora ) 5 na 5 58:06

06:48 Tomasz Malasiński (#89) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
07:29 Mikołaj Łopuski (#28) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
12:56 Damian Szurowski (#4) Comarch Cracovia 2 min. Atak kolanem
18:46 Bogusław Rąpała (#23) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
29:09 Tomáš Sýkora (#74) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
32:17 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
33:42 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
44:52 Peter Novajovský (#88) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
46:43 Radosław Sawicki (#13) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
51:47 Lukáš Martinka (#2) Tauron KH GKS 2 min. Trzymanie

60. min - Koniec meczu! Pewna wygrana Cracovii!!!
60. min - GOOL - Da Costa dobija Katowice!
55. min - Strzał Themara odbija łapaczką Radzik, po chwili dwukrotnie próbował Sawicki
54. min - Strzał Kruczka i ponownie dobrze Kosa
53. min - W przewadze najpierw Zib z daleka potem strzał Dziubnskiego broni Kosowski
47. min - Strzał Novajovskyego zatrzymuje Kosa i nie pozwala Bryniczce na dobitkę
45. min - Gra się zaostrzyła, sędziowie co rusz odsyłają graczy do boksu kar
44. min - Sawicki kieruje krążek do bramki, ale sędziowie uznają, że gol został zdobyty zbyt wysoko podniesionym kijem. Wciąż mamy 5:2.
44. min - Strzelał Rohtla, ale dobra interwencja jednego z defensorów Cracovii
43. min - Strzał Dziubińskiego, po chwili Sinagl z ostrego kąta
41. min - GOOL! - Krakowianie już w pierwszych sekundach zdobywają gola! Krążek po asyście Kruczka i Kalusa zbił kijem Da Costa!
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję

40. min. - Koniec drugiej odsłony. W tej tercji mamy remis 2:2, a w całym meczu Cracovia prowadzi 4:2. Na lodowisko przy Siedleckiego wrócimy za ok 15 minut
39. min - Kruczek uderza w poprzeczkę, wcześniej jednak Kosa musnął krążek
37.min - GOOL! Otworzył się worek z bramkami. Katowice wykorzystują przewagę i i gola zdobywa Sawicki!
35. min - Poruszona bramka po strzale Wronki i dobitce Fraszki czy był gol? Sędziowie sprawdzą wideo i.... GOOL! A więc Katowice zdobywają pierwsze trafienie. Było trochę wątpliwości ze względu na ruszoną bramkę, ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami!
35. min - GOOL! W sytuacji 4/4 Sinagl wyprowadził kontrę i na szybkości mocnym strzałem z daleka pewnie zdobywa gola!
33. min - W dobrej sytuacji Urbanowicz, ale broni Kosowski
30. min - GOOL! Kapica w osłabieniu!
28. min - Dutka obija poprzeczkę! Sędziowie sprawdzili jeszcze czy krążek nie odbił się od wewnętrznej strony. Gola ostatecznie nie ma
27. min - Strzał Malasińskiego ze środka tercji pewnie łapie Radziszewskeigo
27. min - Niefortunna interwencja Kosy, który za bardzo wyjechał z bramki i przed szansą Kapica
26. min - Łopuski uderza ze środka tercji, ale Rompkowski blokuje strzał kijem
25. min - Novajovsky mocno spod niebieskiej
24. min - Potężny strzał Da Costy, ale Kalus blokuje przypadkowo strzał kolegi z drużyny
22. min - Kosa interweniuje po strzale Bryniczki, dobre tempo meczu
21. min - Przed szansą Wanacki, ale Katowice nadal bez gola
21. min - Początek drugiej odsłony

20. min - Koniec I tercji. Gospodarze po golach Kapicy i Dziubińskiego prowadzą 2:0!
20. min - GOOL! Wykorzystana przewaga Cracovii, założony zamek, a Dziubiński po podaniu Sinagla dostawia kija i guma wpada do siatki!
16. min - Urbanowicz z ostrego kąta próbował zmieścić gumę w siatce, ale krążek powędrował poza taflę
13. min - Szurowski na ławce. Katowice w ataku bliskie zdobycia gola. Z linii bramkowej krążek wybił Kruczek
11. min - GOOL! Damian Kapica tuż przy lewym słupku na raty umieszcza krążek w bramce! Cracovia prowadzi 1:0!
10. min - Rąpała blokuje strzał po lodzie Ziba
8. min - Strzał Novajovskyego kijem odbija Kosowski
7. min - Cracovia przez ponad minutę w podwójnej przewadze: W boksie kar: Malasinski i Łopuski
5. min - Błąd katowickiej defensywy, Drzewiecki do Słabonia, ale ten nie uderzył celnie w krążek
3. min - Lekki strzał Słabonia i Kosa nie ma problemu z obroną
2. min - Grof wstrzelił krążek w tercje Pasów, ale na posterunku Radzik
1. min - Pierwszy celny strzał Bryniczki. Dobrze broni Kosowski.
1. min - Rozpoczynamy mecz. Cracovia wraca na Siedleckiego po spotkaniu w Tauron Kraków Arenie. Bronią: Radziszewski i Kosowski

31 R. Radziszewski (BR1) 60:00 28 26 2 0.93