1 : 0 Jiří Charousek ( Mateusz Adamus ) 5 na 4 +/- 07:45
2 : 0 Wojciech Stachura ( Marcin Słodczyk - Marcin Jaros ) 5 na 5 +/- 08:09
2 : 1 Marek Strzyżowski ( Jakub Grof - Jesse Rohtla ) 5 na 5 +/- 10:13
2 : 2 Radosław Sawicki ( Bartosz Fraszko ) 5 na 5 +/- 11:55
2 : 3 Jesse Rohtla ( Jakub Grof - Martin Čakajík ) 5 na 4 +/- 22:18
2 : 4 Jakub Wanacki ( Bartosz Fraszko - Tomasz Malasiński ) 5 na 4 +/- 32:21
2 : 5 Jesse Rohtla ( Tomasz Malasiński - Marek Strzyżowski ) 5 na 5 +/- 33:40
3 : 5 Łukasz Kulik ( Mateusz Adamus - Marek Indra ) 5 na 5 +/- 36:24
3 : 6 Tomasz Malasiński ( Jakub Grof - Martin Čakajík ) 5 na 4 +/- 40:34
3 : 7 Oskar Krawczyk ( Dominik Nahunko ) 5 na 5 +/- 46:23
3 : 8 Lukáš Martinka ( Tomasz Malasiński - Marek Strzyżowski ) 5 na 5 +/- 52:00
3 : 9 Marek Strzyżowski ( Arkadiusz Nowak - Tomasz Malasiński ) 5 na 5 +/- 58:24

07:14 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Rzucenie na bandę
16:50 Mateusz Zieliński (#65) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
20:43 Michaił Potiechin (#67) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:44 Bogusław Rąpała (#23) Tauron KH GKS 2 min. Trzymanie
29:20 Łukasz Kulik (#69) Anteo Naprzód 2 min. Atak ciałem - natarcie
30:34 Michaił Potiechin (#67) Anteo Naprzód 2 min. Atak ciałem - natarcie
39:59 Wojciech Stachura (#19) Anteo Naprzód 2 min. Atak z tyłu
39:59 Wojciech Stachura (#19) Anteo Naprzód 10 min. Niesportowe zachowanie

- Koniec Meczu.
- 58 min. - GOL! 3-9! Strzyżowski dobija Naprzód dziewiątym golem dla Tauron KH GKS Katowice.
- 55 min. - Kilka minut przerwy bo kibice z Janowa zbyt okazale wyrażali swoje emocje za boksem drużyny KH GKS Katowice.
- 52 min. - GOL! 3-8! Tym razem Martinka uderza mocno i pokonuje Niemczyka.
- 50 min. - Sawicki sam na sam, ale próbował uderzyć gumę wkładając kija między nami ale pogubił się w tym tricku i akcja zmarnowana.
- 50 min. - Niemczyk broni z bliska uderzenie Nahunki.
- 49 min. - Uderzenie Pohla, ale dobrze Kosowski.
- 47 min. - GOL! 3-7! Krawczyk zaskoczył Niemczyka.
- 45 min. - Mocny strzał Kurza ze środka tercji rywala, odbija Kosowski.
- 41 min. - GOL! 3-6! Malasiński skutecznie wykańcza podanie Grofa gdy zespół gości grał w przewadze.

- 40 min. - Zieliński ucierpiał równo z syreną pod bandą, z trudem i pomocą masażysty podnosi się z lodu. Karę 2+10 za to zagranie otrzymuje Stachura.
- 35 min. - GO! 3-5! Mocny strzał Kulika ląduje w bramce Kosowskiego.
- 33 min. - GOL! 2-5! Szybko drużyna Tauronu KH GKS Katowice odskakuje rywalowi, po akcji Malasińskiego trafia z bliska Rohtla.
- 32 min. - GOL! 2-4! W przewadze z niebieskiej huknął Wanacki i przebił Niemczyka.
- 31 min. - GieKSa gra w podwójnej przewadze. Strzał Cakajika z niebieskiej, ale mrozi w parkanach Niemczyk.
- 24 min. - Akcja Indry, ale jego strzał został zablokowany.
- 22 min. - GOL! 2-3! Rohtla oszukał Niemczyka i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

- Koniec I tercji
- 18 min. - Groźnie uderzał Jiri Charousek, ale radzi sobie Kosowski.
- 14 min. - Pod bramką gospodarzy ucierpiał Łopuski, który zwija się z bólu. Zawodnik z Katowic trzyma się za kolano, z pomocą kolegów zjechał do boksu.
- 12 min. - GOL! 2-2! Sawicki mierzonym strzałem doprowadził do wyrównania.
- 11 min. - Themar zamieszał pod bramką, ale broni Niemczyk!
- 9 min. - GOL! 2-1! Strzyżowski dostał podanie przed bramkę i pokonał Niemczyka.
- 8 min. - GOL! 2-0! 24 sekundy minęły od pierwszego gola a gospodarze zdobyli drugiego gola! Kontra Janowa i Jaros z bliskiej odległości dobija krążek do pustej bramki, który przepuścił Kosowski.
- 8 min. - GOL! 1-0! Wykorzystana przewaga gospodarzy! Jiri Charousek zdobywcą gola!
- 7 min. - Rohtla ostro rzucił na bandę Rajskiego, który z pomocą lekarza udaje się do boksu.
- 5 min. - Strata krążka we własnej tercji i Rohtla groźnie uderzył, jednak Niemczyk na posterunku.
- 3 min. - Strzyżowski pod bramkę, ale jego strzał spokojnie do boku odbija bramkarz.
- 1 min. - Gruszka z nadgarstka ale obok słupka.

39 S. Niemczyk (BR1) 60:00 52 43 9 0.83