Rozgrywki: Ekstraliga - 1 runda – sezon zasadniczy - 4 kolejka
Lodowisko: Kraków (Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego)
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Artur Hyliński

Strzały na bramkę przeciwnika: 31 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 550
Bramki w przewadze: 2 - 0
Łączna długość kar w meczu: 4 - 10 min.

1 : 0 Damian Kapica ( Kasper Bryniczka - Maciej Urbanowicz ) 5 na 4 +/- 03:11
1 : 1 Rafał Podlipni ( Jarosław Różański - Bartłomiej Neupauer ) 5 na 5 +/- 17:03
2 : 1 Maciej Urbanowicz ( Kasper Bryniczka - Damian Kapica ) 5 na 5 +/- 37:37
3 : 1 Krystian Dziubiński ( Mateusz Rompkowski - Filip Drzewiecki ) 5 na 5 +/- 41:39
3 : 2 Mateusz Michalski ( Michal Pichnarčík - Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 5 +/- 43:06
4 : 2 Filip Drzewiecki ( Krystian Dziubiński - Mateusz Rompkowski ) 5 na 4 +/- 50:59

01:38 Mārtiņš Raitums (#52) TatrySki Podhale 2 min. Opóźnianie gry
04:51 Patryk Wsół (#6) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:45 Patryk Wsół (#6) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
44:26 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
49:20 Mārtiņš Raitums (#52) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
53:52 Krystian Dziubiński (#61) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
58:27 Mārtiņš Raitums (#52) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Koniec!!! Trzy punkty zostają w Krakowie!
58. min - Po raz trzeci karę otrzymuje... nowotarski bramkarz. Tym razem podcięcie.
56. min - Uderzył Urbanowicz, ale broni Raitums. Kapica po lodzie i wprost w golkipera. Gdyby tylko podniósł krążek...
51. min - GOOL! Cracovia wykorzystuje przewagę i po założeniu zamka na bramkę huknął Dziubiński, a kij przyłożył Drzewiecki i to na jego konto zostaje zapisany gol. Cracovia prowadzi 4:2!
50. min - Błąd Raitumsa. Łotewski golkiper mrozi krążek za linią bulików, co jest niedozwolone i po raz drugi w meczu otrzymuje karę. Tym razem w boksie kar zastąpi go M. Michalski.
48. min - Da Costa wyłuskał krążek przed bramką i był bliski zdobycia gola. Wynik jednak bez zmian.
45. min - Przez dwie minuty na ławce kar odpocznie Teddy Da Costa
44. min - GOOL! Podhale wyrównuje! Pihnarczyk spod niebieskiej, a w zamieszaniu podbramkowym gumę do siatki dobija M. Michalski!
42. min - GOOL! Spod niebieskiej uderzył Rompkowski, krążek odbity jeszcze przez Dziubińskiego wpada do bramki!
41. min - Zaczynamy III tercję

40. min - Koniec II tercji. Ta odsłona była zdecydowanie bardziej wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji, ale to Cracovia była bardziej skuteczna i po bramce Urbanowicza z 38. minuty prowadzi 2:1.
38. min - GOOL! Pasy przycisnęły Podhale, ze środka uderzył Bryniczka, Raitums odbija, ale przy dobitce Urbanowicza był już bezradny. 2:1 dla Craxy!
36. min - Zapała do Biezaisa, ale ten z najbliższej odległości nie potrafi pokonać Radziszewskiego.
34. min - Sykora zakręcił obrońcami, ale uderza w golkipera.
33. min - Sinagl uderza z prawej strony, bramkarz odbija, ale Czech w barwach Cracovii nie może dobijać, ponieważ stracił kij.
32. min - Sykora po lodzie i bliski samobója Wojdyła.
32. min - M. Michalski przedzierał się prawą stroną i zdołał uderzyć, ale pewnie łapie Radzik.
30. min - D. Kapica z bliska uderza w bramkarza. Przepychanki pod bramką gosci.
27. min - Po ładnej wymianie podań, mocno z niebieskiej uderzył Novajovsky, ale pewnie łapie krążek Raitums, po chwili już w pełnych składach po lodzie próbował Dutka. Górą - Raitums.
26. min - Kalus w doskonałej okazji, ale krążek ląduje w rękawicy nowotarskiego bramkarza.
25.min - To jednak Podhale w ataku. Strzał Zapały z prawego bulika broni Radziszewski
25. min - Wsół podcina Domogałę i po raz drugi wędruje do boksu kar.
23. min - Potężny strzał Da Costy broni Raitums
21. min - Kolusz z prawego bulika nie trafia w bramkę
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji! Cracovia przeważała, ale Podhale zdołało wykorzystać jeden z nielicznych błędów mistrzów Polski i doprowadziło do wyrównania. Na lodowisku przy Siedleckiego 7 mamy więc remis 1:1. Strzelcy goli: D. Kapica (4.) oraz Podlipni (18.). Zapraszamy ponownie za ok 15 minut.
19. min - Zygmunt z bliska, ale niecelnie. Młody napastnik mógł zdobyć pierwsze trafienie w barwach Pasów!
18. min - GOOL! Podhale wyrównuje po błędzie defensywy. Rafał Podlipni znalazł się tuż przy prawym słupku bramki Cracovii i nie daje szans Radziszewskiemu! Doskonała asysta Różańskiego!
16. min - Zablokowany strzał Bezaisa ze środka tercji, Strzał Bezaisa broni Radzik, po chwili kontra Pasów i uderzenie w poprzeczkę!
15. min - Strzał Dziubińskiego z prawego bulika zablokowany przed Piharczyka. Ogromna przewaga Cracovii, Podhale ma problem z opuszczeniem tercji
14. min - Sinagl do Domogały, ale ten nieczysto trafia w krążek
14. min - Bomba Novajovskyego z niebieskiej, ale krążek odbity od łyżwy Jaskiewicza
13. min - Po wrzutce Zapały Radzik po raz pierwszy w meczu zmuszony do interwencji
12. min - Noworyta do Słabonia przed bramkę, ale łyżwą odbija Kolusz
12. min - Dutka do Zygmunta, ale ten na spalonym
10. min - Pasy w ataku, Rompkowski z niebieskiej w boczną siatkę
5. min - Wsół na ławce za spowodowanie upadku
4. min - GOOL! Kapica w przewadze otwiera wynik
2. min - Raitums za wystrzelenie krążka otrzymuje karę, a w zastępstwie na ławkę wędruje Wielkiewicz.
1. min - Nie minęła minuta, a Pasy zdążyły już oddać kilka strzałów. Przed chwila próbował Damian Kapica, ale ponownie dobrze bramkarz gości.
1. min - Rozpoczęcie. Krążek dla Cracovii. Już pierwsze uderzenie Dąbkowskiego, ale krążek odbija się od Zapały.

Drużyny już na lodzie, za moment pierwsze rzucenie krążka. Bronią Radziszewski i Raitums. Dziś wyjątkowo rozpoczęcie o 15. ze względu na mecz piłkarskiej drużyny Cracovii.

31 R. Radziszewski (BR1) 60:00 30 28 2 0.93