Rozgrywki: Ekstraliga - VI runda - sezon zasadniczy (1-6) - 40 kolejka
Sędziowie liniowi: Patryk Kasprzyk - Rafał Noworyta

Strzały na bramkę przeciwnika: 26 - 59 Liczba wszystkich kar w meczu: 8 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 680
Bramki w przewadze: 2 - 1
Łączna długość kar w meczu: 16 - 8 min.

1 : 0 Radek Meidl ( Anssi Rantanen - Michael Cichy ) 5 na 4 +/- 00:57
2 : 0 Michael Cichy ( Filip Stopiński - Zachary Luczyk ) 5 na 5 +/- 11:19
2 : 1 Maciej Urbanowicz ( Mateusz Rompkowski - Krystian Dziubiński ) 5 na 4 +/- 12:44

24:46 Adam Domogała (#20) Comarch Cracovia 2 min. Wysoki kij
26:12 Anssi Rantanen (#37) PGE Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
34:51 Michael Cichy (#78) PGE Orlik Opole 2 min. Wysoki kij
37:01 Rasmus Kulmala (#76) PGE Orlik Opole 2 min. Trzymanie
43:26 Petr Česlík (#36) PGE Orlik Opole 2 min. Podcięcie
47:36 Dmytro Demjaniuk (#92) PGE Orlik Opole 2 min. Atak kolanem
58:01 Maciej Urbanowicz (#92) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
62:27 Rasmus Kulmala (#76) PGE Orlik Opole 2 min. Trzymanie

65 min- Koniec Dogrywki, mamy rzuty karne!
63 min- Blisko były "Pasy" zdobycia bramki, ale fantastycznie Murray.
62 min- Groźne strzały Cichego i Kulmali, ale zabrakło szczęścia.

Koniec III tercji, czeka nas dogrywka.
60 min- Próbował kilka razy Cichy, ale bez skutku.
59 min- Atak na Murraya, kara dla Urbanowicza za przeszkadzanie. Świetna okazja dla gospodarzy na bramkę dającą prowadzenie.
57 min- Kruczek huknął z niebieskiej, łapie Murray.
56 min- Meidl mocno w bramkarza, już miał dobijać, ale dobrze krakowski obrońca.
54 min- Kulmala! Fin pozostawiony sam przed bramką, zabrakło precyzji. Orlik powinien prowadzić!
53 min- Kostecki rzucony na bandę. Bez reakcji arbitra.
52 min- Sykora i Novajowsky próbowali, ale bezskutecznie.
50 min- Zakończyła się kara Demjaniuka.
48 min- Murray znów ratuje swój zespół przed utratą bramki, najpierw odbija strzał Sykory, a chwilę później "zamyka" okienko i w ostatnim momencie odbija "gumę".
45 min- Próbowali Dziubiński i Urbanowicz, ale mrozi "gumę" Murray.
43 min- Kulmala! Prosto w bramkarza, dobijał Bychawski, ale ponad poprzeczką.
42 min- Orlik zamknął w tercji Cracovię, kilka strzałów, ale nie zaskoczyły one Radziszewskiego.
41 min- Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec II tercji, strzał Luczyka i bijatyka po gwizdku. Strzały po II tercji 10 - 28.
40 min- Koniec kary Kulmali, bez zagrożenia pod bramką Murraya
34 min- Sinagl i Urbanowicz próbowali zaskoczyć golkipera gospodarzy, ale bez powodzenia.
33 min- Sykora! Do boku zbił Murray.
32 min- Paryzek huknął spod bandy, ale broni Radziszewski.
30 min- Mocno iskrzy na lodzie.
29 min- Kruczek prosto w Murraya.
28 min- Dwa razy groźnie w osłabieniu Orlik.
26 min- GOOL 3:3! Ładnie rozegrana przewaga, Stopiński dostał podanie od Kulmali i pokonał Radzika.
24 min- Zamek założony przez "Pasy", dwa strzały, górą Murray.
22 min- Luczyk miał szansę wyjść sam na sam, ale w ostatnim momencie krążek wygarnął mu obrońca.
21 min- Cichy! Strzał odbił się od obrońcy
21 min- Wznawiamy spotkanie. II tercja właśnie się rozpoczęła.

18 min- GOOL 2:3! Chovan strzałem z pomiędzy bulików wyprowadza gości na prowadzenie!
17 min- Sykora z bliska nad bramką.
16 min- Filip Stopiński spod bandy, ale zablokowany.
15 min- Czas dla Orlika.
15 min- GOOL 2:2! Remis. Urbanowicz wykorzystał niezdecydowanie obrony Orlika i mamy bramkę.
13 min- Goście wykorzystują przewagę. Urbanowicz strzela kontaktową bramkę.
12 min - GOOL 2:0! Stopiński wykłada zza bramki do Cichego, a ten pod poprzeczkę. Radziszewski bez szans.
12 min- Bomba Drzewieckiego! Łapie golkiper Orlika.
10 min- Ładna akcja Gorzyckiego, ale lepszy obrońca "Pasów".
8 min- Chovan z dystansu, odbija bramkarz, dobitka, ale również pada łupem Murraya.
7 min- Noworyta z niebieskiej, łapie Murray.
4 min- Dobre dwa strzały Orlika, w odpowiedzi Drzewiecki sam na sam... górą Murray!
1 min- GOOL 1:0! Grę w przewadze wykorzystuje Orlik! Strzelcem Meidl.
1 min- Zaczynamy! Krążek dla gości.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

31 J. Murray (BR1) 65:00 59 56 3 0.95