Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

I runda

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-11 16:30:00 JKH GKS TMH Polonia Jastor 3 : 0
(2:0, 1:0, 0:0)
2 2018-09-14 18:00:00 KS Unia Oświęcim Orlik Opole Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2 d.
(0:1, 1:1, 1:0, d. 1:0)
3 2018-09-14 18:30:00 Tauron KH GKS Zagłębie Sosnowiec "Satelita" Spodek 3 : 2
(2:0, 1:2, 0:0)
4 2018-09-14 18:30:00 Comarch Cracovia MH Automatyka Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
5 2018-10-03 18:00:00 GKS Tychy Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 9 : 1
(4:0, 2:1, 3:0)
6 2018-11-22 18:00:00 TatrySki Podhale KH Energa Toruń Miejska Hala Lodowa 4 : 1
(1:0, 1:0, 2:1)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-16 17:00:00 GKS Tychy Tauron KH GKS Stadion Zimowy 3 : 2
(0:0, 2:2, 1:0)
2 2018-09-16 17:00:00 TMH Polonia KS Unia Oświęcim OSiR 5 : 4 d.
(0:2, 3:2, 1:0, d. 1:0)
3 2018-09-16 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk JKH GKS Olivia 1 : 2
(0:0, 1:2, 0:0)
4 2018-09-16 17:00:00 KH Energa Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 1 k.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)
5 2018-09-16 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec TatrySki Podhale Stadion Zimowy 1 : 7
(0:3, 0:0, 1:4)
6 2018-09-18 18:30:00 Orlik Opole Kadra PZHL U23 Toropol 6 : 5 d.
(2:2, 2:1, 1:2, d. 1:0)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-11 14:00:00 Tauron KH GKS Kadra PZHL U23 "Satelita" Spodek 12 : 0
(7:0, 2:0, 3:0)
2 2018-09-21 17:00:00 JKH GKS KH Energa Toruń Jastor 5 : 2
(0:1, 3:1, 2:0)
3 2018-09-21 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(0:1, 0:1, 1:1)
4 2018-09-21 18:00:00 KS Unia Oświęcim MH Automatyka Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 6
(1:1, 1:1, 1:4)
5 2018-09-21 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 6 : 3
(2:1, 1:2, 3:0)
6 2018-09-21 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:1, 0:0, 3:0)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-19 18:00:00 TMH Polonia Kadra PZHL U23 OSiR 7 : 2
(3:0, 1:2, 3:0)
2 2018-09-23 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk Orlik Opole Olivia 5 : 6 k.
(0:1, 2:3, 3:1, d. 0:0, k. 0:2)
3 2018-09-23 17:00:00 KH Energa Toruń KS Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 3
(2:1, 0:0, 2:2)
4 2018-09-23 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Stadion Zimowy 2 : 3
(0:2, 2:1, 0:0)
5 2018-09-23 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 3 : 2 d.
(2:0, 0:1, 0:1, d. 1:0)
6 2018-09-23 18:30:00 Tauron KH GKS TatrySki Podhale "Satelita" Spodek 6 : 3
(1:0, 2:2, 3:1)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-25 18:00:00 JKH GKS GKS Tychy Jastor 3 : 2 d.
(0:1, 2:0, 0:1, d. 1:0)
2 2018-09-25 18:00:00 KS Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(2:2, 2:0, 0:0)
3 2018-09-25 18:00:00 TMH Polonia MH Automatyka Gdańsk OSiR 2 : 3
(1:1, 0:2, 1:0)
4 2018-09-25 18:30:00 Tauron KH GKS Comarch Cracovia "Satelita" Spodek 4 : 5
(1:2, 1:0, 2:3)
5 2018-09-25 18:30:00 Orlik Opole KH Energa Toruń Toropol 2 : 4
(1:1, 1:1, 0:2)
6 2018-10-09 18:00:00 TatrySki Podhale Kadra PZHL U23 Miejska Hala Lodowa 8 : 0
(0:0, 5:0, 3:0)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-05 18:00:00 MH Automatyka Gdańsk Kadra PZHL U23 Olivia 4 : 2
(2:0, 0:2, 2:0)
2 2018-09-28 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 6 : 2
(4:1, 1:0, 1:1)
3 2018-09-28 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 2 : 1
(0:1, 2:0, 0:0)
4 2018-09-28 18:30:00 KH Energa Toruń TMH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2018-09-28 18:30:00 Tauron KH GKS JKH GKS "Satelita" Spodek 3 : 2 d.
(0:0, 1:0, 1:2, d. 1:0)
6 2018-09-28 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole Stadion Zimowy 3 : 2 d.
(1:0, 0:2, 1:0, d. 1:0)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-30 17:00:00 JKH GKS TatrySki Podhale Jastor 1 : 4
(0:1, 0:2, 1:1)
2 2018-09-30 17:00:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek 4 : 1
(2:0, 0:0, 2:1)
3 2018-09-30 17:00:00 Orlik Opole GKS Tychy Toropol 1 : 5
(0:1, 0:1, 1:3)
4 2018-09-30 17:00:00 TMH Polonia Zagłębie Sosnowiec OSiR 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
5 2018-09-30 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk KH Energa Toruń Olivia 5 : 2
(3:0, 1:1, 1:1)
6 2018-10-10 18:00:00 Comarch Cracovia Kadra PZHL U23 Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 0
(1:0, 3:0, 2:0)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-04 18:30:00 KH Energa Toruń Kadra PZHL U23 Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 12 : 1
(2:0, 5:1, 5:0)
2 2018-10-02 18:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 5 : 0
(1:0, 4:0, 0:0)
3 2018-10-02 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 1 : 0 k.
(0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
4 2018-10-02 18:30:00 Tauron KH GKS Orlik Opole "Satelita" Spodek 11 : 3
(1:0, 4:3, 6:0)
5 2018-10-02 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)
6 2018-10-02 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-12 18:00:00 JKH GKS Kadra PZHL U23 Jastor 3 : 2
(2:0, 1:2, 0:0)
2 2018-10-05 18:00:00 KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 3
(2:3, 3:0, 0:0)
3 2018-10-05 18:30:00 Orlik Opole TatrySki Podhale Toropol 2 : 3 d.
(1:1, 1:0, 0:1, d. 0:1)
4 2018-10-05 18:30:00 Tauron KH GKS TMH Polonia "Satelita" Spodek 6 : 0
(4:0, 1:0, 1:0)
5 2018-10-05 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy Olivia 2 : 3 d.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:1)
6 2018-10-05 18:30:00 KH Energa Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 5 k.
(0:0, 2:2, 2:2, d. 0:0, k. 1:2)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-09 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 7 : 2
(3:0, 2:1, 2:1)
2 2018-10-07 15:00:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 3
(1:0, 1:1, 0:2)
3 2018-10-07 17:00:00 GKS Tychy KH Energa Toruń Stadion Zimowy 0 : 2
(0:0, 0:2, 0:0)
4 2018-10-07 17:00:00 Tauron KH GKS MH Automatyka Gdańsk "Satelita" Spodek 2 : 0
(0:0, 1:0, 1:0)
5 2018-10-07 17:00:00 JKH GKS KS Unia Oświęcim Jastor 7 : 4
(0:1, 4:2, 3:1)
6 2018-10-07 18:00:00 TatrySki Podhale TMH Polonia Miejska Hala Lodowa 6 : 3
(2:2, 3:0, 1:1)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-26 18:00:00 KS Unia Oświęcim Kadra PZHL U23 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 0
(1:0, 0:0, 3:0)
2 2018-10-11 18:30:00 KH Energa Toruń Tauron KH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 6
(0:3, 2:2, 0:1)
3 2018-10-12 18:00:00 TMH Polonia Comarch Cracovia OSiR 3 : 8
(1:2, 1:4, 1:2)
4 2018-10-12 18:30:00 Orlik Opole JKH GKS Toropol 3 : 2 d.
(1:2, 0:0, 1:0, d. 1:0)
5 2018-10-12 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk TatrySki Podhale Olivia 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)
6 2018-10-12 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 5 : 6
(1:3, 2:1, 2:2)

II runda

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-12 18:30:00 KH Energa Toruń Tauron KH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 0 : 3
(0:0, 0:2, 0:1)
2 2018-10-14 17:00:00 JKH GKS Orlik Opole Jastor 6 : 0
(1:0, 2:0, 3:0)
3 2018-10-14 18:00:00 TatrySki Podhale MH Automatyka Gdańsk Miejska Hala Lodowa 1 : 0
(1:0, 0:0, 0:0)
4 2018-10-14 18:30:00 Comarch Cracovia TMH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 4 d.
(1:1, 1:1, 1:1, d. 0:1)
5 2018-11-13 18:00:00 KS Unia Oświęcim Kadra PZHL U23 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 12 : 1
(3:0, 6:1, 3:0)
6 2018-11-14 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 6 : 1
(3:1, 0:0, 3:0)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-19 18:00:00 GKS Tychy KH Energa Toruń Stadion Zimowy 3 : 1
(1:0, 1:1, 1:0)
2 2018-10-19 18:00:00 TMH Polonia TatrySki Podhale OSiR 2 : 5
(1:3, 1:0, 0:2)
3 2018-10-19 18:00:00 KS Unia Oświęcim JKH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
4 2018-10-19 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Tauron KH GKS Olivia 1 : 2
(0:2, 1:0, 0:0)
5 2018-10-19 18:30:00 Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 2 : 3
(0:2, 1:0, 1:1)
6 2018-10-31 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 2 : 5
(0:2, 1:2, 1:1)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-21 17:00:00 TMH Polonia Tauron KH GKS OSiR 1 : 8
(0:2, 0:4, 1:2)
2 2018-10-21 17:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy 7 : 3
(1:0, 1:1, 5:2)
3 2018-10-21 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec KH Energa Toruń Stadion Zimowy 2 : 6
(0:3, 0:1, 2:2)
4 2018-10-21 18:00:00 TatrySki Podhale Orlik Opole Miejska Hala Lodowa 6 : 1
(2:0, 3:0, 1:1)
5 2018-10-21 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(1:2, 1:1, 3:0)
6 2018-11-21 18:00:00 JKH GKS Kadra PZHL U23 Jastor 2 : 1 d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-17 18:30:00 KH Energa Toruń Kadra PZHL U23 Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 8 : 2
(1:1, 4:0, 3:1)
2 2018-10-26 18:00:00 KS Unia Oświęcim TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 2
(1:1, 2:0, 2:1)
3 2018-10-26 18:00:00 TMH Polonia GKS Tychy OSiR 4 : 2
(1:1, 1:1, 2:0)
4 2018-10-26 18:00:00 JKH GKS Comarch Cracovia Jastor 4 : 3
(0:0, 1:1, 3:2)
5 2018-10-26 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Zagłębie Sosnowiec Olivia 3 : 5
(1:3, 2:1, 0:1)
6 2018-10-26 18:30:00 Orlik Opole Tauron KH GKS Toropol 2 : 5
(1:2, 0:2, 1:1)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-28 17:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(0:0, 0:2, 1:2)
2 2018-10-28 17:00:00 GKS Tychy Orlik Opole Stadion Zimowy 10 : 2
(0:0, 6:0, 4:2)
3 2018-10-28 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec TMH Polonia Stadion Zimowy 6 : 2
(1:0, 2:1, 3:1)
4 2018-10-28 17:00:00 KH Energa Toruń MH Automatyka Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 0
(0:0, 2:0, 2:0)
5 2018-10-28 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Miejska Hala Lodowa 1 : 0
(1:0, 0:0, 0:0)
6 2018-11-28 18:00:00 Comarch Cracovia Kadra PZHL U23 Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 0
(0:0, 4:0, 0:0)

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-16 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Kadra PZHL U23 Olivia 9 : 1
(4:0, 2:1, 3:0)
2 2018-10-30 18:00:00 TMH Polonia KH Energa Toruń OSiR 3 : 6
(2:1, 0:1, 1:4)
3 2018-10-30 18:00:00 KS Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 1 d.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 1:0)
4 2018-10-30 18:00:00 JKH GKS Tauron KH GKS Jastor 0 : 2
(0:0, 0:0, 0:2)
5 2018-10-30 18:30:00 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec Toropol 4 : 5
(1:2, 2:1, 1:2)
6 2018-10-30 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 4
(0:0, 1:2, 1:2)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-02 18:00:00 JKH GKS GKS Tychy Jastor 3 : 4 k.
(2:1, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
2 2018-11-02 18:30:00 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 2
(1:0, 0:1, 0:1)
3 2018-11-02 18:30:00 KH Energa Toruń Orlik Opole Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 4
(0:0, 1:1, 1:3)
4 2018-11-02 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk TMH Polonia Olivia 3 : 4 k.
(1:1, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 1:2)
5 2018-11-02 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 3 d.
(0:0, 1:1, 1:1, d. 0:1)
6 2018-11-14 18:00:00 TatrySki Podhale Kadra PZHL U23 Miejska Hala Lodowa 10 : 0
(3:0, 4:0, 3:0)

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-04 17:00:00 Orlik Opole MH Automatyka Gdańsk Toropol 3 : 2 d.
(1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)
2 2018-11-04 17:00:00 KS Unia Oświęcim KH Energa Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(1:2, 0:1, 1:1)
3 2018-11-04 17:00:00 JKH GKS Zagłębie Sosnowiec Jastor 3 : 0
(0:0, 2:0, 1:0)
4 2018-11-04 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa 2 : 5
(0:2, 0:1, 2:2)
5 2018-11-04 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 4 k.
(2:2, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 3:1)
6 2018-12-01 18:00:00 TMH Polonia Kadra PZHL U23 OSiR 3 : 5
(1:1, 0:2, 2:2)

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-10-23 13:00:00 Tauron KH GKS Kadra PZHL U23 Jantor 16 : 1
(3:0, 6:1, 7:0)
2 2018-11-16 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 4 : 1
(1:0, 0:0, 3:1)
3 2018-11-16 18:30:00 KH Energa Toruń JKH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 2 d.
(1:2, 0:0, 1:0, d. 1:0)
4 2018-11-16 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim Olivia 2 : 4
(1:2, 0:2, 1:0)
5 2018-11-16 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 5 : 1
(1:0, 3:1, 1:0)
6 2018-11-16 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia Stadion Zimowy 0 : 9
(0:2, 0:5, 0:2)

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-18 18:30:00 Tauron KH GKS GKS Tychy "Satelita" Spodek 5 : 2
(2:0, 2:0, 1:2)
2 2018-11-17 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk JKH GKS Olivia 3 : 0
(0:0, 1:0, 2:0)
3 2018-11-18 17:00:00 KS Unia Oświęcim TMH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(1:1, 4:0, 1:1)
4 2018-11-18 18:00:00 TatrySki Podhale Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2018-11-18 18:30:00 Comarch Cracovia KH Energa Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 2 d.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:1)
6 2018-12-05 19:30:00 Orlik Opole Kadra PZHL U23 Toropol 5 : 4
(3:0, 1:2, 1:2)

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-09-07 18:30:00 Zagłębie Sosnowiec Tauron KH GKS Stadion Zimowy 1 : 4
(1:1, 0:0, 0:3)
2 2018-10-24 11:00:00 GKS Tychy Kadra PZHL U23 Stadion Zimowy 13 : 4
(2:2, 6:1, 5:1)
3 2018-11-20 18:00:00 TMH Polonia JKH GKS OSiR 3 : 9
(1:7, 2:1, 0:1)
4 2018-11-20 18:30:00 KH Energa Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 6 : 7 d.
(3:1, 1:1, 2:4, d. 0:1)
5 2018-11-20 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Comarch Cracovia Olivia 1 : 5
(1:2, 0:2, 0:1)
6 2018-11-20 18:30:00 Orlik Opole KS Unia Oświęcim Toropol 2 : 8
(0:5, 2:2, 0:1)

III runda

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-23 18:00:00 TatrySki Podhale KH Energa Toruń Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(1:1, 2:2, 2:0)
2 2018-11-23 18:00:00 JKH GKS TMH Polonia Jastor 5 : 0
(3:0, 1:0, 1:0)
3 2018-11-23 18:00:00 KS Unia Oświęcim Orlik Opole Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 0
(1:0, 2:0, 0:0)
4 2018-11-23 18:30:00 Comarch Cracovia MH Automatyka Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 1
(1:0, 1:0, 1:1)
5 2018-11-23 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Tauron KH GKS Stadion Zimowy 2 : 3
(2:1, 0:2, 0:0)

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-13 18:00:00 JKH GKS MH Automatyka Gdańsk Jastor 3 : 1
(0:0, 1:1, 2:0)
2 2018-11-25 17:00:00 TMH Polonia KS Unia Oświęcim OSiR 1 : 5
(1:1, 0:2, 0:2)
3 2018-11-25 17:00:00 KH Energa Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 1 : 3
(0:1, 1:1, 0:1)
4 2018-11-25 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec TatrySki Podhale Stadion Zimowy 3 : 2 k.
(1:1, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 2:1)
5 2018-11-25 17:00:00 GKS Tychy Tauron KH GKS Stadion Zimowy 3 : 4 d.
(0:0, 1:3, 2:0, d. 0:1)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-27 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 3 : 5
(0:1, 1:3, 2:1)
2 2018-11-27 18:00:00 JKH GKS KH Energa Toruń Jastor 2 : 0
(1:0, 1:0, 0:0)
3 2018-11-27 18:00:00 KS Unia Oświęcim MH Automatyka Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 3
(3:0, 1:1, 2:2)
4 2018-11-27 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR 3 : 6
(2:1, 1:2, 0:3)
5 2018-11-27 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(1:1, 1:0, 2:0)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-11-30 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
2 2018-11-30 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa 1 : 4
(0:1, 0:2, 1:1)
3 2018-11-30 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Orlik Opole Olivia 3 : 1
(0:1, 1:0, 2:0)
4 2018-11-30 18:30:00 KH Energa Toruń KS Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 1
(1:0, 0:0, 2:1)
5 2018-11-30 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Stadion Zimowy 1 : 4
(0:0, 1:1, 0:3)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-02 15:00:00 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 3
(1:2, 0:1, 0:0)
2 2018-12-02 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Stadion Zimowy 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)
3 2018-12-02 17:00:00 KS Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)
4 2018-12-02 17:00:00 Orlik Opole KH Energa Toruń Toropol 2 : 3
(0:3, 2:0, 0:0)
5 2018-12-02 17:00:00 TMH Polonia MH Automatyka Gdańsk OSiR 1 : 4
(0:0, 0:3, 1:1)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-04 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 4 : 2
(0:0, 2:1, 2:1)
2 2018-12-04 18:00:00 JKH GKS Tauron KH GKS Jastor 3 : 4
(1:3, 1:1, 1:0)
3 2018-12-04 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 3 : 1
(0:0, 0:0, 3:1)
4 2018-12-04 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole Stadion Zimowy 4 : 3
(0:0, 2:2, 2:1)
5 2018-12-05 18:30:00 KH Energa Toruń TMH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 8 : 3
(1:0, 5:2, 2:1)

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-07 18:00:00 JKH GKS TatrySki Podhale Jastor 1 : 2
(0:0, 1:2, 0:0)
2 2018-12-07 18:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(1:1, 0:0, 1:3)
3 2018-12-07 18:00:00 TMH Polonia Zagłębie Sosnowiec OSiR 2 : 4
(0:1, 1:2, 1:1)
4 2018-12-07 18:30:00 Orlik Opole GKS Tychy Toropol 1 : 8
(0:1, 1:4, 0:3)
5 2018-12-07 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk KH Energa Toruń Olivia 3 : 1
(0:0, 1:0, 2:1)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-02 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy 4 : 3 d.
(1:2, 1:0, 1:1, d. 1:0)
2 2019-01-02 18:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 10 : 3
(1:1, 5:1, 4:1)
3 2019-01-02 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 4 : 3
(3:1, 1:0, 0:2)
4 2019-01-02 18:00:00 Comarch Cracovia JKH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 4
(0:2, 1:0, 0:2)
5 2019-01-22 18:30:00 Orlik Opole Tauron KH GKS Toropol 0 : 4
(0:1, 0:1, 0:2)

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-18 18:00:00 KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 4 k.
(1:2, 1:2, 2:0, d. 0:0, k. 3:2)
2 2018-12-18 18:00:00 TMH Polonia Tauron KH GKS OSiR 2 : 12
(0:4, 1:4, 1:4)
3 2018-12-18 18:30:00 Orlik Opole TatrySki Podhale Toropol 2 : 4
(0:1, 1:2, 1:1)
4 2018-12-18 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy Olivia 1 : 3
(0:1, 0:1, 1:1)
5 2018-12-18 18:30:00 KH Energa Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 0
(1:0, 0:0, 2:0)

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-20 18:00:00 TatrySki Podhale TMH Polonia Miejska Hala Lodowa 8 : 1
(4:0, 4:1, 0:0)
2 2018-12-20 18:00:00 Comarch Cracovia Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 0
(1:0, 3:0, 2:0)
3 2018-12-20 18:00:00 JKH GKS KS Unia Oświęcim Jastor 5 : 1
(1:0, 0:0, 4:1)
4 2018-12-20 18:30:00 KH Energa Toruń GKS Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 1 : 5
(0:0, 1:2, 0:3)
5 2018-12-20 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Tauron KH GKS Olivia 4 : 3
(2:3, 1:0, 1:0)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-22 15:00:00 Tauron KH GKS KH Energa Toruń Jantor 0 : 3
(0:1, 0:2, 0:0)
2 2018-12-22 16:00:00 TMH Polonia Comarch Cracovia OSiR 2 : 10
(1:3, 1:4, 0:3)
3 2018-12-22 17:00:00 Orlik Opole JKH GKS Toropol 0 : 3
(0:1, 0:1, 0:1)
4 2018-12-22 17:00:00 MH Automatyka Gdańsk TatrySki Podhale Olivia 1 : 3
(0:2, 1:0, 0:1)
5 2018-12-22 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 2 : 4
(0:2, 2:1, 0:1)

IV runda

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-03 18:00:00 TatrySki Podhale MH Automatyka Gdańsk Miejska Hala Lodowa 1 : 0
(0:0, 0:0, 1:0)
2 2019-01-04 18:00:00 JKH GKS Orlik Opole Jastor 4 : 1
(0:0, 2:1, 2:0)
3 2019-01-04 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 4 : 2
(1:0, 3:1, 0:1)
4 2019-01-04 18:30:00 Comarch Cracovia TMH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 0
(2:0, 2:0, 2:0)
5 2019-01-05 18:45:00 KH Energa Toruń Tauron KH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 6
(1:1, 0:2, 1:3)

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-06 17:00:00 KH Energa Toruń GKS Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 5
(1:0, 1:5, 1:0)
2 2019-01-06 17:00:00 Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 0 : 10
(0:3, 0:4, 0:3)
3 2019-01-06 17:00:00 KS Unia Oświęcim JKH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(0:0, 0:1, 1:3)
4 2019-01-06 19:00:00 MH Automatyka Gdańsk Tauron KH GKS Olivia 4 : 2
(0:1, 0:0, 4:1)
5 2019-01-29 18:00:00 TMH Polonia TatrySki Podhale OSiR 0 : 5
walkower

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-08 18:00:00 TatrySki Podhale Orlik Opole Miejska Hala Lodowa 13 : 2
(5:1, 5:1, 3:0)
2 2019-01-08 18:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk Miejska Hala Lodowa 6 : 2
(2:0, 3:1, 1:1)
3 2019-01-08 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 5 k.
(2:1, 1:1, 1:2, d. 0:0, k. 2:4)
4 2019-01-08 18:30:00 Tauron KH GKS TMH Polonia Jantor 11 : 2
(6:0, 2:1, 3:1)
5 2019-01-08 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec KH Energa Toruń Stadion Zimowy 3 : 2 k.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:0)

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-12-30 19:00:00 Tauron KH GKS Orlik Opole Jantor 8 : 2
(3:0, 5:1, 0:1)
2 2019-01-10 17:45:00 JKH GKS Comarch Cracovia Jastor 2 : 3
(0:2, 2:1, 0:0)
3 2019-01-11 18:00:00 KS Unia Oświęcim TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(1:1, 1:1, 1:2)
4 2019-01-11 18:00:00 TMH Polonia GKS Tychy Stadion Zimowy 1 : 15
(0:4, 0:7, 1:4)
5 2019-01-11 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Zagłębie Sosnowiec Olivia 3 : 2
(3:1, 0:1, 0:0)

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-13 17:00:00 GKS Tychy Orlik Opole Stadion Zimowy 6 : 3
(2:2, 2:0, 2:1)
2 2019-01-13 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec TMH Polonia Stadion Zimowy 6 : 2
(2:1, 1:1, 3:0)
3 2019-01-13 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Miejska Hala Lodowa 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 3:2)
4 2019-01-14 18:30:00 KH Energa Toruń MH Automatyka Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 1 : 2
(0:0, 1:0, 0:2)
5 2019-01-29 18:30:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek 5 : 1
(2:0, 3:0, 0:1)

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-15 18:00:00 KS Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 2 d.
(1:0, 0:0, 0:1, d. 0:1)
2 2019-01-15 18:30:00 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec Toropol 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
3 2019-01-15 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(3:1, 1:2, 1:0)
4 2019-01-16 17:30:00 Tauron KH GKS JKH GKS "Satelita" Spodek 5 : 3
(1:0, 1:1, 3:2)
5 2019-01-16 18:00:00 TMH Polonia KH Energa Toruń OSiR 2 : 5
(1:1, 0:2, 1:2)

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-17 18:30:00 Tauron KH GKS Comarch Cracovia "Satelita" Spodek 3 : 2
(2:0, 1:2, 0:0)
2 2019-01-18 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Stadion Zimowy 3 : 0
(1:0, 0:0, 2:0)
3 2019-01-18 18:00:00 MH Automatyka Gdańsk TMH Polonia Olivia 12 : 0
(2:0, 5:0, 5:0)
4 2019-01-18 18:30:00 KH Energa Toruń Orlik Opole Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 10 : 1
(2:0, 5:0, 3:1)
5 2019-01-18 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 3 k.
(0:1, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:3)

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-20 15:00:00 Tauron KH GKS TatrySki Podhale "Satelita" Spodek 0 : 2
(0:1, 0:0, 0:1)
2 2019-01-20 17:00:00 Orlik Opole MH Automatyka Gdańsk Toropol 1 : 5
(0:1, 1:2, 0:2)
3 2019-01-20 17:00:00 KS Unia Oświęcim KH Energa Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 5
(0:1, 0:3, 0:1)
4 2019-01-20 17:00:00 JKH GKS Zagłębie Sosnowiec Jastor 10 : 1
(5:1, 2:0, 3:0)
5 2019-01-20 19:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 6
(0:2, 1:1, 0:3)

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-22 18:30:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy 2 : 1
(0:0, 2:1, 0:0)
2 2019-01-22 18:30:00 KH Energa Toruń JKH GKS Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 5
(0:1, 2:3, 0:1)
3 2019-01-22 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim Olivia 3 : 1
(2:0, 1:0, 0:1)
4 2019-01-22 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia Stadion Zimowy 5 : 4
(2:2, 1:1, 2:1)
5 2019-01-23 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol 2 : 5
(1:2, 1:2, 0:1)

43 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-25 18:00:00 KS Unia Oświęcim TMH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 2
(4:1, 2:1, 1:0)
2 2019-01-25 18:00:00 TatrySki Podhale Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(1:0, 3:2, 1:1)
3 2019-01-25 18:00:00 JKH GKS MH Automatyka Gdańsk Jastor 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
4 2019-01-25 18:30:00 Comarch Cracovia KH Energa Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 1
(1:0, 2:0, 0:1)
5 2019-01-25 18:30:00 Tauron KH GKS GKS Tychy "Satelita" Spodek 2 : 1
(2:0, 0:1, 0:0)

44 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-27 17:00:00 Tauron KH GKS Zagłębie Sosnowiec "Satelita" Spodek 3 : 4
(1:2, 1:1, 1:1)
2 2019-01-27 17:00:00 KH Energa Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 0 : 3
(0:1, 0:1, 0:1)
3 2019-01-27 17:00:00 TMH Polonia JKH GKS OSiR 1 : 4
(0:1, 1:2, 0:1)
4 2019-01-27 17:00:00 Orlik Opole KS Unia Oświęcim Toropol 4 : 6
(1:2, 2:2, 1:2)
5 2019-01-27 20:00:00 MH Automatyka Gdańsk Comarch Cracovia Olivia 4 : 3 d.
(1:0, 2:0, 0:3, d. 1:0)

Pre Play-Off

Runda Pre eliminacyjna

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-01-30 18:00:00 KS Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 1
(0:1, 0:0, 2:0)
2 2019-01-30 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk Orlik Opole Olivia 6 : 1
(4:0, 2:0, 0:1)
3 2019-02-01 19:00:00 Orlik Opole MH Automatyka Gdańsk Toropol 0 : 9
(0:2, 0:3, 0:4)
4 2019-02-01 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 5 : 3
(3:1, 2:0, 0:2)
5 2019-02-03 18:00:00 KS Unia Oświęcim Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 2
(3:0, 0:2, 2:0)

Baraże o PHL

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-17 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole Stadion Zimowy więcej
2 2019-02-17 18:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor więcej

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-20 18:00:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol więcej
2 2019-02-20 18:00:00 TMH Polonia Zagłębie Sosnowiec OSiR więcej

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-23 18:00:00 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec Jantor więcej
2 2019-02-23 18:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR więcej

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-26 18:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR więcej
2 2019-02-26 18:30:00 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec Toropol więcej

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-01 18:30:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor więcej
2 2019-03-01 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec TMH Polonia Stadion Zimowy więcej

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-07 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol więcej
2 2019-03-07 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów Stadion Zimowy więcej

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-10 17:00:00 Naprzód Janów TMH Polonia Jantor więcej
2 2019-03-10 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Orlik Opole Stadion Zimowy więcej

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-13 18:00:00 TMH Polonia Zagłębie Sosnowiec OSiR więcej
2 2019-03-13 18:30:00 Orlik Opole Naprzód Janów Toropol więcej

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-16 17:00:00 Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec Jantor więcej
2 2019-03-16 17:00:00 TMH Polonia Orlik Opole OSiR więcej

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-19 18:00:00 TMH Polonia Naprzód Janów OSiR więcej
2 2019-03-19 18:30:00 Orlik Opole Zagłębie Sosnowiec Toropol więcej

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-22 19:00:00 Naprzód Janów Orlik Opole Jantor więcej
2 2019-03-22 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec TMH Polonia Stadion Zimowy więcej

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-03-28 18:30:00 Orlik Opole TMH Polonia Toropol więcej
2 2019-03-28 19:00:00 Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów Stadion Zimowy więcej

Play-Off

Ćwierćfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-15 18:30:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek 8 : 3
(4:1, 4:0, 0:2)
2 2019-02-18 18:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2019-02-21 20:00:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek więcej
4 2019-02-24 18:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej

Ćwierćfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-16 17:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy więcej
2 2019-02-19 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy Olivia więcej
3 2019-02-22 18:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Gdańsk Stadion Zimowy więcej
4 2019-02-25 18:30:00 MH Automatyka Gdańsk GKS Tychy Olivia więcej

Ćwierćfinał 3

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-16 18:00:00 TatrySki Podhale KH Energa Toruń Miejska Hala Lodowa więcej
2 2019-02-19 18:30:00 KH Energa Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2019-02-22 18:00:00 TatrySki Podhale KH Energa Toruń Miejska Hala Lodowa więcej
4 2019-02-25 18:30:00 KH Energa Toruń TatrySki Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej

Ćwierćfinał 4

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-02-15 18:45:00 JKH GKS Comarch Cracovia Jastor 1 : 2
(1:0, 0:2, 0:0)
2 2019-02-18 18:00:00 Comarch Cracovia JKH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2019-02-21 18:00:00 JKH GKS Comarch Cracovia Jastor więcej
4 2019-02-24 15:00:00 Comarch Cracovia JKH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V