Hokej.net Logo

Szóstka Hokej.Net: 2016/2017

1. mecz ćwierćfinału play-off
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Kuboš (GKS Tychy), Lukáš Zib (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Elvijs Biezais (Tempish Polonia Bytom), Jakub Witecki (GKS Tychy).


42. kolejka PHL

John Murray (PGE Orlik Opole), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Filip Stopiński (PGE Orlik Opole), Andrei Makrov (GKS Tychy), Daniel Bogdziul (Tauron KH GKS Katowice).


41. kolejka PHL
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Zachary Josepher (MH Automatyka Gdańsk), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Radek Meidl (PGE Orlik Opole).


40. kolejka PHL

John Murray (PGE Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Edgars Dīķis (Tempish Polonia Bytom), Elvijs Biezais (Tempish Polonia Bytom), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Michał Woźnica (GKS Tychy) 


39. kolejka PHL
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Petr Kuboš (GKS Tychy), Patryk Malicki (Unia Oświęcim), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Vozdecký (Tempish Polonia Bytom)


38. kolejka PHL
David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Edmunds Augstkalns (Tempish Polonia Bytom), Bartosz Skólmowski (Nesta Mires Toruń), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Marcin Kolusz (GKS Tychy), Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie).

37. kolejka PHL
 
John Murray (PGE Orlik Opole), Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Jarosław Lorek (Tauron KH GKS Katowice).


36. kolejka PHL
Robert Kowalówka (Comarch Cracovia), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Matej Cunik (Tempish Polonia Bytom), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Uładzimir Michajłau (Nesta Mires Toruń)
 
35. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Jarkko Hattunen (TatrySki Podhale Nowy Targ) 

34. kolejka PHL
Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Roman Malinik (Polonia Bytom), Kacper Guzik (PGE Orlik Opole).

33. kolejka PHL
Tomasz Witkowski (MH Automatyka Gdańsk), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ).

32. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Anssi Rantanen (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Oliver Paczkowski (Comarch Cracovia), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ) 

31. kolejka PHL
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Martin Parýzek (PGE Orlik Opole), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Siarhiej Kukuszkin (Nesta Mires Toruń).

 

30. kolejka PHL
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Michał Woźnica (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Jan Daneček (Unia Oświęcim)
 
29. kolejka PHL
Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Matej Cunik (Tempish Polonia Bytom), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia Bytom).

28. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Zach Josepher (MH Automatyka Gdańsk), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia).

27. kolejka PHL
Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom), Petr Kuboš (GKS Tychy), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Łukasz Krzemień (Tempish Polonia Bytom), Josef Vitek (GKS Tychy).

26. kolejka PHL
Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom), Daniel Kysela (Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Piotr Naparło (Nesta Miress Toruń)

25. kolejka PHL
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Alaksandr Syrej (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patrik Svitana (Comarch Cracovia), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Dariusz Gruszka (TatrySki Podhale Nowy Targ).

24. kolejka PHL
John Murray (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Daniel Kysela (Unia Oświęcim), Jared Brown (PGE Orlik Opole), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy).

23. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Miroslav Zatko (GKS Tychy), Matej Cunik (Tempish Polonia Bytom), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Adam Bagiński (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (Nesta Mires Toruń).

22. kolejka PHL
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Alaksandr Syrej (TatrySki Podhale Nowy Targ), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Michael Cichy (PGE Orlik Opole).

21. kolejka PHL
Matúš Kostúr (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ), Władisław Troszyn (Tauron KH GKS Katowice), Josef Vitek (GKS Tychy).

 


20. kolejka PHL
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Martin Parýzek (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Alex Szczechura (PGE Orlik Opole), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

19. kolejka PHL
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Artur Kourach (Nesta Mires Toruń), Jaroslav Kristek (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia Bytom), Peter Tabaček (Unia Oświęcim).

18. kolejka PHL
Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bogusław Rąpała (Tauron KH GKS Katowice), Rafał Dutka (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Filip Komorski (GKS Tychy).

17. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Peslar (JKH GKS Jastrzębie), Daniel Graca (Unia Oświęcim), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Władisław Troszyn (KH GKS Katowice), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim).

16. kolejka PHL
Michał Plaskiewicz (Nesta Mires Toruń), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Miłosz Lidtke (Nesta Mires Toruń), Marek Strzyżowski (KH GKS Katowice), Daniel Bogdziul (KH GKS Katowice), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia).

15. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Władisław Troszyn (KH GKS Katowice), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie),

14. kolejka PHL 
Matúš Kostúr (KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Dienis Trachanow (Nesta Mires Toruń), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Siarhiej Kukuszkin (Nesta Mires Toruń), Richard Jenčík (Comarch Cracovia).

13. kolejka PHL 
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Jakub Wanacki (Polonia Bytom), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie).

12. kolejka PHL
John Murray (PGE Orlik Opole), Michał Działo (Tempish Polonia Bytom), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Krzemień (Tempish Polonia Bytom), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ).

11. kolejka PHL
David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Arkadiusz Nowak (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (GKS Tychy), Ned Lukacevic (KH GKS Katowice).

10. kolejka PHL
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ).

9. kolejka PHL
John Murray (Orlik Opole), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Kamil Kalinowski (GKS Tychy), Jan Booras (Orlik Opole).

8. kolejka PHL 
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radim Haas (Unia Oświęcim), Martin Vozdecký (GKS Tychy).

7. kolejka PHL 
Filip Landsman (Polonia Bytom), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Jarkko Hattunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Richard Jenčík (Comarch Cracovia), Radosław Sawicki (KH GKS Katowice) 

6. kolejka PHL 
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Remigiusz Gazda (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jaroslav Kristek (GKS Tychy) i Radosław Sawicki (KH GKS Katowice) .

5. kolejka PHL 
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Dienis Trachanow (Nesta Mires Toruń), Josef Vítek (GKS Tychy), Matúš Chovan (Comarch Cracovia) i Alex Szczechura (Orlik Opole).

4. kolejka PHL 
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Rafał Dutka (Comarch Cracovia), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (Orlik Opole).

3. kolejka PHL 
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Łukasz Bułanowski (Unia Oświęcim), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Michael Cichy (Orlik Opole), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ).

2. kolejka PHL 
Kamil Kosowski (GKS Tychy), Sebastian Wachowski (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Marcin Słodczyk (Tempish Polonia Bytom), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie). 

1. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Matej Cunik (Tempish Polonia), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Michael Cichy (Orlik Opole).

 

 

Liczba nominacji:


Bramkarze:

Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), John Murray (Orlik Opole) - 6.


Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Filip Landsman (Polonia Bytom) - 4.


Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Štefan Žigárdy (GKS Tychy) - 3.


Matúš Kostúr (KH GKS Katowice)Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom), David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie) - 2.


Kamil Kosowski (GKS Tychy), 
Michał Plaskiewicz (Nesta Mires Toruń), Tomasz Witkowski (MH Automatyka Gdańsk), Robert Kowalówka (Comarch Cracovia) -  1.



Obrońcy

Miroslav Zaťko (GKS Tychy), 
Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy)- 5.


Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Matej Cunik (Tempish Polonia) - 4.


Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia)Patryk Wajda (Comarch Cracovia),  Maciej Kruczek (Comarch Cracovia),  Petr Kuboš (GKS Tychy) - 3.


Dienis Trachanow (Nesta Mires Toruń), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Rafał Dutka (Comarch Cracovia, 
Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ)Alaksandr Syrej (TatrySki Podhale Nowy Targ)Daniel Kysela (Unia Oświęcim)Michał Kotlorz (GKS Tychy), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Martin Parýzek (PGE Orlik Opole), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ)Zach Josepher (MH Automatyka Gdańsk),  David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia) - 2.


Sebastian Wachowski (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Łukasz Bułanowski (Unia Oświęcim), Remigiusz Gazda (GKS Tychy), Arkadiusz Nowak (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Michał Działo (Tempish Polonia Bytom), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Miłosz Lidtke (Nesta Mires Toruń), 
Jakub Peslar (JKH GKS Jastrzębie), Daniel Graca (Unia Oświęcim), Bogusław Rąpała (Tauron KH GKS Katowice), Artur Kourach (Nesta Mires Toruń)Anssi Rantanen (PGE Orlik Opole), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia)Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Edmunds Augstkalns (Tempish Polonia Bytom), Bartosz Skólmowski (Nesta Mires Toruń)Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Edgars Dīķis (Tempish Polonia Bytom) – 1.


Napastnicy:

Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (Orlik Opole) - 8.


Jan Daneček (Unia Oświęcim), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom) - 4.


Władisław Troszyn (KH GKS Katowice), 
Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie)Josef Vítek (GKS Tychy), Filip Komorski (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia Bytom), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Peter Tabaček (Unia Oświęcim),  Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia) - 3.


Radosław Sawicki (KH GKS Katowice)
Richard Jenčík (Comarch Cracovia)Jaroslav Kristek (GKS Tychy), Alex Szczechura (Orlik Opole)Adam Bagiński (GKS Tychy), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Dariusz Gruszka (TatrySki Podhale Nowy Targ)Łukasz Krzemień (Tempish Polonia Bytom), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim)Siarhiej Kukuszkin (Nesta Mires Toruń), Jarkko Hattunen (TatrySki Podhale Nowy Targ). Martin Vozdecký (GKS Tychy), Michał Woźnica (GKS Tychy), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Daniel Bogdziul (KH GKS Katowice), Elvijs Biezais (Tempish Polonia Bytom),  Jakub Witecki (GKS Tychy) – 2.


Marcin Słodczyk (Tempish Polonia Bytom), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Matúš Chovan (Comarch Cracovia), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radim Haas (Unia Oświęcim), Kamil Kalinowski (GKS Tychy), Jan Booras (Orlik Opole), Ned Lukacevic (KH GKS Katowice), 
Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ)Marek Strzyżowski (KH GKS Katowice), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Damian Kapica (Comarch Cracovia)Bartosz Fraszko (Nesta Mires Toruń), Jared Brown (PGE Orlik Opole), Patrik Svitana (Comarch Cracovia),  Piotr Naparło (Nesta Miress Toruń) Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Oliver Paczkowski (Comarch Cracovia), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Roman Malinik (Polonia Bytom), Kacper Guzik (PGE Orlik Opole), Uładzimir Michajłau (Nesta Mires Toruń), Jarosław Lorek (Tauron KH GKS Katowice), Marcin Kolusz (GKS Tychy), Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Malicki (Unia Oświęcim) Radek Meidl (PGE Orlik Opole),  Filip Stopiński (PGE Orlik Opole), Andrei Makrov (GKS Tychy) – 1.

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X
';