Hokej.net Logo

Szóstka Hokej.Netu 2013/2014

1. kolejka PHL: 

Robert Slipczenko (JKH GKS Jastrzębie), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Rafał Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Krzysztof Zapała (1928 KTH), Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim).




2. kolejka PHL: 

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice), Damian Kapica (JKH GKS Jastrzębie).




3. kolejka PHL: 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Malasiński (1928 KTH Krynica), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica).




4. kolejka PHL: 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Justin Chwedoruk (Ciarko PBS Bank), Grzegorz Pasiut (1928 KTH), Josef Vitek (GKS Tychy).




5. kolejka PHL: 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Nicolas Besch (1982 KTH Krynica), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Malasiński (KTH 1928 Krynica).




6. kolejka PHL:

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Ivo Kotaszka (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Dutka (KTH 1928 Krynica), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Tomasz Malasński (1928 KTH Krynica).




7. kolejka PHL:

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Kruczek (1928 KTH Krynica), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica), Justin Chwedoruk (Ciarko PBS Bank), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia).




8. kolejka PHL:

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Mateusz Wilusz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Josef Vitek (GKS Tychy). 




9. kolejka PHL:

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank).




10. kolejka PHL:

Przemysław Odrobny (1928 KTH Krynica), Tomasz Jakesz (Aksam Unia Oświęcim), Patryk Wajda (1928 KTH Krynica), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Wojciech Stachura (Aksam Unia Oświęcim), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok).




11. kolejka PHL:

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank), Radosław Galant (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia).




12. kolejka PHL:


Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Tomasz Połącarz (Aksam Unia Oświęcim), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica) .

Więcej



13. kolejka PHL:

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Jakob Milovanović (1928 KTH Krynica), Jakub Wanacki (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Robert Mikes (HC GKS Katowice).




14. kolejka PHL:

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Ladislav Havlik (GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice), Branislav Fabry (Polonia Bytom), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).




15. kolejka PHL:

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Anthony Aquino (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia) 

Więcej



16. kolejka PHL:

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (1928 KTH Krynica), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank), Piotr Kmiecik (MMKS Podhale Nowy Targ).


17. kolejka PHL:

Przemysław Odrobny (1928 KTH Krynica), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Rafał Dutka (1928 KTH Krynica), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica), Marcin Frączek (HC GKS Katowice), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia).

Więcej



18. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Rafał Dutka (1928 KTH Krynica), Michal Danko (HC GKS Katowice), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica).

Więcej



19. kolejka PHL

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jacob Milovanovic (1928 KTH Krynica), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Przygodzki (HC GKS Katowice).

Więcej



20. kolejka PHL

Przemysław Witek (Aksam Unia Oświęcim), Szymon Marzec (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Marek Modrzejewski (Aksam Unia Oświęcim), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Milan Baranyk (GKS Tychy).

Więcej



21. kolejka PHL


John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim), Rafał Dutka (1928 KTH Krynica), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

Więcej



22. kolejka PHL

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Michał Krokosz (HC GKS Katowice), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica).

 Więcej



23. kolejka PHL

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Peter Barinka (Aksam Unia Oświęcim), Drew Akins (Polonia Bytom), Jakub Witecki (GKS Tychy).

Więcej



24. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Tomasz Valeczko (Polonia Bytom), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (GKS Tychy).

Więcej



25. kolejka

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Dawid Majoch (1928 KTH), Peter Tabaczek (Aksam Unia), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

Więcej



26. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Michal Danko (HC GKS Katowice), Jacob Milovanović (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Tomasz Malasiński (GKS Tychy). 

Więcej



27. kolejka


Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim),  Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok) 

Więcej



28. kolejka

David Okoliczany (Polonia Bytom), Miroslav Durak (GKS Tychy), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bepierszcz (Aksam Unia Oświęcim), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Woźnica (GKS Tychy).

Więcej



29. kolejka

Mateusz Skrabalak (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Michal Danko (HC GKS Katowice), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Damian Słaboń (Comarch Cracovia).

Więcej



30. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Ladislav Havlik (GKS Tychy), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Peter Barinka (Aksam Unia Oświęcim), Filip Stoklasa (Polonia Bytom).
 
Więcej



31. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim).



32. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Filip Stoklasa (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej



33. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (GKS Tychy).

Więcej



34. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice), Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Marcin Kolusz (GKS Tychy).

Więcej



35. kolejka

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Jacob Milovanović (Ciarko PBS Bank), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Anthony Aquino (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Radosław Galant (GKS Tychy), Branislav Fabry (Polonia Bytom).

Więcej 



36. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Jakesz (Aksam Unia Oświęcim), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Słodczyk (HC GKS Katowice), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej



37. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Ladislav  Havlik (GKS Tychy), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie).

Więcej



38. kolejka


John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzebie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia).



39. kolejka

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom), Jacob Milovanović (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Ladislav Gabrisz (Aksam Unia Oświęcim), Josef Vitek (GKS Tychy), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (Aksam Unia Oświęcim).


40. kolejka

Anton Janin (1928 KTH Krynica), Patrik Flaszar (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (Aksam Unia Oświęcim), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Malasiński (GKS Tychy).



41. kolejka

Mateusz Skrabalak (HC GKS Katowice), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Błażej Salamon (Polonia Bytom), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej



42. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Michał Woźnica (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
 
Więcej



43. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Maciej Kruczek (1928 KTH Krynica), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Mateusz Dubel (1928 KTH Krynica), Adam Rzehak (Comarch Cracovia), Mateusz Bepierszcz (Aksam Unia Oświęcim).



44. kolejka

David Okoliczany (Polonia Bytom), Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Adam Bagiński (GKS Tychy), Drew Akins (Polonia Bytom).

Więcej



45. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank), Kamil Kapica (MMKS Podhale), Rafał Dutka (Ciarko PBS Bank), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie).

Więcej



46. kolejka

Anton Janin (1928 KTH Krynica), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Damian Kapica (JKH GKS Jastrzębie), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Filip Drzewiecki (HC GKS Katowice).

Więcej
 



47. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

Więcej



48. kolejka

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Jan Steber (GKS Tychy), Gleb Łucznikow (Polonia Bytom).

Więcej



49. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (GKS Tychy) .

Więcej



50. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Gleb Łucznikow (Polonia Bytom).

Więcej



51. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Szymon Urbańczyk (Aksam Unia Oświęcim), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Wojciech Stachura (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej



52. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Robert Mikesz (HC GKS Katowice), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej



53. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Bartłomiej Bychawski (Polonia Bytom), Ladislav Havlik (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank)

Więcej



54. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tomasz Landowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Ladislav Gabrisz (Aksam Unia Oświęcim), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Mateusz Wilusz (Ciarko PBS Bank).

Więcej





1. mecz ćwierćfinału play-off

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tomasz Valeczko (Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Marek Strzyżowski (Ciaro PBS Bank KH Sanok), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie)

 
Więcej



2. mecz ćwierćfinału play-off

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Marcin Kolusz (GKS Tychy), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok)

Więcej



3. mecz ćwierćfinału play-off

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie)

Więcej



1. mecz półfinału play-off

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Malasiński (GKS Tychy) 

Więcej

2. mecz półfinału play-off


Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam Bagiński (GKS Tychy), Filip Stoklasa (JKH GKS Jastrzębie) 

Więcej

3. mecz półfinału play-off

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patrik Flaszar (JKH GKS Jastrzębie), Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim), Filip Stoklasa (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (GKS Tychy)

Więcej


4. mecz półfinału play-off

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Rafał Dutka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim)

Więcej

5. mecz półfinału play-off

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marcin Kolusz (GKS Tychy)

Więcej

1. mecze o medale

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Pavel Mojżisz (GKS Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (JKH GKS Jastrzębie), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej


2. mecze o medale

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy).

Więcej



3. mecze o medale

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Jan Steber (GKS Tychy), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (GKS Tychy).



4. mecz finału

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Malasiński (GKS Tychy).

Więcej



5. mecz finału


John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Robert Kostecki (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej



6. mecz finału

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej





KLASYFIKACJA (po sezonie zasadniczym, trzech meczach ćwierćfinału, pięciu półfinału i sześciu konfrontacjach o medale)

Bramkarze:


John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 15

Sztefan Żigardy (GKS Tychy): 13

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim): 12

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia): 6

Przemysław Odrobny (1928 KTH Krynica / JKH GKS Jastrzębie): 5

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice): 4
  
Tomasz Witkowski (Polonia Bytom): 3

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ): 2
Mateusz Skrabalak (Ciarko PBS Bank KH Sanok / HC GKS Katowice): 2.
Anton Janin (1928 KTH Krynica): 2
David Okoliczany (Polonia Bytom): 2

Robert Slipczenko (JKH GKS Jastrzębie): 1
Przemysław Witek (Aksam Unia Oświęcim): 1


Obrońcy:

Pavel Mojżisz (GKS Tychy): 10

Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 9
Michał Kotlorz (GKS Tychy): 9

Patryk Noworyta (Comarch Cracovia): 7

Rafał Dutka (KTH 1928 Krynica/Ciarko PBS Bank KH Sanok): 6

Jakob Milovanović (1928 KTH Krynica / Ciarko PBS Bank KH Sanok): 5
Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie): 5
Łukasz Sokół (GKS Tychy): 5
Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie): 5
Nicolas Besch (1982 KTH Krynica / Ciarko PBS Bank): 5

Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ): 4
Ladislav Havlik (GKS Tychy): 4
Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 4

Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice): 3
Michal Danko (HC GKS Katowice): 3
Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie): 3
Jarosław Kłys (Comarch Cracovia): 3
Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia): 3
Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 3

Jakub Wanacki (GKS Tychy): 2
Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim): 2
Patryk Wajda (1928 KTH Krynica / Comarch Cracovia): 2
Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice): 2
Tomasz Jakesz (Aksam Unia Oświęcim): 2
Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia): 2
Maciej Kruczek (1928 KTH Krynica): 2 
Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie): 2
Ladislav Gabrisz (Aksam Unia Oświęcim): 2
Maciej Sulka (GKS Tychy): 2
Patrik Flaszar (JKH GKS Jastrzębie): 2

Ivo Kotaszka (JKH GKS Jastrzębie): 1
Tomasz Połącarz (Aksam Unia Oświęcim): 1
Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank): 2
Szymon Marzec (JKH GKS Jastrzębie): 1
Michał Krokosz (HC GKS Katowice): 1
Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie): 1
Tomasz Valeczko (Polonia Bytom): 1
Miroslav Durak (GKS Tychy): 1
Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie): 1
Bartosz Ciura (Aksam Unia Oświęcim):1
Szymon Urbańczyk (Aksam Unia Oświęcim): 1
Bartłomiej Bychawski (Polonia Bytom): 1
Tomasz Landowski (MMKS Podhale Nowy Targ): 1
Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim): 1.


Napastnicy:

Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica / JKH GKS Jastrzębie): 11
Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 11

Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 10

Aron Chmielewski (Comarch Cracovia): 7
Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim): 7

Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie): 6
Milan Kostourek (Comarch Cracovia): 6
Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim): 6
Krzysztof Zapała (1928 KTH Krynica / Ciarko PBS Bank KH Sanok): 6
Mikołaj Łopuski (GKS Tychy): 6
Tomasz Malasiński (1928 KTH Krynica / GKS Tychy): 6

Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice / Aksam Unia Oświęcim): 5
Michał Piotrowski (Comarch Cracovia): 5
Josef Vitek (GKS Tychy): 5
Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica): 5
Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy): 5
Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank): 5

Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia): 4
Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie): 4
Filip Stoklasa (Polonia Bytom / JKH GKS Jastrzębie): 4
Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 4
Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie): 4
Milan Baranyk (GKS Tychy): 4

Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim): 3
Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ): 3

Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Peter Barinka (Aksam Unia Oświęcim): 2
Anthony Aquino (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Radosław Galant (GKS Tychy): 2
Branislav Fabry (Polonia Bytom): 2
Dariusz Gruszka (1928 KTH Krynica): 2
Justin Chwedoruk (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie): 2
Michał Woźnica (GKS Tychy): 2
Damian Kapica (JKH GKS Jastrzębie): 2 
Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie): 2
Drew Akins (Polonia Bytom): 2
Gleb Łucznikow (Polonia Bytom): 2.
Wojciech Stachura (Aksam Unia Oświęcim): 2
Robert Mikesz (HC GKS Katowice): 2
Mateusz Wilusz (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim): 2
Adam Bagiński (GKS Tychy): 2
Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim): 2
Grzegorz Pasiut (1928 KTH / JKH GKS Jastrzębie): 2
Rafał Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Adrian Parzyszek (GKS Tychy): 2
Jan Steber (GKS Tychy): 2

Piotr Kmiecik (MMKS Podhale Nowy Targ): 1
Marcin Frączek (HC GKS Katowice): 1
Martin Przygodzki (HC GKS Katowice): 1
Marek Modrzejewski (Aksam Unia Oświęcim): 1 
Jakub Witecki (GKS Tychy): 1
Dawid Majoch (1928 KTH): 1
Marcin Słodczyk (HC GKS Katowice): 1
Błażej Salamon (Polonia Bytom): 1
Mateusz Dubel (1928 KTH Krynica): 1
Adam Rzehak (Comarch Cracovia): 1
Damian Słaboń (Comarch Cracovia): 1
Filip Drzewiecki (HC GKS Katowice): 1
Kacper Guzik (GKS Tychy): 1
Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ): 1
Robert Kostecki (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 1.
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X