Hokej.net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Vladimír Luka (Zagłębie) 12 20 3 17 4 1 0 13 1 0
2 Patryk Wronka (Tauron KH GKS) 14 19 8 11 2 2 0 4 0 0
3 Daniił Oriechin (KH Energa Toruń) 12 19 5 14 14 1 0 1 0 0
4 Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia) 12 18 9 9 4 2 1 2 0 0
5 Jesse Rohtla (Tauron KH GKS) 14 18 8 10 10 3 1 3 0 0
6 Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS) 14 18 7 11 2 1 0 3 0 0
7 Janne Laakkonen (Tauron KH GKS) 12 18 3 15 0 1 0 5 0 0
8 Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS) 14 17 9 8 4 1 1 1 0 0
9 Władisław Jełakow (PGE Orlik) 12 17 8 9 10 2 0 3 0 0
10 Siemion Garszyn (KH Energa Toruń) 12 16 11 5 4 1 0 1 0 0
11 Andrej Themár (KS Unia) 11 16 7 9 10 4 0 3 0 0
12 Robert Karczocha (KH Energa Toruń) 12 16 7 9 16 0 0 0 1 0
13 Michal Vachovec (Comarch Cracovia) 12 16 3 13 6 0 0 6 0 0
14 Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS) 14 15 10 5 12 1 0 2 0 0
15 Aleksandr Gołowin (PGE Orlik) 12 15 5 10 0 1 0 3 0 0
16 Michael Cichy (GKS Tychy) 12 15 4 11 10 1 0 6 0 0
17 Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS) 14 15 2 13 10 1 0 4 1 0
18 Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale) 11 14 6 8 6 2 0 5 0 0
19 Gleb Klimienko (GKS Tychy) 13 14 2 12 8 1 0 5 0 0
20 Andrij Michnow (GKS Tychy) 12 13 8 5 12 1 0 3 0 0
21 Peter Fabuš (JKH GKS) 12 13 6 7 6 1 0 1 1 0
22 Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia) 12 13 6 7 6 2 0 0 0 0
23 Josef Vítek (MH Automatyka) 13 13 4 9 4 0 0 1 0 0
24 Tomáš Káňa (Zagłębie) 12 12 9 3 14 4 1 1 0 0
25 Dušan Devečka (Tauron KH GKS) 14 12 6 6 10 3 0 4 0 0
26 Martin Kasperlík (JKH GKS) 12 12 4 8 8 1 0 3 0 0
27 Martin Čakajík (Tauron KH GKS) 14 12 2 10 2 2 0 2 0 0
28 Martin Przygodzki (PGE Orlik) 12 11 7 4 8 1 2 0 0 0
29 Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia) 12 11 7 4 6 0 0 2 0 0
30 Tomáš Sýkora (GKS Tychy) 11 11 6 5 0 2 0 1 0 0
31 Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia) 12 11 5 6 10 2 0 1 0 0
32 Radosław Sawicki (Tauron KH GKS) 14 11 4 7 2 1 0 0 0 0
33 Kamil Wałęga (Kadra PZHL U23/JKH GKS) 14 10 10 0 2 1 0 0 0 0
34 Joona Tolvanen (TatrySki Podhale) 11 10 4 6 2 3 0 4 0 0
35 Filip Komorski (GKS Tychy) 12 10 4 6 8 2 0 1 0 0
36 Petr Polodna (MH Automatyka) 13 10 4 6 6 0 0 1 0 0
37 Peter Tabaček (KS Unia) 11 10 1 9 6 0 0 4 0 0
38 Arciom Mianciuk (KH Energa Toruń) 12 9 6 3 14 1 0 2 1 0
39 Michał Bernacki (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 13 9 6 3 4 2 0 2 0 0
40 Łukasz Siuty (TatrySki Podhale) 11 9 5 4 2 0 0 0 0 0
41 Szymon Marzec (MH Automatyka) 13 9 4 5 20 0 1 1 0 0
42 Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale) 8 9 3 6 2 2 0 2 0 0
43 Eetu Koski (TatrySki Podhale) 10 9 3 6 2 1 0 3 0 0
44 Jakub Šaur (KS Unia) 11 9 3 6 6 1 0 2 0 0
45 Tomáš Komínek (JKH GKS) 12 9 3 6 8 0 1 0 0 0
46 David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia) 12 9 2 7 10 0 0 1 0 0
47 Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS) 12 9 2 7 35 0 0 2 0 0
48 Maciej Kruczek (Comarch Cracovia) 12 9 1 8 4 0 0 1 1 0
49 Patryk Krężołek (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 18 8 5 3 6 0 0 1 0 0
50 Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale) 11 8 4 4 8 3 0 2 0 0
51 Michaił Samusienka (Węglokoks Kraj Polonia) 11 8 4 4 6 0 1 0 0 0
52 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 12 8 4 4 14 2 0 2 0 0
53 Radosław Nalewajka (JKH GKS) 12 8 4 4 14 0 1 0 1 0
54 Jan Daneček (KS Unia) 11 8 3 5 4 0 0 3 0 0
55 Radim Haas (KS Unia) 12 8 3 5 6 1 0 2 0 0
56 Jegor Rożkow (MH Automatyka) 13 8 3 5 8 0 0 1 0 0
57 Mateusz Danieluk (MH Automatyka) 13 8 3 5 18 2 0 0 0 0
58 Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń) 12 8 2 6 6 1 0 2 1 0
59 Maksim Wolkou (PGE Orlik) 12 8 2 6 4 0 0 1 0 0
60 Daniel Minge (KH Energa Toruń) 12 8 2 6 2 1 1 2 0 0
61 Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia) 11 8 2 6 8 1 0 1 1 0
62 Robin Malý (MH Automatyka) 13 8 2 6 4 0 0 0 0 0
63 Jan Sołtys (Kadra PZHL U23) 11 8 1 7 2 0 0 1 0 0
64 Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń) 10 7 4 3 2 2 0 2 0 0
65 Jakub Stasiewicz (MH Automatyka) 13 7 4 3 10 1 0 0 0 0
66 Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy) 10 7 3 4 0 1 0 3 0 0
67 Jan Steber (MH Automatyka) 13 7 3 4 10 0 0 0 0 0
68 Filip Pesta (MH Automatyka) 13 7 3 4 4 1 0 0 0 0
69 Damian Słaboń (Zagłębie) 12 7 2 5 8 2 0 1 0 0
70 Peter Novajovský (GKS Tychy) 8 7 2 5 4 1 0 3 0 0
71 Dominik Jarosz (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 14 7 2 5 2 0 0 0 0 0
72 Sebastian Kowalówka (KS Unia) 11 7 2 5 12 1 0 2 0 0
73 Kacper Guzik (TatrySki Podhale) 11 7 2 5 20 0 0 3 0 0
74 Aleksiej Trandin (PGE Orlik) 12 7 1 6 10 0 0 1 1 0
75 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 9 7 1 6 2 0 0 1 0 0
76 Damian Tomasik (Tauron KH GKS) 14 7 0 7 45 0 0 1 0 0
77 Marek Kaluža (Zagłębie) 12 6 5 1 6 4 0 1 0 0
78 Dariusz Gruszka (KS Unia) 9 6 4 2 8 2 0 1 0 0
79 Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 12 6 3 3 6 2 0 2 1 0
80 Adam Domogała (Comarch Cracovia) 12 6 3 3 8 1 0 0 0 0
81 Adam Bagiński (GKS Tychy) 10 6 3 3 6 2 0 2 0 0
82 Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS) 14 6 3 3 18 0 0 0 0 0
83 Artiom Dubinin (JKH GKS) 9 6 3 3 24 1 0 1 0 0
84 Jarosław Różański (TatrySki Podhale) 11 6 2 4 4 0 0 2 0 0
85 Jakub Jaworski (Węglokoks Kraj Polonia) 10 6 2 4 6 0 0 0 0 0
86 Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń) 12 6 2 4 8 1 0 0 0 0
87 Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik) 12 6 2 4 26 1 0 1 0 0
88 Kamil Wróbel (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 14 6 2 4 6 0 0 0 0 0
89 Marcin Wiśniewski (KH Energa Toruń) 12 6 1 5 14 0 0 0 0 0
90 Alexander Szczechura (GKS Tychy) 8 6 1 5 2 0 0 2 0 0
91 Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia) 12 6 1 5 10 0 0 0 1 0
92 Emil Švec (Comarch Cracovia) 12 5 5 0 4 0 0 0 0 0
93 Łukasz Krzemień (Węglokoks Kraj Polonia) 12 5 3 2 8 0 0 0 0 0
94 Jakub Witecki (GKS Tychy) 11 5 2 3 6 2 0 1 2 0
95 Jakub Wanacki (Tauron KH GKS) 14 5 2 3 14 0 0 0 0 0
96 Tomasz Kulas (JKH GKS) 11 5 2 3 6 0 0 1 0 0
97 Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka) 13 5 2 3 8 0 0 1 1 0
98 Mateusz Michalski (TatrySki Podhale) 11 5 2 3 2 0 0 1 0 0
99 Dominik Paś (JKH GKS) 12 5 2 3 2 1 0 1 0 0
100 Tadeáš Jaroš (Zagłębie) 12 5 1 4 12 1 0 3 0 0
101 Radosław Galant (GKS Tychy) 12 5 1 4 2 0 1 0 1 0
102 Maciej Sulka (JKH GKS) 11 5 1 4 29 0 0 1 0 0
103 Łukasz Rutkowski (Zagłębie) 12 5 1 4 6 0 0 0 0 0
104 Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia) 12 5 0 5 16 0 0 2 0 0
105 Dienis Trachanow (KH Energa Toruń) 12 5 0 5 2 0 0 0 0 0
106 Karol Wąsiński (Węglokoks Kraj Polonia) 12 4 4 0 2 0 1 0 0 0
107 Tomasz Kozłowski (Zagłębie) 12 4 3 1 10 0 0 0 0 0
108 Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia) 12 4 3 1 14 0 0 0 0 0
109 Stiefan Stiepanow (PGE Orlik) 12 4 3 1 2 1 0 1 0 0
110 Patryk Pelaczyk (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 21 4 2 2 18 0 0 0 0 0
111 Jakub Grof (JKH GKS) 8 4 2 2 6 1 0 1 0 0
112 Dawid Musioł (Comarch Cracovia) 11 4 2 2 6 1 0 0 0 0
113 Piotr Naparło (KH Energa Toruń) 12 4 2 2 4 0 0 0 0 0
114 Adrian Jaworski (KH Energa Toruń) 12 4 2 2 2 0 1 0 0 0
115 Eetu Moksunen (TatrySki Podhale) 10 4 1 3 2 0 0 0 0 0
116 Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale) 11 4 1 3 2 1 0 1 0 0
117 Mateusz Strużyk (MH Automatyka) 13 4 1 3 0 0 0 0 0 0
118 Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale) 11 4 1 3 14 0 0 1 0 0
119 Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy) 10 4 1 3 2 0 0 0 1 0
120 Lukáš Martinka (Zagłębie) 12 4 1 3 4 1 0 3 0 0
121 Matej Cunik (Węglokoks Kraj Polonia) 12 4 0 4 12 0 0 0 1 0
122 Mateusz Adamus (KS Unia) 5 3 3 0 4 0 0 0 0 0
123 Dominik Nahunko (JKH GKS) 10 3 3 0 4 0 0 0 0 0
124 Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń/Kadra PZHL U23) 15 3 2 1 6 0 0 0 0 0
125 Michał Rybak (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 19 3 2 1 8 0 0 0 0 0
126 Alexis Svitac (PGE Orlik) 12 3 2 1 2 0 0 0 0 0
127 Damian Piotrowicz (KS Unia) 11 3 1 2 2 0 0 0 0 0
128 Szymon Skrodziuk (PGE Orlik) 10 3 1 2 4 0 0 0 0 0
129 Łukasz Nalewajka (JKH GKS) 12 3 1 2 12 0 0 1 0 0
130 Kamil Sikora (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 12 3 1 2 4 0 0 1 0 0
131 Igor Smal (MH Automatyka/Kadra PZHL U23) 16 3 1 2 6 0 0 0 0 0
132 Kamil Paszek (KS Unia) 11 3 1 2 2 1 0 0 0 0
133 Jakub Kubeš (JKH GKS) 10 3 1 2 0 0 0 0 0 0
134 Jerzy Gabryś (KS Unia) 11 3 1 2 8 0 0 1 0 0
135 Kamil Dolny (MH Automatyka) 13 3 1 2 8 0 0 0 0 0
136 Tomasz Pastryk (MH Automatyka) 13 3 1 2 6 0 0 1 0 0
137 Dawid Maciejewski (KS Unia) 9 3 1 2 12 0 0 0 0 0
138 Krzysztof Kantor (MH Automatyka) 13 3 1 2 8 0 0 1 0 0
139 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 11 3 1 2 24 0 0 0 0 0
140 Jan Homer (JKH GKS) 9 3 1 2 4 0 0 0 0 0
141 Patryk Wysocki (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 24 3 0 3 0 0 0 0 0 0
142 Arkadiusz Kostek (PGE Orlik) 12 3 0 3 4 0 0 1 0 0
143 Jan Walter (KH Energa Toruń) 11 3 0 3 0 0 0 2 0 0
144 Oskar Krawczyk (Tauron KH GKS) 14 3 0 3 8 0 0 0 0 0
145 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 10 2 2 0 0 0 1 0 0 0
146 Dominik Olszewski (KH Energa Toruń/Kadra PZHL U23) 18 2 1 1 0 0 0 0 0 0
147 Patryk Wajda (TatrySki Podhale) 11 2 1 1 4 0 0 0 0 0
148 Marcin Frączek (Węglokoks Kraj Polonia) 12 2 1 1 2 0 0 0 0 0
149 Kamil Pędraś (Zagłębie) 12 2 1 1 0 0 0 0 0 0
150 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 10 2 1 1 27 0 1 1 0 0
151 Patryk Kogut (GKS Tychy) 8 2 1 1 4 0 0 0 0 0
152 Maciej Rybak (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 20 2 1 1 6 0 0 0 0 0
153 Andrzej Stojek (Zagłębie) 8 2 1 1 2 0 0 0 0 0
154 Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale) 9 2 1 1 10 0 0 0 0 0
155 Wojciech Wojtarowicz (KS Unia) 10 2 1 1 16 1 0 1 0 0
156 Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia) 12 2 1 1 0 0 1 0 0 0
157 Miloslav Jáchym (KS Unia) 11 2 1 1 47 1 0 1 0 0
158 Wołodymyr Ałeksiuk (MH Automatyka) 13 2 1 1 2 0 0 0 0 0
159 Dariusz Wanat (KS Unia) 11 2 1 1 4 0 0 0 0 0
160 Mateusz Bryk (GKS Tychy) 12 2 0 2 2 0 0 0 0 0
161 Adam Jaskólski (Zagłębie) 11 2 0 2 2 0 0 0 0 0
162 Jakub Worwa (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 15 2 0 2 4 0 0 0 0 0
163 Kamil Świerski (JKH GKS) 6 2 0 2 8 0 0 0 0 0
164 Marcin Horzelski (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 11 2 0 2 10 0 0 0 0 0
165 Mateusz Gębczyk (KS Unia) 8 2 0 2 0 0 0 0 0 0
166 Ali Liikanen (TatrySki Podhale) 9 2 0 2 2 0 0 0 0 0
167 Bartosz Skólmowski (KH Energa Toruń) 12 2 0 2 8 0 0 0 0 0
168 Peter Bezuška (KS Unia) 7 2 0 2 0 0 0 1 0 0
169 Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia) 10 2 0 2 6 0 0 1 0 0
170 Patryk Jarosz (Zagłębie) 12 2 0 2 0 0 0 0 0 0
171 Łukasz Podsiadło (Zagłębie) 8 2 0 2 8 0 0 0 0 0
172 Lukáš Chalupa (MH Automatyka) 1 2 0 2 0 0 0 1 0 0
173 Dmytro Szczerbakow (MH Automatyka) 10 1 1 0 2 0 0 0 0 0
174 Mateusz Wojdyła (PGE Orlik) 11 1 1 0 6 0 0 0 0 0
175 Dmytro Demjaniuk (KH Energa Toruń) 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0
176 Michael Kolarz (GKS Tychy) 10 1 1 0 4 0 0 0 0 0
177 Robert Mrugała (TatrySki Podhale) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0
178 Sebastian Szydło (PGE Orlik) 12 1 1 0 4 0 0 0 0 0
179 Bartosz Ciura (GKS Tychy) 5 1 0 1 12 0 0 0 0 0
180 Marek Wróbel (MH Automatyka) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0
181 Mateusz Sordon (Comarch Cracovia) 8 1 0 1 10 0 0 0 0 0
182 Tobiasz Bigos (JKH GKS) 12 1 0 1 4 0 0 0 0 0
183 Michał Działo (Zagłębie) 7 1 0 1 2 0 0 0 0 0
184 Miłosz Noworyta (Kadra PZHL U23/KS Unia) 17 1 0 1 16 0 0 1 0 0
185 Patryk Matusik (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 13 1 0 1 14 0 0 0 0 0
186 Damian Szurowski (Comarch Cracovia) 11 1 0 1 6 0 0 0 0 0
187 Patryk Wsół (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 16 1 0 1 4 0 0 0 0 0
188 Armen Khoperia (Kadra PZHL U23) 10 1 0 1 2 0 0 0 0 0
189 Olaf Bizacki (Kadra PZHL U23/GKS Tychy) 15 1 0 1 6 0 0 0 0 0
190 Kamil Charousek (Zagłębie) 12 1 0 1 22 0 0 1 0 0
191 Łukasz Dybaś (Węglokoks Kraj Polonia) 12 1 0 1 2 0 0 0 1 0
192 Mateusz Ubowski (Kadra PZHL U23) 7 1 0 1 2 0 0 0 0 0
193 Wojciech Gorzycki (PGE Orlik) 12 1 0 1 2 0 0 0 0 0
194 Łukasz Sznotala (PGE Orlik) 12 1 0 1 18 0 0 1 0 0
195 Bartłomiej Wsół (Kadra PZHL U23) 8 1 0 1 8 0 0 0 0 0
196 Oskar Lehmann (MH Automatyka) 13 1 0 1 6 0 0 0 0 0
197 Jauhienij Kamienieu (Comarch Cracovia/Kadra PZHL U23) 11 1 0 1 0 0 0 0 0 0
198 Jakub Gimiński (JKH GKS) 12 1 0 1 4 0 0 0 1 0
199 Oskar Rzekanowski (PGE Orlik) 12 1 0 1 6 0 0 0 0 0
200 Rafał Dutka (TatrySki Podhale) 11 1 0 1 2 0 0 0 0 0
201 Bartłomiej Stępień (Węglokoks Kraj Polonia) 12 1 0 1 12 0 0 0 0 0
202 Grzegorz Radzieńciak (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 15 1 0 1 6 0 0 0 0 0
203 Kacper Kamieniecki (Węglokoks Kraj Polonia) 11 1 0 1 0 0 0 0 0 0
204 Aleksandrs Galkins (Węglokoks Kraj Polonia) 9 1 0 1 4 0 0 0 0 0
205 Kordian Chorążyczewski (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 12 1 0 1 4 0 0 0 0 0
206 Jakub Michałowski (JKH GKS/Kadra PZHL U23) 14 1 0 1 4 0 0 0 0 0
207 Grigorij Stawisskij (Węglokoks Kraj Polonia) 12 1 0 1 12 0 0 0 0 0
208 Kamil Górny (GKS Tychy) 10 1 0 1 4 0 0 0 0 0
209 Michał Kalinowski (KH Energa Toruń) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
210 Maciej Gawlik (PGE Orlik) 12 1 0 1 2 0 0 0 0 0
211 Patryk Malicki (KS Unia) 11 1 0 1 2 0 0 0 0 0
212 Maciej Anklewicz (Węglokoks Kraj Polonia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Tomasz Skokan (Tauron KH GKS/Kadra PZHL U23) 17 0 0 0 10 0 0 0 0 0
214 Mariusz Piotrowski (Zagłębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215 Adrian Słowakiewicz (Kadra PZHL U23/TatrySki Podhale) 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0
216 Marcin Jóźwiak (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217 Adrian Prusak (KS Unia) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218 Aleksander Bodora (Węglokoks Kraj Polonia) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
219 Michał Domogała (Zagłębie) 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
220 Michał Magiera (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221 Adrian Gajor (Comarch Cracovia) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
222 Eryk Sztwiertnia (Comarch Cracovia) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223 Patryk Jóźwik (Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
224 Marcin Obrał (PGE Orlik) 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
225 Kamil Filip (Węglokoks Kraj Polonia) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
226 Marcin Biały (KH Energa Toruń) 12 0 0 0 6 0 0 0 0 0
227 Iwo Sroka (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 13 0 0 0 2 0 0 0 0 0
228 Szymon Mularczyk (Kadra PZHL U23/Węglokoks Kraj Polonia) 13 0 0 0 0 0 0 0 0 0
229 Kamil Kalinowski (GKS Tychy) 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0
230 Michał Zając (Kadra PZHL U23) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
231 Kacper Gruźla (Kadra PZHL U23) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
232 Kamil Kapica (TatrySki Podhale) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
233 Krzysztof Dudkiewicz (KS Unia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
234 Jakub Blanik (Kadra PZHL U23) 7 0 0 0 4 0 0 0 0 0
235 Jakub Jaskólski (Zagłębie) 8 0 0 0 10 0 0 0 0 0
236 Mateusz Kafel (Zagłębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
237 Remigiusz Gazda (GKS Tychy) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
238 Kamil Misterkiewicz (Kadra PZHL U23) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
239 Aleš Ježek (KS Unia) 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
240 Arkadiusz Nowak (MH Automatyka) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0
241 Bartosz Kosmęda (Kadra PZHL U23) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
242 Adrian Duszak (Kadra PZHL U23/Zagłębie) 11 0 0 0 2 0 0 0 0 0
243 Wasilij Jerassow (Zagłębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
244 Jan Wolski (TatrySki Podhale) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
245 Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
246 Uładzisłau Haurus (Węglokoks Kraj Polonia) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
247 Szymon Niedlich (Kadra PZHL U23) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
248 Szymon Luszniak (Kadra PZHL U23) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 0
249 Aleksander Gniewek (Zagłębie) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
250 Robert Gajdzik (Węglokoks Kraj Polonia) 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
251 Maciej Rompkowski (MH Automatyka) 13 0 0 0 8 0 0 0 0 0
252 Konrad Gruszczyk (Kadra PZHL U23) 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0
253 Adam Rajski (Kadra PZHL U23) 3 0 0 0 8 0 0 0 0 0
254 Piotr Husak (KH Energa Toruń) 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0
255 Filip Mazurkiewicz (KH Energa Toruń) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Miłosz Lidtke (KH Energa Toruń) 12 0 0 0 4 0 0 0 0 0
257 Gilbert Leśniak (MH Automatyka) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
258 Adrian Kowalówka (KS Unia) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Antoni Dziurdzia (Comarch Cracovia) 12 0 0 0 2 0 0 0 0 0
260 Marcin Kolusz (TatrySki Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
261 Tobiasz Bernat (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
262 Leszek Laszkiewicz (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
263 Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
264 Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
265 Daniel Kapica (TatrySki Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
266 Piotr Bajon (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
267 Szymon Łabinowicz (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
268 Krystian Mocarski (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
269 Piotr Kozłowski (Zagłębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
270 Szymon Petelicki (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271 Kamil Cieśla (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272 Antoni Kot (JKH GKS) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
273 Jakub Wala (MH Automatyka) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274 Bartosz Zając (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275 Konrad Filipek (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Kamil Bąk (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
277 Kamil Klocek (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
278 Klaudiusz Cuber (Węglokoks Kraj Polonia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
279 Maciej Witan (Kadra PZHL U23) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Iiro Vehmanen (KS Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281 Juha Kiilholma (KS Unia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V