Hokej.Net Logo

Statystyki ligi

Statystyki klubu:

Sezon:    Liga:    Etap:

Lp. Imię i Nazwisko M PKT B A PIM PPG SHG PPA SHA +/-
1 Jewgienij Nikiforow (Zagłębie Sosnowiec) 6 12 7 5 2 3 0 2 0 -4
2 Aleksandr Wasiljew (Zagłębie Sosnowiec) 6 12 2 10 4 0 0 7 0 -3
3 Mathias Lehtonen (GKS Katowice) 6 9 3 6 0 1 1 1 0 8
4 Grzegorz Pasiut (GKS Katowice) 6 9 1 8 6 0 1 4 0 4
5 Anthon Eriksson (GKS Katowice) 6 7 5 2 8 0 0 0 0 6
6 Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec) 6 7 4 3 2 1 0 2 0 -2
7 Łukasz Krzemień (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 7 2 5 2 0 0 0 0 4
8 Jarosław Rzeszutko (Zagłębie Sosnowiec) 6 6 6 0 2 3 0 0 0 -1
9 Kamil Kalinowski (KH Energa Toruń) 6 6 4 2 4 2 0 1 0 4
10 Bartosz Fraszko (GKS Katowice) 6 6 3 3 2 0 0 0 0 4
11 Patryk Wronka (GKS Katowice) 6 6 3 3 2 1 0 0 0 4
12 Sebastian Kowalówka (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 6 2 4 6 0 0 0 0 5
13 Damian Kapica (Comarch Cracovia) 4 5 4 1 4 1 0 0 0 3
14 Carl Hudson (GKS Katowice) 6 5 3 2 10 2 0 2 0 6
15 Michaił Szabanow (KH Energa Toruń) 6 5 3 2 4 0 0 1 1 2
16 Robert Korczocha (KH Energa Toruń) 6 5 3 2 0 0 0 2 0 0
17 Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec) 5 5 3 2 0 2 0 0 0 -2
18 Daniił Oriechin (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 3 2 0 0 0 0 0 6
19 Teddy Da Costa (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 2 3 4 0 0 3 0 2
20 Joona Monto (GKS Katowice) 6 5 1 4 2 1 0 1 0 6
21 Andrej Themár (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 1 4 0 1 0 1 0 1
22 Jegor Szkodienko (KH Energa Toruń) 6 5 1 4 4 0 1 1 0 4
23 Johan Skinnars (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 5 1 4 0 1 0 1 0 -2
24 Dmitrij Kozłow (KH Energa Toruń) 5 5 0 5 2 0 0 1 1 2
25 Jakub Bukowski (Ciarko STS Sanok) 5 4 4 0 2 1 0 0 0 -2
26 Patryk Kogut (KH Energa Toruń) 6 4 4 0 2 0 1 0 0 4
27 Gleb Bondaruk (Tauron Podhale) 5 4 3 1 0 3 0 0 0 -3
28 Marcin Kolusz (Tauron Podhale) 5 4 3 1 2 1 0 1 0 -4
29 Radosław Sawicki (Ciarko STS Sanok) 5 4 2 2 4 1 1 1 0 0
30 Robert Arrak (KH Energa Toruń) 6 4 2 2 4 0 0 0 0 2
31 Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec) 6 4 1 3 2 0 0 0 0 -1
32 Erik Němec (Comarch Cracovia) 4 4 1 3 2 0 0 0 0 3
33 Miro Lehtimäki (KH Energa Toruń) 6 4 1 3 0 1 0 2 0 5
34 Martin Przygodzki (Zagłębie Sosnowiec) 6 4 1 3 2 1 0 2 0 0
35 Patryk Krężołek (GKS Katowice) 6 4 1 3 2 0 0 0 0 5
36 Jakub Šaur (Comarch Cracovia) 4 4 1 3 0 0 0 1 0 3
37 Maciej Kruczek (GKS Katowice) 6 4 1 3 2 0 0 0 0 5
38 Michaił Syrojeżkin (Zagłębie Sosnowiec) 6 4 0 4 2 0 0 3 0 -2
39 Bartłomiej Bychawski (Zagłębie Sosnowiec) 6 4 0 4 6 0 0 1 0 0
40 Frenks Razgals (JKH GKS Jastrzębie) 4 3 3 0 0 1 0 0 0 0
41 Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 5 3 3 0 0 1 0 0 0 3
42 Maksim Ignatowicz (Comarch Cracovia) 4 3 2 1 6 0 0 0 0 -4
43 Krystian Dziubiński (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 2 1 2 0 0 0 0 3
44 Mateusz Michalski (GKS Katowice) 6 3 2 1 2 0 0 0 1 5
45 Mikałaj Syty (KH Energa Toruń) 6 3 2 1 0 2 0 1 0 -2
46 Kasper Bryniczka (Tauron Podhale) 5 3 1 2 2 0 0 0 0 -3
47 Aleksandr Jakimienko (GKS Katowice) 6 3 1 2 0 0 0 0 0 6
48 Jesse Dudas (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 1 2 6 0 0 1 0 1
49 Alexander Szczechura (GKS Tychy) 5 3 1 2 2 0 0 1 0 -3
50 Victor Rollin Carlsson (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 1 2 0 1 0 1 0 -3
51 Artiom Smirnow (GKS Tychy) 5 3 1 2 2 1 0 0 0 1
52 Ty Wishart (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 3 1 2 8 1 0 1 0 -1
53 Lauri Huhdanpää (KH Energa Toruń) 6 3 1 2 0 0 0 1 0 1
54 Jegor Fieofanow (GKS Tychy) 5 3 0 3 0 0 0 1 0 0
55 Oskar Jaśkiewicz (Zagłębie Sosnowiec) 6 3 0 3 6 0 0 3 0 0
56 Bartłomiej Neupauer (Tauron Podhale) 5 3 0 3 2 0 0 2 0 -4
57 Māris Jass (JKH GKS Jastrzębie) 4 3 0 3 8 0 0 0 0 1
58 Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie) 4 3 0 3 4 0 0 2 0 1
59 Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 -2
60 Fabian Kapica (Tauron Podhale) 4 2 2 0 0 0 0 0 0 -2
61 Adrian Słowakiewicz (Tauron Podhale) 5 2 2 0 2 0 0 0 0 -2
62 Zackary Phillips (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 2 2 0 2 0 0 0 0 -2
63 Andrej Dubinin (Zagłębie Sosnowiec) 5 2 2 0 2 0 0 0 0 -2
64 Christian Mroczkowski (GKS Tychy) 5 2 1 1 4 0 0 0 0 0
65 Jarosław Dołęga (KH Energa Toruń) 3 2 1 1 2 1 0 0 0 0
66 Egils Kalns (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 1 1 2 0 0 1 0 -2
67 Szymon Marzec (GKS Tychy) 5 2 1 1 2 0 0 1 0 -2
68 Filip Starzyński (GKS Tychy) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 1
69 Michael Cichy (GKS Tychy) 5 2 1 1 2 0 0 0 0 -1
70 Kamil Wróbel (GKS Tychy) 5 2 1 1 0 1 0 0 0 -1
71 Bartosz Skólmowski (KH Energa Toruń) 5 2 1 1 0 0 1 0 0 3
72 Collin Shirley (Comarch Cracovia) 4 2 1 1 2 1 0 0 0 -3
73 Samuel Mlynarovič (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 1 1 2 1 0 0 0 1
74 Marek Strzyżowski (Ciarko STS Sanok) 5 2 1 1 0 0 0 1 0 -3
75 Dienis Sierguszkin (GKS Tychy) 5 2 1 1 2 0 0 1 0 0
76 Sami Tamminen (Ciarko STS Sanok) 5 2 1 1 0 1 0 1 0 1
77 Henri Limma (KH Energa Toruń) 6 2 1 1 12 0 0 0 1 -2
78 Roman Rác (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 0 2 2 0 0 1 0 -1
79 Dawid Majoch (Tauron Podhale) 4 2 0 2 4 0 0 2 0 -4
80 Filip Wielkiewicz (Tauron Podhale) 5 2 0 2 29 0 0 0 0 -3
81 Tomáš Franek (Tauron Podhale) 4 2 0 2 0 0 0 1 0 -4
82 Saku Kinnunen (Comarch Cracovia) 4 2 0 2 0 0 0 1 0 -3
83 Jiří Gula (Comarch Cracovia) 4 2 0 2 2 0 0 1 0 3
84 Aleksi Hämäläinen (Ciarko STS Sanok) 5 2 0 2 0 0 0 1 0 -3
85 Damian Tomasik (Tauron Podhale) 5 2 0 2 4 0 0 1 0 -1
86 Adrian Jaworski (KH Energa Toruń) 6 2 0 2 4 0 0 1 0 4
87 Jakub Blanik (Zagłębie Sosnowiec) 6 2 0 2 0 0 0 0 0 0
88 Vitālijs Pavlovs (JKH GKS Jastrzębie) 4 2 0 2 4 0 0 0 0 1
89 Damian Piotrowicz (Zagłębie Sosnowiec) 6 2 0 2 2 0 0 0 0 -1
90 Maciej Witan (Ciarko STS Sanok) 5 2 0 2 4 0 0 1 0 -1
91 Iwan Jacenko (Comarch Cracovia) 4 2 0 2 0 0 0 1 0 -3
92 Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń) 6 2 0 2 0 0 0 0 0 1
93 Eemeli Piippo (Ciarko STS Sanok) 5 2 0 2 2 0 0 1 1 -2
94 Igor Augustyniak (Comarch Cracovia) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 -1
95 Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1
96 Maciej Sulka (Tauron Podhale) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0
97 Jewgienij Bodrow (Comarch Cracovia) 4 1 1 0 4 1 0 0 0 3
98 Jean Dupuy (GKS Tychy) 2 1 1 0 0 0 0 0 0 1
99 Artūrs Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1
100 Aleksiej Trandin (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 1 1 0 0 0 0 0 0 -1
101 Mateusz Bepierszcz (GKS Katowice) 6 1 1 0 2 0 0 0 0 4
102 Konrad Filipek (Ciarko STS Sanok) 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0
103 Michał Kalinowski (KH Energa Toruń) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 1
104 Mateusz Gościński (GKS Tychy) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 1
105 Patryk Wsół (Tauron Podhale) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 -1
106 Patryk Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 1 0 1 6 0 0 0 0 4
107 Łukasz Siuty (Tauron Podhale) 5 1 0 1 0 0 0 1 0 -1
108 Iwan Rybczik (Zagłębie Sosnowiec) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 -2
109 Sami Jekunen (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 -2
110 Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 1
111 Nikita Mickiewicz (Zagłębie Sosnowiec) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 -6
112 Jakub Michałowski (GKS Tychy) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 0
113 Aleš Ježek (Comarch Cracovia) 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
114 Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 1
115 Ryan Glenn (Re-Plast Unia Oświęcim) 2 1 0 1 4 0 0 0 0 -3
116 Alaksandr Szkrabau (KH Energa Toruń) 6 1 0 1 6 0 0 0 0 1
117 Olaf Bizacki (GKS Tychy) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 -1
118 Antoni Dziurdzia (Comarch Cracovia) 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0
119 Artiom Pugołowkin (Tauron Podhale) 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
120 Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie) 4 1 0 1 2 0 0 0 0 -1
121 Szymon Luszniak (Zagłębie Sosnowiec) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 -4
122 Bogusław Rąpała (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 -1
123 Armen Khoperia (Zagłębie Sosnowiec) 6 1 0 1 0 0 0 0 0 -3
124 Krystian Mocarski (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 0 0 0 0 0 -2
125 Michał Naróg (Zagłębie Sosnowiec) 2 1 0 1 2 0 0 0 0 0
126 Damian Szurowski (Tauron Podhale) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 -3
127 Jason Seed (GKS Tychy) 5 1 0 1 2 0 0 1 0 -2
128 Igor Smal (GKS Katowice) 6 1 0 1 4 0 0 0 0 -1
129 Cole MacDonald (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 1 0 1 6 0 0 0 0 -1
130 Marcin Biały (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 2 0 0 0 0 -3
131 Toni Henttonen (Ciarko STS Sanok) 5 1 0 1 4 0 0 0 0 -2
132 Aleksandr Rodionow (KH Energa Toruń) 6 1 0 1 2 0 0 0 0 0
133 Jakub Wanacki (GKS Katowice) 6 1 0 1 2 0 0 1 0 6
134 Marek Biro (GKS Tychy) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 2
135 David Lebek (GKS Katowice) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
136 Miłosz Noworyta (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
137 Mateusz Bezwiński (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
138 Robert Mrugała (Tauron Podhale) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 -2
139 Sebastian Brynkus (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
140 Patryk Wysocki (Zagłębie Sosnowiec) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
141 Oskar Bajwenko (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
142 Branislav Pavúk (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 1
143 Jakub Michalski (Tauron Podhale) 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
144 Dominik Olszewski (KH Energa Toruń) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
145 Michał Kotlorz (GKS Tychy) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 -1
146 Szymon Mularczyk (GKS Katowice) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
147 Bartosz Florczak (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
148 Radosław Galant (GKS Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
149 Jakub Gimiński (JKH GKS Jastrzębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
150 Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
151 Bartłomiej Wsół (Tauron Podhale) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
152 Michał Jaracz (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
153 Aleksander Gniewek (Zagłębie Sosnowiec) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
154 Maciej Bielec (Ciarko STS Sanok) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
155 Julius Marva (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 0
156 Martin Dudaš (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 4 0 0 0 0 0
157 Jakub Wenker (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Rusłan Baszyrow (JKH GKS Jastrzębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
159 Mateusz Rompkowski (GKS Katowice) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 4
160 Eryk Schafer (KH Energa Toruń) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -3
161 Mariusz Piotrowski (Zagłębie Sosnowiec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
162 Michał Zając (KH Energa Toruń) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
163 Marat Soroka (Tauron Podhale) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
164 Dariusz Wanat (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
165 Jegor Rożkow (KH Energa Toruń) 5 0 0 0 4 0 0 0 0 -1
166 Oskar Krawczyk (GKS Katowice) 6 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
167 Wiktor Bochnak (Tauron Podhale) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -4
168 Mateusz Wilusz (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -3
169 Dawid Musioł (GKS Katowice) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
170 Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -4
171 Timo Hiltunen (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
172 Jauhienij Kamienieu (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Renārs Kārkls (GKS Tychy) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 1
174 Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
175 Artiom Woroszyło (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -4
176 Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
177 Patryk Pelaczyk (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
178 Martin Kasperlík (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 29 0 0 0 0 2
179 Patryk Wajda (GKS Katowice) 6 0 0 0 0 0 0 0 0 4
180 Peter Bezuška (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5
181 Jakub Prokurat (GKS Katowice) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Karol Biłas (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -2
183 Siarhiej Bahalejsza (JKH GKS Jastrzębie) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
184 Kacper Kamieniecki (Tauron Podhale) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0
185 Kacper Gruźla (GKS Tychy) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
186 Tobiasz Kapica (Tauron Podhale) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Patryk Kusak (Re-Plast Unia Oświęcim) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
188 Patryk Gosztyła (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
189 Łukasz Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie) 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190 Dominik Kasprzyk (Zagłębie Sosnowiec) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
191 Kamil Sikora (Zagłębie Sosnowiec) 6 0 0 0 4 0 0 0 0 -6
192 Kamil Olearczyk (Ciarko STS Sanok) 5 0 0 0 6 0 0 0 0 -5
193 Filip Mazurkiewicz (KH Energa Toruń) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
194 Jan Sołtys (Re-Plast Unia Oświęcim) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 -1
195 Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia) 4 0 0 0 10 0 0 0 0 -1
196 Kamil Paszek (Re-Plast Unia Oświęcim) 5 0 0 0 2 0 0 0 0 -1
197 Jakub Witecki (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198 Michał Domogała (Zagłębie Sosnowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Adrian Prusak (Re-Plast Unia Oświęcim) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200 Adam Kot (Re-Plast Unia Oświęcim) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201 Jakub Worwa (Tauron Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Kacper Opiłka (Zagłębie Sosnowiec) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203 Jan Krzyżek (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204 Marcin Płachetka (JKH GKS Jastrzębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
205 Dawid Wróblewski (JKH GKS Jastrzębie) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
206 Damian Ginda (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207 Sebastian Bar (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208 Łukasz Łyko (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209 Mateusz Ubowski (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210 Oliwier Kasperek (GKS Tychy) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
211 Marcin Dulęba (Ciarko STS Sanok) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212 Kirył Jastrabau (Comarch Cracovia) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
213 Piotr Ciepielewski (GKS Katowice) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
214 Pawieł Nowożyłow (Tauron Podhale) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

    Legenda
  • M - liczba rozegranych meczy
  • B - liczba zdobytych bramek
  • A - liczba asyst
  • PKT - ilość punktów
  • PIM - suma minut kar przeznanych w meczach
  • PPG - ilość strzelonych bramek w przewadze
  • SHG - ilość strzelonych bramek w osłabieniu
  • PPA - ilość asyst w przewadze
  • SHA - ilość asyst w osłabieniu
  • S - ilość strzałów oddanych na bramke
  • SO - ilość strzałów obronionych
  • BP - ilość bramek puszczonych
  • ŚSO - średnia ilość strzałów obronionych na mecz
  • ŚBP - średnia ilość bramek puszczonych na mecz
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V