2015-09-17 19:11:39 4 Autor: ŁP Źródło khsanok.net

Bracia Patrick i Sylvester Bzdyl, testowani przez Zagłębie Sosnowiec, z którym ostatecznie się nie porozumieli - nie zagrają również w Sanoku.

Zagłębie zamyka tabele

2015-09-17 17:36:59 0 Autor: DS Źródło hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Zagłębie przegrało czwarty mecz z rzędu i podobnie jak Naprzód Janów pozostaje w lidze z zerowym dorobkiem punktowym. Dodatkowo kontuzje wyeliminowały z gry czterech zawodników co wpływa na postawę całej drużyny.

1

Słowackie wzmocnienie opolskiej defensywy

2015-09-17 15:01:14 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Działacze Orlika Opole poważnie myślą o awansie do czołowej szóstki. W tym właśnie celu podpisali kontrakt ze słowackim obrońcą Michalem Korenką.

2

Były trener Naprzodu wyjaśnia

2015-09-17 13:59:44 4 Autor: kb, rak Źródło Hokej.Net

Waldemar Klisiak po wtorkowej porażce z SMS U20 Sosnowiec 0:2 zrezygnował z prowadzenia Naprzodu Janów. W krótkiej rozmowie z naszym portalem zdradził okoliczności takiej decyzji.

3

Noga wciąż boli

2015-09-16 22:24:16 3 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Wciąż nie wiadomo kiedy do gry wróci Krzysztof Zapała. Środkowy pierwszej formacji „Szarotek" jest w trakcie leczenia jak się okazało nie naciągniętego, a naderwanego mięśnia dwugłowego.

4

Smeták nowym trenerem Naprzodu?

2015-09-16 20:51:37 4 Autor: kb, rak Źródło Hokej.Net

Martin Smeták pojawił się w siedzibie Naprzodu Janów. Czy to on przejmie drużynę z Nałkowskiej po Waldemarze Klisiaku?

5

Powiało optymizmem

2015-09-16 18:40:53 14 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Sytuacja finansowa Unii Oświęcim wciąż jest bardzo trudna. Dziś doszło do spotkania prezydenta Oświęcimia Janusza Chwieruta z prezesem spółki Oświęcimski Sport Ryszardem Skórką. Obaj panowie długo debatowali na temat dalszego funkcjonowania klubu.

6

T. Kozłowski: Jest nas mało

2015-09-16 15:52:27 6 Autor: DS Źródło hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Tomasz Kozłowski zdobył pierwszego gola dla drużyny Zagłębia Sosnowiec w sezonie 2015/2016. Młodszy z „Koziołków” dokonał tego w czwartej kolejce po prawie 199 minutach regularnej gry.

7

Naprzód bez trenera. Waldemar Klisiak złożył dymisję

2015-09-16 12:53:46 17

Waldemar Klisiak nie jest już trenerem Naprzodu Janów. 48-letni szkoleniowiec po wczorajszej przegranej

Drzewiecki: Zwycięstwa scalają zespół

2015-09-16 12:45:09 5

Filip Drzewiecki był jednym z bohaterów wygranego 6:2 spotkania z Nestą Mires Toruń. Skrzydłowy

Zwycięstwo tyszan po ciężkim boju (WIDEO)

2015-09-15 23:17:11 40

We wtorkowym meczu 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy podejmował drużynę Ciarko PBS Bank STS

Mglisty mecz w Bytomiu

2015-09-15 23:01:28 13

Niespełna 48 minut trwało spotkanie 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi w Bytomiu, gdzie miejscowa Polonia

Zagłębie nadal bez punktów

2015-09-15 22:53:44 11

199 – tyle minut musiało upłynąć podczas ligowych spotkań, by hokeiści Zagłębia Sosnowiec strzelili

Cracovia kontynuuje zwycięską serię (WIDEO)

2015-09-15 22:41:33 4

Udał się wyjazd na północ kraju graczom Comarch Cracovii. Podopieczni Rudolfa Rohaćka pokonali Nestę

Naprzód nadal bez punktów

2015-09-15 21:44:03 32

Bardzo słabe spotkanie rozegrali podopieczni Waldemara Klisiaka, którzy na własnym lodzie ulegli drużynie

Wicemistrz lepszy od Podhala (WIDEO)

2015-09-15 20:56:54 5

Po bardzo zaciętym meczu wicemistrz Polski, JKH GKS Jastrzębie, pokonał TatrySki Podhale Nowy Targ

4. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-15 11:56:59 9

Już dzisiaj zostanie rozegrana 4. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Jedno jest pewne, emocji w niej z pewnością

Trzymiesięczna pauza

2015-09-15 10:17:53 2

Łukasz Sokół nie zagra przez trzy miesiące. To efekt kontuzji obojczyka, której nabawił się w

Tendencja odwrócona

2015-09-15 08:51:45 0

Polonia Bytom sprawiła niespodziankę, pokonując na wyjeździe Unię Oświęcim 4:3. Do wyłonienia

Danton: W tym sezonie nie będzie żadnych łatwych meczów

2015-09-14 23:07:18 20

- Musimy zagrać kompletny mecz i kontrolować grę w defensywie. Mamy inny zespół niż w poprzednim

3. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-14 22:28:24 2

Ondřej Raszka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej

W Krakowie przeszkadzają mu tylko korki

2015-09-14 21:42:34 1

Adam Domogała w niedzielnym meczu z Zagłębiem Sosnowiec zdobył swoje premierowe punkty w Comarch

2. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2015-09-14 17:31:36 0

Kamil Kosowski (GKS Tychy), Matej Cunik (Polonia Bytom), Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr

Orlik Opole podniósł się po trzech nokdaunach

2015-09-13 22:32:59 15

Niezły horror zafundowali kibicom hokeiści Orlika Opole, którzy po 13 minutach przegrywali z Naprzodem

Grad goli i dwa hat-tricki w Krakowie

2015-09-13 22:17:11 6

Aż 9 goli zaaplikowali Zagłębiu Sosnowiec gracze Comarch Cracovii. Po trzy trafienia zanotowali Adam

"Szarotki" biją mistrza!

2015-09-13 21:51:52 35

Trwa zwycięska passa hokeistów TatrySki Podhale Nowy Targ, którzy odnieśli trzecią ligową wygraną

Danton w dogrywce zrobił różnice (WIDEO)

2015-09-13 20:54:47 36

Nie przyszło łatwo trzecie zwycięstwo hokeistom Ciarko PBS Bank STS Sanok. Sanoczanie pewnie prowadzili

Pierwsze zwycięstwo Polonii i pierwsza porażka Unii

2015-09-13 20:01:09 29

W meczu 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim przegrała po dogrywce z Polonią Bytom 3:4. Złotego

Niełatwa przeprawa Jastrzębia z SMSem

2015-09-13 19:55:35 0

Tylko w pierwszej, remisowej, tercji hokeiści SMS-u Sosnowiec dotrzymywali kroku JKH GKS Jastrzębie.

3. kolejka PHL - zapowiedź

2015-09-13 11:53:38 8

Za kilka godzin kolejne ligowe emocje. Hitem trzeciej serii spotkań będzie starcie brązowych medalistów

Klisiak: Unia wypunktowała nas jak rasowy bokser

2015-09-12 17:05:31 3

Naprzód Janów wciąż czeka na swoje pierwsze punkty w tym sezonie. Wczoraj podopieczni Waldemara Klisiaka

Bracia Bzdylowie na testach w Sanoku

2015-09-12 16:08:42 7

Bracia Patrick i Sylvester Bzdylowie będą testowani przez Ciarko PBS Bank STS Sanok. Kanadyjczycy polskiego

Najważniejsze są punkty

2015-09-12 15:56:23 1

Orlik Opole zdobył wczoraj swoje pierwsze ligowe punkty, pokonując na wyjeździe SMS U20 Sosnowiec

Szewczyk: Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie

2015-09-12 15:13:45 5

Unia Oświęcim pozostaje na zwycięskiej ścieżce. Wczoraj podopieczni Josefa Doboša pokonali na wyjeździe

Wracają z pełną pulą (WIDEO)

2015-09-11 23:38:52 5

W swoim drugim spotkaniu sezonu 2015/2016 hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ odnieśli drugie zwycięstwo,

Pewne zwycięstwo mistrza Polski (WIDEO)

2015-09-11 23:07:05 9

W meczu 2. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy, czyli urzędujący mistrz Polski pokonał na własnym