Newsy PHL

Zwycięstwo tyszan w Janowie

2017-10-15 21:11:32 48 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Hokeiści Anteo Naprzodu Janów przegrali z GKSem Tychy 3:6. Decydująca była druga tercja w której lider tabeli PHL zdobył cztery bramki.

Gra w przewadze kluczem do zwycięstwa

2017-10-15 20:12:00 47 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

W coraz lepszej dyspozycji są hokeiści PGE Orlika Opole. Dziś podopieczni Jacka Szopińskiego pokonali na wyjeździe Unię Oświęcim 5:2, odnosząc tym samym drugie zwycięstwo z rzędu. Warto podkreślić, że opolanie wykorzystali trzy z czterech okresów gier w przewadze.

1

Mecz błędów dla GieKSy (WIDEO)

2017-10-15 19:30:29 10 Autor: Maciej Zubek Źródło Hokej.Net/podhaleregion.pl

To był istny rollercoaster w wykonaniu obu drużyn. Każda z trzech tercji tego meczu miała swoją wyjątkową historię. Fatalne błędy "GieKSy" przyćmiły piękne gole Andreja Themára i Jakuba Grofa, które przesądziły ostatecznie o wygranej 5:4 z "Szarotkami".

2

Wesoły hokej w gdańskiej Olivii

2017-10-15 19:15:33 5 Autor: Mikołaj Pachniewski Źródło Hokej.Net

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk kontynuują ostatnio dobrą dyspozycję. W gdańskiej Olivii pokonali TMH Polonię Bytom 7:4 a dwie bramki i trzy asysty odnotował Petr Polodna.

3

Nerwy na początku, na koniec dwucyfrówka

2017-10-15 15:09:49 5 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Mistrzowie Polski dwukrotnie przegrywali z SMS PZHL Katowice jednak wszystko wróciło na właściwe tory gdy worek z bramkami się rozwiązał w drugiej tercji. Comarch Cracovia ostatecznie pokonała "Szkółkę" 10:3.

4

11. kolejka PHL - zapowiedź (linki do transmisji)

2017-10-15 10:50:25 2 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami 11. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Które spotkanie zapowiada się najciekawiej? Oczywiście to w Katowicach, gdzie miejscowy Tauron KH GKS zmierzy się z TatrySki Podhalem Nowy Targ.

5

Czyste konto i asysta

2017-10-14 23:03:17 0 Autor: łs Źródło Hokej.Net / cracovia.pl

Rezerwowy bramkarz Comarch Cracovii Michael Łuba z pewnością będzie miło wspominał piątkowe starcie z Anteo Naprzód Janów Katowice. 22-latek popisał się kilkoma udanymi interwencjami, zachowując czyste konto i dopisując punkt za asystę. - Bardzo mnie to cieszy, ale najważniejsze jest zwycięstwo - powiedział zawodnik.

6

Kotlorz: Nic nie pokazaliśmy, rywal był lepszy

2017-10-14 19:18:48 1 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net/gkstychyTV

W piątkowym spotkaniu hokeiści GKSu Tychy przegrywając po rzutach karnych 1-2 z MH Automatyką Gdańsk doznali pierwszej porażki w sezonie. - Nic nie pokazaliśmy w tym meczu, rywal był od nas lepszy - mówił Michał Kotlorz.

7

Wronka: Z Podhalem nie będzie taryfy ulgowej

2017-10-14 17:34:50 10

GieKSa pewnie ograła w piątek na wyjeździe Polonię Bytom. Już w niedzielę w „Satelicie” starcie

Piątek trzynastego dniem Kisielewskiego (WIDEO)

2017-10-13 22:33:03 5

Hokeiści PGE Orlika Opole pokonali w 10. kolejce Polskiej Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie 2:1 po rzutach

Pogrom w Stodole i 94 minuty kar (WIDEO)

2017-10-13 21:07:53 3

Tauron KH GKS Katowice wygrał w 10. kolejce PHL z TMH Polonią Bytom aż 8:3. Po dwie bramki dla gości

Wygrana "Szarotek" po zaciętym boju z odwiecznym rywalem (WIDEO)

2017-10-13 21:06:16 23

Hokeiści Podhala Nowy Targ zwycięsko wyszli w pierwszej w tym sezonie konfrontacji z odwiecznym rywalem

Pogrom w Krakowie i show Kapicy

2017-10-13 21:02:34 7

Nie było niespodzianki w starciu mistrza Polski z beniaminkiem Polskiej Hokej Ligi. Comarch Cracovia

Niespodzianka w Tychach. Gdańszczanie lepsi w karnych (WIDEO)

2017-10-13 20:58:36 29

Hokeiści GKS Tychy doznali pierwszej porażki w tegorocznych rozgrywkach PHL. Passę tyszan przerwali

Dawny klasyk

2017-10-12 23:08:03 8

Kiedyś zaciekli wrogowie, dziś sąsiedzi z tabeli. Jednym z najciekawszych spotkań 10. kolejki Polskiej

Zabolotny odszedł z JKH. Ma już nowy klub

2017-10-12 22:06:17 3

David Zabolotny nie jest już bramkarzem JKH GKS Jastrzębie. Umowa, która miała obowiązywać do końca

Oficjalnie. Höög zawodnikiem Orlika

2017-10-12 22:04:56 3

Szwedzki napastnik Jonas Höög podpisał kontrakt z drużyną PGE Orlika Opole. W nowych barwach zadebiutuje

Wysoka wygrana z SMS

2017-10-12 21:54:15 0

Zgodnie z oczekiwaniami zawodnicy MH Automatyki Gdańsk nie mieli problemu z odniesieniem zwycięstwa

Radziszewski: Osiągnęliśmy lepsze wyniki

2017-10-12 17:11:45 0

Meczem z IFK Helsinki Comarch Cracovia zakończyła występy w tegorocznej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów.

Maliník ma nowy klub

2017-10-12 13:26:47 0

Potwierdziły się nasze informacje. Roman Maliník opuścił Polonię Bytom i przeniósł się na Wyspy

Korekty personalne w Orliku

2017-10-12 12:46:42 5

Václav Meidl i Kamil Sikora nie są już zawodnikami PGE Orlika Opole. Kontrakty z oboma napastnikami

10 konfrontacji w 19 dni

2017-10-12 11:08:31 0

To będzie prawdziwy maraton meczowy. Hokeiści MH Automatyki Gdańsk po dwutygodniowej przerwie wracają

Roháček: Mam nadzieję, że występy w Hokejowej Lidze Mistrzów zaprocentują

2017-10-12 10:52:22 0

Comarch Cracovia zakończyła przygodę z Hokejową Ligą Mistrzów. Jak zmagania zawodników ocenia

Odnieść upragnione zwycięstwo

2017-10-11 22:12:58 0

Serię sześciu porażek z rzędu mają na swoim koncie hokeiści Polonii Bytom. Niebiesko-czerwoni chcą

Kruczek: Każdy mecz jest dla nas tak samo ważny

2017-10-11 21:24:13 0

- Lepsze w tym roku były zarówno wyniki, jak i postawa drużyny - podsumował występy Comarch Cracovii

Krys Kolanos: Udało mi się wykorzystać swoje pięć minut

2017-10-10 22:55:00 0

W Polskiej Hokej Lidze nie było jeszcze zawodnika, który został wybrany do NHL z tak wysokim numerem

Szóstka Hokej.Netu - 8. kolejka PHL

2017-10-10 20:04:34 0

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Pociecha (GKS

Naprzód bez obrońcy

2017-10-10 19:04:28 6

Michaił Potiechin nie jest już zawodnikiem Anteo Naprzodu Janów. Czeski obrońca, rosyjskiego pochodzenia,

Pasjonaci hokeja w Canal+ Discovery

2017-10-10 18:41:39 0

Już w środę 11 października o godzinie 22:40 na Canal+ Discovery wyemitowany będzie odcinek o pasjonatach

Orlik sprawdzi Szweda. Znakomicie kreuje grę

2017-10-10 17:35:25 5

Szwedzki napastnik Jonas Höög rozpoczął testy w drużynie PGE Orlika Opole. Jego najmocniejszą stroną

Kristek "Albatrosem"

2017-10-10 16:53:49 0

Jaroslav Kristek, który w poprzednim sezonie występował w ekipie GKS-u Tychy, znalazł nowy klub.

Jacek Płachta będzie pracował na zapleczu DEL

2017-10-10 15:04:44 1

Jacek Płachta znalazł nową pracę. Były selekcjoner reprezentacji Polski został asystentem Kima

Poważny uraz Marka Wróbla. Nawet pół roku rozbratu z hokejem

2017-10-10 10:48:52 0

Niestety potwierdziły się najbardziej pesymistyczne diagnozy dotyczące kontuzji Marka Wróbla. Zawodnik

Říha ma nowy klub

2017-10-10 09:20:30 3

Lukáš Říha, który w nieco burzliwych okolicznościach rozstał się z Unią Oświęcim, znalazł

Siergiej Ogorodnikow: Mam nadzieję, że jeszcze mi się uda strzelić kilka bramek w stylu lacrosse

2017-10-10 00:51:39 0

Po meczu JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ rozmawialiśmy z zawodnikiem miesiąca września