Newsy PHL

Zagrał dobry mecz, mimo straty czterech goli

2016-10-04 12:00:57 0 Autor: łs Źródło Hokej.Net

W spotkaniu Comarch Cracovii z Nestą Mires Toruń rezerwowy na co dzień bramkarz Comarch Cracovii Michael Łuba aż czterokrotnie zmuszony został do kapitulacji. Nikt jednak nie ma o to pretensji do młodego bramkarza.

Złoty Haas

2016-10-03 19:57:08 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Trafienie Radima Haasa z czwartej minuty dogrywki dało Unii Oświęcim arcyważne zwycięstwo nad JKH GKS Jastrzębie. Wiele wskazuje, że to właśnie z jastrzębianami biało-niebiescy stoczą bój o miejsce w grupie silniejszej.

1

Po Orliku, czas na „Szarotki”

2016-10-03 18:36:13 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net / gkstychy.info

GKS Tychy pokonał wczoraj PGE Orlika Opole 3:0 i tym samym utrzymał prowadzenie w ligowej tabeli.

2

Nerwy do samego końca (WIDEO)

2016-10-02 22:37:38 4 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

W meczu 8 kolejki rozgrywek Polskiej Hokej Ligi hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ na swoim lodowisku pokonali 4:2 Polonie Bytom. Wygrana gospodarzom nie przyszła jednak łatwo. Losy spotkania był sprawą otwartą niemal do samego jego końca.

3

Trzy punkty zostają w Krakowie

2016-10-02 22:10:02 10 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Comarch Cracovia pokonała Nestę Mires Toruń 7:4, choć w drugiej tercji zanosiło sie na niespodziankę. Goście zwyciężyli tę odsłonę 2:1 i przegrywali już tylko jednym golem, ale krakowianie utrzymali korzystny rezultat i dorzucali kolejne trafienia. Gola i dwie asysty dopisał do swego konta Petr Šinágl, a cała pierwsza formacja mistrzów Polski może się pochwalić zdobyciem aż 9 punktów!

4

Tyszanie górą, choć łatwo nie było (WIDEO)

2016-10-02 22:06:14 1 Autor: Mateusz Pawlik Źródło Hokej.Net

GKS Tychy po ciężkim boju pokonał PGE Orlik Opole 3:0, choć jeszcze dwie minuty przed końcową syreną trójkolorowi nie mogli być pewni zwycięstwa. Bohaterem meczu niewątpliwie był bramkarz tyszan Štefan Žigárdy.

5

Stoczniowiec wygrywa w Sosnowcu

2016-10-02 20:48:10 0 Autor: Daniel Sołtysik Źródło Hokej.Net

SMS U20 PZHL nadal bez ligowych punktów. Mimo ambitnej gry młodzi hokeiści przegrali z MH Automatyką Stoczniowiec 2014 0:3 (0:1, 0:0, 0:2).

6

Unia wygrywa po dogrywce

2016-10-02 20:22:06 13 Autor: ws Źródło Hokej.net

Dogrywka była potrzebna do wyłonienia zwycięzcy meczu JKH GKS Jastrzębie z Unią Oświęcim. Jedynego i decydującego gola zdobył w 64. minucie Radim Haas, zapewniając gościom dwa punkty.

7

8. kolejka PHL - zapowiedź

2016-10-02 12:18:55 0

Zwrot akcji. Szopiński odmówił Podhalu

2016-10-02 11:57:36 4

Jacek Szopiński nie poprowadzi drużyny TatrySki Podhala Nowy Targ. 52-letni szkoleniowiec, który przez

Szóstka Hokej.Netu - 7. kolejka PHL

2016-10-02 10:14:41 0

Filip Landsman (Polonia Bytom), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Jarkko

Rąpała: – Pokazaliśmy, że potrafimy grać

2016-10-01 21:08:15 0

KH GKS Katowice odniósł w piątek drugie zwycięstwo w tym sezonie. Podopieczni Jacka Płachty po niezwykle

Szopiński nowym-starym trenerem Podhala?

2016-10-01 20:52:03 10

Jacek Szopiński przejmie drużynę TatrySki Podhala Nowy Targ - do takiej informacji udało nam się

Polska Hokej Liga dalej na antenie TVP Sport? Umowy wciąż nie ma

2016-10-01 19:48:46 3

Trzy transmisje ze spotkań Polskiej Hokej Ligi w październiku ma przeprowadzić TVP Sport. Jest jednak

Chovan: – Czuję, że trener mi ufa

2016-10-01 18:34:06 0

Comarch Cracovia odniosła wczoraj ważne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe PGE Orlika Opole 5:3.

Bez niespodzianki. Pewne punkty torunian

2016-10-01 11:48:43 0

Drugie zwycięstwo odnieśli hokeiści Nesty Mires Toruń. W piątkowym spotkaniu siódmej kolejki Polskiej

Stoczniowiec uległ GieKSie

2016-09-30 23:53:04 2

Historyczny pierwszy mecz na „Hali Olivia” w sezonie 2016/2017 r. stał się faktem. Głodni hokeja

GKS Tychy lepszy po dogrywce

2016-09-30 23:50:02 4

Po ciekawym spotkaniu zespół Tempish Polonii Bytom przegrał w popularnej „Stodole” z GKS-em Tychy

Cracovia za mocna dla Orlika (WIDEO)

2016-09-30 22:36:00 5

Po emocjonującym, pełnym zwrotów akcji meczu, krakowianie wyjeżdżają z Opola z trzema punktami.

Nowotarżanie odkupili winy

2016-09-30 21:19:14 23

W meczu 7. kolejki Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim przegrała na własnym lodzie z TatrySki Podhale

Czeski obrońca w Opolu

2016-09-30 17:46:20 1

Do PGE Orlika Opole dołączył czeski obrońca Martin Parýzek i zadebiutuje w dzisiejszej kolejce PHL.

Poważny uraz Jarosza. Czeka go długa rehabilitacja

2016-09-30 16:52:54 0

Dominik Jarosz w niedzielnym starciu z GKS Tychy doznał poważnej kontuzji. Po starciu z Kamilem Górnym

7. kolejka PHL - zapowiedź

2016-09-30 12:03:49 0

Powrót wychowanka

2016-09-29 18:55:26 13

To już przesądzone. Sebastian Kowalówka po krótkiej przygodzie z Polonią Bytom zdecydował się

Da Costa zagra w EBEL, w drużynie Patryka Wronki

2016-09-29 18:24:13 1

Nie w Comarch Cracovii, a w Orli Znojmo będzie występował Teddy Da Costa. Reprezentant Francji będzie

Stoczniowiec wraca do Olivii

2016-09-29 18:17:52 2

Hokeiści MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk, po serii pięciu meczów wyjazdowych, po raz pierwszy

Kowalówka odchodzi z Polonii

2016-09-29 17:59:12 5

Sebastian Kowalówka nie jest już zawodnikiem Polonii Bytom. – Powodem rozwiązania kontraktu są

Kontrakt z Ziętarą rozwiązany. Kto zostanie nowym trenerem Podhala?

2016-09-29 13:21:56 3

Marek Ziętara nie jest już trenerem TatrySki Podhala Nowy Targ – informuje oficjalna strona „Szarotek”.

Szóstka Hokej.Netu - 6. kolejka PHL

2016-09-28 23:55:41 0

Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Remigiusz Gazda (GKS Tychy),

Marek Ziętara zawieszony na rok

2016-09-28 17:00:22 35

Marek Ziętara został ukarany roczną dyskwalifikacją za swoje zachowanie po przegranym 3:4 meczu z

– Nic tylko się cieszyć

2016-09-28 16:30:12 2

Patryk Kogut z dobrej strony zaprezentował się w wygranym 9:1 spotkaniu z Unią Oświęcim. Skrzydłowy

Prezent na 27. urodziny

2016-09-28 15:43:53 0

Obrońca Comarch Cracovii Peter Novajovský w dniu meczu z Tempish Polonią Bytom (5:3) obchodził swoje

Wyciągnąć wnioski

2016-09-28 15:23:05 1

Hokeiści Unii Oświęcim przegrali wczoraj na wyjeździe z GKS Tychy 1:9. Biało-niebiescy muszą jak

Kontrole rozpoczęte

2016-09-28 14:57:11 4

Przedstawiciele Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie coraz częściej pojawiają się na naszych taflach.

"Pasy" na zwycięskiej ścieżce. Jubilat nie zawiódł

2016-09-27 23:20:00 0

Comarch Cracovia odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując na własnym lodzie Tempish Polonię

Zabójcze 139 sekund (WIDEO)

2016-09-27 22:59:40 8

Druga tercja i gra w przewadze zdecydowały o pierwszym zwycięstwie w tym sezonie hokeistów KH GKS