Newsy PHL

Zwycięstwo "Pasów" w Toruniu

2016-11-13 23:14:56 1 Autor: Sebastian Górka Źródło Hokej.Net

Nesta Mires Toruń przegrała na własnym lodowisku z zespołem aktualnych Mistrzów Polski, Comarch Cracovii Kraków 5:7 w meczu 19. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Było to czwarte zwycięstwo Pasów z rzędu w rozgrywkach.

Planowe zwycięstwo Stoczniowca

2016-11-13 21:14:29 0 Autor: Mikołaj Pachniewski Źródło Hokej.Net

Hokeiści MH Automatyki Stoczniowca 2014 zgodnie z planem w niedzielnym spotkaniu pokonali SMS PZHL Sosnowiec. Decydująca okazała się III tercja, którą gdańszczanie wygrali 4:0.

1

Unia bliżej celu. Kapitańskie tango (WIDEO)

2016-11-13 19:38:38 15 Autor: Radosław Kozłowski Źródło Hokej.Net

Arcyważne zwycięstwo w kontekście walki o grę w grupie silniejszej odnieśli dziś hokeiści Unii Oświęcim. Biało-niebiescy pokonali na własnym lodzie JKH GKS Jastrzębie 4:2 i awansowali na piąte miejsce w ligowej tabeli. Ze znakomitej strony pokazał się Peter Tabaček, który miał udział przy wszystkich bramkach zdobytych przez swój zespół.

2

19. kolejka PHL - zapowiedź

2016-11-13 11:56:31 4 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami 19. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Nie da się ukryć, że najciekawiej powinno być w Oświęcimiu i Bytomiu.

3

Majoch: – Złapaliśmy wiatr w żagle

2016-11-12 19:42:22 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net / hokej.gkskatowice.eu

W coraz lepszej formie są hokeiści Tauronu KH GKS Katowice. Podopieczni Jacka Płachty pokonali wczoraj MH Automatykę Stoczniowca 2014 Gdańsk 6:2. Było to dla nich już piąte zwycięstwo z rzędu.

4

Zwycięstwo i piękny jubileusz

2016-11-12 18:14:24 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net / cracovia.pl

Wczoraj minęło 12 lat, odkąd zespół „Pasów” przejął Rudolf Roháček. Hokeiści Comarch Cracovii zrobili swojemu trenerowi piękny prezent, pewnie pokonując PGE Orlika Opole 5:1.

5

Trwa zwycięska passa "GieKSy" (WIDEO)

2016-11-11 23:34:11 0 Autor: skh Źródło Hokej.Net

Piąte kolejne zwycięstwo odnieśli hokeiści Tauron KH GKS Katowice. Pierwsza tercja nie zapowiadała, że pod nową nazwą hokeiści "GieKSy" odniosą wysokie zwycięstwo. Ale w przeciągu 53 sekund w drugiej tercji zdobyli trzy bramki!

6

Tyszanie lepsi od bytomian (WIDEO)

2016-11-11 23:22:45 3 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 18. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy pokonał Tempish Polonię Bytom 4:0.

7

Szkółka postawiła się Toruniowi

2016-11-11 21:29:02 0

Zawodnicy z Torunia nie bez problemów pokonali SMS PZHL U20 Sosnowiec. Młodzi zawodnicy dzielnie stawiali

Podhale wypunktowało Unię (WIDEO)

2016-11-11 21:22:18 17

Drugi raz w tym sezonie hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ wyszli zwycięsko ze starcia z Unią Oświęcim.

Pasy w formie! Świąteczna wygrana z mocnym rywalem

2016-11-11 20:18:26 3

Dyspozycja sprzed przerwy podtrzymana! Po dobrym szybkim meczu mistrzowie Polski pokonuję PGE Orlik

18. kolejka PHL - zapowiedź

2016-11-11 12:03:24 4

Młoda nie znaczy słaba!

2016-11-11 10:42:44 0

Siedemnastoletni środkowy JKH GKS Jastrzębie, Dominik Paś to aktualnie trzeci najlepiej punktujący

Każdy punkt jest dla nich cenny

2016-11-11 09:53:15 0

Po dwutygodniowej przerwie hokeiści Unii Oświęcim wracają do rywalizacji o punkty. Dziś o 18:00

Łymanski dołączył do "GieKSy"

2016-11-10 22:44:20 1

Znany z występów w Orliku Opole Jewhenij Łymanski dołączył do drużyny KH GKS Katowice. Ukrainiec

Ile meczów pokaże TVP Sport?

2016-11-10 20:52:46 0

Znamy plany transmisyjne TVP Sport na najbliższe dwa miesiące. Obecna ramówka tejże stacji przewiduje

Polonia sprawdza łotewskiego obrońcę. Grał w reprezentacji

2016-11-10 19:59:58 0

Edmunds Augstkalns rozpoczął testy w drużynie Polonii Bytom. To 22-letni łotewski defensor, który

Finowie zadebiutują już jutro

2016-11-10 18:44:55 0

Potwierdziły się nasze informacje. Anssi Rantanen i Rasmus Kulmala podpisali kontrakty z PGE Orlikiem

Kilka słów o debiucie

2016-11-10 13:54:27 0

Radosław Sawicki zadebiutował w reprezentacji Polski. 21-letni środkowy KH GKS Katowice zagrał z

Pogrom w Tychach

2016-11-09 21:48:14 0

W dzisiejszym meczu GKS Tychy łatwo ograł Nestę Mires Toruń 12:2. Aż siedem goli padło w drugiej

Bartosz Dąbkowski: - Wracamy do walki o punkty (WIDEO)

2016-11-09 16:39:17 0

Na dwa dni przed meczem z PGE Orlikiem Opole , o formę zespołu po kilkudniowej przerwie od rozgrywek

To on zastąpi Jasona Morgana

2016-11-09 11:59:58 11

Doug McKay będzie nowym trenerem Orlika Opole. To 63-letni Kanadyjczyk, który w swojej karierze pracował

Zgodnie z planem

2016-11-08 22:07:19 0

W zaległym spotkaniu 13 kolejki Polskiej Hokej ligi hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ zgodnie z przewidywaniami

Morgan wrócił na Węgry

2016-11-08 15:45:33 0

Jason Morgan szybko znalazł nowy klub. Po krótkiej przygodzie z Orlikiem Opole wrócił na Węgry,

Mariusz Dulęba: - Przerwa bardzo nam się przydała (WIDEO)

2016-11-08 14:00:47 0

O przygotowaniach bez kadrowiczów, przydatnej przerwie i ciężkich treningach przed meczem z PGE Orlikiem

Nowotarżanie nadrobią zaległości (WIDEO LIVE)

2016-11-08 10:31:30 0

Dziś hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozegrają zaległy mecz 13. kolejki Polskiej Hokej Ligi.

Kolejne wzmocnienie Orlika. To mistrz świata juniorów!

2016-11-08 09:17:05 15

Trwa ofensywa transferowa PGE Orlika Opole. W ciągu najbliższych godzin umowę z drużyną z Barlickiego

Końska dawka meczów

2016-11-07 18:48:37 0

Prawdziwy hokejowy maraton czeka hokeistów GKS Tychy. Gra na dwóch frontach wiąże się ze sporymi

Obsada sędziowska na najbliższe mecze

2016-11-07 18:31:26 2

Prezentujemy obsadę sędziowska na najbliższe mecze Polskiej Hokej Ligi. Już jutro zaległe spotkanie

Fiński obrońca zagra w Opolu

2016-11-07 14:43:02 1

34-letni Anssi Rantanen będzie występował w PGE Orliku Opole. Doświadczony obrońca ten sezon rozpoczął

Podstawowy defensor Nesty kontuzjowany

2016-11-06 13:43:14 0

Miłosz Lidtke nie zagra przez co najmniej sześć tygodni. Powodem jest kontuzja kolana, jakiej nabawił

Biało-niebiescy włączyli się do pomocy

2016-11-04 17:33:59 0

Jutro w Oświęcimiu odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich