Newsy PHL

Fraszko: Stać nas na zwycięstwo z każdą drużyną w tej lidze

2017-11-20 11:51:39 0 Autor: rak Źródło Hokej.Net / hokej.gkskatowice.eu

Udany weekend mają za sobą hokeiści Tauronu KH GKS-u Katowice. Podopieczni Toma Coolena w piątek pokonali Comarch Cracovię 3:0, a wczoraj przegrali po dogrywce z tyszanami 2:3.

Niespodzianka w Krakowie

2017-11-19 22:15:24 18 Autor: Łukasz Sikora Źródło Hokej.Net

Do sporej niespodzianki doszło w Krakowie, gdzie hokeiści Comarch Cracovii przegrali z MH Automatyką Gdańsk 3:4. Mistrzowie Polski dwukrotnie prowadzili dwiema bramkami, ale nie zdołali dowieść zwycięstwa do końca spotkania. Gościom do trzech punktów wystarczyło oddanie na bramkę gospodarzy tylko 15 strzałów.

1

Długo oczekiwana wygrana. Shutout "Wiedźmina" (WIDEO)

2017-11-19 21:15:31 17 Autor: Maciej Zubek Źródło podhaleregion.pl

Już bez Marka Ziętary i Markiem Rączką w roli pierwszego szkoleniowca hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ przerwali serię czterech kolejnych ligowych porażek. „Szarotki” w meczu 20 kolejki spotkań PHL pokonali 2:0 na własnym lodowisku drużynę JKH Jastrzębie.

2

Szkółka powalczyła z Naprzodem

2017-11-19 21:02:53 2 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net

Hokeiści SMS PZHL Katowice przegrali z Anteo Naprzodem Janów 2:4. Przez 44 minuty na tablicy świetlnej widniał wynik 1:1. Dopiero później janowianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

3

Zacięty mecz w "Stodole". Unia wygrywa po dogrywce (WIDEO)

2017-11-19 20:41:55 5 Autor: Michał Popa Źródło Hokej.Net

Pierwsze – i niezwykle ważne – zwycięstwo pod wodzą Jiříego Šejby odnieśli hokeiści Unii Oświęcim. Biało-niebiescy pokonali w Bytomiu miejscową Polonię 5:4 po dogrywce. Złotego gola zdobył Sebastian Kowalówka.

4

Zwycięstwo lidera i złote trafienie Rzeszutki (WIDEO)

2017-11-19 19:20:37 28 Autor: Mateusz Pawlik Źródło Hokej.Net

Niezwykle zacięty przebieg miały „Derby Śląska”. Ostatecznie GKS Tychy pokonał po dogrywce Tauron KH GKS Katowice 3:2, a złotego gola zdobył Jarosław Rzeszutko.

5

20. kolejka PHL - zapowiedź (playery i link do transmisji)

2017-11-19 11:51:24 2 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami 20. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Wydaje się, że najciekawszego meczu można spodziewać się w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmie Tauron KH GKS Katowice.

6

19. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2017-11-18 22:50:32 0 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Kamil Kosowski (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Gębczyk (Unia Oświęcim), Łukasz Sznotala (PGE Orlik Opole), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice) – to szóstka najlepszych graczy 19. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.

7

Takie zwycięstwo świetnie smakuje

2017-11-18 16:18:41 0

Hokeiści Tauronu KH GKS Katowice pokonali na własnym lodzie Comarch Cracovię 3:0 i przerwali jej imponującą

Słaboń: Takie mecze nie mogą nam się przytrafiać

2017-11-18 12:57:06 1

– Musimy pokazać, że ta porażka to był tylko wypadek przy pracy – mówi o piątkowym meczu z

Dymisja Ziętary

2017-11-18 11:43:13 18

To wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Marek Ziętara zrezygnował z funkcji trenera TatrySki

Zmarł Janusz Hejnowicz

2017-11-18 10:21:52 0

Nie żyje Janusz Hejnowicz, były sędzia klasy międzynarodowej i obserwator Polskiej Hokej Ligi. Zmarł

Złoty gol Sznotali minimalizuje szanse Podhala na Puchar Polski (WIDEO)

2017-11-17 21:51:47 19

Hokeiści Orlika Opole zrewanżowali się nowotarżanom za przegraną w pierwszej rundzie. W piątkowy

Tyszanie zgarnęli pełną pulę (WIDEO)

2017-11-17 21:36:49 28

Nie udał się Jiříemu Šejbie debiut w roli szkoleniowca Unii Oświęcim. W meczu 19. kolejki Polskiej

Ważne zwycięstwo nad Mistrzem Polski (WIDEO)

2017-11-17 20:43:35 8

Hokeiści Tauronu KH GKS-u Katowice pokonali Comarch Cracovię 3:0 i są o krok od awansu do turnieju

Metamorfoza jastrzębian daje awans do Pucharu Polski (WIDEO)

2017-11-17 20:32:34 1

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrywali już 1:4 z TMH Polonią Bytom jednak nie podłamało to gospodarzy,

Kanadyjski napastnik w Polonii Bytom

2017-11-17 16:19:36 0

19-letni Alexander Uryga został zgłoszony do składu Polonii Bytom. Kanadyjski napastnik zadebiutuje

Danton powiesił łyżwy na kołku

2017-11-17 12:30:44 6

Znany ze swojej ekspresyjności i prowokacyjnego stylu gry Mike Danton poinformował, że kończy sportową

Orlik bez Látala

2017-11-17 11:34:24 7

Jan Látal nie jest już zawodnikiem PGE Orlika Opole. Czeski defensor wyjechał z Opola i rozpoczął

19. kolejka PHL - zapowiedź (linki do transmisji)

2017-11-17 10:59:02 1

Przerwa na spotkania reprezentacji Polski dobiegła końca, czas więc na mecze 19. kolejki Polskiej

Janowski klimat mu służy

2017-11-16 21:47:00 3

Czy można z dobrym skutkiem połączyć pracę zawodową z grą w hokeja? Można. Udowadnia to Mateusz

Rompkowski: Dobrze czuję się w grze do przodu

2017-11-16 20:18:48 0

O grze w ataku, partnerach w defensywie i wrażeniach po zgrupowaniu reprezentacji Polski opowiada Mateusz

Dalidowicz trenuje z GieKSą

2017-11-16 19:09:06 1

Zgodnie z naszymi informacjami, Denis Dalidowicz pojawił się na dzisiejszym treningu Tauronu KH GKS-u

Jarosław Byrski w serialu Sukces nie zna granic 2

2017-11-16 17:38:52 0

W drugim sezonie „Sukcesu bez granic” jednym z bohaterów serialu dokumentalnego będzie Jarosław

Dominik Salamon za Mariusza Dulębę

2017-11-16 16:48:05 0

Nowy asystent trenera Rudolfa Roháčka jest od wielu lat związany z Comarch Cracovią. Salamon przez

Kontrakt podpisany

2017-11-16 14:34:57 0

Potwierdziły się nasze informacje – Dušan Devečka został nowym zawodnikiem Tauronu KH GKS-u Katowice.

Mały jubileusz „Wojtara”

2017-11-16 13:24:13 4

11 listopada obchodził 37. urodziny. W ostatnim meczu z Comarch Cracovią zagrał w Polskiej Hokej Lidze

Obsada sędziowska na najbliższe kolejki

2017-11-16 12:48:17 0

Poznaliśmy obsadę sędziowska na najbliższe kolejki Polskiej Hokej Ligi. Już w piątek po przerwie

Chwałka: Szukamy nowej siedziby dla PZHL

2017-11-15 22:59:03 16

- Zwycięstwo w turnieju EIHC w Budapeszcie jest istotne tylko dla podniesienia morale zespołu, z punktu

Bryniczka: Dążę do tego, by wrócić mocniejszy

2017-11-15 16:28:52 0

Środkowy Comarch Cracovii Kasper Bryniczka ponad miesiąc temu doznał urazu szczęki, lecz obecnie

GieKSa ma nowego obrońcę

2017-11-15 14:51:45 11

Dušan Devečka zostanie nowym zawodnikiem Tauronu KH GKS-u Katowice. 37-letni Słowak zwiąże się

„Poszukiwany” obrońca. Potrafiący grać w ofensywie

2017-11-15 13:07:03 3

Działaczom MH Automatyki Gdańsk wciąż nie brakuje pomysłów na to, jak promować hokej. Dziś rozpoczęli

Białorusin nie podpisze kontraktu z tyskim GKS-em

2017-11-15 11:58:01 7

Denis Dalidowicz nie będzie występował w drużynie GKS-u Tychy, w której od tygodnia przebywał na

Pewne zwycięstwo Polonii i hat-trick Salamona w 12 minut

2017-11-14 20:04:37 0

Nie było niespodzianki w meczu Polonii Bytom z Orlętami Katowice. Niebiesko-czerwoni wygrali 8:3 i

Rób zakupy i wspieraj klub

2017-11-14 18:02:39 6

Damian Kapica - Zawodnik października!

2017-11-14 13:32:55 1

Redakcja portalu Hokej.Net wybrała najlepszego zawodnika października w Polskiej Hokej Lidze. Został