Newsy PHL

Dwa punkty dla JKH (WIDEO)

2017-02-15 21:00:00 25 Autor: ws Źródło hokej.net

W ostatnim meczu rundy zasadniczej rozegranym na Jastorze, JKH GKS Jastrzębie pokonał PGE Orlik Opole 4:3 po rzutach karnych. Bohaterem gospodarzy został Radosław Nalewajka, który w końcówce doprowadził do dogrywki, a następnie jako jedyny wykorzystał swój najazd.

41. kolejka PHL - zapowiedź

2017-02-15 00:00:00 2 Autor: Redakcja Źródło Hokej.Net

Przed nami 41. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Być może już dziś dowiemy się, z jakich pozycji do play-off przystąpią wszystkie ekipy.

1

Bez dwóch ważnych graczy

2017-02-14 21:29:12 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net / gkstychy.info

Hokeiści GKS Tychy w najbliższych spotkaniach będą musieli poradzić sobie bez dwóch ważnych ogniw: Filipa Komorskiego i Michała Kotlorza.

2

Za "dyszkę" i "piątkę"

2017-02-14 20:19:13 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net / jkh.pl

Zarząd JKH GKS Jastrzębie ustalił ceny biletów na mecze ćwierćfinału play-off. Spotkanie z TatrySki Podhalem Nowy Targ będzie można obejrzeć w bardzo atrakcyjnej cenie.

3

Jak w zeszłym sezonie. Znamy ceny biletów na mecze wicemistrza Polski

2017-02-14 19:56:16 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net / gkstychy.info

Władze spółki Tyski Sport ustaliły ceny biletów i karnetów na mecze GKS Tychy w fazie play-off Polskiej Hokej Ligi. W porównaniu do zeszłego sezonu nic się nie zmieniło.

4

Cracovia ogłosiła ceny biletów i karnetów na fazę play-off

2017-02-14 18:56:38 0 Autor: ŁP Źródło Hokej.Net / cracovia.pl

110 złotych będzie kosztował karnet, który pozwoli obejrzeć wszystkie domowe spotkania fazy play-off z udziałem Comarch Cracovii.

5

Pech tyskiego napastnika

2017-02-13 22:52:29 1 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Filip Komorski wrócił ze zgrupowania reprezentacji Polski z urazem barku. 25-letni środkowy będzie pauzował przez najbliższe trzy tygodnie.

6

Szerszy skład

2017-02-13 18:51:38 5 Autor: rak Źródło Hokej.Net

Poprawia się sytuacja kadrowa PGE Orlika Opole. Ekipa z Barlickiego do najbliższego starcia z JKH GKS Jastrzębie przystąpi w szerszym składzie.

7

Trójkolorowi nagrodzeni

2017-02-13 17:57:04 2

Plebiscyt Dziennika Zachodniego i Polskiego Radia Katowice rozstrzygnięty. Tytuł najlepszej drużyny

Roháček: Drużyna, która aspiruje do roli Mistrza Polski nie może kalkulować - musi wygrywać.

2017-02-13 12:48:07 0

- Co mnie interesuje, co dzieje się w Tychach? My robimy swoje, oczywiście analizując spotkania przeciwników.

Rewanż dla JKH

2017-02-11 13:49:47 0

W drugim meczu sparingowym jastrzębianie zrewanżowali się katowiczanom za czwartkową porażkę 3:6

Udany rewanż Polonii

2017-02-10 23:15:25 0

W rewanżowym spotkaniu sparingowym drużyna Tempish Polonii Bytom pokonała w "Stodole" Unię Oświęcim

Michael Danton przeprasza Adama Bagińskiego

2017-02-10 15:34:40 35

Zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Krośnie były napastnik Ciarko PBS Bank STS Sanok Michael Danton

Korzestański opuścił "GieKSę"

2017-02-10 15:08:48 1

Łukasz Korzestański nie jest już zawodnikiem Tauronu KH GKS Katowice - informuje oficjalny serwis

Czesi podpisali nowe kontrakty

2017-02-10 14:53:26 2

Tomáš Komínek i Tomáš Fučík zostają w Jastrzębiu. Obaj czescy zawodnicy przedłużyli kontrakty

Zdecydowały rzuty karne

2017-02-09 23:04:55 8

W Polskiej Hokej Lidze trwa przerwa przeznaczona na mecze reprezentacji. Kluby jednak nie próżnują

Większa moc Katowic

2017-02-09 22:34:26 0

Trwa przerwa w rozgrywkach ligowych związana ze zgrupowaniem kadry oraz turniejem EIHC w Katowicach.

Tyskie riposty ws. ubezpieczeń

2017-02-09 16:44:58 6

W ostatnich dniach zawrzało na linii GKS Tychy – Polski Związek Hokeja na Lodzie. Powodem sporu okazały

Po kontuzji nie ma już śladu

2017-02-09 14:50:06 2

Radosław Galant jest bliski powrotu do gry. Napastnik GKS Tychy od pewnego czasu trenuje na sucho, a

Orlik bez Luczyka

2017-02-08 17:02:16 16

Zach Luczyk opuści drużynę PGE Orlika Opole. Amerykanin złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu

40. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2017-02-08 14:34:24 0

John Murray (PGE Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Edgars Dīķis (Tempish Polonia Bytom),

Bariera przekroczona. Ponad 1000 punktów Leszka Laszkiewicza!

2017-02-08 09:41:09 5

Przejrzeliśmy archiwum, dokonaliśmy niezbędnych obliczeń i naszym oczom ukazała się liczba 1003.

Malicki: – Forma przyszła w odpowiednim momencie

2017-02-07 17:06:05 2

To był udany weekend dla Patryka Malickiego. Młody napastnik Unii Oświęcim w dwóch ostatnich meczach

Pierwsza wygrana Polonii na Jastorze od 10 lat!

2017-02-06 21:14:56 0

Niemal dziesięć lat czekali na zwycięstwo na jastrzębskim lodzie hokeiści Tempish Polonii Bytom.

Premie zamrożone. Motywacja przed najważniejszymi spotkaniami?

2017-02-06 16:56:24 7

Hokeiści Comarch Cracovii przegrali trzeci mecz z rzędu i o pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej

Woźnica: – Najważniejsze są trzy punkty

2017-02-06 15:05:14 3

GKS Tychy po raz drugi w tym sezonie pokonał TatrySki Podhale Nowy Targ i jest bliski zapewnienia sobie

Trenują i sparują

2017-02-06 13:59:41 2

Przed nami przerwa na mecze reprezentacji. Dla trenerów to dobry czas, by zaserwować zawodnikom mocniejsze

Koniec sezonu dla Gruszki

2017-02-06 09:31:19 13

Dariusz Gruszka nie zagra już w tym sezonie. 28-letniemu skrzydłowemu w spotkaniu z JKH GKS Jastrzębie

PGE Orlik po karnych pokonuje Comarch Cracovię (WIDEO)

2017-02-05 23:07:23 6

W wyrównanym spotkaniu na Toropolu 65 minut nie wystarczyło do wyłonienia zwycięzcy. W rzutach karnych

Emocje w Tychach. Wicemistrz Polski powiększył przewagę (WIDEO)

2017-02-05 22:04:17 12

GKS Tychy po dobrym i emocjonującym meczu pokonał na własnym lodzie TatrySki Podhale Nowy Targ 4:3.

Polonia wygrywa w Jastrzębiu (WIDEO)

2017-02-05 20:30:30 8

Polonia Bytom wygrała w Jastrzębiu-Zdroju z miejscowym JKH GKS 3:1. Taki wynik oznacza, że jastrzębianie

Zgodnie z planem

2017-02-05 20:18:29 3

W meczu 40. kolejki Polskiej Hokej Ligi hokeiści Unii Oświęcim pokonali na własnym lodzie Nestę

40. kolejka PHL - zapowiedź

2017-02-05 12:28:09 8

Przed nami 40. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Najciekawiej powinno być w Tychach, gdzie miejscowy GKS

39. kolejka PHL: Szóstka Hokej.Netu

2017-02-04 22:11:19 1

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Petr Kuboš (GKS Tychy), Patryk

Młody golkiper dał radę. Świetnie zastąpił "Fikiego"

2017-02-04 22:06:31 0

Choroba Michala Fikrta sprawiła, że szansę pokazania swoich umiejętności dostał Witold Łazarz.

Kontrowersje: Bramka Rzeszutki wysokim kijem? Nie powinna zostać uznana (WIDEO)

2017-02-04 15:04:43 8

We wczorajszym hicie kolejki pomiędzy Comarch Cracovia a GKSem Tychy doszło do kontrowersyjnej sytuacji