2009-10-02 22:21:17 28 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

Kolejną porcję dobrego hokeja zobaczyli dziś widzowie zgromadzeni na Jantorze. Szybkie, składne akcje, walka o każdy centymetr lodu oraz niecodzienna dramaturgia w końcówce to główne atuty dzisiejszego widowiska, które z pewnością usatysfakcjonowało wytrawnych kibiców tej pięknej dyscypliny sportu.

Nad morzem horror z happy endem

2009-10-02 22:05:48 17 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Energa Stoczniowiec Gdańsk podejmował na swoim lodowisku Aksam Unię Oświęcim. Gospodarze, którzy po II tercji prowadzili już 3-0, sprawili swoim kibicom prawdziwy horror, w ciągu ostatnich 4 minut spotkania dwukrotnie dopuszczając unitów na odległość jednej bramki.

1

Zoltan Kubat bohaterem TKH

2009-10-02 21:50:13 43 Autor: Wojciech Wiśniewski Źródło hokej.net

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli hokeiści TKH Nesta Toruń. W spotkaniu siódmej kolejki PLH pokonali na własnym lodowisku Ciarko KH Sanok 4:3. Bohaterem spotkania był słowacki obrońca miejscowych Zoltan Kubat.

2

Zasłużone zwycięstwo lidera

2009-10-02 21:47:38 22 Autor: skh Źródło hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Przodująca rozgrywkom PLH drużyna tyskiego GKS nie dała dzisiaj szans na jakiekolwiek punkty hokeistom Zagłębia Sosnowiec.

3

Zapowiedź siódmej kolejki

2009-10-01 22:16:03 23 Autor: Natalia Kożuch Źródło Hokej.Net

Rozgrywki Polskiej Ligi Hokeja nabierają rozpędu. Przed nami siódma kolejka. Dla kogo "7" okaże się szczęśliwa? Relacje "live" ze wszystkich piątkowych spotkań będzie można śledzić na portalu Hokej.Net

4

Kubenko w Janowie

2009-09-30 01:19:30 17 Autor: S. Królicki/jrk Źródło Hokej.Net

Były napastnik Wojasa Podhale Nowy Targ, Viktor Kubenko będzie występował w Akunie Naprzód Janów. Słowak już we wtorek mógł zadebiutować w barwach nowego klubu ale zawodnika jeszcze nie zatwierdził PZHL.

5

Podhale wygrywa z Toruniem

2009-09-29 22:41:08 2 Autor: Kow@L Źródło hokej-nowytarg.pl

W dniu dzisiejszym została rozegrana zaległa pierwsza kolejka Polskiej Ligi Hokejowej z 11 września br. Wojas Podhale po przegranej w niedziele ze Stoczniowcem (4:7), w dniu dzisiejszym wygrali z ostatnią drużyną PLH - TKH Toruń.

6

T jak telebim

2009-09-29 22:33:32 6 Autor: HSK Źródło hokej.net

Wielokrotnie hokejowa publika z zazdrością obserwowała zagraniczne areny marząc o podobnym poziomie, lodowiskach i oprawie audio-wizualnej. Tyszanie o poziom swojego zespołu w PLH nie muszą się martwić, lodowisko wyremontowano tak, że żal tylko małej ilości miejsc, a teraz dochodzi do kompletu jeszcze gwóźdź programu - telebim.

7

Nieustępliwość i wola zwycięstwa!

2009-09-29 22:18:47 8

Walka, szybkie obustronne akcje, celne strzały, bramki, parady bramkarzy, nieustające napięcie, wreszcie

Największe emocje w końcówce

2009-09-29 21:31:47 19

Dziś na własnym lodowisku Aksam Unia przegrała z ComArch Cracovią 1:2. Mimo że był to mecz beniaminka

Pogrom lidera na Wybrzeżu

2009-09-29 21:11:24 20

Energa Stoczniowiec Gdańsk gościł u siebie lidera tabeli – JKH GKS Jastrzębie Zdrój. Goście przypłacili

Zapowiedź zaległej pierwszej kolejki

2009-09-28 13:25:34 23

Pierwsza kolejka PLH miała odbyć się 11 września, jednak ze względu na mecz reprezentacji Polski,

Zwycięska passa tyszan trwa

2009-09-27 23:23:52 3

Nie tylko kibice z Janowa zastanawiali się przed meczem, które oblicze Naprzodu jest prawdziwe –

Słaby mecz Podhala

2009-09-27 22:50:07 8

Porażkę w fatalnym stylu zanotowali nowotarżanie w pojedynku z gdańskim Stoczniowcem, którzy to

Upragnione zwycięstwo

2009-09-27 22:08:31 30

Dzisiejszy mecz zawodnicy Unii musieli wygrać aby nawiązać walkę o dobrą pozycje przed 2 fazą rozgrywek.

Czwarta porażka po indywidualnych błędach

2009-09-27 21:05:18 62

Zespół Ciarko KH Sanok przegrał z liderem tabeli JKH GKS Jastrzębie 4:2. To czwarta porażka sanoczan

Bramkarze bohaterami meczu

2009-09-27 20:18:22 9

W Krakowie, w ramach szóstej kolejki PLH, Cracovia zmierzyła się z Zagłębiem Sosnowiec. Gospodarze

Zapowiedź szóstej kolejki PLH

2009-09-27 14:51:10 5

Rozgrywki Polskiej Ligi Hokeja powoli się rozkręcają. W niedzielne popołudnie rozegrana zostanie

Wygrało doświadczenie

2009-09-26 13:58:24 8

Piątkowe spotkanie rozegrane w Hali Olivia od pierwszej do ostatniej minuty utrzymane było w bardzo

Podhale lepsze co najmniej o klasę!

2009-09-25 22:39:56 9

Powracający na extra ligowe lodowiska klasyk pomiędzy Podhalem, a Unią okazał się jednostronnym

Luka show

2009-09-25 22:32:01 29

W drugim meczu przed własną publicznością hokeiści Zagłębia Sosnowiec pokonali po ciężkim boju

Udana rehabilitacja Cracovii

2009-09-25 22:05:51 5

Po środowym zaskakującym wyniku uzyskanym przez zawodników Akuny Naprzodu Janów w Krakowie, nie takiego

Zapowiedź piątej kolejki PLH

2009-09-24 21:48:29 12

W piątkowe, późne popołudnie hokeiści grający w ekstraligowych drużynach rozpoczną zmagania w

Urodzinowy prezent Marka Pohla

2009-09-24 21:22:39 9

Doświadczony napastnik Akuny Naprzód Janów, Marek Pohl dzieli pracę w kopalni z grą w hokeja. W

Sensacja w Krakowie!

2009-09-23 21:19:12 22

Mistrz Polski Comarch Cracovia Kraków niespodziewanie przegrał z Akuną Naprzód Janów na własnym

Łukasz Batkiewicz przebywa w szpitalu

2009-09-23 12:09:46 1

Feralnie zaczął nowy sezon napastnik Szarotek Łukasz Batkiewcz. Podczas trzeciego meczu w sezonie

Niegroźna kontuzja Vozdecky`ego

2009-09-22 20:38:49 15

Wielką niewiadomą w ostatnich dniach była kontuzja napastnika Ciarko KH - Martina Vozdecky`ego, który

Błędy defensorów zaważyły o wyniku

2009-09-21 00:32:35 10

Przed meczem kibice obu ekip uważali że końcowy rezultat spotkania jest sprawą otwartą choć spotykał

Ciężka przeprawa nad morzem

2009-09-20 23:24:30 5

Energa Stoczniowiec Gdańsk podejmował na swoim lodzie Mistrza Polski – Comarch Cracovię Kraków.

Ciężko wywalczone punkty Ciarko KH

2009-09-20 21:16:18 27

Po ciężkich bojach sanoczanie zainkasowali pierwsze punkty w hokejowej Ekstralidze. Do 46 minuty wynik

Luka katem TKH

2009-09-20 20:43:29 5

Drugiej porażki w sezonie doznali hokeiści TKH Toruń. Dzisiaj w Toruniu lepsze okazało się Zagłębie

Naprzód Janów wraca do gry!

2009-09-19 04:05:37 14

Ogłoszenie tej treści od paru dni widnieje na oficjalnym forum kibiców klubu KKS Akuna Naprzód Janów.

Nieudana inauguracja na Zimowym

2009-09-19 04:02:13 10

Hokeiści sosnowieckiego Zagłębia w pierwszym meczu sezonu 09/10 przed własną publicznością przegrali

Podhale przegrywa "wygrane" spotkanie.

2009-09-18 21:51:30 11

Podhale Nowy Targ przegrało z Cracovią Kraków po dogrywce. Każda tercja pokazywała całkowicie inne

Nad morzem huśtawka emocji

2009-09-18 21:44:55 38

Energa Stoczniowiec Gdańsk w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością pokonał drużynę Ciarko

Uroczysta inauguracja sezonu hokejowego w Gdańsku

2009-09-18 00:20:59 2

Wprawdzie już dwie kolejki sezonu hokejowego za nami - ale dopiero w piątek zawodnicy Energii Stoczniowca