Newsy PHL

Podhale bliżej finału

2010-02-25 22:03:29 49 Autor: Kvap Źródło Hokej.net

W pierwszym spotkaniu półfinałowym pomiędzy GKS Tychy i Podhale Nowy Targ lepsi okazali się goście. Na bramki trzeba było czekać do ostatniej tercji, a na rozstrzygnięcie do ostatnich jej minut. Ostatecznie wygrali goście z Nowego Targu 2:1.

Rzuty karne dla Mistrzów Polski

2010-02-25 20:55:53 20 Autor: skh Źródło cracovia.pl

Comarch Cracovia od zwycięstwa rozpoczęła rywalizację w półfinale Mistrzostw Polski. Wygrana z Pol-Aqua Zagłębiem Sosnowiec nie przyszła im jednak łatwo, a o końcowym sukcesie zadecydowały dopiero rzuty karne (w regulaminowym czasie gry było 4:4). Już w piątek (godz. 17) kolejne spotkanie!

1

- Krew, pot i łzy! Rozmowa z Januszem Imiołczykiem

2010-02-25 01:00:08 3 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

Korzystając z kilkudniowej przerwy w rozgrywkach postanowiliśmy porozmawiać z “drugą połową” duetu trenerskiego Akuny Naprzodu Janów, Panem Januszem Imiołczykiem i zapytać o nastroje panujące w szatni przed ostatnimi meczami w sezonie 2009/10.

2

Obsada sędziowska na play-off

2010-02-24 01:20:02 32 Autor: skh Źródło sedziahokeja.pl

Poznaliśmy obsady sędziowskie na najbliższe mecze fazy play-off o miejsca 1-4, 5-8, 9-12 oraz 13-16. W walce o miejsca medalowe sędziować będzie dwóch sędziów głównych.

3

Torunianie grają o PLH. Nagrody dla kibiców.

2010-02-23 19:17:25 19 Autor: skh Źródło inf. nadesłana

Już w najbliższy weekend hokeiści TKH Nesta Toruń zmierzą się w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej z KTH Krynica. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych, ale dzięki zwycięstwom w sezonie zasadniczym, torunianie uzyskali punkt bonusowy i prowadzą w rywalizacji 1:0.

4

Sanok nie pozostawił złudzeń

2010-02-21 01:03:24 17 Autor: Witek Barna Źródło Hokej.Net

Ciarko KH Sanok potrzebowało trzech spotkań do pokonania drużyny UHKS Mazowsza Legii Warszawa w walce o utrzymanie w ekstralidze. Tym samym Sanoczanie zrobili kolejny krok do utrzymania się w PLH. Z kolei podopieczni Stanisław Małkowa nie wywalczą upragnionego awansu do elity. Pozostaje im walka o 13 lokatę, czyli drugą w pierwszej lidze.

5

TKH zdeklasowało Sielec

2010-02-20 22:53:33 12 Autor: kofi Źródło Hokej.Net

Zespół TKH Nesta Toruń po raz kolejny zdeklasował UKS Sielec Sosnowiec. W trzecim pojedynku rozegranym w Sosnowcu hokeiści z miasta Kopernika wygrali aż 15:2.

6

"Zabrakło nam doświadczenia"

2010-02-20 20:52:07 65 Autor: NK Źródło Hokej.Net

- Zabrakło nam doświadczenia, ale wielki szacunek dla chłopaków za to, że podjęli walkę z taką drużyną, jaką jest Podhale - mówił ze smutkiem w głosie drugi trener jastrzębskiej drużyny, Jacek Chrabański. Awans dla JKH GKS był na wyciągnięcie ręki...

7

Horror zakończony zwycięstwem

2010-02-20 03:37:10 37

Wynik spotkania po pierwszej odsłonie przedstawiał się dokładnie tak, jak w dwóch poprzednich meczach.

GKS Tychy zagra w półfinale

2010-02-19 22:35:48 87

Dziś przy zapełnionej hali AKSAM Unia Oświęcim uległa GKSowi Tychy 2:5. Taki wynik daje drużynie

Przedstawiciele EBEL w Krakowie

2010-02-18 18:00:44 85

Dwóch przedstawicieli Erste Bank Eishockey Liga odwiedziło w ostatnich dniach lodowisko przy ulicy

Zmarł Kamil Rudnicki

2010-02-17 21:38:37 20

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz były zawodnik Kamil Rudnicki. Kamil reprezentował

Zagłębie bez Galvasa

2010-02-17 11:50:12 9

David Galvas w tym sezonie nie wyjedzie już na lód. Gdyby nie interwencja wiceprezydenta Sosnowca,

Zagłębie już w strefie medalowej

2010-02-16 22:33:49 75

Ćwierćfinałowa rywalizacja Zagłębia i Naprzodu to już historia. Zespół z Sosnowca po raz drugi

Mecz walki w Tychach + (VIDEO)

2010-02-16 22:17:13 29

Dzisiejsze spotkanie było typowym meczem walki. Finezja ustąpiła miejsca taktyce i twardej walce o

Rehabilitacja Szarotek

2010-02-16 21:43:23 9

We wtorkowy wieczór kibice zebrani w nowotarskiej hali zobaczyli rehabilitację Szarotek, które to

Play-off: Cracovia z Zagłębiem w półfinale

2010-02-16 21:15:00 35

Po poniedziałkowym horrorze, dzisiaj hokeiści Cracovii długo się męczyli, aby wygrać z gdańskim

Bez niespodzianki w Tychach

2010-02-16 00:41:47 30

Pierwszy mecz między GKS Tychy i Unią Oświęcim było naprawdę dobrą promocją polskiego hokeja.

Porażka po fatalnej grze!

2010-02-15 23:01:24 18

Niezbyt udanie zainaugurowali fazę play-off hokeiści Wojasa Podhale. Już w pierwszym meczu musieli

Horror(y), jakich mało - tak zaczęły sie play-offy!

2010-02-15 22:23:40 12

Takiego otwarcia play-offów nie było od dawna! Na niespełna dwie minuty przed końcem pierwszego ćwierćfinału,

Emocje w Krakowie

2010-02-15 21:55:20 37

Rozpoczął się hokejowy play-off o medale. W pierwszych meczach nie brakowało niespodzianek. Cracovia

Kłopoty zdrowotne w Toruniu

2010-02-15 13:05:51 28

Przed decydującymi spotkaniami o utrzymanie w Polskiej Lidze Hokeja zawodnicy TKH Nesta mają kłopoty

Ciarko KH - Mazowsze Legia 9:3

2010-02-14 22:47:14 21

W drugim spotkaniu pomiędzy Ciarko KH a Mazowsze Legia padło więcej bramek niż w sobotę. Dziewięciokrotnie

Dwucyfrówka w Toruniu

2010-02-14 20:44:13 31

Drugie efektowne zwycięstwo w fazie play-out odnieśli hokeiści TKH Nesta Toruń. W niedzielnym spotkaniu

Ślizgawka w Sanoku

2010-02-13 22:36:31 48

Tylko pięć bramek padło w meczu Ciarko KH Sanok a UHKS Mazowsze Warszawa, wszystkie były dziełem

Pewne zwycięstwo TKH

2010-02-13 21:33:08 8

Nie będą mieli problemów hokeiści TKH Nesta Toruń aby przejść pierwszą rundę play-out. Różnica

Play-off bez kibiców gości

2010-02-13 00:20:42 27

Decydująca runda play-off zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny kibice będą świadkami niezwykle

Legia jedzie po lekcje hokeja do Sanoka?

2010-02-12 23:38:59 33

Dla jednych losowanie było szczęśliwe, dla drugich nie koniecznie. W najbliższą sobotę w Sanoku

Kabaret z bonusami w grupie 9-16

2010-02-12 18:37:48 17

Dwa dni na oficjalnej stronie PZHL widniała informacja – „w play-off 9-16 nie ma bonusów ” dzisiaj

Stoczniowcy zadowoleni z wyników losowania

2010-02-10 23:23:02 22

Po losowaniu par pierwszej rundy play-off drużyna Comarch Cracovii Kraków zmierzy się z zespołem

Posiedzenie Wydziału ds. PLH

2010-02-10 20:48:02 44

Bonus dla Zagłębia

2010-02-09 22:33:32 1

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Naprzód uległ Zagłębiu 4-7. - mecz od początku nam się nie ułożył,

Wysoka wygrana GKS Tychy

2010-02-09 22:25:00 3

Mecz pomiędzy GKS Tychy i JKH GKS Jastrzębie toczył się w sennym tempie. Oba zespoły miały już

Krwawy mecz w Krakowie

2010-02-09 21:25:01 19

W ostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego hokeiści Comarch Cracovii wygrali po dogrywce z Wojas Podhalem