Newsy PHL

Cracovia lepsza o "włos"

2009-12-04 23:28:49 15 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

Szybkie i emocjonujące widowisko obejrzeli dziś kibice zebrani w hali „Jantor”. Drużyna gospodarzy dzielnie stawiała czoła aktualnemu mistrzowi Polski, drużynie ComArch Cracovia. Janowianie ulegli nieco pechowo na 2 sekundy przed końcem dogrywki.

Zagłębie zatrzymało GKS

2009-12-04 23:19:57 13 Autor: Kvap Źródło Hokej.net

Zagłębie Sosnowiec już po raz drugi w tym sezonie zdołało wygrać w Tychach, tym razem wysoko, bo 1:4. Sam wynik wskazuje na wyraźną przewagę przyjezdnych, jednak na lodzie siły były wyrównane, a Zagłębie wygraną zawdzięcza głównie Bartłomiejowi Nowakowi, który był dzisiaj w świetnej dyspozycji.

1

Spotkanie z prezesami i posiedzenie Zarządu

2009-12-04 22:52:49 8 Autor: skh Źródło PZHL

W piątek (4.12) w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyło się spotkanie z prezesami klubów PLH i I ligi oraz posiedzenie Zarządu PZHL...

2

Libor Pavliš zawodnikiem Naprzodu

2009-12-04 22:51:03 2 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

W dniu wczorajszym Naprzód Janów pozyskał nowego zawodnika. Jest nim Libor Pavliš, który przyszedł z HKM Zvolen. Czeski napastnik zastąpił Roberta Najdka, który nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

3

Zapowiedź 8. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-12-03 18:33:15 7 Autor: Natalia Kożuch Źródło Hokej.Net

Na fanów hokeja w nadchodzący weekend czeka kolejna dawka sportowych wrażeń. W piątek odbędą się cztery spotkania na lodowiskach w Janowie, Tychach, Jastrzębiu (Grupa A) i Gdańsku (Grupa B). Relację "na żywo", jak zawsze, będzie można śledzić na portalu Hokej.Net.

4

Zmiana prezesa w Aksam Unii Oświęcim

2009-12-03 17:54:39 24 Autor: skh Źródło unia.aksam.pl

Zarząd TH Aksam Unia Oświęcim uprzejmie informuje, że z dniem wczorajszym na posiedzeniu Zarządu z przyczyn osobistych złożył swoją dymisję Prezes Zarządu, pan Adam Urbańczyk. Zarząd TH Aksam Unia powierzył obowiązki Prezesa Zarządu, dotychczasowemu Wiceprezesowi, panu Maciejowi Stankowi.

5

Kolejne rozwiązane kontrakty w TKH

2009-12-03 17:32:22 27 Autor: skh Źródło hokej.torun.pl

W dniu 3 grudnia 2009 roku Zarząd Toruńskiego Klubu Hokejowego rozwiązał kontrakty zawodnicze z Mariuszem Jastrzębskim i Rafałem Cychowskim.

6

Tyszanie lepsi po dogrywce

2009-12-02 20:29:50 42 Autor: skh Źródło cracovia.pl

Hokeiści Comarch Cracovii – mimo momentami niezłej gry - przegrali w meczu na szczycie z GKS-em Tychy 2:3. O zwycięstwie tyskiej drużyny zadecydowała dogrywka.

7

Marián Kacíř katem Podhala

2009-12-01 22:08:00 17

W meczu 25. kolejki PLH zawodnicy Wojas Podhala zostali pokonani na własnym lodowisku 3:5 przez drużynę

Pierwsza tercja dla Jastrzębia, a trzy punkty dla Zagłębia

2009-12-01 21:21:39 11

Hokeiści JKH Jastrzębie byli dziś bohaterami tylko w pierwszej tercji. Po trzech minutach wyjazdowego

Stoczniowcy wygrali dzięki 18-latkowi

2009-12-01 21:05:06 14

Energa Stoczniowiec Gdańsk pokonał TKH Nesta Toruń 2-1. Spotkanie nie dostarczyło zbyt wielu emocji

Leśnicki podpisał w Ciarko KH. Mecz z Krynicą przełożony

2009-12-01 20:43:47 19

22-letni napastnik Przemysław Leśnicki będzie występował w Ciarko KH Sanok. Piątkowe spotkanie

Mecz w Oświęcimiu nie odbył się. Walkower dla Unii.

2009-12-01 19:20:21 100

Zaplanowany na dzisiaj mecz pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a KS KTH Krynica nie odbył się. W ekipie

Tomáš Valečko wraca do Ciarko KH Sanok

2009-11-30 21:11:34 24

Najproduktywniejszy obrońca 1 ligi słowackiej obecnego sezonu Tomáš Valečko wraca do Ciarko KH Sanok.

Zapowiedź 7. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-11-30 20:27:45 2

Przed nami już siódma kolejka tego etapu rozgrywek PLH. Na początku grudnia odbędzie się pięć

Krzak "nawrzucał" sędziemu i nie zagra w sześciu spotkaniach

2009-11-30 19:37:30 18

Na długo zapamięta 37 minutę piątkowego spotkania pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKSem Tychy, zawodnik

Rajski wraca do gry

2009-11-30 16:35:05 3

Tomasz Rajski rozpoczął już normalne treningi na lodzie. Do treningów wrócił również Jarosław

Krynica chce odwołać mecze, rywale się nie zgadzają

2009-11-30 16:34:01 69

Wtorkowe i piątkowe spotkania KTH Krynica muszą się odbyć. Krynicki klub wnioskował o przełożenie

WGiD: Dyskwalifikacje Wróbla i Słodczyka, Polonia nie zagra w play-off

2009-11-30 15:59:07 27

W poniedziałek (30.11) w warszawskiej siedzibie PZHL odbyło się posiedzenie Wydziału Gier i Dyscypliny.

Ponad siły...

2009-11-29 21:26:53 16

Zawodnicy Naprzodu próbowali dziś „wymazać” z pamięci swojej i kibiców wynik ostatniego, wyjazdowego

Wypunktowane Zagłębie

2009-11-29 20:49:01 14

Nowotarżanie bez większych problemów odnieśli zwycięstwo nad Zagłębiem Sosnowiec, aplikując im,

Bezradność Ciarko KH z Aksam Unią

2009-11-29 20:21:49 71

Zasłużone zwycięstwo odnieśli hokeiści Aksam Unii Oświęcim z Ciarko KH Sanok. Wynik 4-1 nie oddaje

Pierwsza tercja zdecydowała

2009-11-29 00:35:44 6

Porażką KTH, zakończył się mecz w grupie B, PLH. O zwycięstwie drużyny gości zdecydowała pierwsza

Zapowiedź 6. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-11-28 22:07:19 1

W ramach nadchodzącej wielkimi krokami kolejki czeka nas kolejna porcja wrażeń. W niedzielę na trzech

Zagłębie zdeklasowało Naprzód

2009-11-27 22:53:21 5

Zagłębie deklasuje na własnym lodzie Naprzód Janów (9:1)! Sosnowiczanie odebrali rywalom ochotę

Tyszanie zwyciężają w karnych

2009-11-27 22:50:00 10

W pojedynku dwóch GKS-ów z Jastrzębia i Tychów, lepsza okazała się drużyna prowadzona przez Jana

Ciarko KH wygrywa do zera z Toruniem

2009-11-27 21:22:14 42

Ciarko KH Sanok wygrało swój trzeci mecz z rzędu w grupie B. Tym razem sanoczanie po mało emocjonującym,

Urwany punkt wyżej notowanej Stoczni!

2009-11-26 22:30:57 11

Mało, kto z kibiców w hokejowej Polsce mógł się spodziewać takiego rozstrzygnięcia. Murowani do

Słodczyk zawieszony na 6 spotkań

2009-11-26 22:14:33 16

Kapitan Akuny Naprzód Janów, Marcin Słodczyk nie zagra przynajmniej w najbliższych sześciu meczach

Zapowiedź 5. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-11-26 19:04:44 8

W piątkowe popołudnie odbędą się tylko trzy spotkania rozgrywane w ramach 5. kolejki Grupy "A" i

W Toruniu zwalniają i karzą zawodników

2009-11-26 17:15:24 20

W dniu 26.11.2009 Zarząd Toruńskiego Klubu Hokejowego rozwiązał kontrakty z zawodnikami: Patrykiem

Okiem Prezesa

2009-11-25 18:32:08 6

W najwyższej klasie rozgrywek polskiego hokeja drużyna z Jastrzębia występuje dopiero drugi sezon.

Akcja rodem z NHL daje zwycięstwo Ciarko KH (VIDEO)

2009-11-25 00:16:14 55

Cztery bramki trio Cacho-Ćwikła-Vozdecky dało zwycięstwo zespołowi Ciarko KH Sanok z drużyną Energa

Naprzód przegrywa w karnych z Jastrzębiem

2009-11-25 00:13:02 9

Grzegorz Piekarski, kapitan JKH Jastrzębie, dwukrotnie trafiając z rzutu karnego zapewnił zwycięstwo

Cracovia rozgromiła Zagłębie

2009-11-25 00:03:45 16

Hokeiści Comarch Cracovii nie mieli najmniejszych problemów z poradzeniem sobie z czwartą drużyną

GKS wyraźnie lepszy od Podhala (VIDEO)

2009-11-24 21:50:36 30

W meczu z Podhalem Nowy Targ, tyszanie zagrali bardzo skutecznie pod bramką rywali i uważnie pod swoją.