Newsy PHL

Grzegorz Pasiut i Petr Lipina zawieszeni

2009-12-21 19:33:13 16 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Grzegorz Pasiut (ComArch Cracovia) oraz Petr Lipina (JKH GKS) zostali ukarani pięcioma meczami dyskwalifikacji. O zawieszenie zawodników wnioskowały kluby z Tychów i Nowego Targu.

Finowie opuścili TKH Nesta Toruń

2009-12-21 14:44:09 20 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Arto Koivisto i Jermu Porthen rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron z TKH Nesta Toruń. Pierwszy opuścił Toruń z powodów rodzinnych, drugi z powodu kontuzji.

1

KS KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 4:2

2009-12-18 23:38:18 53 Autor: skh Źródło Hokej.Net

W zaległym meczu z 4 grudnia, KS KTH Krynica odniosła pierwsze zwycięstwo w grupie B, pokonując Ciarko KH Sanok 4-2.

2

Pasiut idzie pod młotek WGiD + (VIDEO)

2009-12-17 21:53:24 36 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

21 grudnia zarząd Wydziału Gier i Dyscypliny PZHL zbierze się by rozpatrywać sprawę Grzegorza Pasiuta który w meczu GKS Tychy z ComArch Cracovią zaatakował Adama Bagińskiego. - Obligatoryjnie jest zawieszony na trzy spotkania, po wysłuchaniu stron i obejrzeniu video zdecydujemy o ewentualnych karach – wyjaśnia szef WGiD, Bogdan Terlecki.

3

Hat-trick Tomka Malasińskiego!

2009-12-15 22:09:00 15 Autor: skh Źródło hokej-nowytarg.pl

Jastrzębianie tylko dzięki bardzo dobrej postawie swojego bramkarza - Kamila Kosowskiego zdołali wywieźć jeden punkt z Nowego Targu, ostatecznie ulęgając nowotarżan po rzutach karnych - decydujące trafienie dla Podhala zaliczył Frantisek Bakrlik.

4

Ciarko KH - KS KTH 7:3

2009-12-15 21:42:44 32 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

Zespół Ciarko KH Sanok pokonał po bezbarwnym meczu KS KTH Krynicę-Zdrój 7:3. Obie ekipy stwarzały dużo sytuacji bramkowych ale nie grzeszyły skutecznością.

5

Tychy wygrały z Zagłębiem

2009-12-15 21:26:21 8 Autor: Marcin Kyć Źródło Hokej.Net

W tysko-sosnowieckiej rywalizacji prowadzi zespół GKS-u, który odniósł dziś ważne wyjazdowe zwycięstwo nad Zagłębiem. Losy spotkania rozstrzygnęły się w drugiej tercji.

6

Unia ciągle na szczycie tabeli grupy B

2009-12-15 21:13:27 36 Autor: Przemysław Kurzydym Źródło Hokej.Net

W meczu na szczycie grupy B Aksam Unia Oświęcim po emocjonującym meczu pokonała Energę Stoczniowiec Gdańsk 7-5. Mecz był wyrównany a o wszystkim zadecydowała trzecia tercja wygrana przez Unitów 5:1.

7

Trwa świetna passa Cracovii

2009-12-15 21:08:03 9

Szóste zwycięstwo z rzędu zaliczyli dziś w Ekstralidze hokeiści Comarch Cracovii! Tym razem Mistrzowie

Zapowiedź 13. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-12-14 22:43:19 4

We wtorek zostanie rozegrana ostatnia kolejka przed kilkudniową przerwą przeznaczoną na zgrupowanie

Kibice uczcili pamięć Friza, pewna wygrana Unii

2009-12-14 00:45:45 44

Od minuty ciszy rozpoczęło się spotkanie KTH Krynica - Zdrój z Unią Oświęcim. Na trybunach „śpiewający”

Bramka za bramkę

2009-12-14 00:28:09 18

Szybki mecz i sporo, bo aż trzynaście bramek, zafundowali dziś kibicom zgromadzonym w hali „Jantor”

Zbyt szybko uwierzyli w wygraną

2009-12-13 23:39:18 7

Pomimo tego, że od pierwszych minut spotkania jastrzębianie byli strona dominującą, to do bramki

Pasy lepsze w meczu przyjaźni

2009-12-13 22:45:13 40

W meczu na szczycie lepsi okazali się hokeiści Cracovii, którzy wygrali na wyjeździe z mocno osłabionym

Stoczniowiec wygrywa w Toruniu

2009-12-13 21:58:28 8

Nie udał się rewanż hokeistom TKH Nesta Toruń za dwie ostatnie porażki w Gdańsku. Dzisiaj na Tor-Torze

Zapowiedź 12. kolejki Grupy "A" i "B"

2009-12-13 10:48:19 4

Następna kolejka tej fazy rozgrywek PLH zbliża się wielkimi krokami. Hokeiści ponownie wyjadą na

ComArch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 8:2

2009-12-12 03:49:54 7

W ostatnim czasie hokeiści Comarch Cracovii nie mają sobie równych! Po wtorkowym zwycięstwie 11:3

Unia zagrała do końca

2009-12-12 03:44:28 33

W dzisiejszym meczu pomiędzy Aksam Unią Oświęcim a Ciarko KH Sanok w regulaminowym czasie gry padł

„Młodzieżowy” GKS wygrał z Naprzodem

2009-12-12 00:55:48 17

W spotkaniu z Naprzodem Janów, trener Vavrecka musiał sięgnąć do głębokich rezerw. GKS prześladuje

"Szarotki" znów ograły sosnowieckie Zagłębie

2009-12-11 23:32:57 8

Podhale Nowy Targ podtrzymuje dobrą passę w pojedynkach z Zagłębiem. "Szarotki" wygrały aż cztery

Nie wyobrażam sobie życia bez hokeja

2009-12-10 01:56:52 20

Klub przeżywa ciężkie chwile, nie było jeszcze takiej sytuacji w Stoczniowcu. Bardzo często myślę

TKH goni czołówkę grupy słabszej

2009-12-09 22:47:56 13

Trwa dobra passa hokeistów TKH Nesta Toruń. W meczu rozegranym awansem podopieczni Tomasza Rutkowskiego

Bojkot? Na razie sygnał...

2009-12-09 14:48:26 3

Doskonale zdaję sobie sprawę, że środowisko jest skłócone, ale może niebawem pójdzie po rozum

Cychowski wzmocni obronę Ciarko KH Sanok

2009-12-09 13:57:56 22

Były reprezentant Polski, Rafał Cychowski wzmocni obronę Ciarko KH Sanok. 31-letni zawodnik rozstał

Mariusz Jastrzębski w Janowie

2009-12-09 02:35:33 4

Zwolniony w tamtym tygodniu z TKH Nesta Toruń, napastnik Mariusz Jastrzębski znalazł nowy klub. Umowę

Stoczniowiec - Kachniarz - 3-1. Na 4-1 do pustej bramki.

2009-12-09 00:52:11 20

Zawodnicy Energii Stoczniowca Gdańsk zaznali już w tym etapie rozgrywek "porażki" z drużyną KS KTH

Wdzięczny Naprzód

2009-12-08 23:19:20 13

Wychodzących na lód hokeistów Zagłębia przywitały brawa miejscowych kibiców, którzy tym samym

Pogrom w Krakowie!

2009-12-08 23:18:27 38

Prawdziwą demolkę urządzili sobie dziś hokeiści Mistrza Polski! Comarch Cracovia rozbiła bowiem

GKS wypunktował JKH

2009-12-08 23:18:18 14

Trener Wojciech Matczak po raz pierwszy w swojej karierze trenerskie wystąpił w Tychach jako szkoleniowiec

Bramkarz to połowa sukcesu

2009-12-08 22:54:42 29

Postawa bramkarzy była decydująca w pojedynku TKH Nesta Toruń z Ciarko KH Sanok. Dużo lepiej spisał

Cracovia zepsuła Zagłębiu święto

2009-12-06 23:28:11 19

Hokeiści Zagłębia mieli dziś szansę, by znów zostać wiceliderem ekstraligi. Warunki były dwa:

Czyżby początek dołka Unii?

2009-12-06 23:19:35 22

W dzisiejszym meczu między Unią Aksam Oświęcim a TKH Nestą Toruń, górą byli goście wygrywając

Prezent na mikołajki

2009-12-06 23:09:19 9

Nie zawiodły dziś Szarotki tłumnie przybyłych kibiców na mecz z liderem Polskiej Ligi Hokejowej

Trzy punkty dla Jastrzębia

2009-12-06 22:59:12 4

Jastrzębscy hokeiści z okazji Mikołajek sprezentowali swoim kibicom skromne zwycięstwo. Trzy bramki

Sanok pokonany w 3 minuty

2009-12-06 22:41:30 32

Zawodnicy Ciarko KH Sanok przeważali na lodzie w hali Olivii przez dwie tercje. Jednak tracąc w 3 tercji